ذکر کاشف الکرب رزمندگان حزب الله مشهد
رزمندگان حزب الله مشهد
 

کد اخبار

 رسانه ها گمانه زنی پیرامون کابینه آینده را متوقف کنند .

عبارت فوق مهمترین قسمت اطلاعیه دفتر رئیس جمهور منتخب بود که خطاب به رسانه ها منتشر شده است به نظر می رسد همین جمله کوتاه ، بیانگر آینده سختی است که رسانه ها با دولت جدید در پیش داشته باشند .آینده ای که در آن پیش بینی می شود برخوردهای دستوری ادامه یابد و رسانه ها فقط مجاز باشند اخباری را منتشر نمایند که مجموعه ی مشاوران روحانی آن را به صلاح می دانند


نوشته شده در تاريخ 92/04/18 توسط جواد ولی نقندر
چندی پیش مطلبی را از سوی فردی که خود را از نزدیکان آقایان هاشمی رفسنجانی و روحانی می داند خواندم که در آن دولت کنونی را به گروه خوارج تشبیه کرده است !؟ این تفسیر وتوصیف برای دولتی که 8 سال با رای مستقیم مردم انتخاب شده و روزهای پایانی کار خود را سپری میکند چه توجیهی می تواند داشته باشد ؟!تعجب ان است که این عنوان در سایت هاشمی رفسنجانی با همان تیتر هاشمی ، انقلاب را از خوارج پس گرفت درج شده است . در اینکه در دولت دهم ضعف هایی داشته است بحثی نیست ، اما انصاف است که خوارج نامیده شود ؟ این سخنان ومواضع ، خلاف جهت سیاست های اعتدالی رئیس جمهور منتخب و دیگر شخصیت هایی است که در جریان انتخابات از وی جمایت کردند . اگر با افراط و تندروی مخالف هستید ، تنها نباید مواردی را افراطی بدانید که از سوی جناح مقابل شما مطرح می شود . در فراز و نشیب تاریخ یک سوزن به خودتان یک جوالدوز به دیگران ....!


نوشته شده در تاريخ 92/04/18 توسط جواد ولی نقندر

میلیاردر دست راست حسن روحانی کیست ؟+ اسناد و تصاویر


احمد موسوی در مراسم تجدید بیعت حسن روحانی با آرمان های امام خمینی (ره) : فرد ایستاده


احمد موسوی در یدار روحانی و حسن خمینی : نفر دوم سمت چپاحمد موسوی در کنار شریعتمداری و یونسیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/04/17 توسط جواد ولی نقندر

مریدان اکبر هاشمی تلاش رسانه ای وسیعی را آغاز کرده اند تا بتوانند در سایه ی جو نتایج انتخاباتی ، پای وی را به جایگاه مقدس خطیب جمعه ی تهران باز کنند.

در آخرین نمونه از این دست ، یکی از تئوریسین های اصلاح طلبی گفتگویی با خبرگزاری ایلنا ، کوشیده است با حرکتی تبلیغی ، حضور رفسنجانی در نماز جمعه را با همراهی بیش از یک میلیون نمازگزار گره بزند و به این ترتیب به زعم خود بکوشد تا مسئولان را قانع نماید که اگر می خواهید جمعیت بیشتری به این پایگاه مهم اسلام بیاید ، باید این فرد عدم احراز صلاحیت شده در انتخابات را به دانشگاه تهران دعوت کنید .

صادق زیبا کلام که بیان نکرده شخصا در چند نماز جمعه ای که هاشمی در گذشته امامتش را بر عهده داشته شرکت کرده است ، ساز و کار جالبی را نیز ارایه نموده که آزادی بیان و آزادی مردمی طیف همفکر خود را به بهترین شکل به تصویر کشیده است . وی راه حل را در برخورد امنیتی با نمازگزاران دانسته که از نگاه او افراطی هستند . بنابر نطر زیبا کلام ، باید برای آمدن هاشمی ، با ده ها نفر از افرادی که مخالف وی هستند برخورد امنیتی صورت گیرد و بدین ترتیب آنان را کنترل نمود !

تئوریسین سینه چاک هاشمی گام را از این نیز بیشتر گذارده و خواستار پیگیری قانونی کسانی شده است که بخواهند نسبت به مواضع رفسنجانی اعتراض کنند.

این سخنان عوامانه زیبا کلام در شرایطی مطرح شده که در آخرین حضور تفرقه انگیز رفسنجانی در نماز جمعه تهران و سخنان جنجالی وی که موجب تقویت جریان فتنه در سال 88 گردید ، بسیاری ار مومنان نمازگزار که پرچمدار اصلی این رزمایش سیاسی - معنوی هستند ، نماز خود را در همان محل دانشگاه تهران و محدوده اطراف زمین چمن ، اعاده کردند .

همچنین در آن نماز جمعه تاریک ، در اقدامی نادر و شاید بی سابقه ، عده ای از هواداران مواضع هاشمی کف وسوت زدند و فضای معنوی نماز را به حاشیه کشاندند. حضور مختلط با سازماندهی قبلی برخی افراد نیز از دیگر موارد مشهودی بود که در آخرین امامت نماز جمعه دوران حیات هاشمی به یادگار مانده است . با جمع این موارد و با توجه به تکرار همان مواضع از سوی رفسنجانی که بارها بر سخنان خود در ان نماز تاکید کرده است ، به نظر می رسد این فضاسازی رسانه ای ، تنها شیطنتی تبلیغاتی محسوب می شود که بخواهند درصد انقلابیگری نمازگزاران جمعه و امت حزب الله را محک بزنند.


نوشته شده در تاريخ 92/04/15 توسط جواد ولی نقندر

هاشمی رفسنجانی ، نام آشنای دیروز و امروز

ناخرسند بود از اینکه با تندروی نمی توان کشتی نظام را پیش برد ، می گفت این تندروی ها ایران را منزوی می کند . طرفداران و هم مسلکانش که او را استوانه ، مکعب یا هر شکل دیگر که دارای برتری بیشتری است در کنار نظام به او نسبت می دهند.

تعدادی از آن ها شاکی از ادبیات نیروهای ارزشی می گویند :برخی خود را تنها مدافع اسلام ناب و ولایت فقیه و نظام فرض کردند و هر کسی اندک انتقاد یا مخالفتی با ان کرد ، فوری برچسب ضد ولایت فقیه ، بی بصیرت ، ساکت فتنه و .... بر پیشانی اش چشباندند و خود را تنها مصداق عمار و مالک اشتر پنداشتند . شعار ساده زیستی سر دادند ولی در واقع زهد فروشی به راه انداختند و بیشترین ریخت وپاش و اسراف کاری و تجملات را مرتکب شدند . البته این در شرایطی است که فقط این برچسب ها را می شنیدند وگرنه مخاطب گرامی اصلا تصور نکند که جناب شیخ اعتدال و حامیانش در پاسخ به این بی اخلاقی ها (!) واکنش منفی نشان دادند ، اصلا و ابدا!

در فتنه 88 هم سوتفاهم و فتوشاپ بود که تصور کردیم فتنه گران از سوی بانو عفت ، بانو فائزه ، آقا مهدی و دیگر اعوان و انصار همراهی می شدند و آقای هاشمی در برابر این تهمت ها فقط صبر و سکوت پیشه کردند که خدایش اجر دهد!

و خرداد امسال پس از 8 سال سکوت وخانه نشینی :

 
 


نوشته شده در تاريخ 92/04/15 توسط جواد ولی نقندر

اولین جلسه تبادل نظر مسئولان حزب الله کشور بعد از انتخابات ریاست جمهوری پیرامون آسیب شناسی انتخابات و مطالبات حزب الله از رئیس جمهور منتخب و تبین استراتژی آینده شنبه 1392/4/15 در تهران برگزار میگردد.


نوشته شده در تاريخ 92/04/13 توسط جواد ولی نقندر

شیخ حسن روحانی : هیچ دولتی در تاریخ ایران با مشکلاتی که این دولت با آن روبرو است ، روبرو نبوده ولی به اندازه همه آن مشکلات و بلکه بیش از آن مشکلات به آینده امید دارم؟اکبر هاشمی رفسنجانی : کشور پس از دوران دفاع مقدس شرایط سخت تر از امروز را با تبدیل وتلاش پشت سر گذاشت!


نوشته شده در تاريخ 92/04/13 توسط جواد ولی نقندر

هاشمی رفسنجانی : تعامل واقعی و پرهیز از انفعال وکله شقی ، چاره کار درسیاست خارجی است و الان که شرایط از لحاط افکار عمومی مهیا شده است ، باید گام های علمی در راه رسیدن به حقوق مردم برداشته شود


سئوال این است آیا زانو نزدن در مقابل زورگویی آمریکا کله شقی است ؟


انفعال را می پذیریم چون در دولت اصلاحات آن را به خوبی تجربه کردیم . که به بهای یافتن چند دوست اروپایی از حق هسته ای خود کوتاه آمدید ، اما درباره سیاست کله شقی که رهبر معظم انقلاب از آن با نام مقاومت یاد کردند ، اگر نگذشتن از حق مسلم ملت به زعم شما کله شقی است قدر مسلم همه مردم ایران کله شق هستند چرا که سی و اندی سال است که بر آرمان های خود همچنان محکم ایستادگی کرده و ذره ای عقب نشینی نکرده است .


نوشته شده در تاريخ 92/04/12 توسط جواد ولی نقندر

 هاشمی رفسنجانی اکنون دریافته است که دوران یکه تازی در کشور گذشته و اگر خواهان زنده شدن نفرت عمومی نیست ، باید از مسیر محدود نگری ، خود رایی و توهم سابق فاصله بگیرد و در خط مردم و انقلاب حرکت کندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/04/11 توسط جواد ولی نقندر
خاتمی فتنه گر که از سران اصلی فتنه آمریکائی اسرائیلی 88 می باشد در یک اقدام تحریک آمیز به دیدار نسرین ستوده رفته است که در تقابل با مردم و نظام اسلامی قرار داردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/04/11 توسط جواد ولی نقندر
* مساله رابطه نزدیک مصطفی کاظمی (موسوی) از عوامل قتل های زنجیره ای و ارتباطش با سید محمد خاتمی و رسول منتجب نیا ، بازجویی و شکنجه عوامل قتل و حتی همسر سعید امامی توسط تیم برسی محمد خاتمی ، فوت مشکوک سعید امامی در زندان و افشاگریهای روح الله حسینیان و بالاخره پیام خاتمی به حسینیان برای عدم افشاگری و سکوت در برابر مسائل پیش آمده مواردی بود که بر پیچیدگی این پرونده افزود!

