ذکر کاشف الکرب رزمندگان حزب الله مشهد
رزمندگان حزب الله مشهد
 

کد اخبار
* احمدی نژاد واقعا به نارمک رفت ؛ نارمکی که رئیس جمهور سابق کشورمان قبل از تصدی پست ریاست جمهوری در آن محل زندگی می کرد . محله ای که مردمانش با دیدن احمدی نژاد بعد از 8 سال ، جز سلام و صلوات چیزی نگفتند .نه شعار سیاسی ، نه کف زدن ، نه هورا کشیدن و نه پای کوبی کردند

** نارمک ؛ محله ای که هیچ تفاوتی با بقیه تهران ندارد . نه غل وزنجیر بر سر کوچه منتهی به منزل احمدی نژاد وجود دارد و نه سربازان و حفاظت های انچنانی . بازگشت احمدی نژاد بسیار ساده ، مردمی و دوست داشتنی صورت گرفت . شاید تاکید و خواست رئیس جمهور سابق دلیل اصلی آن بود .

*** اما هر چه بود برای اولین بار در تاریخ ایران بود که فردی از مسند ریاست جمهوری با آن همه اختیارات و قدرت ، به محله قدیمی اش باز می گشت ؛ برای اولین بار بود که از پیر و جوان ، مرد وزن ، کودک و خردسال بی هیچ مزاحمتی خود را به رئیس جمهور می رساندند . مزاح و بگو بخند 2 طرفه بود


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۱۴ توسط جواد ولی نقندر

اخبار رسیده حاکی است سازمان حج و زیارت اولین نهادی است که پس از استقرار کابینه در دولت یازدهم دچار تغییر و تحول می شود .دو گروه مختلف در روزهای اخیر به شدت پیگیر گزینه های مورد نظر خود برای ریاست این سازمان ، به شیخ حسن روحانی هستند . مسعود مجردی مدیرکل فعلی حج و زیارت استان خراسان رضوی و غلامرضا رضایی ، رئیس فعلی دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت در عربستان دو گزینه مورد نظر هستند . در این میان لابی های برخی از نمایندگان مجلس و همچنین چانه زنی برخی اصلاح طلبان برای تحمیل گزینه های مورد نظرشان به عنوان رئیس سازمان حج و زیارت از جمله مواردی است که به نظر می رسد تغییر و تحول در این سازمان را سرعت بخشد .


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۱۲ توسط جواد ولی نقندر

وزارت زنگنه بر وزارت نفت به دوره پرونده های بزرگ شهره است . پرداخت رشوه استارت اویل و توتال به بعضی مقامات نفتی ایران ، قرارداد با شرکت صهیونیستی بین که بر اساس آن جزئیات اطلاعات حساس نفت ایران که برای کارشناسان داخلی نیز محرمانه تلقی می شود در اختیار این شرکت قرار گرفت و همچنین قرارداد صادرات گاز ایران به امارات (کرسنت) که به ترکمانچای گازی شهرت دارد از جمله این پرونده ها هستند که زنگنه برای آخری دو بار به دادگاه احضار شد . اعضای هیئت مدیره شرکت ملی نفت در دوره تصدی زنگنه درباره پرونده کرسنت بازداشت و در دادگاه محاکمه و محکوم شدند و ایران به دلیل عدم تحویل گاز با قیمت های ناچیز به شرکت کرسنت که حتی مدیر عامل آن نیز تحت تعقیب اینترپل قرار دارد ممکن است وادار به پرداخت غرامتی چند میلیارد دلاری شود . قیمت گاز صادراتی به امارات در صورت اجرای شدن قرار داد ، قیمت گاز در همه قرار دادهای صادراتی گاز ایران از جمله ترکیه ، عراق ، پاکستان و اروپا را متاثر کرده و کاهش می داد . هفته نامه صبح با مدیریت مهدی نصیری در زمان دولت های قبل سلسله گزارش هایی را با عنوان آشنایی با چهره کارگزاران سازندگی منتشر کرد که در گزارش دوم و بعد از غرضی به زنگه رسید که مسائل و شبهاتی را درباره دوره مدیریت زنگنه مطرح کرد اما واکنش زنگنه تنها سکوت بود و سکوت . نصیری خود در این باره گفت : زنگنه چون تجربه غرضی را داشت نه جواب داد و نه شکایت کرد .

 البته ناگفته نماند که شخص آقای حسن روحانی در آذرماه سال 81 و از جایگاه دبیر شورای امنیت ملی با ارسال نامه ای خطاب به آقای خاتمی رئیس جمهور وقت به عملکرد بیژن زنگنه وزیر نفت کابینه اصلاحات به شدت اعتراض کرده و اقدام در انعقاد قرارداد نفتی {کرسنت} را بیرون از چارچوب قانون و از طریق {واسطه} دانسته و این قرار داد را دارای اثار منفی فراوان برای جمهوری اسلامی ایران دانسته بود و اکنون قرار است همین بیژن زنگنه که مورد اعتراض روحانی نیز بوده است ، برای تصدی وزارت نفت معرفی شود !؟ 

جناب روحانی سئوال ما از شما این است ، چگونه حاضر شده اید ، شخصی با این سوابق + نقش آفرینی در فتنه 88 را برای تصدی وزارتخانه حساس و تعین کننده نفت به مجلس معرفی کنید ؟ گزینه ای که شخص شما بر عدم صلاحیتش تاکید داشته اید ؟


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۱۲ توسط جواد ولی نقندر
 امروز جمعه 11 مرداد ماه سال 1392 آخرین روز قدس محمود احمدی نژاد و کابینه اش در قامت هیات دولت دهم بود . در این روز دولتمردانی همچون محمود احمدی نژاد ، حیدر مصلحی ، وحید احمدی ، علی نیکزاد ، الهام ، نجار ، میر تاج الدینی در کنار مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند . در این میان آنچه جای تعجب دارد غیبت رحیم مشایی رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد برای چندمین سال متوالی ، در راهپیمایی روز قدس است . مشایی امسال و در آخرین روز دولت دهم نیز همچون چند سال گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت نکرد و رسانه ها هیچ تصویری از او به ثبت نرساندند. رحیم مشایی که روزگاری خود را { دوست مردم اسرائیل } معرفی کرد ، طی سالهای گذشته همواره در راهپیمایی های روز قدس غایب بوده و هیچ تصویر و سخنی از وی در این راهپیمایی ها ، حتی در پایگاه های اطلاع رسانی دولت و سایت های نزدیک به وی به ثبت نرسیده است .


 غیبت یار غار محمود احمدی نژاد در راهپیمایی روز قدس و اظهارات وی درباره دوستی با مردم اسرائیل در حالی مطرح می شود که شخص احمدی نژاد همواره در این راهپیمایی شرکت کرده و مواضعی صریح علیه رژییم صهیونیستی اتخاد کرده و امروز نیز علیرغم مشکلات جسمانی که منجر شد نماز جمعه را به صورت نشسته بخواند ، در این راهپیمایی شرکت کرد و در سخنانی صهیونیست های جنایتکار را پست تر از حیوان معرفی کرد .


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۱۱ توسط جواد ولی نقندر
 
علی ربیعی نامزد احتمالی برای تصدی وزارت کار و رفاه و امور اجتماعی از جمله اعضای کابینه پیشنهادی به شمار می رود که علاوه بر نقش داشتند در فتنه سال 88 ، سابقه سئوال برانگیزی نیز در حوزه امنیتی دارد

استقبال معترضان از ربیعی در کوی دانشگاه

در همان روز (هفدهم تير) از طريق رسانه‌هاي گروهي اعلام گرديد و از سوی دیگر بنابر خاطرات تاجزاده، ربیعی به همراه دكترمعين (وزیر علوم) و رضاخاتمي(دبیرکل جبهه مشارکت و برادر رییس جمهور) شب در میان معترضان مانده و مورد استقبال گرم و صمیمی آنها قرار می گیرد . علي ربيعي که مشاور اجتماعي خاتمی و مسئول اجرايي دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي بود پس از آن عضو موثر كميته تحقيق شورای امنیت در خصوص 18 تیر گشت و توانست در کنار تاج‌زاده ، ظريفيان و بلنديان دیگر اعضای دولت خاتمی در این کمیته فضای سنگینی علیه نیروی انتظامی به وجود آورد.


علی ربیعی و ماجرای قتل های زنجیره ای

در ماجرای قتلهای زنجیره ای نیز گهگاه نام ربیعی به میان آمد. پرونده قتل های زنجیره ای زیر نظر کمیته تحقیق سه نفره رییس جمهور علی یونسی(رئيس وقت سازمان قضايي نيروهاي مسلح)، عباد(علی ربیعی) و سرمدی و به مشاورت سعید حجاریان و خسرو تهرانی آغاز به کار نمود و از همان ابتدا نقش گسترده عباد در آن به چشم می آمد. گروه اول بازجويي زیر نظر سازمان قضايي نيروهاي مسلح آغاز به کار کرد که به واسطه گزارشهای عباد در مرداد 1378 گروه اول بازجويي منحل و با تشکیل گروه دوم (موسوم به گروه بازخوانی) موافقت گردید ؛ ربيعي نتايج كار گروه بازخواني را چنين برمي شمارد: «اول اينكه دربازجويي ها، روشهاي درستي به كار گرفته نشده بود، دوم اينكه انحراف در بازجويي وجود داشت، به اين معني كه اين پرونده از مسير كشف قتل ها دور شده بود، سوم اينكه مواردي مانند بمب گذاري درمشهد و سه مورد ديگر مانند ترور و قتل شخصيتي ديگر، نمي توانست كار اين گروه باشد» بدین ترتیب مسیر پرونده به طور کامل تغییر کرد و در نتیجه سوی اتهامات به سمت فلاحیان رفت؛ فردی که موجب اخراج عباد از وزارت اطلاعات گشته بود.


ربیعی و ابهام در ماجرای ترور حجاریان

نام عباد بار دیگر نیز در ترور حجاریان به مطبوعات کشیده شد. وی پیش از چاپ کتاب افشاگرانه بازی ترور و مبهم ماندن پیگیری رسانه ها در چگونگی ارتباط ترور کنندگان با اصلاح طلبان یکی از اصلی ترین چهره های غوغاسالار در این عرصه بود.نخستين واکنش جدي به ترور حجاريان از سوي شوراي امنيت کشور صورت گرفت. علي ربيعي، بلافاصله در بيمارستان محل بستري شدن سعيد حجاريان حضور يافت و ضمن اعلام تشکيل جلسه اضطراري شوراي امنيت کشور، از تشکيل کميته اي به رياست سيدعبدالواحدموسوي لاري وزير کشور و با حضور نماينده وزارت اطلاعات خبر داد. ربيعي که مشاور رئيس جمهور نيز بود در يک اظهار نظر رسمي اعلام کرد: "کساني که حجاريان را براي ترور انتخاب کرده اند، مي دانستند که با اين اقدام، کشور را به بحران مي‌کشانند."هرچند بعد از افشای نوار مکالمه ترورکنندگان با یکی از اعضای شورای شهر اول و درز برخی اطلاعات درباره اهداف این ترور به رسانه ها هیچ گاه مشخص نگشت چه کسانی سعید حجاریان را انتخاب کرده بودند.

ربیعی امین موسوی می شود ؟!

ربیعی با توجه به سابقه ای که در زمان وزارت اطلاعات در حوزه جنگ روانی کسب کرده بود بعنوان حلقه اول مشاورين ميرحسين موسوي نقش بسیزایی در انجام عمليات رواني داشت.بنابرگزارش رسانه های خبری تيم عملیات روانی موسوی متشكل بود از: خسرو قنبري تهراني، علي ربيعي(عباد)، سعيد حجاريان،محمدرضا تاجيك  كه سرتيم عميليات ميداني اين كميته ا. خ از نیروهای اخراجي دستگاه امنيتي بوده است نزدیکی ربیعی با موسوی به حدی بود که در اولین کنفرانس مطبوعتی که موسوی در آن نظام را متهم به تقلب در انتخابات کرد، ربیعی یکی از معدود افرادی باشد که با او وارد سالن نشست خبری می شود و در آن جلسه با وجود آنکه هنوز برگزاری انتخابات به پایان نرسیده بود موسوی پیروزی خود را اعلام کرده و نظام را به تقلب متهم می کند تا فتنه بزرگ کلید بخورد.ربیعی در یک سخنرانی در اردبیل در جمع تندترین دانشجویان وابسته به فتنه گفت :« این را بدانید که حرکت اصلاحی همواره هزینه داشته است و کسی زیر پای انسان فرش قرمز پهن نمی‌کند. حرکت‌های تحول گرایانه همواره با نا آرامی همراه بوده است. نسل ما به دنبال انقلاب بود ....اما امروز وضعیت متفاوت است و نباید اینگونه قیاس‌ها صورت گیرد و نتیجه گیری‌های غلط به وجود آید .... مهم‌ترین دارو برای مشکلات جامعه را در اصلاحات می‌دانم و شما باید حلقه تئوریک خود را شرح دهید و خلأهای به وجود آمده را پر کنید ...با وجود نقش غیر قابل انکار ربیعی در ماجرای سال 88 و رویکرد افراطی ربیعی در سالهای حاکمیت دولت اصلاحات ، نه تنها پیشنهاد او به عنوان وزیر کابینه توجیهی نخواهد داشت بلکه حاشیه های ایجاد شده از قبل این پیشنهاد ، حتما دامن دیگر وزرای پیشنهادی به مجلس را نیز بگیرد و در رای کلی کابینه نیز تاثیرگذار باشد .


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۱۱ توسط جواد ولی نقندر

جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این به اصطلاح جشن که همزمان با سیزدهمین روز از سال جدید خورشیدی برگزار می‌شود، در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.

در کتاب عهد عتیق درباره این داستان آمده است: «شاه ایران زمین که در پایان جشن ۱۸۰ روزه از باده نوشی بدمست شده بود، در هنگام بدمستی، شهبانو "وشتی" را می‌طلبد تا او را به اغیار بنمایاند. ملکه از این دستور گستاخانه شاه سر باز می‌زند و شاه خشمگین، او را از شهبانویی ساقط می‌كند و او را به دست جلاد می سپارد.


یهودیان که در سراسر ایران، نفوذ فراوان داشتند، جسارت‌شان به جایی رسیده بود که از دادن مالیات و خراج استنکاف می‌كردند و این استنکاف موجب شده بود که «‌هامان» صدراعظم خشایارشاه علیه آنان بشورد و آنان را در تنگنا قرار دهد و یا حتی دستور قتل برخی از آنان را صادر كند، البته یهودیان در برخی کتاب‌های خود می‌گویند: "مردخای" که پیشوای دینی یهودیان در عصر خشایارشاه بوده، وقتی حاضر به تعظیم در مقابل ‌هامان نمی‌شود، او و اتباعش مورد غضب‌هامان قرار گرفته و تهدید به مرگ می‌شوند. 


یهودیان که به صورت غیررسمی در دربار شاه نفوذ داشتند، چاره می‌اندیشند و از این فرصت استفاده کرده و دخترکی یهودی به نام «اِستِر» را به عنوان ملکه و شهبانوی کشور به پادشاه معرفی می‌کنند و به او نیز توصیه می کنند که یهودی بودن خود را پنهان کند.


استر، دخترک یهودی که با پنهان کردن هویت یهودی اش، به دربار خشایارشاه راه یافت و مقدمات کشتار ایرانیان را فراهم کرد
شاه سست عنصر نیز وقتی زیبایی او را می‌بیند، شیفته او شده و او را به عنوان ملکه تمام ایرانیان برمی گزیند، بدون آنکه بداند او یهودی است و یا برادرزاده «مردخای» رهبر مذهبی یهودیان ایران است. اِستِر ملکه ایران می‌شود و با نقشه‌های «مردخای» عموی خود، صدراعظم خشایارشاه یعنی هامان را از تخت صدر اعظمی به زیر کشیده و بر دار می‌كند و به همراه ۱۰ پسرش به مرگ محکوم می‌کند.

یهودیان حاکم بلامنازع دربار هخامنشی می‌شوند و البته آنان در برخی کتب خود آورده‌اند که ‌هامان در نزد مردخای توبه كرده است که تواریخ دیگر گواهی قتل وی توسط یهودیان را می‌دهند. یهودیان چون بر بلاد ایران حاکم شدند، از پادشاه، سه روز مهلت خواستند تا مخالفان پارسی و ایرانی یهودیان را بکشند و در این سه روز، بیش از 77  هزار ایرانی توسط یهودیان قتل عام شدند و در برخی نقل‌ها، این تعداد تا 500 هزار نفر نیز عنوان شده است.

از آن زمان تا کنون، این روز به عنوان "عید یهودیان" زنده نگاه داشته شده و هر سال یهودیان سراسر جهان در این روز مراسم مختلفی از قبیل روزه گرفتن، برپایی جشن و پایکوبی، نوشیدن شراب و افراط در مستی، دادن هدیه به یکدیگر و ... گرامی می دارند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۱۱ توسط جواد ولی نقندر


اکبر هاشمی رفسنجانی ، اخیرا طی سخنانی پیرامون دولت یازدهم و حسن روحانی اینگونه بیان داشته است :{سال هاست که ایشان را می شناسم و اگر بگذارند ، با همکاری دیگر قوا ، به اعتماد و امیدواری مردم پاسخ شایسته می دهند. }

لازم بذکر و صرفا جهت اطلاع آنکه ، صحبت از چنین {نگذاشتند} و{نشد} هایی در شرایطی مطرح می شود که پیش از این امام خامنه ای طی سخنرانی پیرامون انتخابات 24 خرداد 92 در جمع پرشور عزاداران حرم بنیانگذارکبیر جمهوری اسلامی فرموده بودند : { جوری وعده بدهید که اگر از شما پیگیری کردند نگویید عده ای نگذشتند و نشد .}


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۱۰ توسط جواد ولی نقندرنوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۱۰ توسط جواد ولی نقندر

آخرین اظهارات هاشمی در دیدار شماری از نمایندگان مجلس حکم بر علیه عملکرد خویش است . وی در دیدار مطهری ، تابش و شماری دیگری از نمایندگان اقلیت مجلس با یادآوری جمله تاریخی رهبری در روز انتخابات که {رای مردم حق الناس است }گفت : این جمله فقط برای روز انتخابات نبود به روزهای قبل وبعد از آن هم مربوط می شد ، که ان شاءالله هر کس در هر مقام و مسئولیتی که هست ، در این راه تلاش می کند .

هاشمی توضیح دهد : اینکه رای مردم حق الناس است ، فقط مربوط به امسال است یا مثلا آن 25 میلیون رای هم که در سال 88 به رئیس جمهور منتخب آن روز داده شد و از سوی هاشمی مورد دهن کجی و اجحاف و کارشکنی و آشوب افکنی قرار گرفت نیز مشمول حق الناس می شود؟!

هاشمی در ادامه و در پاسخ به سئوالی درباره دیدگاهش نسبت به روحانی ،گفت سالهاست که ایشان را می شناسم و اگر بگذارند ، با همکاری دیگر قوا ، به اعتماد و امیدواری مردم پاسخ شایسته می دهند .

جناب هاشمی ما از شما می پرسیم ؟: اگر دیگر قوا باید با رئیس جمهور منتخب همکاری بکنند و بگذارند به اعتماد مردم و امید مردم پاسخ شایسته بدهد - که حرف خوبی است - آیا شما از سال84 تا سال 92 حتی یک روز به این ایده و ادعا عمل کردید ؟ آقای احمدی نژاد به رغم تفاوت سلیقه سیاسی با آقای روحانی - صرف نظر از انتقادهایی که به کارنامه وی می توان داشت - بلافاصله پیروزی آقای روحانی را آن هم با 270 هزار رای بیش از 50 درصد آرا تبریک گفت و به ملاقات وی رفت . آیا شما هم در سال 84 به این شیوه پسندیده عمل کردید یا از ابتدا مشغول سیاه نمایی و کارشکنی شدید؟  


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۰۹ توسط جواد ولی نقندر

حاج سعید حدادیان در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در مهدیه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به اینکه برخی برای ما لالایی می خوانند تا ما را به خواب ببرند با بیان روایتی از امام رضا (ع) افزود : شنیده شد از بعضی اصحاب حضرت که در محضر ایشان می گفتند : خدا لعنت کند کسی را که با علی (ع) جنگید . در این لحظه امام رضا(ع) تبصره گذاشتند و فرمودند :کسی که آمد در میدان با امیر المومنین (ع) جنگید اگر توبه کرد ، او بخشیده شده است. توبه واصلاح . وی افزود امام رضا (ع) در ادامه فرمودند : گناه کسی که مخالفت کرد و توبه نکرد از کسی که جنگید و توبه کرد بیشتر است . این مداح اهل بیت (ع) در پایان اظهار داشت : آنهایی که برای فتنه، بزرگتری کردند تا امروز کدامشان یک نامه دادند که ما اشتباه کردیم وعذرخواهی می کنیم ؟ این اظهارات سعید حدادیان با تکبیر حاضران در مراسم شب شهادت حضرت علی (ع) مواجهه شد.نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۰۹ توسط جواد ولی نقندر
{آقای آخوندی که باجناق آقای ناطق نوری و وزیر مسکن کابینه آقا بوده اند . داشتند شروع به صحبت می کردند که آقا فرمودند : خودتان را معرفی کنید ؟ احساس کردم بدجوری آقای آخوندی در خودش فرو رفت . با تعجب گفتند که آخوندی هستم عضو ستاد موسوی . آقا فرمودند بله مواضعتان را اخیرا در روزنامه ها دیده ام . اهل دلی می گفت که حکمت این برخورد آقا شاید این بوده که ایشان جناب آقای آخوندی جدید را با مواضع جدیدش نمی شناختند و احتیاج داشتند ایشان خودشان را درست با همین عنوان جدید معرفی کنند. آقای آخوندی گفتند که آقا بنده در انتخابات سال 76 وقتی آمار و آراء تا حدودی مشخص شد نشستم و بیانیه ای را اماده نمودم و به آقای ناطق گفتم انتخابات را به آقای خاتمی تبریک بگوییم . آقا این را می دانیم که در یک جامعه مترقی بایست کسی که شکست می خورد شکست را بپذیرد و همچنین می دانیم که هر چقدر آراء این انتخابات که در داخل صندوق ها ریخته شده بازشماری شود تغییری بوجود نمی آید و قبول داریم که مردم این آراء را به صندوق ها ریختند ( تا بدینجا آقای آخوندی دو اعتراف بزرگ را انجام داده بود) اما اعتراض ما به این است که با بداخلاقی کاری نموده اند که مردم به اشتباه افتاده اند . کلیت بحث این بود که چرا احمدی نژاد طوری عرصه را طراحی نمود که رای به موسوی معادل رای به هاشمی شد و افکار عمومی را احمدی نژاد طوری هدایت کرد که گویی هر کس به موسوی رای بدهد انگار به هاشمی رای داده است و ... این یعنی تقلب در انتخابات }

 

نمایندگان میرحسین موسوی در دیدار با رهبر انقلاب. از راست: عباس آخوندی- حسن عابدجعفری- ابوالفضل فاتح- بیژن زنگنه- قربان بهزادیان نژاد- محمدرضا بهشتیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۰۷ توسط جواد ولی نقندر
در حالی که بخش اعظم حدود دو میلیون فرهنگی تا امروز یعنی هفتم مرداد ماه حقوق دریافت نکرده اند ، گفته می شود به تیم محافظان احمدی نژاد که مجموعا نزدیک 200 نفر می شوند ، کادوی گرانقیمتی داده شده است. گفته می شود به اعضای تیم محافظت احمدی نژاد که در شیفت ها و بخش های مختلف محافطت از او فعالیت می کردند ، در پایان کار دولت 20 سکه طلا و یک حواله مگان هدیه داده شده است. البته به دلیل اقدامات متفاوت احمدی نژاد و به ویژه برخی موارد که خارج از رویه های حفاظتی بود ، تیم محافظان وی در این سالها زحمات زیادی کشیدند و قدردانی از انها لازم است ؛ اما این نحو تبعیض بین آنان با قشر فرهنگیان چندان قابل توجیه نیست .