*روح الله حسینیان یک سال بعد مطالبی را در جمع مردم کردستان گفت که از سوی هیچ نهاد و مسئولی تکذیب نشد : {بعد از اثبات بی گناهی گروه اخیری که دستگیرشده بودند ، جریان شکنجه اینها شروع شد . ماجرا از این قرار بود که در ماه رمضان خبر آوردند که دو نفر از متهمین قتلهای زنجیره ای در بیمارستان بقیه الله در حال مرگ هستند . موضوع به دفتر رهبری رسید و از آنجا با جناب آقای هاشمی شاهرودی (رئیس وقت قوه قضائیه )مطرح شد . نماینده ای فرستادند  و مشخص شد که همسر سعید اسلامی (امامی )را آن قدر شکنجه داده اند که به گفته آن نماینده که دیده بود ، حتی استخوان کف پایش هم بیرون آمده بود. وقتی این مساله روشن شده ، بنده در یک سخنرانی در مشهد اعلام کردم که افرادی که دستگیره شده اند ، بی گناه هستند و قتلها یک توطئه است . شبی در حضور 30 نفر از دوستان بود که از قول آقای خاتمی پیام آوردند که از شما خواهش کردند در این ماجرایی که کشف شد شما سکوت کنید ومن از آنها (احزاب و مطبوعات ) می خواهم فتیله بحث قتلها را بکشند پایین و این مسئله را خودم پیگیری وحل می کنم }
 


نوشته شده در تاريخ 92/04/10 توسط جواد ولی نقندر

 نوع ادبیات آقای هاشمی رفسنجانی در دیدار اخیرش با منتخب ملت ، شائبه بی توجهی به جایگاه رویس جمهور منتخب را ایجاد می کند. به این جمله آقای هاشمی دقت کنید .{آمده بودم ببینم کارهایشان پیشرفت می کند یا نه که دیدم به خوبی انجام می شود }

سئوال این است : آقای هاشمی از کدام جایگاه آمده بودند ببینند کارهای منتخب ملت پیشرفت می کند یا نه ؟! مگر ایشان جایگاه نظارتی بر تصمیم گیری های آقای روحانی دارند؟نوشته شده در تاريخ 92/04/08 توسط جواد ولی نقندر
 

*جریان اصلاح طلب رادیکال تلاش می کند که با روحانی مطالباتی همچون آزادی زندانیان سال 88 که دست به اقدامات خلاف امنیت ملی زدند و فرصت های کشور را به تهدید تبدیل کردند دنبال کند . درحالیکه همه به خوبی متوجه هستند که پیروزی میلی متری حسن روحانی اجازه پرداختن به این مباحث را نخواهد داد.


**اگر حسن روحانی بخواهد به سمت سیاست های اقتصادی کارگزاران که اعلام کرده حرکت کند باید منتظر باشد مردمی که در دوران احمدی نژاد بردبار بودند در دوران وی دست به تظاهرات بزنند .*به عقیده بنده بعد از روی کار آمدن دولت آقای احمدی نژاد برخی از حزب الله دچار تنبلی شدند وصحنه اجرای اصل هشتم قانون اساسی را ترک کردند . واینک باید فرصتی باشد تا حزب الله خاکریز هایش را پر کند ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/04/08 توسط جواد ولی نقندر

راجع به اومدنم به سوریه یه توضیح میدم: والله قسم از طرف هیچ مرجعی یا شخصی به سوریه نیومدم . حدود 20 روز تلاش کردم تا خودم رو به اینجا رسوندم پروازهای ایران به دمشق اکثرا کنسل شده و من از طریق کشور دیگه ای وارد سوریه شدم . کاری به دولتش ندارم . به عشق حرمی اومدم که هر خشت اون ریشه عمر حسینی هاست .

عمری گفتم یالیتنا کنا معک و حالا وقتشه که این حرف رو ثابت کنم

حمید علیمی: به دستور کسی به سوریه نیامده‌ام


نوشته شده در تاريخ 92/04/05 توسط جواد ولی نقندر
حسن غفوری فرد (استاندار خراسان در اوایل انقلاب ، وزیر نیرو در کابیه موسوی ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی )


مهندس حسین امینی ( استاندار سابق سیستان وبلوچستان ، عضو بنیاد باران خراسان رضوی ، رئیس ستاد انتخاباتی عارف در خراسان رضوی از چهر های اصلاح طلب استان )


حسن رسولی (استاندار سابق خراسان رضوی ، سخنگوی ستاد عارف ، عضو هیات مدیره بنیاد باران یکی از چهرهای اصلاح طلب )


سید جواد حسینی (فرماندار مشهد در دوره اصلاحات ، عضو هیات اجرایی بنیاد باران خراسان رضوی )


نوشته شده در تاريخ 92/04/05 توسط جواد ولی نقندر


سال 88 بود . فتنه آسمان کشور را غبار آلود کرده بود . افراد مستعد و قلم به دستان مجازی وارد کارزار شدند و در 8 ماه دفاع مقدس ، حقا و انصافا حماسه آفریدند. امام امت ایشان را به پاس خدمات ارزشمندشان ،افسران جوان جنگ نرم خطاب نمود . گذشت و گذشت و غبار فتنه اندکی فروکش کرد اما عده ای با قلمشان صغیر و کبیر را تکفیر می کردند و به اجتهادشان وزیر و وکیل را می کوبیدند . یکی را ساکت و دیگری را پرسه در مه . یکی را شیخ بی سواد لقب می دادند و آن یکی را عضو حزب باد .

به یکی از این مکتوبات توجه کنید :

«... و مادرم هر وقت/ خانه تکانی می کند/ نااهلان و نامحرمان را/ دور می ریزد/ از نظر مادر من/ پلاک پدرم/ جنس بنجل نیست/ اما شهرداری/ عقلش به اینجور چیزها قد نمی دهد/ من آذری ام/ و شهردار شهرم/ حتی اگر بچه تهران باشم/ مهدی باکری است/ که خلبان نبود/ خودش یک پا آسمان بود/ شهردار شهر من قالی نمی بافت/ و خالی نمی بست/ ... من آذری ام/ و نان/ به زور بازو می خورم/ و بدم می آید از کسانی که/ نان به نرخ روز می خورند/ و همین که فتنه خوابید "عمار" می شوند/ عمار نمی خوابید/ و در زیرزمین مترو/ برای آشوبگران عاشورا/ لالایی نمی خواند/ عمار، شهردار بود/ اما الان شهردار، عمار نیست/ و لزوما هر شهرداری عمار نیست/ الان/ شهردار دارد فکر می کند/ و دو دو تا چهار تا می کند/ که با یار باشد/ بیشتر رای می آورد/ یا با اغیار/ و هنوز/ نه به  دار است/ نه به بار/ به فکر رئیس جمهور شدن است/ و هم رای یار می خواهد/ وهم آرای اغیار ...» * [جلد نخست کتاب "قطعه26" – صفحات 43 و 44 – نوشته شده در تاریخ اول خرداد 1389]

 این نوشته را نیز از نظر بگذرانید :
«... بهشت جاودان مأوای شما، خیابان بهشت از آن ما/ تو در بهشت شهردارت مهدی باکری است و شهردار ما در بهشت دارد قالی می بافد برای تبلیغات جهنمی مترو/ راه های بستن روسری/ راه های خوردن بستنی/ راه های سرسره بازی روی خون شهدا/ راه های جام زهر دادن به امام/ راه های پر کردن شکم از لقمه حرام و فروختن ندای فریب به ندای هل من معین ...» * [جلد نخست کتاب "قطعه26" – صفحه 31 – نوشته شده در تاریخ 24 اردیبهشت 1389]ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/04/04 توسط جواد ولی نقندر

مطلع شدیم پس از آشکار شدن سیر صعودی حسن روحانی در نظر سنجی ها ، باقر قالیباف به روحانی پیشنهاد کنارگیری از ادامه رقابتها به شرط دریافت معاون اولی کابینه به اضافه 5 وزارتخانه دولت آینده را داده است .حسن روحانی به این پیشنهاد چنین پاسخ داده بود : شما کنارگیری کنید من معاون اولی باضافه 6 وزارتخانه را به شما می دهم .
 ظاهرا پیشنهاد قالیباف به کنارگیری رقبا محدود به حسن روحانی نبود ، شهردار تهران یک روز پیش از ارائه پیشنهاد کنارگیری به روحانی ، پیشنهاد مشابهی هم به ولایتی داده بود . البته پیشنهاد قالیباف به ولایتی تصدی وزارت خارجه در دولت اتی بود . شنیده ها حاکی است ولایتی با یک روز تاخیر این پیشنهاد را رد کرده بود.
 
حسین قدیانی سه سال پیش درباره قالیباف چه نوشت

شرکت عضو ارشد ستاد قالیباف در مراسم تقدیر از عارفادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/04/04 توسط جواد ولی نقندر

تحلیل پر از ابهام حسین الله کرم از علل ناکامی اصولگرایان / آیا گفتمان انقلاب باید فدای قدرت طلبی اصول گرایان شود


الله کرم که عصر چهار شنبه در جلسه شورای هماهنگی حزب الله در مسجد ارک تهران سخن می گفت با اشاره به رویداد های روزهای منتهی به انتخابات از جمله تمکین عارف به مرکزیت اصلاح طلبان و رشد قابل توجه روحانی در نظرسنجی ها و بسیج جریان اجتماعی اصلاح طلبان پشت سر وی گفت : ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد . بنابراین به او پیغام دادیم تا به نفع قالیباف کنار بکشد .