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۰۷ توسط جواد ولی نقندر

در میان گزینه های نهای وقطعی کابینه آینده ، از دکتر سید حسن هاشمی به عنوان وزیر بهداشت نام برده می شود . اما نکته کمتر گفته شده این است که دکتر هاشمی هم اکنون ریاست بیمارستان تخصصی چشم پزشکی نور را بر عهده دارد ، بیمارستانی با امکانات ویژه و خاص و مشتریانی خاص تر و هزینه های نجومی . گفته می شود دکتر روحانی به واسطه عمل چشم بزرگان و شخصیت ها ی برجسته با آنان مرتبط شده و نهایتا به عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت انتخاب شده است . دکتر هاشمی در زمینه های دگیر اقتصادی هم سرمایه گذاری کرده است و جزو یکی از ثروتمندترین پزشکان ایرانی محسوب می شود . دکتر هاشمی در صورت کسب رای اعتماد مجلس ، به عنوان یکی از مرفه ترین وزیران احتمالی کابینه های بعد از انقلاب اسلامی یاد می شود و شاید بتواند رکورد صادق محولی را در این خصوص بشکند !


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۰۶ توسط جواد ولی نقندر


 امام خامنه ای در زمینه مواجهه با دکتر شریعتی ، افکار علامه مطهری را اینگونه نقد می کنند :
نظرات مرحوم شهید مطهری درباره شریعتی - چه در آغاز آشنائی شان که تا دو سه سال از وی به نحو شگفت آوری ستایش می کرد و چه در سال های بعد که از او به نحو شگفت آوری مذمت می فرمود - غالبا مبالغه آمیز .... بود . در همین مطالبی که ایشان به امام مرقوم داشته ، نشانه های بزرگنمایی آشکار است . برخی دیگر از دوستان ما از جمله شهید بهشتی نیز همین نظر را درباره اظهارات شهید مطهری داشتند .
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۰۵ توسط جواد ولی نقندر

این هم تخت بیمارستان شیخ فتنه ؟!


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۵/۰۴ توسط جواد ولی نقندر

 

روحانی در میان همه روسای جمهور گذشته کشور کمترین درصد آرای مورد نیاز برای رئیس جمهور شدن در دور اول انتخابات را به دست آورده است. روحانی کمی بیش از 50 درصد آرا را به دست آورد و این بدان معناست که اندکی کمتر از نیمی از رای دهندگان انتخابات اخیر ، به شیخ حسن رای نداه اند  .

روسای جمهور قبلی  با موج مردمی که در کشور به وجود می آمد با محبوبیت ویژه ای راهی پاستور می شدند ، که نمونه عینی و ملموس آن ، دو رئیس جمهور آخر یعنی خاتمی در سال 76 و احمدی نژاد در سال 84 است.

این در حالی است که حسن روحانی در این میان یک استثنا به شمار می رود و بسیاری از رای دهندگان به او ، منتخب خویش را صرفا بهترین گزینه در میان گزینه های موجود پنداشتند و محبوبیت ویژه ای برای او قائل نبودند.بی شک شیخ حسن با تمامی ابزارهایی که در دست داشت و شرایط ویژه ای که اصولگرایان پیش از انتخابات رقم زدند موفق شد با اختلاف 260000 رای بیش از نصف آرا به عنوان رئیس جمهور منتخب معرفی شود و این یعنی مقبولیت حداقلی . حتی در جلسات تبلیغاتی شیح حسن و نیز جشن پیروزی او ، نام حامیان اصلی روحانی - هاشمی و خاتمی - در حد و اندازه های نام خود رئیس جمهور منتخب در میان هواداران او شنیده می شد. از سوی دیگر ، نگاه گروه ها و شخصیت های سیاسی به رئیس جمهور منتخب نیز نگاهی کما بیش مشابه است . بسیاری از اصلاح طلبان روحانی را صرفا بهترین گزینه موجود می دیدند. برخی اصولگرایان نیز انتخاب روحانی چندان نگران نشدند . به گونه ای که عسگر اولادی شیخ حسن را خیرالموجودین خواند!؟.

با این حال سوالی که این روزها بی پاسخ مانده این است که چرا روحانی برخلاف روسای جمهور قبلی ، حتی در میان هواداران و حامیان خود محبوبیت چندانی ندارد؟


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۳۱ توسط جواد ولی نقندر
 داستان این مدرک از زمانی شروع می شود که سازندگان فیلم تبلیغاتی آقای روحانی ، دوره اخذ مردک او را پیش از انقلاب و از دانشگاهی عنوان می کند، که آن زمان تاسیس نشده بود .  در آن فیلم آمده بود { حسن روحانی در 1327 به دنیا آمده ، 12 ساله بود که تحصیل علوم دینی را شروع کرد . در سال 1347 دیپلم گرفت و سال بعد وارد دانشگاه تهران شد و در رشته حقوق قضایی مدرک کارشناسی گرفت .{دقیقه 4.38} دکتر روحانی در ادامه این مسیر به انگلستان روفت و دوره های کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه کالدونین گلاسکو به سرانجام رساند . قرائت نامه ساواک درباره سخنرانی دکتر حسن روحانی {و....}

اما طی روزهای گذشته دانشگاه گلاسکو کالدونین فیلمی را از لحظه اهدای دکترای تخصصی به وی ، منتشر کرد . این فیلم متعلق به سال 1999 میلادی ، یعنی حدود 14 سال پیش است .

سئوالی که وجود دارد و می طلبد همکاران دکتر روحانی در صورت نیاز به آن پاسخ دهند سوابق دکترای ایشان در ابتدای انقلاب است . با نگاهی به وبسایت مجلس شورای اسلامی متوجه می شویم که مدرک ایشان در دورهای اول و دوم مجلس دکترا ثبت شده اما در دوره سوم فوق لیسانس ثبت شده اما در دورهای چهارم وپنجم باز هم دکترا ثبت شده است
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۹ توسط جواد ولی نقندر

 اکبر ترکان در مصاحبه با آریا (وابسته به امیر محبیان ) اظهار داشته : شریعتمداری سمبل افراط است ایشان نمی تواند به یکباره اعتدالی شود .آقای شریعتمداری بهتر است مسیر خودشان را ادامه بدهند چون از اول مسیرشان همین بوده است اما آقای روحانی معتدل است لذا اینکه آقای شریعتمداری براساس فکر خودش اعلام نظر کند اشکالی ندارد .

البته برای ما روش است که چرا اکبر ترکان به روزنامه انقلابی کیهان حمله می کند و آن را افراطی می خواند. ماجرا از این قرار است که روزنامه کیهان قریب با 12 سال پیش پرونده تخلفات در شرکت نفتی پتروپاس را که ترکان مدیر عامل و بهزاد نبوی رئیس هئیت مدیر آن بود گشود و این پیگیری آن قدر مستند و مستدل بود که محتشمی پور رئیس فراکسیون دوم خرداد در مجلس ششم ضمن اعتراض به وزیر نفت در مرداد سال 1380 گفت {فاجعه در وزارت نفت در حال وقوع است .... موضوع تاسف برانگیز عدم اطلاع رسانی در باره قراردادهای نفتی است و قرارداد در مورد شرکت پتروپاس یکی از موارد بی توجهی وزارت نفت ، این اقدام خارج از کنترل دولت و مجلس و سایر دستگاه های نظارتی بوده و این واگذار کردن شبهه انگیز است} البته محتشمی پور چنان تحت فشار مافیای نفتی قرار گرفت که چند روز بعد در پی اصرار خبرنگاران برای توضیحات بیشتر گفت { من دیگر در این مصاحبه نمی کنم . هر که را اسرار حق آموختند - مهر کردند و دهانش دوختند } رئیس سازمان بازرسی کل کشور نیز 3 شهریور 1380 تصریح کرد{ در بازرسی از بخش خصوصی شرکت پتروپارس ، متاسفانه تخلفات حقوقی عدیده ای مشاهده کردیم ... شرکت ما توان ملی نداشته ولی شورای اقتصاد به آن پروژه واگذار کرده است. در معاملات و واگذاری ها به این شرکت ، به جای دریافت تضمین های قانونی ، به یادداشت های معمولی بسنده شده است . در این خصوص اعضای هیئت مدیره باید در محاکم قضایی پاسخ بدهند } موضوع  از این قرار بود که در یک رانت هنگفت و به واسطه دور زدن قانون برگزاری مناقصه ، قراردادهایی به ارزش حدود 8 میلیارد دلار در فازهای 1و6و7و8 پارس جنوبی به شرکت وابسته به آقایان ترکان و نبوی واگذار شده بود حال آن که از یکسو این شرکت به جای ایران در لندن به ثبت رسیده بود و از سوی دیگر به لحاظ حقوقی وضعیت بی سر و سامان و شترمرغی داشت به نحوی که بهزاد نبوی اعلام می کرد این شرکت غیر دولتی است و با ضوابط خصوصی اداره می شود . اما چون این حقیقت باعث اعتراض منتقدان به واگذاری رانت 8 میلیارد دلاری شده بود ترکان مدعی شد { سهام پتروپارس صددرصد دولتی است } با این حال زنگنه وزیر نفت با تائید سخنان نبوی - که ضمنا کذب بودن ادعای ترکان را می رساند معتقد بود { پتروپارس به دلیل قوانین دست و پاگیر دولتی نشد }

یکی دیگر از کلمات قصار ترکان که در ماجرای پتروپارس و خرداد 1381 عنوان کرد ، این جملات بود { اگر ما رانتی را در دولت قرار دادیم و عده ای از آن رانت استفاده کردند و ثروتمند شدند، حق نداریم یقه آنها را بگیریم . چون خودمان مقررات وضع کردیم ... مجلس اصلا نباید وارد داد وستد و قیمت گذاری و خرید و فروش شود} این در حالی بود که بسیاری از نمایندگان دوم خردادی مجلس از مناطق نفت خیز جنوب به همین روند اعتراض داشتند اما در اقلیت قرار گرفته بودند . 


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۹ توسط جواد ولی نقندر


شیخ حسن در زمان تبلیغات : 100 روز اول تحول اقتصادی ایجاد خواهم کرد


شیخ حسن بعد از انتخابات : در 100 روز اول شروع به کار دولت خواهم گفت ،کشور را  در چه شرایطی از دولت دهم تحویل گرفتیماسامی مطرح برای کابینه روحانی

وزرات اقتصاد : صفدر حسینی ، وزیر اقتصاد خاتمی و نهاوندیان رئیس اتاق بازرگانی

بانک مرکزی : مسعود نیلی

با راه اندازی سازان مدیریت وبرنامه ریزی بودجه : اسحاق جهانگیری ، محمد علی نجفی و مسعود نیلی

وزرات کار ، فاه اجتماعی : مرتضی بانک ، علی ربیعی

وزارت ارتباطات و وزارت علوم : محمد رضا عارف، اما او تا کنون این سمت را قبول نکرده

وزارت راه و شهرسازی : محسن هاشمی ، احمد خرم و حجت . البته احتمال شهردار شدن هاشمی نیز هست

وزارت نیرو : حبیب الله بی طرف

وزارت صنعت ، معدن و تجارت : جهانگیری یا نعمت زادهنوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۸ توسط جواد ولی نقندرقاضی ناصر سراج در حاشیه مراسم جشن حمایت از خانواده‌های زندانیان نیازمند در جمع خبرنگاران در مورد آخرین جزییات پرونده مهدی هاشمی اظهار کرد: ممکن است روند رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی بیشتر از این حرف‌ها طول بکشد و دلیل طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی ایرادهایی است که نسبت به پرونده گرفته شده که البته این ایرادات سنگین بوده و رسیدگی به آن زمان می‌برد.

این که پرونده ی حجیمی با انواع اتهامات اقتصادی و امنیتی بعد از گذشت سالهای متمادی، همچنان این همه ایراد دارد و تا رفع ایرادات هم اصلاً قابل رسیدگی نیست، به هیچ وجه نمی توان پاسخگوی عطش جامعه در اجرای عدالت در حکومت اسلامی باشد. چرا باید قوه قضاییه هنوز نتوانسته باشد پرونده را به طور مناسبی آماده کند و آیا این تعلل می تواند توجیه مناسب و قابل پذیرشی تلقی گردد یا خودش یک نقطه ضعف غیر قابل گذشت است؟!

آیا این که پرونده عظیم و قطور مهدی هاشمی در بخشهایی از آن دچار ایراد است باید دلیل شود هیچ یک از جرایم وی که بعضاً کاملاً هم به هم بی ارتباطند مورد محاکمه قرار نگیرد؟! آیا الزامی هست که تمام جرائم وی باهم بررسی شوند؟! یعنی نمی توان پرونده های مستقلی برای جرایم متفاوت ایشان تشکیل داد و محاکمه را آغاز کرد؟! آیا برخی جرایم وی که مربوط به دهه های گذشته است و بعضاً حتی طرف دیگر که رشوه داده (شرکت توتال) با مدیر رشوه دهنده خود برخورد کرده، نیز مسجل نشده و آماده بررسی نیست؟!

روند برخورد قوه قضاییه که از بدو ورود وی به ایران، به جای اینکه با استقبال از ورود وی برای محاکمه همراه شود، با دعوت به عدم ورود همراه بود، تا ایجاد تأخیرهای مکرر به دلایل مختلف که در روند بررسی حادث شد،‌ به هیچ وجه نشانه ی خوبی از شجاعت و سلامت متصدیان رسیدگی کننده به پرونده مهدی هاشمی را مخابره نمی کنند. نقش مهدی هاشمی و برخی آقازاده ها در پرونده های کلان اقتصادی در کنار فعالیت های خرابکارانه و فتنه گرانه ای که با ساخت جعلی نظرسنجی و هدایت آشوبها و تماسهای خائنانه با دشمنان ایران اسلامی در جهت تشدید فشارها بر حکومت،‌ به لحاظ اقرارها و مستندات و شهودی که از دست خط متهم تا جزوه ی کودتای مخملی جرج سوروس تا مکالمات وی با نیک آهنگ کوثر موجود است،‌ با توجه به فشارهایی که بر کشور و امنیت اقتصادی و سیاسی آن آورد و اقدامات مشخصی که در لندن انجام داد، غیر قابل اغماض است و اطاله ی این پرونده و یا بهتر بگویم پرونده ها، به حدیست که ایشان را به آینه دقی جلوی چشم عدالت طلبان تبدیل نموده است
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۷ توسط جواد ولی نقندر
بعد از انقلاب هر دولتی یادگاری هایی را در جامعه ی ایرانی و اذهان ایرانیان به یادگار گذارده است و مردم وقتی می خواهند راجع به رئیس آن دولت قضاوت کنند ، به سرعت آرشیو خاطرات را باز کرده و با ذکر انچه که باقیمانده است خوب وبدش را مطرح می کنند.

ازدولت بنی صدر ؛ خیانتش باقیمانده و از دولت شهید رجایی طرح وی برای محاسن سفیدان جامعه . دولت امام خامنه ای نیز با خاطرات جهاد و شهادت و دفاع مقدس 8 ساله پیوند خورده است .

دولت رفسنجانی اما یادگار های بیشتری دارد ؛ از ساخت و ساز و سازندگی گرفته تا تورم 49/5 درصد و اولین اعتراضات اقتصادی مردم محروم و همچنین برخی پروندهای فساد اقتصادی که در دادگاه مطرح شد و منجر به رای سنگین گردید . البته انان که قدری در آن ریز می شوند ، از سختگیری مطبوعات ، عدم انتقاد پذیری از سوی مسئولان ، تعدیل اقتصادی ، رشد بی رویه قیمت ، آغاز موج تهاجم فرهنگی ، بی توجهی برخی مسئولان به هشدارهای دلسوزان ، فعال شدن پدیده رانت و رانتخواری و..... والبته القای القابی همچون امیر کبیر ایران ، آقازادگی ، پیگیر تغییر قانون جهت حکومت مادام العمر رئیس جمهور .

 دولت خاتمی هم در نوع خود جالب و مملو از یادگاری هاست . فتنه 78 ، سیاست تسامح و تساهل ، ترویج آزادی های تعریف نشده ، انفجار مطبوعاتی پس از رکود در دولت قبلی و به راه افتادن بیش از 18 روزنامه زنجیره ای متحد الشکل ، ترورهای منافقانه ، عقب نشینی در برابر برخی قدرت ها ، پلمب شدن تاسیسات هسته ای و.... مجموعه خاطراتی است که اگر چه اکثرا جنبه فرهنگی و سیاسی دارند اما بیشتر از سایر موارد می توان به انها اشاره کرد

 

دولت محمود احمدی نژاد در شیرنی و تلخی ها ، بیشترین یادگاری ها را به جا گذاشته اند.

در بعد اقتصادی ، یادگاری هایی همچون مسکن مهر ، هدفمندی یارانه ها ، سهام عدالت جزو شیرین ترین ماندگاری هاست و البته عدم کنترل بازار در برخی مواقع ، به هم ریختگی نرخ ارز ، افزایش بی روبه تورم به ویژه در سال پایانی دولت جزو تلخ ترین خاطرات محسوب می شود . در سیاست ، احیای شعارهای انقلاب و پافشاری و افتخار به آنها ، مقاومت شجاعانه در برابر زیاد خواهی های غرب ، دفاع از مظلومان جهان ، زنده شدن فرهنگ بسیجی و حزب اللهی ، آزادی های نسبی در عرصه مطبوعات و سایت ها و انتقاد و ریختن بساط باند بسته قدرت و ثروت و کسب بیشترین رای به یک رئیس جمهور در پرشورترین انتخابات تاریخ انقلاب اسلامی و ابتکار بی سابقه راه اندازی سفرهای استانی جزو خاطرات شیرین است و اما ایجاد حاشیه های خو ساخته ، عدم تعامل با سایر قوا ، دلخور کردن اکثر حامیان به جهت دفاع از یک نفر و تفکر انحرافی وی ، عدم پاسخ صریح و سریع به فرموده ی ولی امر مسلمین در ماجرای عزل معاون اول پر حاشیه ، خانه نشینی 11 روزه نیز جزو تلخ ترین و جزآورترین خاطراتی است که در اذهان ایرانیان برای قضاوت در آینده باقی خواهد ماند

 البته  ماجرای افشاگری های گاه و بیگاه محمود ، به جهت چند وجهی بودن آنها مشخص نیست که جزو شیرینی هاست یا تلخی ها . شاید برخی از آنها از منظر قانون و اخلاق اشتباه بوده است و شاید برخی از انها از نگاه مردم مظلوم و مستضعف و حتی طبقات متوسط ، به جا و نشانه شجاعت و پاکدستی افشا کننده . به هر حال ، قضاوت در این باره اگر چه سخت و برعهده ی تاریخ اما قطعا این افشاگری ها در اذهان ثبت شده و جزو ماندگاری های دولت وی محسوب می شود .

در مقوله فرهنگ اما اتفاقات متناقض بسیار است . همزمان که شعار های انقلاب احیا می شد ، برخی فیلم ها ، کتاب ها و.... حتی دولت اصلاحات هم اجازه دادن مجوز به آنها را به خود نمی داد ، در این دولت اجازه ی انتشار گرفتند . همراه با ثبت فرهنگی بسیجی ، رئیس دولت از امر به معروف و نهی از منکر بدحجابان و.... ابراز گله می کرد . همزمان با احیای نام امام زمان (عج) در ایران و مجامع جهانی ، تفکر انحرافی خطرناکی هم فرصت تبلیغ پیدا کرد و علمای بسیاری را متعجب و کم کم منتقد و مخالف دولت نمود .نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۷ توسط جواد ولی نقندر

امام خمینی(ره):{قبول این مسئله برای من از زهر کشنده تر است؛ ولی راضی به رضای خدایم و برای رضایت او ،این جرعه را نوشیدم . در شرایط کنونی , ان چه موجب این امر شد ، تکلیف الهیام بود . شما میدانید من با شما پیمان بسته بودم که تا آخرین قطره خون و آخرین نفس بجنگم ؛ اما تصمیم امروز ، فقط برای تشخیص مصلحت بود و تنها به امید رحمت و رضای او ، از هر ان چه گفتم ، گذشته . اگر آبرویی داشتم ، با خدا معامله کرده ام}

صحیفه امام ج 21 ص 92

امام خامنه ای می فرمایند:{ قطعنامه را هم که امام قبول کرد؛ به خاطر این فشارهای خارجی نبود . پذیرش قطعنامه از طرف امام ، به خاطر فهرست مشکلاتی بود که مسئولین آن روز امور اقتصادی کشور ، مقابل روی او گذاشتند و نشان دادند که کشور نمیکشد و نمیتواند جنگ را با این همه هزینه ، ادامه دهد . امام مجبور شد و قطعنامه را پذیرفت . پذیرش قطعنامه ، به خاطر ترس نبود ؛ به خاطر هجوم دشمن نبود ؛ به خاطر تهدید امریکا نبود؛ به خاطر این نبود که امریکا ممکن است در امر جنگ دخالت کند . چون امریکا ، قبل از آن هم در امر جنگ دخالت میکرد . وانگهی ؛ اگر همه دنیا در امر جنگ دخالت میکرد ، امام رضواناالله علیه ، کسی نبود که رو برگرداند . برنمیگشت ! آن یک مساله داخلی بود ، مساله دیگری بود .

بیانات امام خامنه ای در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) 1375/03/14
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۷ توسط جواد ولی نقندر
حسن روحانی در محفل انس پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت : تمام پیام این انتخابات این بود که افراطی گری و شکاف و اختلاف ما را به جایی نمی رساند بلکه تعقل و وحدت ما را به پیروزی نهایی می رساند . روحانی در سخنانی مبهم و دو پلو گفت که " چرا اشتباه یک نفر ، دو نفر و یا یک گروه را کش می دهیم ؟ در حالی که پیامبر (ص) که همه چیز ما از اوست با همه رفتارهای برادرانه داشت و در حالی که منافقین را می شناخت در کنار سفره پیامبر می آمدند و حتی ابوسفیان هم که همه فتنه ها از او بود رفتاری برادرانه داشت پس باید گذشت داشته باشیم و به فکر اهداف بلند آینده باشیم .
بیان چنین جملاتی با اشاره زیرکانه شیخ حسن به واژه فتنه احتمالا از سوی برخی حامیان فتنه به عنوان چراغ سبزی از او برای آزادی فتنه گران تعبیر خواهد شد


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۶ توسط جواد ولی نقندر

 

در سایت هاشمی آمده است هر کسی آنی دارد ، و انتخابات اخیر را با پذیرش قطعنامه 598 یکی دانسته !؟ همان قطعنامه ای که امام (ره) فرمودند من این جام زهر را می نوشم .