به گفته این حامی سعید جلیلی با انصراف هر کدام دیگر از آقایان ولایتی ، رضایی و قالیباف بخشی از سبد رای ایشان به آرای روحانی اضافه می شد و تنها سبد رای جلیلی بود که می توانست به موفقیت گفتمان اصولگرایی کمک کند .

البته دکتر الله کرم به این نکته اشاره نکردند که سعید جلیلی به خواست خود نیامده بود و دعوت های مردمی از ماه ها قبل باعث حضور وی در انتخابات شده بود و طبیعتا نمی تواند به خواست خود کنارگیری کند و باید تا آخر در رقابت می ماند.

جای سئوال است که دکتر الله کرم که مدتی قبل از تمایل خدمت قالیباف به فرانسه و خدمت به ایرفرانس سخن می گفت چگونه شد که به قالیباف پیشنهاد کنارگیری نداد؟

هر چند عده ای جواب این سئوال را شغل فرزندان حسین الله کرم در شهرداری تهران می دانند .


دکتر الله کرم که خود به سرعت ستاد جوانان حزب الله را با فرزندانش برای جلیلی راه اندازی کرده وبرای فرزندان خود درصدد گرفتن حکم ستادی و... بوده است و در طول مدت رقابت به سفرهای مختلفی برای تبلیغ رفته است چرا به مانند افراد دیگری که در ستاد دکتر جلیلی حضور وسمت داشته اند و لیکن به ستاد های کاندیداهای دیگر خدمت کرده اند ، عمل کرده است؟

بازخوانی حمله تند حسین الله کرم به قالیبافادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/31 توسط جواد ولی نقندر

جناب قالیباف نمی دانم حال شما این روز ها خوب است یا بد ؟ خبر ندارم که با خبرشدید چرا مردم به شما اعتماد نکردند یا نه ؟

سردار با افتخار دیروز و کاپیتان خوش پوش امروز آیا از اطرافیان خود سئوال کردید که حسن روحانی چه داشت که من نداشتم ؟ من خبر ندارم که چه کرده اید اما این را خوب میدانم که مردم دوست ندارند امور خودشان را به دست کسی بدهند که تکلیفش با خود و گذشته اش معلوم نیست ، جناب شهردار دیدید که این بار هم که حمایت همه شخصیت های اصولگرا ، فرمانده هان نظامی  و حتی انتظامی را هم داشتید ؛  باز هم شکست خوردید !؟

کم نبودند مداحانی که به هزار دلیل از شما حمایت کردند و یا در حمایت از شما حاضر شدند در حمایت از اصلح سخنی نگویند و باز هم  شسکت خوردید . کم نبودند منبری هایی که در حمایت از شما بچه حزب اللهی را تندرو وبی فکر خواندند ، اما باز هم شما شکست خوردید .

آقای قالیباف باور کنید اگر سعید جلیلی به مانند شما از 8 سال پیش برای این انتخابات فعالیت می کرد و این همه حمایت های علنی و غیر علنی را می داشت امروز با بیش از 30 میلیون رای رئیس جمهور بود . کاپیتان اگر ما هم به مانند شما 50 سایت خبری میداشتیم ، می توانستیم پاسخ دورغگویان را بدهیم که هر روز با یک تیتر سعید جلیلی را به این و ان نسبت ندهند .

آقای فرمانده ما نداشتیم اسپانسر های شما را که فقط برای یک سخنرانی شما در مشهد با بیش از 200 اتوبوس برایمان مستمع بیاورند!؟

جناب قالیباف پس نگوئید چون اصولگرایان اجماع نکردند روحانی رای اورد. به جرات می توانم ، بگویم تمام بزرگان اصولگرا از شما حمایت کردند و در مقابل سعید جلیلی و بچه حزب اللهی را تنها گذاشتند . خودتان خوب می دانید همین جریان پایداری هم که به ظاهر از جلیلی حمایت کرد به خاطر این بود که چاره دیگری نداشتند و گرنه دل انها هم با ما نبود . پس اگر قرار باشد کسی به بزرگان اصولگرا گله و شکایتی داشته باشد ان فرد شما نیستید.

خلاصه باقر خان قبول کنید تنها شکست خورده این انتخابات شما هستید که با این همه حمایت نتوانستید حتی به دور دوم راه یابید .


نوشته شده در تاريخ 92/03/30 توسط جواد ولی نقندر


حاج منصور : همه آقایان می گفتند منم ؛ غیر از جناب آقای حداد عادل /باز هم صبر می کنیم


مظفر : اگر روحانی به قالیباف پیشنهاد حضور در دولت دهد ، او حتما قبول می کندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/30 توسط جواد ولی نقندر

 

طرفدار مشایی دیروز در کنفرانس خبر روحانی در حمایت از میر حسین موسوی شعار داد


700 هزار رای قالیباف در تهران با چه هزینه ای بدست آمدتایج نهایی چهارمین دوره انتخابات شورای شهر مشهد اعلام شد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/28 توسط جواد ولی نقندر
پیشنهاد حسن روحانی به باقر گاز انبری(قالیباف) :بیا وزیر کشور دولت تدبیر و امید (کلید) باش !!!؟؟؟


ولایتی که در مناظر های انتخاباتی ثابت کرد  هنوز هم هاشمی را عاشقانه دوست دارد ،  قرار است در دولت روحانی جای دکتر سعید جلیلی را بگیرد ؟؟!

یک بام و دو هوا ؛ 88 پذیرایی از احمدی نژاد با سطل زباله و اغتشاش /92 پذیرایی از شیخ حسن با جشن وپایکوبی و شادباش
خبرگزاری مهر عقده رئیس جمهور نشدن قالیباف را سر محسن رضایی خالی کرد

آیت الله علم الهدی : پیروزی آقای روحانی در واقع پیروزی گفتمان اعتدال بود نه اصلاح طلبان


حداد عادل: زمستان فتنه 88 گذشت و روسیاهی به زغال ماند / روحانی به معاندان میدان ندهد


نوشته شده در تاريخ 92/03/27 توسط جواد ولی نقندر


ما هم خوشحالیم که زیر سایه ی ولایت طعم پیروزی را می چشید کسانی که سربازان از پیکار برگشته را شماتت می کنند ، خائن اند . ماجرای ما همان ماجرای لشکر زخمی پس از احد است . نیزه های شکسته و پرچم های نیم سوخته .... به شماتت ابلهان گوش نکنید

عسی ان تکرهوا شیئنا و هو خیر لکم : چه بسا که از چیزی بدتان می آید ولی برای شما بهتر است ....

باشد تا انانکه حماسه سیاسی 88 را به سرافکندگی فتنه بدل کردند دریابند که امت حزب الله جمهوریت را فدای اشرافیت نمی کند و از آرا رقیبش آنچنان حمایت می کند که از ناموس خود.

ما هم خوشحالیم که زیر سایه ی ولایت طعم پیروزی را می چشید . رهبر انقلاب در 2 خرداد 76 در برابر جریان راست ایستاد و از ارا خاتمی دفاع کرد در 3 تیر 84 در برابر هاشمی ایستاد و از آراء احمدی نژاد دفاع کرد در 22 خرداد 88 در برابر کل دنیا ایستاد و از آراء مردم حمایت کرد و امروز همانطور . این شگفتی خمینی است ؛ همان نظامی که به دیکتاتوری متهمش می کنند .

جای حاجی بخشی خالی که پرچم بچرخاند و بلند بگوید ماشاء الله ... حزب الله


نوشته شده در تاريخ 92/03/26 توسط جواد ولی نقندر

 آقای هاشمی !آیا می دانید چرا کسی سطل آشغال آتش نمی زند


آیا هاشمی عذر خواهی خواهد کرد ؟!/ دموکراسی به شر چاقو


دستور جدید لیدر حلقه انحراف ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/26 توسط جواد ولی نقندر  روحانی :18613329 رای      50.99%

  قالیباف :
6077292 هزار رای      15.76%


  سعید جلیلی :
4168946 هزار رای     11.39%
  رضایی :
3884412 هزار رای         11.16%
  ولایتی :
2268753 هزار رای      6.12%
  
غرضی :446015 هزار رای          1.22%


نوشته شده در تاريخ 92/03/25 توسط جواد ولی نقندر

سعید جلیلی : عده ای با صحبت از دوستی ملت اسرائیل و مکتب ایرانی خواستند که در حرکت ملت توقف ایجاد کنند


پناهیان در گردهمایی هواداران جلیلی :جلیلی امده تا چراغ سبز به دشمن را خاموش کند


 باقری : سعید جلیلی تا آخر در عرصه انتخابات خواهد ماند


وحید جلیلی : جلیلی به هیچ وجه قصد انصراف ندارد


جریان تردید درصدد پوشاندن لکه ننگ دوران خود است / برخی به جای رضای خدا دنبال رضای کدخدا هستند


سعید جلیلی : گلوگاه های اقتصادی برای ایجاد جلوگیری از مفاسد اقتصادی همچون اختلاس سه هزار میلیاردی باید گرفته شودادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/22 توسط جواد ولی نقندر

استقبال پرشور امت حزب الله مشهد از جلیلی در فرودگاه


تمام خیابان های منتهی به ورزشگاه شهید بهشتی به دلیل استقبال پرشور بسته شد


 جلیلی در میان حضور پرشور امت حزب الله مشهد وارد ورزشگاه شهید بهشتی مشهد شد/ پرچم حزب الله در دست حامیان جلیلی


جلیلی در ورزشگاه شهید بهشتی : وعده پیروزی حتمی است


 سعید جلیلی در جمع دانشجویان مشهدی :گفتمان اسلام ناب و ظرفیت مردم دستاورد پیروزی و تداوم انقلاب


 دیدار دکتر جلیلی با آیت الله واعظ طبسی


انیمیشن جلیلی در مشهد رونمایی شد


 جلیلی فردا با آیت الله علم الهدی دیدار می کند


دکتر سعید جلیلی مشهد را به مقصد ساری ترک کردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/21 توسط جواد ولی نقندر


جلیلی : جریان تردید بعد از فتنه و انحراف کشور را تهدید می کند


تماس شبانه دکتر جلیلی با سرلشکر فیروزآبادی


حجت الا سلام نظافت شایعات حمایت خود از قالیباف را تکذیب کردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/20 توسط جواد ولی نقندر

جلیلی : سرباز ولایتم و خدا روزی نیاورد که از این خط منحرف شوم


سعید جلیلی : 5 هزار میلیارد تومان در دست 6 نفر است


 تخریب جلیلی در گردهمایی چهار راه ولیعصر  و میدان فردوسی بعضی از کاندیداادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/18 توسط جواد ولی نقندر

واکنش ستاد دکتر جلیلی به خبر تشکیل برخی ستاد های مشکوک سعید جلیلی : رهنمودهای ولایت مطلقه فقیه همان صراط مستقیم است


 ماجرای پنچر شدن پراید جلیلی / واکنش او به کهریزک چگونه بودادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/16 توسط جواد ولی نقندر


   نقش سعید جلیلی در دستگیری " عبدالمالک ریگی " چه بودسعید جلیلی در پاسخ به این سئوال که چه تضمینی وجود دارد مثل احمدی نژاد نشوید ، گفت:در دوره قبل گفتمان ما گفتمان انقلاب بود و احمدی نژاد هم بر همین گفتمان تاکید داشت ولی در ادامه ،حب قدرت وی را منحرف کردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/14 توسط جواد ولی نقندر

بازخوانی حمله تند حسین الله کرم به قالیباف : به صحنه بیایید و از جلوگیری ها دست بردارید . والا همان گفته زیبای استاد عزیز ما (منصور ارضی ) که شما را به عمر سعد تشبیه کرد و گفت اکه عمر سعد به در ودیوار می زد تا اگر به گندم ری نرسید به جوی آن برسد در مورد شما صدق می کند

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/14 توسط جواد ولی نقندرپاسخ سعید جلیلی به ادعای داوود احمدی‌نژاد 


آیت الله علوی گرگانی: عمل شما برای تان محبوبیت عامه به ارمغان آورده است


آیت الله جزایری:گرایش علما، طلاب، جوانان و عامه مردم به جلیلی مشهود است

 الله کرم : جنگ دیگری در راه استادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/14 توسط جواد ولی نقندر


به این قرآن قسم بخور که جان فدای سید علی هستیجلیلی : فاصله با خط امام و رهبری انحراف است


حمایت آیت الله خزعلی از سعید جلیلی


تفاوت جلیلی با احمدی نژاد از دید الله کرمادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/13 توسط جواد ولی نقندر


نوشته شده در تاريخ 92/03/10 توسط جواد ولی نقندر


وحید جلیلی :من و سعید سال 84 به احمدی نژاد رای ندادیم


حسین الله کرم در همایش حامیان مردمی سعید جلیلی در ایلام: نقد دولت فعلی اشکال ندارد اما بعضی نامزدها که نماد سازش در برابر غرب هستند ، گذشته همفکران خود را فراموش نکنند که حتی به ارزش های دفاع مقدس هم رحم نکردندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/10 توسط جواد ولی نقندر

دولت باید از موضع انحراف و ارتجاع برکنار باشد

جلسه تیم اقتصادی جلیلی با حضور وی تشکیل شد/ ارائه برنامه عملیاتی اقتصادی جلیلی تا هفته ایندهادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/09 توسط جواد ولی نقندر

 امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس /1 :ما باید واقعا از همه نامزدها و آنهایی که صلاحیتشان احراز نشد و به قانون تمکین  کردند تشکر کنیم/ همه باید تلاش کنیم  که این انتخابات پر شور و با حضور مردم انجام بگیرد

 امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس/2: نامزدها مراقب باشند حرفی که می گویند ، واقعی ، صمیمی و متکی به اطلاعات درست و برآمده از زبان راستگو باشد/ این جور نباشد که برای اینکه مردم به ما رای بدهند ، همه آنچه که ماورای ما است را تخریب کنیم


 امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس/3: گاهی مصداق کمک الهی این است که توفیق مسئولیت داده نشود / نامزدها کاری که می توانند انجام دهند بیان کنند/نباید برای جلب توجه هر چه که به دهان آمد گفت

 امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس/4: این حرف ها که رهبری طرفدار فلان کاندیدا است، واقعیت ندارد/ رهبری مثل بقیه مردم یک رای دارد/ مجلس قطعا در راس امور است اما به معنی این نیست که یک نماینده تصور کند خودش در راس امور است


نوشته شده در تاريخ 92/03/08 توسط جواد ولی نقندر


جلیلی: باید صادقانه بیان کنم پیرو ولایت فقیه هستم و از هر انحرافی از آنچه که مقام معظم رهبری بخواهند بیان کنند به شدت پرهیز داریم و نمی توانیم بپذیریم


ریشه های فساد 3 هزار میلیاردی را کشف کردیم / بعد از قانون هیچ خط قرمزی وجود ندارد

هدفمندی یارانه ها باید با قوت ادامه یابد/ لزوم اجرای 2 سیاست مهم در بخش مسکن


دکتر جلیلی :پشت خیمه دشمن هستیم نه در شعب ابی طالبادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/08 توسط جواد ولی نقندر


جلیلی چهار سال پیش در نقد حلقه انحراف چه گفت


جلیلی : موجب خوشحالی است که آیت الله مصباح از من حمایت می


2800 میلیارد تومان برای هزاران نفر، 11 هزار میلیارد تومان برای 23  نفر


باید دلار فروشی را در کف خیابان جمع کنیم / دولت باید بداند چگونه بودجه را ایجاد کند نه این که چگونه مصرف کندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/07 توسط جواد ولی نقندر


آيت‌الله مصباح يزدي :آقای جلیلی در مواردي مانند پايبندي به دين، عشق به ولايت، جديت در اجراي احکام و اهتمام به ارزشهاي اسلامي، بيش از حد نصاب را دارد

پد سعید جلیلی چه شغلی دارد

واکنش‌جلیلی‌به‌برگزاری مناظره‌ تلویزیونیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/06 توسط جواد ولی نقندر

قطار دولت کند حرکت می کند/علاوه بر سفر استانی ،سفر وزارتخانه ای باید انجام شود


منتخب مردم باید از همان فردای  روز انتخابات وارد ایجاد حماسه اقتصادی شود


سوال سخت جلیلی از کاترین اشتون درباره انتخابات آمریکاادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/06 توسط جواد ولی نقندر


نوشته شده در تاريخ 92/03/04 توسط جواد ولی نقندر


برگزاری نخستین همایش رسمی هواداران جلیلی در مشهد / آغاز تبلیغات خیابانی


نوشته شده در تاريخ 92/03/04 توسط جواد ولی نقندر

جلیلی در اولین همایش انتخاباتی :باید گوش شنوای توده های مردم باشیم / پیشرفت در سایه گفتمان اسلام ناب میسر می شودحمایت جمعی از متخصصین نفتی از جلیلی


نامه جمعی از هواداران جلیلی خطاب به مطهری بهتر بود عضو کمیته ملی المپیک می شدیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/04 توسط جواد ولی نقندر


حسن رحیم پور ازغدی در جمع حامیان حوزوی سعید جلیلی : به کسی رای بدهید که بین نزدیکان خود ودیگران تفاوتی قائل نشود

سعید جلیلی :  به سولانا گفتم زرادخانه هسته ای ایران در قم است

دم خروس بیرون می زند یا بصیرت نمایان تر می شود!:عدم تصمیم گیری جبهه پایداری درباره حمایت از دکتر جلیلیحجت الاسلام حسینیان: جلیلی را اصلح می دانم / هر کاری در توانم باشد در حمایت از اصلح می کنم

 ستاد طلاب و روحانیون تهران حامی جلیلی اعلام موجودیت کرد


جلیلی در دیدار با آیت الله نوری همدانی : پیشرفت در سیاست خارجی نتیجه مقاومت بوده است نه سازش


سعید جلیلی در دیدار با آیت الله جواد آملی :باید ساختار های اداری و دولتی را مبتنی بر اندیشه دینی اصلاح کنیم


جلیلی در دیدار فضلای حوزه علمیه قم: تبعیت از ولایت فقیه باید در مقام عمل نشان داده شود


 با صدور بیانیه ای صورت گرفت: حمایت زاکانی از دکتر جلیلی ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/03/01 توسط جواد ولی نقندریک منبع آگاه از انتخاب دکتر وکیلی به عنوان نماینده دکتر جلیلی در استان خراسان رضوی خبر داد


نوشته شده در تاريخ 92/02/31 توسط جواد ولی نقندر

 لنکرانی به نفع دکتر سعید جلیلی از کاندیداتوری انصراف داد


سعید جلیلی با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد


جلیلی با آیت الله جواد املی دیدار کرد


ستاد حامیان سعید جلیل در دانشگاه تهران اعلام موجودیت کرداحتمال دیدار حداد عادل و سعید جلیلی


امروز در سفر به قم :دکتر جلیلی با برخی مراجع و علما دیدار می کند


ادغام ستاد های انتخاباتی لنکرانی و جلیلی در کهگیلویه و بویر احمد


آیت الله قرهی :شجاعت جلیلی در عرصه مذاکرات هسته ای به ایران عزت داده است
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/31 توسط جواد ولی نقندر

 

در ادامه تلاش جهت شناسایی کاندیداهای اصلح شورای شهر مشهد، به زودی ، لیست شورای هماهنگی نیروهای حزب الله ، به اطلاع امت ولایت مدار مشهد خواهد رسید 


نوشته شده در تاريخ 92/02/30 توسط جواد ولی نقندر


 ستاد جوانان حامی سعید جلیلی با عنوان (راه امام) اعلام موجودیت کرد


 ستاد دانشجویی(حماسه مقاومت ) طی بیانیه ای در حمایت از دکتر جلیلی اعلام موجودیت کرد


ستاد (خیزش مستضعفین ) حامی جلیلی اعلام موجودیت کرد


ستاد حوزویان حامی جلیلی اعلام موجودیت کرد


 بی بی سی : گذار به سوی سعید جلیلیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/30 توسط جواد ولی نقندر


سعید جلیلی در جمع اعضای ستاد دانشجویی: در تبلیغات ،آخرت خود را به دنیای دیگری نفروشد/ترویج گفتمان انقلاب فارغ از هر نتیجه ای در انتخابات یک پیروزی سترگ است


قاضی زاده :رابطه جلیلی و لنکرانی با شانتاژ مکدر نمی‌شود


الجزیره : رقابت بین جلیلی و هاشمی استبازتاب های منطقه ای  و جهانی حضور دکتر جلیلی در عرصه انتخابات


 جلیلی : اگر من هم دچار خطا شدم تذکر دهید / در مسائل مالی نباید وامدار هیچ کسی باشیم 


ستاد دانشجویی عدالتخواهان با صدور بیانیه ای توسط جمعی از دانشجویان عدالتخواه اعلام موجودیت کرد


احمد زاده کرمانی:نخبگان ارزشی و اصولگرا بر سعید جلیلی اجماع کنند/ به نفع سعید جلیلی کنار می کشم


وحید جلیلی : به جای عکس سعید عکس شهدای هسته ای را بلند کنید
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/29 توسط جواد ولی نقندرهاشمی : اگر با رفتن بشار اسد بحران منطقه حل می شود وی باید از این مقام عزل شود

پیغام محرمانه جان کری به هاشمی


 روتوش چهره برای ارائه در ایام تبلیغاتی 

سرتيم تروريست‌هاي اجاره‌اي گريم خود را عوض کرد!