به راستی منظور هاشمی چیست ؟نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۵ توسط جواد ولی نقندرنوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۴ توسط جواد ولی نقندر

 عسکراولادی در تازه ترین اظهارات شاذ خود گفته که منتظر پیام 2 تن از سران فتنه می باشد وی همچنین بیان کرده که هنوز برای بازگشت انان دیر نشده است!؟

جالب است که به صورت کاملا مختصر ، نسبت به اقبال مردم به حزب ورشکسته موتلفه نگاهی دقیق داشته باشیمادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۴ توسط جواد ولی نقندر
آیت الله جواد املی از جمله کسانی است که با گفتمان اعتدال بارها اعلام مخالفت کرده است . علیرغم اینکه ایشان در سال 84 به هاشمی رفسنجانی رای داده و از ایشان حمایت کردند پس از طرح تشکیل جبهه اعتدال از سوی وی ، به انتقاد از این گفتمان پرداخت که در آثار وگفتار ایشان بازتاب بسیاری داشته است . ایشان با طرح دو گانه عدل و اعتدل وظیفه امت اسلامی را عدل می شمارند و اعتدال را از پست ترین رذایل شمرده است . بازخوانی سخنان این عالم دینی ، از ان رو مهم است که می تواند در زمانی که دولت جدید گفتمان خود را از تدبیر و امید در انتخابات به گفتمان اعتدال پس از انتخابات تغییر داد است از آسیب های آن جلوگیری کند و از انحراف در حرکت جامعه اسلامی پرهیز دهد .

حضرت ایت الله جواد املی نوزدهم اسفند هشتاد و هفت در دیدار مسئولان رادیو معارف و رادیو جوان با بیان این که باید جامعه را با آرامش اداره کرد ، عاقل و عالم کردن مردم را از اهداف رسانه ها عنوان کردند و گفتند : ما موظف به اجرای عدل هستیم نه اعتدال ، زیرا اعتدال فقط معنایش آن است که ببینیم دیگران چه می خواهند نه آنکه عدالت چه اقتضایی دارد بنابراین رسانه باید برای برقراری عدل در جامعه تلاش کنند نه انکه به ایجاد اعتدال روی اورند .

بیت آیت الله جوادی آملی در واپسین روزهای سال 87 با مدیران روزنامه فرهنگ آشتی دیدار کرد و به آنها گفت : ما موظف به عدل هستیم نه اعتدال و تعادل ، فرق اساسی عدل و اعتدال ان است که در عدل هر چیزی در جای خود قرار می گیرد پس نقصی ندارد ؛ ولی در اعتدال و تعادل با توجه به عرضه وتقاظا کارها صورت می گیرد ، وبرابر خواست مردم سخن گفته و برنامه تولید می شود


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۲ توسط جواد ولی نقندر

 اطرافیان احمدی نژاد باید خوب بدانند که او {شهید تهمت } نیست . او { مقتول تملق } است . اطرافیانی که معجزه هزاره سومش خواندند و از کنارش ارتزاق کردند . امروز هم با همان رویکرد از رجعتش با امام عصر (عج) می گویند .تلاش اطرافیان او بی فایده است . با هیچ متر و معیاری نمی شود از احمدی نژاد یک شهید بهشتی ساخت . او شهید نیست .{مقتول } است . مقتول جریانی که هاله نور اطرافش دید ( خود او هیچ وقت نگفت هاله نور دیده است . بلکه این را به نقل از کسانی گفت که پای سخنرانی او در سازمان ملل نشسته بودند و این موضوع را به او القا کردند . او تنها تاکید کرده بود که حصن و حصار را احساس کرده و همه بدون اینکه پلک بزنند به صحبت هایش گوش کردند)

احمدی نژاد هر آنچه داشت وقابل گفتن بود ، گفت . بهتر است امروز اطرافیانش نگران باشند .(که البته به نظر می رسد هستند) نگران اینکه با کوچ دسته جمعی از پاستور ، عملکرد وتصمیماتی که در اتاق های در بسته گرفته بودند ، آشکار شود.


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۲ توسط جواد ولی نقندر
وای به روزی که پسر نوح وزارت فرهنگ و ارشاد کشتی انقلاب را به دست بگیرد!
مهاجرانی بیرون ندیم خوبه!!!!!


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۱ توسط جواد ولی نقندر
اگر آقای هاشمی از تفکرات ، عملکرد و سیاستهای سابق خود توبه نموده است و قصد دارد از این پس با رویه اعتدال به معنای حقیقی کلمه یعنی دقیق و منظم پشت سر ولی امر مسلمین حرکت کردن ، به قانون و رای مردم احترام گذاشتن ، به آرمانهای امام و رهبری پایبند بودن ، در قبال مخالفان و منتقدان سعه صدر داشتن و از برخوردهای خشن و زننده اجتناب نمودن ، به آغوش ملت و انقلاب باز گردد و از این پس رویه افراط و تفریط سالهای اخیرشان را کنار بگذارند ، ما نیز به نوبه خود دست او را می فشاریم و این اصلاح در انحراف بزرگ سالهای اخیرش را به ایشان تبریک می گوییم اما اگر خدایی نکرده این دم از اعتدال زدن آقای هاشمی ، نشان از خسته شدن وی از ادامه دادن راه امام و رهبری و آرمانهای انقلاب و همچنین نشان از آغاز فاز جدید کرنشها در قبال استکبار جهانی و زیاده خواهی غرب می باشد و یا حاکی از بی صبری و کم حوصلگی وی برای پایداری بر اصول و ارزشها خواهد بود و آغاز فاز جدید رفتارهای خشن و تند علیه منتقدانش را نوید می دهد ! در اینصورت باید آژیر خطر دوران جدید خفقان و افراطی گری را به صدا در آورد و به رئیس جمهور منتخب هشدار داد که از او و نزدیکانش فاصله بگیرد تا خدایی نکرده جایگاهش در بین مردم همچون جایگاه منزوی سالهای اخیر آقای هاشمی نشود که در این صورت باید باب هر نوع فضای آزاد اندیشی را بسته دید و در انتظار خانه نشینی نخبگان و تورم 50 درصدی وبالاتر نشست 

داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۲۰ توسط جواد ولی نقندر

 رسانه ها گمانه زنی پیرامون کابینه آینده را متوقف کنند .

عبارت فوق مهمترین قسمت اطلاعیه دفتر رئیس جمهور منتخب بود که خطاب به رسانه ها منتشر شده است به نظر می رسد همین جمله کوتاه ، بیانگر آینده سختی است که رسانه ها با دولت جدید در پیش داشته باشند .آینده ای که در آن پیش بینی می شود برخوردهای دستوری ادامه یابد و رسانه ها فقط مجاز باشند اخباری را منتشر نمایند که مجموعه ی مشاوران روحانی آن را به صلاح می دانند


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۸ توسط جواد ولی نقندر
چندی پیش مطلبی را از سوی فردی که خود را از نزدیکان آقایان هاشمی رفسنجانی و روحانی می داند خواندم که در آن دولت کنونی را به گروه خوارج تشبیه کرده است !؟ این تفسیر وتوصیف برای دولتی که 8 سال با رای مستقیم مردم انتخاب شده و روزهای پایانی کار خود را سپری میکند چه توجیهی می تواند داشته باشد ؟!تعجب ان است که این عنوان در سایت هاشمی رفسنجانی با همان تیتر هاشمی ، انقلاب را از خوارج پس گرفت درج شده است . در اینکه در دولت دهم ضعف هایی داشته است بحثی نیست ، اما انصاف است که خوارج نامیده شود ؟ این سخنان ومواضع ، خلاف جهت سیاست های اعتدالی رئیس جمهور منتخب و دیگر شخصیت هایی است که در جریان انتخابات از وی جمایت کردند . اگر با افراط و تندروی مخالف هستید ، تنها نباید مواردی را افراطی بدانید که از سوی جناح مقابل شما مطرح می شود . در فراز و نشیب تاریخ یک سوزن به خودتان یک جوالدوز به دیگران ....!


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۸ توسط جواد ولی نقندر

میلیاردر دست راست حسن روحانی کیست ؟+ اسناد و تصاویر


احمد موسوی در مراسم تجدید بیعت حسن روحانی با آرمان های امام خمینی (ره) : فرد ایستاده


احمد موسوی در یدار روحانی و حسن خمینی : نفر دوم سمت چپاحمد موسوی در کنار شریعتمداری و یونسیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۷ توسط جواد ولی نقندر

مریدان اکبر هاشمی تلاش رسانه ای وسیعی را آغاز کرده اند تا بتوانند در سایه ی جو نتایج انتخاباتی ، پای وی را به جایگاه مقدس خطیب جمعه ی تهران باز کنند.

در آخرین نمونه از این دست ، یکی از تئوریسین های اصلاح طلبی گفتگویی با خبرگزاری ایلنا ، کوشیده است با حرکتی تبلیغی ، حضور رفسنجانی در نماز جمعه را با همراهی بیش از یک میلیون نمازگزار گره بزند و به این ترتیب به زعم خود بکوشد تا مسئولان را قانع نماید که اگر می خواهید جمعیت بیشتری به این پایگاه مهم اسلام بیاید ، باید این فرد عدم احراز صلاحیت شده در انتخابات را به دانشگاه تهران دعوت کنید .

صادق زیبا کلام که بیان نکرده شخصا در چند نماز جمعه ای که هاشمی در گذشته امامتش را بر عهده داشته شرکت کرده است ، ساز و کار جالبی را نیز ارایه نموده که آزادی بیان و آزادی مردمی طیف همفکر خود را به بهترین شکل به تصویر کشیده است . وی راه حل را در برخورد امنیتی با نمازگزاران دانسته که از نگاه او افراطی هستند . بنابر نطر زیبا کلام ، باید برای آمدن هاشمی ، با ده ها نفر از افرادی که مخالف وی هستند برخورد امنیتی صورت گیرد و بدین ترتیب آنان را کنترل نمود !

تئوریسین سینه چاک هاشمی گام را از این نیز بیشتر گذارده و خواستار پیگیری قانونی کسانی شده است که بخواهند نسبت به مواضع رفسنجانی اعتراض کنند.

این سخنان عوامانه زیبا کلام در شرایطی مطرح شده که در آخرین حضور تفرقه انگیز رفسنجانی در نماز جمعه تهران و سخنان جنجالی وی که موجب تقویت جریان فتنه در سال 88 گردید ، بسیاری ار مومنان نمازگزار که پرچمدار اصلی این رزمایش سیاسی - معنوی هستند ، نماز خود را در همان محل دانشگاه تهران و محدوده اطراف زمین چمن ، اعاده کردند .

همچنین در آن نماز جمعه تاریک ، در اقدامی نادر و شاید بی سابقه ، عده ای از هواداران مواضع هاشمی کف وسوت زدند و فضای معنوی نماز را به حاشیه کشاندند. حضور مختلط با سازماندهی قبلی برخی افراد نیز از دیگر موارد مشهودی بود که در آخرین امامت نماز جمعه دوران حیات هاشمی به یادگار مانده است . با جمع این موارد و با توجه به تکرار همان مواضع از سوی رفسنجانی که بارها بر سخنان خود در ان نماز تاکید کرده است ، به نظر می رسد این فضاسازی رسانه ای ، تنها شیطنتی تبلیغاتی محسوب می شود که بخواهند درصد انقلابیگری نمازگزاران جمعه و امت حزب الله را محک بزنند.


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۵ توسط جواد ولی نقندر

هاشمی رفسنجانی ، نام آشنای دیروز و امروز

ناخرسند بود از اینکه با تندروی نمی توان کشتی نظام را پیش برد ، می گفت این تندروی ها ایران را منزوی می کند . طرفداران و هم مسلکانش که او را استوانه ، مکعب یا هر شکل دیگر که دارای برتری بیشتری است در کنار نظام به او نسبت می دهند.

تعدادی از آن ها شاکی از ادبیات نیروهای ارزشی می گویند :برخی خود را تنها مدافع اسلام ناب و ولایت فقیه و نظام فرض کردند و هر کسی اندک انتقاد یا مخالفتی با ان کرد ، فوری برچسب ضد ولایت فقیه ، بی بصیرت ، ساکت فتنه و .... بر پیشانی اش چشباندند و خود را تنها مصداق عمار و مالک اشتر پنداشتند . شعار ساده زیستی سر دادند ولی در واقع زهد فروشی به راه انداختند و بیشترین ریخت وپاش و اسراف کاری و تجملات را مرتکب شدند . البته این در شرایطی است که فقط این برچسب ها را می شنیدند وگرنه مخاطب گرامی اصلا تصور نکند که جناب شیخ اعتدال و حامیانش در پاسخ به این بی اخلاقی ها (!) واکنش منفی نشان دادند ، اصلا و ابدا!