واکنش متفاوت سران فتنه به نامزدی هاشمی و مشکل 'آقاجون' 

خیز رسانه های ضد انقلاب برای منجی سازی از هاشمی + عکس

بگویید اکبر هاشمی ، بخوانید مهدی هاشمی 

حمایت تلویحی معاون وزیر خارجه امریکا از نامزدی هاشمی در نشست کنگره امریکا


با خبر شدیم :
1 شرایط جسمانی هاشمی به گونه ای است که برخی نزدیکان وی معتقدند ایشان تا پایان رقابت باقی نخواهد ماند و در صورت تایید صلاحیت حسن روحانی به نفع وی و در غیر این صورت به نفع عارف کنارگیری خواهند کرد
 2/فرزندان هاشمی از برگزاری مناظره میان کاندیداها اضهار نگرانی کرده و گفته اند مشکلات جسمانی آقا جون در مناظره باعث می شود مردم ناامید شوند و به فردی پر نشاط و جوان و کارآمد رای دهندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/28 توسط جواد ولی نقندر
نوشته شده در تاريخ 92/02/26 توسط جواد ولی نقندر


شنیده شده کاندیدای جبهه پایداری(پرفسور!لنکرانی) رد صلاحیت شده .؟


آیا این که آیت الله مصباح فرمودند، در زمین و زیر آسمان اصلح تر از لنکرانی نمی شناسند! ربطی به اخبار غیر رسمی رد صلاحیت ایشان دارد ؟


رفتار متفاوت مشایی و روحانی در برابر خبر غیر رسمی عدم احراز صلاحیتشان


ستاد دانشجویی دکتر سعید جلیلی در دانشگاه امام صادق (ع)تشکیل شد


 هجمه سنگینجریان رسانه ای ضد انقلاب و برخی سایت های داخلی (دوستان قالیباف)علیه سعید جلیلی 


کناره گیری قائم مقام سابق قالیباف به نفع جلیلی 


ستاد دانشجویی عدالتخواهان حامی جلیلی اعلام موجودیت کرد ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/25 توسط جواد ولی نقندرامام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا /1هدف ملت ایران انتخاب فرد اصلحی باشد که کشور را با همین سرعت و یا بیشتر از آن پیش ببرد عزت ملت را بالاتر ببرد ،استقلال کشور را عمیق تر بکند ، وضع زندگی را بهتر و مرفه تر کند ،امید و شور وشوقی در کشور به وجود آورد 


 امام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا /2 معیار اصلی در انتخابات رئیس جمهوری این است که کسانی باشند که همتشان بر حفظ عزت و حرکت کشور در جهت انقلاب باشد . مردم به شعار ها توجه کنند ، بعضی برای جلب آرا شعارهایی می دهند که از اختیارشان بیرون است 


 امام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا /3دو عامل تامین هدف ملت ایران در انتخابات ؛اول انتخابات گرم و پرشور با حضور گسترده وبا شور و شوق مردم و دوم ؛انتخاب فردی شایسته ،با عزم، مومن ، انقلابی و با همت جهادی


 امام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا/4 انتخابات امسال اهمیت مضاعف دارد و به یک موضوع مهم بین المللی تبدیل شده است / تمام اتاف های فکر دنیا در حال رصد این حادثه بزرگ هستند و در خصوص انتخابات ایران نقشه ها و اهداف دارند


 امام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا/5برای آرامش و وحدت کشور ، قانون معیار بسیار خوبی است / انشاءالله شورای نگهبان طبق وظیفه قانونی ، انهایی را که صلاحیت دارند ، معرفی می کند / شورای نگهبان افراد متقی هستند وطبق قانون صالح را معرفی می کنند 


نوشته شده در تاريخ 92/02/25 توسط جواد ولی نقندر
 
 


نوشته شده در تاريخ 92/02/23 توسط جواد ولی نقندر

سایت حامی قالیباف : جلیلی باید رد صلاحیت شود !!

ستاد مردمی دکتر جلیلی در استان خراسان رضوی تشکیل شد 


پاسخ به بعضی سوالات در مورد دکتر جلیلی

حمله دبیر جبهه پایداری خراسان رضوی به دکتر سعید جلیلی   


حداد عادل خبر داد؛ احتمال کناره‌گیری نامزدهای اصولگرا به نفع جلیلی


 شاکری خبر داد : استقبال جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی از حضور سعید جلیلی


نشست خبری اعلام موجودیت یکی از ستادهای دانشجویی حامیان سعید جلیلی که عنوان »مقاومت رمز پیشرفت« را برای خود برگزیده است به زمان دیگری موکول شد


 دبیر شورای مرکزی جبهه پایداری استان اصفهان در حمایت از جلیلی گفت : انچه گفته می شود در تضعیف کسی نیست و باید در جایی که به تشخیص و تکلیف می رسیم مباحث خود را مطرح کنیم 
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/23 توسط جواد ولی نقندرحمید استاد دبیر شورای هماهنگی حزب الله خراسان اعلام کرد: دکتر سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی، کاندیدای مورد حمایت جبهه حزب الله می باشد. 

کمیل کاوه مسئول حزب الله اصفهان اعلام کرد : حمایت حزب الله اصفهان ، انصار ولایت از دکتر سعید جلیلی دبیر شورای امنیت ملی برای کاندیداتوری ریاست جمعوری


رزمندگان حزب الله مشهد: به زودی لیست حزب الله برای شورای شهر مشهد اعلام خواهد شد


نوشته شده در تاريخ 92/02/22 توسط جواد ولی نقندر
نشست خبری اعلام موجودیت ستاد حامیان جلیلی در خبرگزاری فارس

 اعلام حمایت جبهه پایداری اصفهان از جلیلی / بر اساس تشخیص حجت محور عمل می کنیم

حداد عادل :رای بالای جلیلی یک واقعیت است


ولایتی: جامعتین از جلیلی حمایت کند، ما هم حمایت می‌کنیم

پوستر : وحدت حول محور کاندیدای اصلح

 لیست جبهه مدافعان ولایت قطعی شد 

کاندیداهای جبهه پیروان خط امام و رهبری به 13 نفر رسیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/22 توسط جواد ولی نقندر

ایت الله‌ممدوحی‌: هرکسی گفته از بیت با هاشمی تماس گرفتن بیخود کرده

دیدار سه شنبه گذشته رهبر انقلاب با رفسنجانی برگزار نشد

شروع مجدد شیطنت های مهدی هاشمی همزمان با انتخابات

همسر و شوهر علیه یکدیگر / عفت مرعشی : انتخاباتی در ایران وجود ندارد / هاشمی : مردم باید انتخاب کنند

روایت ناگفته ای از نقش هاشمی درباره قائم مقام منتظری / آیا رفسنجانی در برابر نظام می ایست

العربیه برای هاشمی رپورتاژ خبری رفت / جانبداری اغراق آمیز رسانه های غربی از رفسنجانیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/22 توسط جواد ولی نقندر
نشست خبری اعلام موجودیت ستاد حامیان جلیلی در خبرگزاری فارس

 اعلام حمایت جبهه پایداری اصفهان از جلیلی / بر اساس تشخیص حجت محور عمل می کنیم

حداد عادل :رای بالای جلیلی یک واقعیت است


ولایتی: جامعتین از جلیلی حمایت کند، ما هم حمایت می‌کنیم

پوستر : وحدت حول محور کاندیدای اصلح

 لیست جبهه مدافعان ولایت قطعی شد 

کاندیداهای جبهه پیروان خط امام و رهبری به 13 نفر رسیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/21 توسط جواد ولی نقندر

 


آقای پرفسور الوعده وفا

فوری: دکتر سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد
جلیلی در سکوت ثبت نام کرد و از ستاد انتخابات رفت

 با ورود سعید جلیلی احتمال تغییر در آرایش انتخابات جدی شد 

حامیان جلیلی تا پایان زمان تأیید صلاحیت ها فعالیت تبلیغاتی نخواهند داشت

حجت‌الاسلام رسایی:به نظرم پدیده انتخابات یازدهم جلیلی است وحماسه سیاسی به معنای واقعی آن با حضور وی رقم خواهد خورد
استقبال زاکانی از نامزدی جلیلی/ ائتلاف گفتمانی تشکیل خواهیم داد

گزیده‌ای از دیدگاه‌های دکتر سعید جلیلی

1/ سعید جلیلی : ریاست جمهوری عرصه شعار و وعده نیست 

2/دکتر جلیلی : کلید دستیابی به امنیت توجه به عدالت در سطوح فردی ، اجتماعی ، ملی وبین المللی استادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/21 توسط جواد ولی نقندر