در فتنه 88 هم سوتفاهم و فتوشاپ بود که تصور کردیم فتنه گران از سوی بانو عفت ، بانو فائزه ، آقا مهدی و دیگر اعوان و انصار همراهی می شدند و آقای هاشمی در برابر این تهمت ها فقط صبر و سکوت پیشه کردند که خدایش اجر دهد!

و خرداد امسال پس از 8 سال سکوت وخانه نشینی :

 
 


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۵ توسط جواد ولی نقندر

اولین جلسه تبادل نظر مسئولان حزب الله کشور بعد از انتخابات ریاست جمهوری پیرامون آسیب شناسی انتخابات و مطالبات حزب الله از رئیس جمهور منتخب و تبین استراتژی آینده شنبه 1392/4/15 در تهران برگزار میگردد.


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۳ توسط جواد ولی نقندر

شیخ حسن روحانی : هیچ دولتی در تاریخ ایران با مشکلاتی که این دولت با آن روبرو است ، روبرو نبوده ولی به اندازه همه آن مشکلات و بلکه بیش از آن مشکلات به آینده امید دارم؟اکبر هاشمی رفسنجانی : کشور پس از دوران دفاع مقدس شرایط سخت تر از امروز را با تبدیل وتلاش پشت سر گذاشت!


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۳ توسط جواد ولی نقندر

هاشمی رفسنجانی : تعامل واقعی و پرهیز از انفعال وکله شقی ، چاره کار درسیاست خارجی است و الان که شرایط از لحاط افکار عمومی مهیا شده است ، باید گام های علمی در راه رسیدن به حقوق مردم برداشته شود


سئوال این است آیا زانو نزدن در مقابل زورگویی آمریکا کله شقی است ؟


انفعال را می پذیریم چون در دولت اصلاحات آن را به خوبی تجربه کردیم . که به بهای یافتن چند دوست اروپایی از حق هسته ای خود کوتاه آمدید ، اما درباره سیاست کله شقی که رهبر معظم انقلاب از آن با نام مقاومت یاد کردند ، اگر نگذشتن از حق مسلم ملت به زعم شما کله شقی است قدر مسلم همه مردم ایران کله شق هستند چرا که سی و اندی سال است که بر آرمان های خود همچنان محکم ایستادگی کرده و ذره ای عقب نشینی نکرده است .


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۲ توسط جواد ولی نقندر

 هاشمی رفسنجانی اکنون دریافته است که دوران یکه تازی در کشور گذشته و اگر خواهان زنده شدن نفرت عمومی نیست ، باید از مسیر محدود نگری ، خود رایی و توهم سابق فاصله بگیرد و در خط مردم و انقلاب حرکت کندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۱ توسط جواد ولی نقندر
خاتمی فتنه گر که از سران اصلی فتنه آمریکائی اسرائیلی 88 می باشد در یک اقدام تحریک آمیز به دیدار نسرین ستوده رفته است که در تقابل با مردم و نظام اسلامی قرار داردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۱ توسط جواد ولی نقندر
* مساله رابطه نزدیک مصطفی کاظمی (موسوی) از عوامل قتل های زنجیره ای و ارتباطش با سید محمد خاتمی و رسول منتجب نیا ، بازجویی و شکنجه عوامل قتل و حتی همسر سعید امامی توسط تیم برسی محمد خاتمی ، فوت مشکوک سعید امامی در زندان و افشاگریهای روح الله حسینیان و بالاخره پیام خاتمی به حسینیان برای عدم افشاگری و سکوت در برابر مسائل پیش آمده مواردی بود که بر پیچیدگی این پرونده افزود!

*روح الله حسینیان یک سال بعد مطالبی را در جمع مردم کردستان گفت که از سوی هیچ نهاد و مسئولی تکذیب نشد : {بعد از اثبات بی گناهی گروه اخیری که دستگیرشده بودند ، جریان شکنجه اینها شروع شد . ماجرا از این قرار بود که در ماه رمضان خبر آوردند که دو نفر از متهمین قتلهای زنجیره ای در بیمارستان بقیه الله در حال مرگ هستند . موضوع به دفتر رهبری رسید و از آنجا با جناب آقای هاشمی شاهرودی (رئیس وقت قوه قضائیه )مطرح شد . نماینده ای فرستادند  و مشخص شد که همسر سعید اسلامی (امامی )را آن قدر شکنجه داده اند که به گفته آن نماینده که دیده بود ، حتی استخوان کف پایش هم بیرون آمده بود. وقتی این مساله روشن شده ، بنده در یک سخنرانی در مشهد اعلام کردم که افرادی که دستگیره شده اند ، بی گناه هستند و قتلها یک توطئه است . شبی در حضور 30 نفر از دوستان بود که از قول آقای خاتمی پیام آوردند که از شما خواهش کردند در این ماجرایی که کشف شد شما سکوت کنید ومن از آنها (احزاب و مطبوعات ) می خواهم فتیله بحث قتلها را بکشند پایین و این مسئله را خودم پیگیری وحل می کنم }
 


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۱۰ توسط جواد ولی نقندر

 نوع ادبیات آقای هاشمی رفسنجانی در دیدار اخیرش با منتخب ملت ، شائبه بی توجهی به جایگاه رویس جمهور منتخب را ایجاد می کند. به این جمله آقای هاشمی دقت کنید .{آمده بودم ببینم کارهایشان پیشرفت می کند یا نه که دیدم به خوبی انجام می شود }

سئوال این است : آقای هاشمی از کدام جایگاه آمده بودند ببینند کارهای منتخب ملت پیشرفت می کند یا نه ؟! مگر ایشان جایگاه نظارتی بر تصمیم گیری های آقای روحانی دارند؟نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۰۸ توسط جواد ولی نقندر
 

*جریان اصلاح طلب رادیکال تلاش می کند که با روحانی مطالباتی همچون آزادی زندانیان سال 88 که دست به اقدامات خلاف امنیت ملی زدند و فرصت های کشور را به تهدید تبدیل کردند دنبال کند . درحالیکه همه به خوبی متوجه هستند که پیروزی میلی متری حسن روحانی اجازه پرداختن به این مباحث را نخواهد داد.


**اگر حسن روحانی بخواهد به سمت سیاست های اقتصادی کارگزاران که اعلام کرده حرکت کند باید منتظر باشد مردمی که در دوران احمدی نژاد بردبار بودند در دوران وی دست به تظاهرات بزنند .*به عقیده بنده بعد از روی کار آمدن دولت آقای احمدی نژاد برخی از حزب الله دچار تنبلی شدند وصحنه اجرای اصل هشتم قانون اساسی را ترک کردند . واینک باید فرصتی باشد تا حزب الله خاکریز هایش را پر کند ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۰۸ توسط جواد ولی نقندر

راجع به اومدنم به سوریه یه توضیح میدم: والله قسم از طرف هیچ مرجعی یا شخصی به سوریه نیومدم . حدود 20 روز تلاش کردم تا خودم رو به اینجا رسوندم پروازهای ایران به دمشق اکثرا کنسل شده و من از طریق کشور دیگه ای وارد سوریه شدم . کاری به دولتش ندارم . به عشق حرمی اومدم که هر خشت اون ریشه عمر حسینی هاست .

عمری گفتم یالیتنا کنا معک و حالا وقتشه که این حرف رو ثابت کنم

حمید علیمی: به دستور کسی به سوریه نیامده‌ام


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۰۵ توسط جواد ولی نقندر
حسن غفوری فرد (استاندار خراسان در اوایل انقلاب ، وزیر نیرو در کابیه موسوی ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی )


مهندس حسین امینی ( استاندار سابق سیستان وبلوچستان ، عضو بنیاد باران خراسان رضوی ، رئیس ستاد انتخاباتی عارف در خراسان رضوی از چهر های اصلاح طلب استان )


حسن رسولی (استاندار سابق خراسان رضوی ، سخنگوی ستاد عارف ، عضو هیات مدیره بنیاد باران یکی از چهرهای اصلاح طلب )


سید جواد حسینی (فرماندار مشهد در دوره اصلاحات ، عضو هیات اجرایی بنیاد باران خراسان رضوی )


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۰۵ توسط جواد ولی نقندر


سال 88 بود . فتنه آسمان کشور را غبار آلود کرده بود . افراد مستعد و قلم به دستان مجازی وارد کارزار شدند و در 8 ماه دفاع مقدس ، حقا و انصافا حماسه آفریدند. امام امت ایشان را به پاس خدمات ارزشمندشان ،افسران جوان جنگ نرم خطاب نمود . گذشت و گذشت و غبار فتنه اندکی فروکش کرد اما عده ای با قلمشان صغیر و کبیر را تکفیر می کردند و به اجتهادشان وزیر و وکیل را می کوبیدند . یکی را ساکت و دیگری را پرسه در مه . یکی را شیخ بی سواد لقب می دادند و آن یکی را عضو حزب باد .

به یکی از این مکتوبات توجه کنید :

«... و مادرم هر وقت/ خانه تکانی می کند/ نااهلان و نامحرمان را/ دور می ریزد/ از نظر مادر من/ پلاک پدرم/ جنس بنجل نیست/ اما شهرداری/ عقلش به اینجور چیزها قد نمی دهد/ من آذری ام/ و شهردار شهرم/ حتی اگر بچه تهران باشم/ مهدی باکری است/ که خلبان نبود/ خودش یک پا آسمان بود/ شهردار شهر من قالی نمی بافت/ و خالی نمی بست/ ... من آذری ام/ و نان/ به زور بازو می خورم/ و بدم می آید از کسانی که/ نان به نرخ روز می خورند/ و همین که فتنه خوابید "عمار" می شوند/ عمار نمی خوابید/ و در زیرزمین مترو/ برای آشوبگران عاشورا/ لالایی نمی خواند/ عمار، شهردار بود/ اما الان شهردار، عمار نیست/ و لزوما هر شهرداری عمار نیست/ الان/ شهردار دارد فکر می کند/ و دو دو تا چهار تا می کند/ که با یار باشد/ بیشتر رای می آورد/ یا با اغیار/ و هنوز/ نه به  دار است/ نه به بار/ به فکر رئیس جمهور شدن است/ و هم رای یار می خواهد/ وهم آرای اغیار ...» * [جلد نخست کتاب "قطعه26" – صفحات 43 و 44 – نوشته شده در تاریخ اول خرداد 1389]

 این نوشته را نیز از نظر بگذرانید :
«... بهشت جاودان مأوای شما، خیابان بهشت از آن ما/ تو در بهشت شهردارت مهدی باکری است و شهردار ما در بهشت دارد قالی می بافد برای تبلیغات جهنمی مترو/ راه های بستن روسری/ راه های خوردن بستنی/ راه های سرسره بازی روی خون شهدا/ راه های جام زهر دادن به امام/ راه های پر کردن شکم از لقمه حرام و فروختن ندای فریب به ندای هل من معین ...» * [جلد نخست کتاب "قطعه26" – صفحه 31 – نوشته شده در تاریخ 24 اردیبهشت 1389]ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۰۴ توسط جواد ولی نقندر

مطلع شدیم پس از آشکار شدن سیر صعودی حسن روحانی در نظر سنجی ها ، باقر قالیباف به روحانی پیشنهاد کنارگیری از ادامه رقابتها به شرط دریافت معاون اولی کابینه به اضافه 5 وزارتخانه دولت آینده را داده است .حسن روحانی به این پیشنهاد چنین پاسخ داده بود : شما کنارگیری کنید من معاون اولی باضافه 6 وزارتخانه را به شما می دهم .
 ظاهرا پیشنهاد قالیباف به کنارگیری رقبا محدود به حسن روحانی نبود ، شهردار تهران یک روز پیش از ارائه پیشنهاد کنارگیری به روحانی ، پیشنهاد مشابهی هم به ولایتی داده بود . البته پیشنهاد قالیباف به ولایتی تصدی وزارت خارجه در دولت اتی بود . شنیده ها حاکی است ولایتی با یک روز تاخیر این پیشنهاد را رد کرده بود.
 
حسین قدیانی سه سال پیش درباره قالیباف چه نوشت

شرکت عضو ارشد ستاد قالیباف در مراسم تقدیر از عارفادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۴/۰۴ توسط جواد ولی نقندر

تحلیل پر از ابهام حسین الله کرم از علل ناکامی اصولگرایان / آیا گفتمان انقلاب باید فدای قدرت طلبی اصول گرایان شود


الله کرم که عصر چهار شنبه در جلسه شورای هماهنگی حزب الله در مسجد ارک تهران سخن می گفت با اشاره به رویداد های روزهای منتهی به انتخابات از جمله تمکین عارف به مرکزیت اصلاح طلبان و رشد قابل توجه روحانی در نظرسنجی ها و بسیج جریان اجتماعی اصلاح طلبان پشت سر وی گفت : ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد . بنابراین به او پیغام دادیم تا به نفع قالیباف کنار بکشد .

به گفته این حامی سعید جلیلی با انصراف هر کدام دیگر از آقایان ولایتی ، رضایی و قالیباف بخشی از سبد رای ایشان به آرای روحانی اضافه می شد و تنها سبد رای جلیلی بود که می توانست به موفقیت گفتمان اصولگرایی کمک کند .

البته دکتر الله کرم به این نکته اشاره نکردند که سعید جلیلی به خواست خود نیامده بود و دعوت های مردمی از ماه ها قبل باعث حضور وی در انتخابات شده بود و طبیعتا نمی تواند به خواست خود کنارگیری کند و باید تا آخر در رقابت می ماند.

جای سئوال است که دکتر الله کرم که مدتی قبل از تمایل خدمت قالیباف به فرانسه و خدمت به ایرفرانس سخن می گفت چگونه شد که به قالیباف پیشنهاد کنارگیری نداد؟

هر چند عده ای جواب این سئوال را شغل فرزندان حسین الله کرم در شهرداری تهران می دانند .


دکتر الله کرم که خود به سرعت ستاد جوانان حزب الله را با فرزندانش برای جلیلی راه اندازی کرده وبرای فرزندان خود درصدد گرفتن حکم ستادی و... بوده است و در طول مدت رقابت به سفرهای مختلفی برای تبلیغ رفته است چرا به مانند افراد دیگری که در ستاد دکتر جلیلی حضور وسمت داشته اند و لیکن به ستاد های کاندیداهای دیگر خدمت کرده اند ، عمل کرده است؟

بازخوانی حمله تند حسین الله کرم به قالیبافادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۳۱ توسط جواد ولی نقندر

جناب قالیباف نمی دانم حال شما این روز ها خوب است یا بد ؟ خبر ندارم که با خبرشدید چرا مردم به شما اعتماد نکردند یا نه ؟

سردار با افتخار دیروز و کاپیتان خوش پوش امروز آیا از اطرافیان خود سئوال کردید که حسن روحانی چه داشت که من نداشتم ؟ من خبر ندارم که چه کرده اید اما این را خوب میدانم که مردم دوست ندارند امور خودشان را به دست کسی بدهند که تکلیفش با خود و گذشته اش معلوم نیست ، جناب شهردار دیدید که این بار هم که حمایت همه شخصیت های اصولگرا ، فرمانده هان نظامی  و حتی انتظامی را هم داشتید ؛  باز هم شکست خوردید !؟

کم نبودند مداحانی که به هزار دلیل از شما حمایت کردند و یا در حمایت از شما حاضر شدند در حمایت از اصلح سخنی نگویند و باز هم  شسکت خوردید . کم نبودند منبری هایی که در حمایت از شما بچه حزب اللهی را تندرو وبی فکر خواندند ، اما باز هم شما شکست خوردید .

آقای قالیباف باور کنید اگر سعید جلیلی به مانند شما از 8 سال پیش برای این انتخابات فعالیت می کرد و این همه حمایت های علنی و غیر علنی را می داشت امروز با بیش از 30 میلیون رای رئیس جمهور بود . کاپیتان اگر ما هم به مانند شما 50 سایت خبری میداشتیم ، می توانستیم پاسخ دورغگویان را بدهیم که هر روز با یک تیتر سعید جلیلی را به این و ان نسبت ندهند .

آقای فرمانده ما نداشتیم اسپانسر های شما را که فقط برای یک سخنرانی شما در مشهد با بیش از 200 اتوبوس برایمان مستمع بیاورند!؟

جناب قالیباف پس نگوئید چون اصولگرایان اجماع نکردند روحانی رای اورد. به جرات می توانم ، بگویم تمام بزرگان اصولگرا از شما حمایت کردند و در مقابل سعید جلیلی و بچه حزب اللهی را تنها گذاشتند . خودتان خوب می دانید همین جریان پایداری هم که به ظاهر از جلیلی حمایت کرد به خاطر این بود که چاره دیگری نداشتند و گرنه دل انها هم با ما نبود . پس اگر قرار باشد کسی به بزرگان اصولگرا گله و شکایتی داشته باشد ان فرد شما نیستید.

خلاصه باقر خان قبول کنید تنها شکست خورده این انتخابات شما هستید که با این همه حمایت نتوانستید حتی به دور دوم راه یابید .


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۳۰ توسط جواد ولی نقندر


حاج منصور : همه آقایان می گفتند منم ؛ غیر از جناب آقای حداد عادل /باز هم صبر می کنیم


مظفر : اگر روحانی به قالیباف پیشنهاد حضور در دولت دهد ، او حتما قبول می کندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۳۰ توسط جواد ولی نقندر

 

طرفدار مشایی دیروز در کنفرانس خبر روحانی در حمایت از میر حسین موسوی شعار داد


700 هزار رای قالیباف در تهران با چه هزینه ای بدست آمدتایج نهایی چهارمین دوره انتخابات شورای شهر مشهد اعلام شد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۲۸ توسط جواد ولی نقندر
پیشنهاد حسن روحانی به باقر گاز انبری(قالیباف) :بیا وزیر کشور دولت تدبیر و امید (کلید) باش !!!؟؟؟


ولایتی که در مناظر های انتخاباتی ثابت کرد  هنوز هم هاشمی را عاشقانه دوست دارد ،  قرار است در دولت روحانی جای دکتر سعید جلیلی را بگیرد ؟؟!

یک بام و دو هوا ؛ 88 پذیرایی از احمدی نژاد با سطل زباله و اغتشاش /92 پذیرایی از شیخ حسن با جشن وپایکوبی و شادباش
خبرگزاری مهر عقده رئیس جمهور نشدن قالیباف را سر محسن رضایی خالی کرد

آیت الله علم الهدی : پیروزی آقای روحانی در واقع پیروزی گفتمان اعتدال بود نه اصلاح طلبان


حداد عادل: زمستان فتنه 88 گذشت و روسیاهی به زغال ماند / روحانی به معاندان میدان ندهد


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۲۷ توسط جواد ولی نقندر


ما هم خوشحالیم که زیر سایه ی ولایت طعم پیروزی را می چشید کسانی که سربازان از پیکار برگشته را شماتت می کنند ، خائن اند . ماجرای ما همان ماجرای لشکر زخمی پس از احد است . نیزه های شکسته و پرچم های نیم سوخته .... به شماتت ابلهان گوش نکنید

عسی ان تکرهوا شیئنا و هو خیر لکم : چه بسا که از چیزی بدتان می آید ولی برای شما بهتر است ....

باشد تا انانکه حماسه سیاسی 88 را به سرافکندگی فتنه بدل کردند دریابند که امت حزب الله جمهوریت را فدای اشرافیت نمی کند و از آرا رقیبش آنچنان حمایت می کند که از ناموس خود.

ما هم خوشحالیم که زیر سایه ی ولایت طعم پیروزی را می چشید . رهبر انقلاب در 2 خرداد 76 در برابر جریان راست ایستاد و از ارا خاتمی دفاع کرد در 3 تیر 84 در برابر هاشمی ایستاد و از آراء احمدی نژاد دفاع کرد در 22 خرداد 88 در برابر کل دنیا ایستاد و از آراء مردم حمایت کرد و امروز همانطور . این شگفتی خمینی است ؛ همان نظامی که به دیکتاتوری متهمش می کنند .

جای حاجی بخشی خالی که پرچم بچرخاند و بلند بگوید ماشاء الله ... حزب الله


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۲۶ توسط جواد ولی نقندر

 آقای هاشمی !آیا می دانید چرا کسی سطل آشغال آتش نمی زند


آیا هاشمی عذر خواهی خواهد کرد ؟!/ دموکراسی به شر چاقو


دستور جدید لیدر حلقه انحراف ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۲۶ توسط جواد ولی نقندر  روحانی :18613329 رای      50.99%

  قالیباف :
6077292 هزار رای      15.76%


  سعید جلیلی :
4168946 هزار رای     11.39%
  رضایی :
3884412 هزار رای         11.16%
  ولایتی :
2268753 هزار رای      6.12%
  
غرضی :446015 هزار رای          1.22%


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۲۵ توسط جواد ولی نقندر

سعید جلیلی : عده ای با صحبت از دوستی ملت اسرائیل و مکتب ایرانی خواستند که در حرکت ملت توقف ایجاد کنند


پناهیان در گردهمایی هواداران جلیلی :جلیلی امده تا چراغ سبز به دشمن را خاموش کند


 باقری : سعید جلیلی تا آخر در عرصه انتخابات خواهد ماند


وحید جلیلی : جلیلی به هیچ وجه قصد انصراف ندارد


جریان تردید درصدد پوشاندن لکه ننگ دوران خود است / برخی به جای رضای خدا دنبال رضای کدخدا هستند


سعید جلیلی : گلوگاه های اقتصادی برای ایجاد جلوگیری از مفاسد اقتصادی همچون اختلاس سه هزار میلیاردی باید گرفته شودادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۲۲ توسط جواد ولی نقندر

استقبال پرشور امت حزب الله مشهد از جلیلی در فرودگاه


تمام خیابان های منتهی به ورزشگاه شهید بهشتی به دلیل استقبال پرشور بسته شد


 جلیلی در میان حضور پرشور امت حزب الله مشهد وارد ورزشگاه شهید بهشتی مشهد شد/ پرچم حزب الله در دست حامیان جلیلی


جلیلی در ورزشگاه شهید بهشتی : وعده پیروزی حتمی است


 سعید جلیلی در جمع دانشجویان مشهدی :گفتمان اسلام ناب و ظرفیت مردم دستاورد پیروزی و تداوم انقلاب


 دیدار دکتر جلیلی با آیت الله واعظ طبسی


انیمیشن جلیلی در مشهد رونمایی شد


 جلیلی فردا با آیت الله علم الهدی دیدار می کند


دکتر سعید جلیلی مشهد را به مقصد ساری ترک کردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۲۱ توسط جواد ولی نقندر


جلیلی : جریان تردید بعد از فتنه و انحراف کشور را تهدید می کند


تماس شبانه دکتر جلیلی با سرلشکر فیروزآبادی


حجت الا سلام نظافت شایعات حمایت خود از قالیباف را تکذیب کردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۲۰ توسط جواد ولی نقندر

جلیلی : سرباز ولایتم و خدا روزی نیاورد که از این خط منحرف شوم


سعید جلیلی : 5 هزار میلیارد تومان در دست 6 نفر است


 تخریب جلیلی در گردهمایی چهار راه ولیعصر  و میدان فردوسی بعضی از کاندیداادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۱۸ توسط جواد ولی نقندر