 اعلام حمایت 426 نفر از فعالان مساجد مشهد مقدس از حضور دکتر جلیلی 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/20 توسط جواد ولی نقندرتقاضای جمعی از نیرو های حزب الله مشهد از پدر دکتر جلیلی 

 سعید جلیلی از فتنه می گوید : حفظ جمهوریت نظام یک مسئله مهم و راهبردی است

226 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر طی بیانیه‌ای با دعوت از سعید جلیلی، برای حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری خواستار حضور افرادی در راس قوه اجرائی کشور شدند که 'در مقابل فشارهای دشمن مقاوم باشند و از میدان خارج نشوند'

زاکانی آمد + زندگی نامه 

زاکانی :سعید جلیلی ثبت‌نام کند با وی ائتلاف می‌کنمادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/20 توسط جواد ولی نقندر


جلیلی ، فردا یا شنبه برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کند 

لیست اولیه نامزد های مورد حمایت گروه یاران جوان انقلاب اسلامی 

حمایت شخصیت‌های گفتمانی انقلاب اسلامی از دکتر زاکانی 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/19 توسط جواد ولی نقندر


آخرین اخبار از حضور جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری


 موج پیامکی دعوت از دکتر جلیلی 

samane-A3-sizekam

ائتلاف مدیران استان خراسان اعلام موجودیت کرد 

علت ثبت نام زود هنگام لنکرانی 

منشوراخلاقی ـ انتخاباتی ستادهای مردمی دکترزاکانیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/18 توسط جواد ولی نقندر


با در خواست دکتر جلیلی برنامه اهدا طومارهای مردمی لغو شد

 جمعی ازدانشجویان دانشگاه صنعتی شریف طی بیانیه ای با اعلام موجودیت ستاد مقاومت، رمز پیشرفت ، از سعید جلیلی برای حضور در انتخابات دعوت کردند

 رونمایی از سرود ستاد حیات طیبه

لیست احتمالی اصولگرایان تحول خواه مشهد

 لیست 10 نفره جبهه پیروان خط امام و رهبری 

زاکانی : مقلد رهبر ، فرزند مجلس و خدمتگذار مردم هستم / تبلیغات کم خرج باید فرهنگ شود ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/17 توسط جواد ولی نقندر


جزئیات کامل دو جلسه مشایی و نبویان : مشایی دید من حرفش را نمی پذیرم ،شروع به قسم خوردن کرد / رابط مشایی بلاعوض پول می دهد


جدایی حزب الله تبریز از جبهه پایداری

 اعلام شماره حساب جهت کمک های مردمی به ستاد دعوت  
در پی درخواست‌های مردمی جهت کمک به ستاد مردمی دعوت از دکتر جلیلی در انتخابات شماره حساب ۲۰۰۵۳۲۴۲۹۰۰۴ بانک ملی به نام محمدصادق شهبازی مسئول هماهنگی ستاد دعوت مردمی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۲۴۶۹۱۳۸۱ به همین نام و همین شماره حساب برای دریافت کمک های مردمی اعلام گردید. از عموم هموطنا عزیز خواهشمندیم صرفا از همین طریق برای کمک به ستادهای مردمی دعوت از دکتر جلیلی اقدام نمایند.


سه شنبه ، اهدای طومار های دعوت از دکتر جلیلی مقابل شورایعالی امنیت ملی

 بیانیه حدود 300 نفر ار فعالان و اقشار مختلف مردم سبزوار برای حضور دکتر جلیلی در انتخابات 

کوثری : زاکانی ،متدین، مومن، دارای تفکر انقلابی ،بسیجی و فردی منطقی است

 لیست اولیه جمعیت دوستداران مشهد مقدس(ائتلاف شهرداری واصلاح طلبان مشهد)ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/16 توسط جواد ولی نقندرامام خامنه ای : چنانچه محکومیت این حرکت ادامه پیدا نکند ، این فتنه به همینجا منحصر نمی ماند 

 پناهیان :می‌خواهند مرگ خودشان را به تأخیر بیندازند

 هتک حرمت مرقد صحابه پیامبر نشان دهنده توحش و جمودی فکری عاملان آن است 

تجمع امت حزب الله در محکومیت اهانت به صحابه خاص امام علی (ع) فردا ساعت 18 چهار راه شهدا 

موضغ قاطعانه  نماینده رهبر انقلاب در سوریه به هتک حرمت های صورت گرفته

دروس خارج حوزه نجف و قم تعطیل شد

 تجمع اعتراض آمیز حوزویان قم برگزار شد

پیام مراجع تقلید و علما درباره نبش قبر حجر بی عدی

سردار نقدی :دستور جسارت به مدفن پاک حجر بی عدی را کاخ سفید صادر کرده است

دانشگاه امام صادق (ع)جسارت به حرم صحابی پیامبر (ص) را محکوم کرد

لاریجانی نبش قبر حجر بن عدی توسط تروریست های سوری را محکوم کرد

فردا صورت می گیرد : تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل دفتر سازمان مللادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/15 توسط جواد ولی نقندر

 سومین همایش بزرگ حامیان دکتر جلیلی در شیراز 

همایش بزرگ حامیان دکتر جلیلی در شهر مقدس قم

 زاکانی : نامه بی سلام زمینه ای برای ایجاد فتنه /بگم بگم ها زیبنده رقابت انتخاباتی نیستادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/15 توسط جواد ولی نقندر


 بیانیه شماره 1 / شورای هماهنگی نیروهای حزب الله

  لیست اولیه جمعیت دوستداران مشهد مقدس 

دعوت جمعی از دانشجویان از سعید جلیلی برای کاندیداتوری در انتخابات

آیت الله شهرستانی در دیدار زاکانی: مسیر تاکید بر اخلاق را ادامه دهید،آینده خوبی خواهید داشت 

جمعی از دانشجویان و 30 نفر از اساتید دانشگاه امام صادق طی بیانیه ای با دعوت از جلیلی برای حضور در انتخابات وی را دارای ظرفیت تجمیع پتانسیل های جریان انقلاب و جلوگیری از تشتت در بدنه مردمی توصیف کردند

 زاکانی : وزیر اطلاعات برای پیشگیری از فتنه جدید روشنگری کرد . اظهارات علی مطهری اشتباه است ؛ به همین دلیل از لیست جبهه متحد حذف شدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/14 توسط جواد ولی نقندر

 بیانیه شماره 1 / شورای هماهنگی نیروهای حزب الله 

مرامنامه تبلیغات ستادهای دعوت مردمی از دکتر جلیلی منتشر شد
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/12 توسط جواد ولی نقندر

در گوشه و کنار شنیده می شود که اگر مشایی رد صلاحیت شود احمدی نژاد فلان کار را خواهد کرد !؟

بنده بعید می دانم احمدی نژاد بخواهد در مقابل تصمیم شورای نگهبان  اقدام خلاف قانونی انجام دهد . حال به فرض محال که ایشان تصمیم بگیرد به مانند گذشته برای اهداف منحرفین تمام ابروی خود را بر باد دهد و راه همان افراد فتنه گر در سال 88 را به شکل دیگر در پیش گیرد  ؟ یعنی ایشان بخواهد در مقابل قانون قد علم کند ! ایا به نظر شما جز شکست سرانجامی دارد ؟. 

منحرفین در این 4 سال گذشته چندین بار خواستند در مقابل نظام قد علم کنند که در تمام موارد جز شکست سرانجامی نداشتند . امت حزب الله به یاد دارند در همان اوایل تشکیل دولت که تصمیم گرفتند لیدر این فرقه را معاون اول کنند با مخالف امام خامنه ای مجبور به عقب نشینی شدند . در گام بعد قصد تصرف وزارت اطلاعات را کردند که باز هم امام خامنه ای محکم در مقابلشان ایستادند به گونه ای که حتی با قهر 11 روزه هم نتوانستند به اهداف شومشان برسند و باز شکست سنگین دیگری برای منحرفین رقم خورد . در اقدام بعدی از خط قرمز رئیس جمهور سخن به میان امد که این بار هم ثمری نداشت و جوانفکر بعد از محکومیت در دادگاه به زندان افتاد تا ثابت شود در نظام اسلامی خط قرمز قانون است نه اشخاص  . بعد از  زندان رفتن این اقا، احمدی نژاد درخواست ملاقت از ایشان را کرد که باز هم با مخالف قوه قضاییه از دیدن روی ماه دوست در بندش بی نصیب ماند . در انتخابات نظام پزشکی هم دیدیم که کاری از پیش نبردند . حال به نظر شما این افراد بعد از این همه شکست می توانند انتخابات را با مشکل مواجه کنند . بنده که بعید می دانم بخواهند حتی به چنین راه خطرناک و خلاف قانونی فکر کنند .


نوشته شده در تاريخ 92/02/11 توسط جواد ولی نقندر

جلیلی 17سفیر را به خاطر فساد اخراج‌کرد

لیست انتخاباتی جهادگران خراسان رضوی

واکنش زاکانی به تکذیبیه مجلس


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/11 توسط جواد ولی نقندر


طومار درخواست جمعی از طلاب و دانشجویان امت حزب الله از جبهه پایداری مبنی بر کنار کشیدن لنکرانی به نفع جلیلی 


 سعید جلیلی : ریاست جمهوری عرصه شعار و عمل نیست 


تغییر جدی در چینش کاندیداهای کنونی با ورود سعید جلیلی


بیش از هزار نفر از اعضای جامعه زنان کشور : زاکانی را فردی معتقد به خدا ، قانون اساسی ،مردم و دارای روحیه مقاومت می دانیم


نوشته شده در تاريخ 92/02/10 توسط جواد ولی نقندر
البته علیرغم ادّعای ایشان که مطرح می کنند تا به حال گفته نشده منظور منتقدین از انحراف، انحراف از چیست؛ باید گفت که علماء و کارشناسان تا به حال کرّاراً مطرح کرده اند که انحراف مورد بحث انحراف از نظرات اسلام فقاهتی است. لذا آنچه در حال حاضر به آن انتقاد می شود، انتقاد به عقایدی است که در قالب اسلام مطرح می شود امّا عمیقاً با مبانی اسلام فقاهتی در تعارض است. در اینجا با اشاره به برخی از سخنرانی های «مشایی» سعی شده تا هم به جامعه و هم به وی که تلاش دارد فرافکنی کند؛ یادآوری شود موج انتقادات در واقع اعتراض به چه بوده است:«اسفندیار رحیم مشایی» دیروز طیّ گفتگویی تفصیلی با ارگان دولتی خبرگزاری «ایسنا» مطالب گوناگونی درباره فضای سیاسی کشور مطرح کرده که جای تأمّل دارد.وی در جایی از این گفتگو می گوید: «فرض کنید من راجع به یک چیزی و یا یک موضوعی موضعی داشته باشم و اگر فرد دیگری در چنین حوزه‌ و موضعی نباشد، آیا من باید به او بگویم منحرف؟ آیا این خوب است؟ ما از چه چیزی منحرف شدیم. من تا به حالا هر چه فکر کردم متوجه نشدم که از چه چیزی منحرف شدم! انحراف که می گویند یک مسئله کلّی است. هر چیزی نسبت به چیز دیگری منحرف است؛ باید بگویند ما از چه چیزی منحرف شدیم؟».

* وقتي ما مي گوييم حضرت موسي (ع)، حضرت عيسي (ع) و حضرت محمد (ص) گمان مي كنيم كه اينها معلم اخلاق بوده اند. البته معلم اخلاق هم بوده اند اما حقيقت اينها به معلمي اخلاق محدود و بسنده نمي شود. انبياء مديران جامع الاطرافي هستند كه مي خواهند عدالت را برقرار كنند ... اگر حضرت عيسي (ع) موفق مي شد 300 سال مديريت مي كرد جامعه را، حضرت موسي (ع) هم 500 سال مديريت مي كرد. اما برويد زندگي نوح را پيدا كنيد، مديريت نكرده، 950 سال بوده اما مديريت جامع نكرده است. نتوانسته عدالت را برقرار كند. («پانزدهمين جشنواره تحقيقاتي علوم پزشكي رازي»- 21/10/88)

* من اگر جمله خود را در خصوص اسرائیل بد می دانستم آن را تکرار نمی کردم اما من بر این اساس این مسئله را گفتم که اگر اسرائیل را امروز دنیا یک کشور می شناسند، یک کشوری است که با یک سیلی حذف می‌شود. حال اگر بخواهیم بدانیم که چرا حذف نمی‌شود به خاطر اینکه نفوذ در بسیاری از کشورها دارد و افکار عمومی را به نفع خود و علیه ما بسیج می‌کند. سیاست دولت این بود که ما در عین حال که با صهیونیزم مقابل می‌کنیم و افتخار این دولت این بود که موج بزرگی از مقابله با صهیونیزم جهانی را در دنیا به راه انداخت ما می‌خواستیم بگوییم که این رژیم در حالی که در دنیا قانونی نیست در سرزمین خودش نیز مورد اعتراض مردم قرار گرفته است. (جلسه پرسش و پاسخ با جامعهو وعّاظ تهران- 8/11/88)

* عزت محصول يك برآيند و درك است و البته بايد گفت كه احساس عزت ايراني‌ها از جنس ناشي از سلطه و قدرت نيست، چون قدرت و سلطه ممكن است غرور بياورد. اين احساس عزت به علت عزت مكتب ايران است و قاطبه ملت ايران اين مسئله را درك كرده‌اند ... ما بايد فرصتي ايجاد كنيم تا نسل‌هاي نوي ايراني با درك عالمانه عزت،‌ فلسفه ايران را بفهمند، مكتب ايران را بفهمند. من بر مكتب ايران اصرار دارم ... برخي‌ها از من خرده مي‌گيرند كه چرا نمي‌گويي مكتب اسلام و مي‌گويي مكتب ايران، متذكر شد از مكتب اسلام دريافت‌هاي متنوعي وجود دارد، اما دريافت ما از حقيقت ايران و حقيقت اسلام، مكتب ايران است و ما بايد از اين به بعد مكتب ايران را به دنيا معرفي كنيم ... انديشه ايراني جوهر دارد و گوهر است. همه بروز و ظهور انديشه ايراني زيبايي است ... ويژگي‌هاي ايران متعدد است. اگر مكتب ايران را بشناسيم شناخت جلوه‌هاي آن آسانتر خواهد شد. ايران محل تلاقي ارزش‌هاي آسمان و زمين است خداوند و انسان هر دو در ايران تعظيم شده‌اند ... در برخي جاها انسان براي خدا نفي مي‌شود كه به نظر من اين انحراف است و در مكتب ايران وجود دارد چرا كه در مكتب ايران انسان براي خدا هضم نمي‌شود. («اختتاميه همايش ايرانيان مقيم خارج »- 13/5/89)

* اگر موضوعی را بگویم می‌گویند کفر گفت؛ ولی بعضی موسیقی را درک نمی‌کنند و نمی فهمند و می‌گویند موسیقی حرام است. (سخنرانی در جمع برخی هنرمندان استان مرکزی- 18/9/89)

* دوره اسلام‌گرایی هم به پایان رسیده است؛ انقلاب کردیم در سال 57 که انقلاب اسلامی را صادر کنیم اما من اینجا عرض می‌کنم که دوره اسلام‌گرایی هم به پایان رسیده است؛ معنایش این نیست که اسلام‌گرایی وجود ندارد یا رو به نزج نیست، نه‌، دورش تمام شده و گر‌نه الان دوره‌ اسب‌سواری تمام شده ولی اسب هست و سواریش هم هست، داره دوره ماشین‌سواری هم تموم میشه اما ماشین هم هست و سواریش هم هست. معناش اینه که روند توسعه در دنیا به این سمت داره می‌ره که این آینده و "ان الدین عندالله الاسلام" این تردیدی توش نیست اما روند تحولات این نیست که بشریت مسلمان بشود تا به حقانیت برسد؛ این دوره رو به پایان است، تمام نشده، رو به پایان است. بشر سرعتش بالا رفته، فهمش تیز شده‌، به یک حقایقی می‌رسد که اون‌رو لازم نیست دیگه از پوسته اسلام طی کنه، یعنی داره به یک عصاره اصلی می‌رسه که اون عصاره اصلی یک فهم بزرگی درش اتفاق میوفته، می‌فهمه که برای اون نظام بسیار بزرگ ... تحولات اونقدر سریعه که اصلا دیگه نمی‌کشه بفهمه که چه اتفاقی می‌افته. مقاله‌ای را می‌خوندم که در فناوری اطلاعات، پیشروان فناوری اطلاعات در تحلیلشان از آینده اینه که جهان آینده جهان به شدت مذهبیست‌، در حالی که 100 سال چیز دیگه می‌گفتند،‌ جهان از این مسیر دیگه قرار نیست ما حرکت کنیم؛ مسیحی، یهودی، زردتشتی، بودایی،‌ برهمایی‌، نمی‌دونم هندو، چی‌، فلان‌، اینا همه باید بیان مسلمان شوند، بروند؛ سوال می‌کرد که آقا امام زمان بیاد، این همه آدم رو چی کار می‌خواد کنه؟ شیعه که این قد نیست که، اصلا که توی دنیا کسی از امام زمان اسم نمی‌بره که، اون فکر می‌کرد که باید این سلسله طی شه، ولی اصلا این جوری نیست بشریت داره به این جا می‌رسه که نظم اصلا دیگه متحول شده، مفهوم نظم دیگه اصلا قابل تعریف نیست.

* به نظرم می رسد در کمتر از صدسال آینده با انسان هایی زندگی می کنیم که ساخته خود ما هستند. انسان هایی دقیقا مثل ما که با آنها انس می گیریم و زندگی می کنیم و بدون تردید این آینده قطعی بشر است ... از خود پرسیدم چرا خدا به انسان و خلق او افتخار می کند و پس از اندیشه بسیار به این نتیجه رسیدم که خداوند به خلق موجودی فکر کرد و انجام داد که مثل هیچ کس نبود و مثل خودش بود در واقع خدا با خلقت انسان خدا آفرید. این حرف من نیست که باز بگویند که مشایی از این حرف ها زده است؛ این حرف مکاتب دینی ما است که می فرمایند بنده من طوری رفتار کن که خدا صفت شوی.


نوشته شده در تاريخ 92/02/10 توسط جواد ولی نقندر
 اولین همایش بزرگ حامیان جلیلی در مشهد برگزار شد


 پاسخ اجمالی به برخی از منتقدین دکتر جلیلی


 چند کلمه حرف حساب با دکتر جلیلی


 جانباز ویلچری اسپانسر 600 میلیونی قالیباف


 چرا پناهیان به همایش پایداری نرفت ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/09 توسط جواد ولی نقندر
همایش بزرگ دعوت از جلیلی در مشهد برگزار می شود
در این همایش حجت الاسلام اسماعیل صرافیان (استاد و مدرس تفسیر قرآن)، دکتر هادی وکیلی (استاد تاریخ دانشگاه فردوسی) و حاج خلیل موحدی (فعال فرهنگی سیاسی مشهد) سخنرانی خواهند کرد.ستاد مردمی حیات طیبه – دعوت از سعید جلیلی، اولین همایش مردمی حیات طیبه امروز یکشنبه هشتم اردیبهشت ماه در مشهد برگزار می‌شود.گفتنی است اولین همایش حیات طیبه، یکشنبه بلافاصله پس از نماز مغرب در مسجد صنعتگران واقع در فلکه برق(میدان بسیج) مشهد برگزار خواهد شد.همچنین طبق اطلاعیه ستاد مردمی دعوت از جلیلی در مشهد در این برنامه بیانیه فعالان 50 مسجد مشهد مقدس توسط نماینده مجموعه مسجدی ها قرائت شده و کلیپی از خاطرات اعضای ستاد انتخاباتی سعید جلیلی در انتخابات مجلس هفتم پخش خواهد شد. سعید خورشیدی از اعضای ستاد مردمی حیات طیبه نیز درباره مبانی شکل گیری این حرکت، مواضع ستاد و فعالیت های آتی آن سخن خواهد گفت.


 دعوت بازاریان قم از سعید جلیلی برای حضور در عرصه انتخابات 

 ائتلاف مدیران ادوار استانداری خراسان شکل گرفت
 
زاکانی :اختصاصی‌سازی سایپا یکی از بزرگترین کلاهبرداری‌های سده اخیر است 

زاکانی : مهار تورم ، حمایت از تولید و محرومیت زدایی سه برنامه اصلی من در حوزه اقتصادی است

 زاکانی :تفکر بسیجی انقلاب را از خطر انحراف، تحجر، ارتجاع و تکنوکراسی حفظ می‌کند

 دکتر زاکانی : به نفع قالیباف کنار نمی رم ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/08 توسط جواد ولی نقندر
همایش بزرگ دعوت از جلیلی در مشهد برگزار می شود
رییس ستاد مردمی دعوت از دکتر جلیلی در مشهد با اعلام این خبر گفت درپی مراجعات و درخواستهای مکرر دوستداران گفتمان انقلاب اسلامی برای دعوت از دکتر جلیلی این ستاد همایش بزرگی را یکشنبه هشتم اردیبهشت در مسجد صنعتگران مشهد برگزار می کند . مجید عسگری افزود برنامه های این همایش متعاقبا به اطلاع دوستداران گفتمان انقلاب خواهد رسید. عسگری ابراز امیدواری کرد این همایش بتواند در اقناع جلیلی برای کاندیداتوری موثر باشد.

اسامی اولیه کاندیداهای احتمالی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری منتشر شداسامی اولیه کاندیداهی احتمالی اصولگرایان تحول خواه منتشر شد 


لیست نامزدهای احتمالی گروه یاران جوان انقلاب اسلامی منتشر شد


زاکانی : برای مبارزه با مفاسد هیاهو لازم نیست/ به دنبال قرار دادن مدیران تحول‌آفرین هستمادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/07 توسط جواد ولی نقندر

همایش بزرگ دعوت از جلیلی در مشهد برگزار می شود

رییس ستاد مردمی دعوت از دکتر جلیلی در مشهد با اعلام این خبر گفت درپی مراجعات و درخواستهای مکرر دوستداران گفتمان انقلاب اسلامی برای دعوت از دکتر جلیلی این ستاد همایش بزرگی را یکشنبه هشتم اردیبهشت در مسجد صنعتگران مشهد برگزار می کند . مجید عسگری افزود برنامه های این همایش متعاقبا به اطلاع دوستداران گفتمان انقلاب خواهد رسید. عسگری ابراز امیدواری کرد این همایش بتواند در اقناع جلیلی برای کاندیداتوری موثر باشد. 

انتشار جزئیات بیشتر از دیدار با دکتر جلیلی


تشکیل ستاد دعوت از جلیلی در استان کهگیلویه و بویراحمد


 زاکانی: رئیس‌جمهور به جای سفرهای تبلیغاتی به مشکلات زاکانی مردم رسیدگی کند 

زاکانی: یکی از شعارهای خوب دولت مبارزه با مفاسد اقتصادی بود که در مقام شعار باقی ماند


اسامی افراد شاخص ثبت نام کننده در شورای شهر مشهدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/06 توسط جواد ولی نقندر

لیست احتمالی جبهه مدافعان ولایت براي شوراي شهر مشهد

جبهه مدافعان ولايت كه از سال ۹۰ فعاليت خود را در سطح استان خراسان رضوي آغاز كرده است،بنا دارد در انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا ليستي از كانديداهاي مورد حمايت خود ارائه دهد.بنا بر شنيده ها،ليست احتمالي جبهه مدافعان ولايت در مشهد مقدس به شرح ذيل مي باشد:


راه‌اندازی پایگاه اینترنتی دو نفر از کاندیداهای ‌ریاست جمهوریادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/05 توسط جواد ولی نقندر

با نزدیک شدن به زمان انتخابات گمانه زنی های محلی و خانگی در مورد فرد پیروز انتخابات بالا گرفته . اگر دقت کرده باشید در اکثر این سخنان چند چیز مشترک است ؟ ۱ امدن مشایی و رد صلاحیت ایشان ۲ نیامدن خاتمی ۳ پیروزی فردی شبیه به احمدی نژاد  ؟ اما همین مردم به اتفاق می گویند اگر مشایی بیاید و رد صلاحیت نشود پیروز انتخابات است ؟!باز اگر شما از این افراد بپرسید که شما خودتان به این شخص رای می دهید خواهید شنید که خیر ؟ حال این سئوال پیش  می اید پس چرا مردم این فرد را پیروز انتخابات می دانند .  که البته دانستن این سئوال زیاد هم سخت نیست .  باید قبول کنیم اکثر مردم کشورمان احمدی نژاد را جدا از سخنان مشایی و منحرفین و این مسائل حاشیه ای که او خود اصرار دارد برای خودش درست کند عاشقانه دوست دارند . شما در میان سخنان همین اقایان احساس تکلیفی هم شنیدید که گفتن ما نمی توانیم مانند ایشان فعالیت کنیم و حتی اقای باهنر گفت من نمی توانم صبح فلان شهر باشم بعدظهر فلان کشور و فردا فلان استان !؟ برای همین مردم باور دارند کسی که احمدی نژاد معرفی کند در مقابل این اقایان احساس تکلیفی حتما پیروز خواهد شد . این پیروزی برتری مشایی وافکار او نیست بلکه پیروزی ساد زیستی و خدمتگذاری احمدی نژاد است بر قدرت طلبی و قبیله گرایی ؟باید بدانیم  تنها راه شکست دادن مشایی ؟امدن فردی است که در میان مردم به همان پرکاری و سادزیستی و شهامت مشهور است و البته افکار منحرف و فساد اور مشایی را هم ندارد و ان فرد کسی نیست جز دکتر سعید جلیلی . دوستان مردم کشور ما بر خلاف تصور سیاست مداران به افکاری که هنوز در قبل از ۸۴ مانده اند رای نمی دهند و برای همین بود که امام خامنه ای فرد اصلح را فردی دانستند که دارای تمام خوبی های این دولت باشد و البته نقاط بد وضعیف این دولت را نداشته باشد .   


نوشته شده در تاريخ 92/02/04 توسط جواد ولی نقندر

اسامی افراد شاخص ثبت نام کننده در شورای شهر مشهدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/04 توسط جواد ولی نقندر

اسامی افراد شاخص ثبت نام کننده در شورای شهر مشهد

 

زاکانی:فردی که برخی اطرافیانش غرق فساد هستند نمی‌تواند مدعی‌مبارزه با مفاسد باشد ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/03 توسط جواد ولی نقندر

جمعی از طلاب و فعالان فرهنگی خراسان‎رضوی حضور جلیلی در انتخابات را خواستار شدند

علیرضا زاکانی در مدرسه علمیه معصومیه قم: کارگزاران سازندگی و دولت اصلاحات می‌خواستند با اسم امام(ره) به انقلاضربه بزنند

اسامی افراد شاخص ثبت نام کننده در شورای شهر مشهدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/02 توسط جواد ولی نقندر
دعوت ۵۰ تشکل و ۱۲۲۵ طلبه، دانشجو و فعال فرهنگی خراسان رضوی از جلیلی برای نامزدی انتخابات


 
در حسینیه دوکوهه؛ علیرضا زاکانی رسما اعلام کاندیداتوری کرد --باید در کشور انقلاب اخلاقی صورت گردحسین فدایی: ایثارگران حتماً از زاکانی حمایت خواهد کرد/ همه تلاش ما معطوف به رأی‌آوری اوستحیدر رحیم‌پور ازغدی : زاکانی از مصادیق حماسه‌سازان است


 
 حاج حسین الله‌کرم :شرط حزب‌الله برای نامزد شدن


اسامی افراد شاخص ثبت نام کننده در شورای شهر مشهدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/02/01 توسط جواد ولی نقندر

اعلام کاندیداتوری زاکانی امشب در حسینیه شهدای دوکوههجبهه حماسه‌سازان انقلاب اسلامی با اعلام حمایت از کاندیداتوری علیرضا زاکانی:زاکانی امتیازات احمدی‌نژاد را دارد و ضعف‌های او را ندارددعوت 180 نفر از رزمندگان و فرماندهان گردان تخریب از زاکانیمجتبی شاکری:دوگانگی و جدایی بین زاکانی و جلیلی نمی‌بینم


نادعلی :زاکانی جامعه را نسبت به انحراف آگاه کردالهیان:زاکانی استکبار ستیز و در دینمداری شاخص استپیشگامی زاکانی ، جلیلی در دانشگاه ها

اسامی افراد شاخص ثبت نام کننده در شورای شهر مشهد


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/01/31 توسط جواد ولی نقندر
دکتر زاکانی :با کسانی ائتلاف می کنم که از مشترکات گفتمانی برخوردار باشندحداد عادل : زاکانی را انقلابی تر از خودم می دانم


زاكاني كانديداي نهائي جبهه حماسه سازان/ شنبه نشست خبری


دعوت مجمع مطالبه مردمی مشهد از سعید جلیلی جهت حضور مستقل در صحنه انتخاباتادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/01/30 توسط جواد ولی نقندر
حاج سعید حدادیان: نوکری اباعبدالله را با هیچ منصبی عوض نمی کنم


آیت الله مصباح: ضرر کاندیدای نماز شب خوان بی فراست بیشتر از نفعش است


مخالفت حاج منصور مکان نشست پایداری را تغییر داد


دیدار انتخاباتی زاکانی و جلیلیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/01/29 توسط جواد ولی نقندر
دعوت مجمع مطالبه مشهد از 35 چهره مشهدی برای نامزدی در انتخابات شورا


حسینیان : مشایی کیست که من از او دفاع کنم؟ دولت احمدی نژاد چیزی باقی نگذاشته که بنده از آن دفاع کنم.


احتمال كانديداتوري سعيد جليلي در انتخابات رياست جمهوري قوت گرفت


ضیافت شام اروپایی ها با لیدر حلقه انحرافیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 92/01/28 توسط جواد ولی نقندر