واکنش ستاد دکتر جلیلی به خبر تشکیل برخی ستاد های مشکوک سعید جلیلی : رهنمودهای ولایت مطلقه فقیه همان صراط مستقیم است


 ماجرای پنچر شدن پراید جلیلی / واکنش او به کهریزک چگونه بودادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۱۶ توسط جواد ولی نقندر


   نقش سعید جلیلی در دستگیری " عبدالمالک ریگی " چه بودسعید جلیلی در پاسخ به این سئوال که چه تضمینی وجود دارد مثل احمدی نژاد نشوید ، گفت:در دوره قبل گفتمان ما گفتمان انقلاب بود و احمدی نژاد هم بر همین گفتمان تاکید داشت ولی در ادامه ،حب قدرت وی را منحرف کردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۱۴ توسط جواد ولی نقندر

بازخوانی حمله تند حسین الله کرم به قالیباف : به صحنه بیایید و از جلوگیری ها دست بردارید . والا همان گفته زیبای استاد عزیز ما (منصور ارضی ) که شما را به عمر سعد تشبیه کرد و گفت اکه عمر سعد به در ودیوار می زد تا اگر به گندم ری نرسید به جوی آن برسد در مورد شما صدق می کند

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۱۴ توسط جواد ولی نقندرپاسخ سعید جلیلی به ادعای داوود احمدی‌نژاد 


آیت الله علوی گرگانی: عمل شما برای تان محبوبیت عامه به ارمغان آورده است


آیت الله جزایری:گرایش علما، طلاب، جوانان و عامه مردم به جلیلی مشهود است

 الله کرم : جنگ دیگری در راه استادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۱۴ توسط جواد ولی نقندر


به این قرآن قسم بخور که جان فدای سید علی هستیجلیلی : فاصله با خط امام و رهبری انحراف است


حمایت آیت الله خزعلی از سعید جلیلی


تفاوت جلیلی با احمدی نژاد از دید الله کرمادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۱۳ توسط جواد ولی نقندر


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۱۰ توسط جواد ولی نقندر


وحید جلیلی :من و سعید سال 84 به احمدی نژاد رای ندادیم


حسین الله کرم در همایش حامیان مردمی سعید جلیلی در ایلام: نقد دولت فعلی اشکال ندارد اما بعضی نامزدها که نماد سازش در برابر غرب هستند ، گذشته همفکران خود را فراموش نکنند که حتی به ارزش های دفاع مقدس هم رحم نکردندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۱۰ توسط جواد ولی نقندر

دولت باید از موضع انحراف و ارتجاع برکنار باشد

جلسه تیم اقتصادی جلیلی با حضور وی تشکیل شد/ ارائه برنامه عملیاتی اقتصادی جلیلی تا هفته ایندهادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۹ توسط جواد ولی نقندر

 امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس /1 :ما باید واقعا از همه نامزدها و آنهایی که صلاحیتشان احراز نشد و به قانون تمکین  کردند تشکر کنیم/ همه باید تلاش کنیم  که این انتخابات پر شور و با حضور مردم انجام بگیرد

 امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس/2: نامزدها مراقب باشند حرفی که می گویند ، واقعی ، صمیمی و متکی به اطلاعات درست و برآمده از زبان راستگو باشد/ این جور نباشد که برای اینکه مردم به ما رای بدهند ، همه آنچه که ماورای ما است را تخریب کنیم


 امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس/3: گاهی مصداق کمک الهی این است که توفیق مسئولیت داده نشود / نامزدها کاری که می توانند انجام دهند بیان کنند/نباید برای جلب توجه هر چه که به دهان آمد گفت

 امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان مجلس/4: این حرف ها که رهبری طرفدار فلان کاندیدا است، واقعیت ندارد/ رهبری مثل بقیه مردم یک رای دارد/ مجلس قطعا در راس امور است اما به معنی این نیست که یک نماینده تصور کند خودش در راس امور است


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۸ توسط جواد ولی نقندر


جلیلی: باید صادقانه بیان کنم پیرو ولایت فقیه هستم و از هر انحرافی از آنچه که مقام معظم رهبری بخواهند بیان کنند به شدت پرهیز داریم و نمی توانیم بپذیریم


ریشه های فساد 3 هزار میلیاردی را کشف کردیم / بعد از قانون هیچ خط قرمزی وجود ندارد

هدفمندی یارانه ها باید با قوت ادامه یابد/ لزوم اجرای 2 سیاست مهم در بخش مسکن


دکتر جلیلی :پشت خیمه دشمن هستیم نه در شعب ابی طالبادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۸ توسط جواد ولی نقندر


جلیلی چهار سال پیش در نقد حلقه انحراف چه گفت


جلیلی : موجب خوشحالی است که آیت الله مصباح از من حمایت می


2800 میلیارد تومان برای هزاران نفر، 11 هزار میلیارد تومان برای 23  نفر


باید دلار فروشی را در کف خیابان جمع کنیم / دولت باید بداند چگونه بودجه را ایجاد کند نه این که چگونه مصرف کندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۷ توسط جواد ولی نقندر


آيت‌الله مصباح يزدي :آقای جلیلی در مواردي مانند پايبندي به دين، عشق به ولايت، جديت در اجراي احکام و اهتمام به ارزشهاي اسلامي، بيش از حد نصاب را دارد

پد سعید جلیلی چه شغلی دارد

واکنش‌جلیلی‌به‌برگزاری مناظره‌ تلویزیونیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۶ توسط جواد ولی نقندر

قطار دولت کند حرکت می کند/علاوه بر سفر استانی ،سفر وزارتخانه ای باید انجام شود


منتخب مردم باید از همان فردای  روز انتخابات وارد ایجاد حماسه اقتصادی شود


سوال سخت جلیلی از کاترین اشتون درباره انتخابات آمریکاادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۶ توسط جواد ولی نقندر


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۴ توسط جواد ولی نقندر


برگزاری نخستین همایش رسمی هواداران جلیلی در مشهد / آغاز تبلیغات خیابانی


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۴ توسط جواد ولی نقندر

جلیلی در اولین همایش انتخاباتی :باید گوش شنوای توده های مردم باشیم / پیشرفت در سایه گفتمان اسلام ناب میسر می شودحمایت جمعی از متخصصین نفتی از جلیلی


نامه جمعی از هواداران جلیلی خطاب به مطهری بهتر بود عضو کمیته ملی المپیک می شدیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۴ توسط جواد ولی نقندر


حسن رحیم پور ازغدی در جمع حامیان حوزوی سعید جلیلی : به کسی رای بدهید که بین نزدیکان خود ودیگران تفاوتی قائل نشود

سعید جلیلی :  به سولانا گفتم زرادخانه هسته ای ایران در قم است

دم خروس بیرون می زند یا بصیرت نمایان تر می شود!:عدم تصمیم گیری جبهه پایداری درباره حمایت از دکتر جلیلیحجت الاسلام حسینیان: جلیلی را اصلح می دانم / هر کاری در توانم باشد در حمایت از اصلح می کنم

 ستاد طلاب و روحانیون تهران حامی جلیلی اعلام موجودیت کرد


جلیلی در دیدار با آیت الله نوری همدانی : پیشرفت در سیاست خارجی نتیجه مقاومت بوده است نه سازش


سعید جلیلی در دیدار با آیت الله جواد آملی :باید ساختار های اداری و دولتی را مبتنی بر اندیشه دینی اصلاح کنیم


جلیلی در دیدار فضلای حوزه علمیه قم: تبعیت از ولایت فقیه باید در مقام عمل نشان داده شود


 با صدور بیانیه ای صورت گرفت: حمایت زاکانی از دکتر جلیلی ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۳/۰۱ توسط جواد ولی نقندریک منبع آگاه از انتخاب دکتر وکیلی به عنوان نماینده دکتر جلیلی در استان خراسان رضوی خبر داد


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۳۱ توسط جواد ولی نقندر

 لنکرانی به نفع دکتر سعید جلیلی از کاندیداتوری انصراف داد


سعید جلیلی با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد


جلیلی با آیت الله جواد املی دیدار کرد


ستاد حامیان سعید جلیل در دانشگاه تهران اعلام موجودیت کرداحتمال دیدار حداد عادل و سعید جلیلی


امروز در سفر به قم :دکتر جلیلی با برخی مراجع و علما دیدار می کند


ادغام ستاد های انتخاباتی لنکرانی و جلیلی در کهگیلویه و بویر احمد


آیت الله قرهی :شجاعت جلیلی در عرصه مذاکرات هسته ای به ایران عزت داده است
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۳۱ توسط جواد ولی نقندر

 

در ادامه تلاش جهت شناسایی کاندیداهای اصلح شورای شهر مشهد، به زودی ، لیست شورای هماهنگی نیروهای حزب الله ، به اطلاع امت ولایت مدار مشهد خواهد رسید 


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۳۰ توسط جواد ولی نقندر


 ستاد جوانان حامی سعید جلیلی با عنوان (راه امام) اعلام موجودیت کرد


 ستاد دانشجویی(حماسه مقاومت ) طی بیانیه ای در حمایت از دکتر جلیلی اعلام موجودیت کرد


ستاد (خیزش مستضعفین ) حامی جلیلی اعلام موجودیت کرد


ستاد حوزویان حامی جلیلی اعلام موجودیت کرد


 بی بی سی : گذار به سوی سعید جلیلیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۳۰ توسط جواد ولی نقندر


سعید جلیلی در جمع اعضای ستاد دانشجویی: در تبلیغات ،آخرت خود را به دنیای دیگری نفروشد/ترویج گفتمان انقلاب فارغ از هر نتیجه ای در انتخابات یک پیروزی سترگ است


قاضی زاده :رابطه جلیلی و لنکرانی با شانتاژ مکدر نمی‌شود


الجزیره : رقابت بین جلیلی و هاشمی استبازتاب های منطقه ای  و جهانی حضور دکتر جلیلی در عرصه انتخابات


 جلیلی : اگر من هم دچار خطا شدم تذکر دهید / در مسائل مالی نباید وامدار هیچ کسی باشیم 


ستاد دانشجویی عدالتخواهان با صدور بیانیه ای توسط جمعی از دانشجویان عدالتخواه اعلام موجودیت کرد


احمد زاده کرمانی:نخبگان ارزشی و اصولگرا بر سعید جلیلی اجماع کنند/ به نفع سعید جلیلی کنار می کشم


وحید جلیلی : به جای عکس سعید عکس شهدای هسته ای را بلند کنید
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۹ توسط جواد ولی نقندرهاشمی : اگر با رفتن بشار اسد بحران منطقه حل می شود وی باید از این مقام عزل شود

پیغام محرمانه جان کری به هاشمی


 روتوش چهره برای ارائه در ایام تبلیغاتی 

سرتيم تروريست‌هاي اجاره‌اي گريم خود را عوض کرد!

واکنش متفاوت سران فتنه به نامزدی هاشمی و مشکل 'آقاجون' 

خیز رسانه های ضد انقلاب برای منجی سازی از هاشمی + عکس

بگویید اکبر هاشمی ، بخوانید مهدی هاشمی 

حمایت تلویحی معاون وزیر خارجه امریکا از نامزدی هاشمی در نشست کنگره امریکا


با خبر شدیم :
1 شرایط جسمانی هاشمی به گونه ای است که برخی نزدیکان وی معتقدند ایشان تا پایان رقابت باقی نخواهد ماند و در صورت تایید صلاحیت حسن روحانی به نفع وی و در غیر این صورت به نفع عارف کنارگیری خواهند کرد
 2/فرزندان هاشمی از برگزاری مناظره میان کاندیداها اضهار نگرانی کرده و گفته اند مشکلات جسمانی آقا جون در مناظره باعث می شود مردم ناامید شوند و به فردی پر نشاط و جوان و کارآمد رای دهندادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۸ توسط جواد ولی نقندر
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۶ توسط جواد ولی نقندر


شنیده شده کاندیدای جبهه پایداری(پرفسور!لنکرانی) رد صلاحیت شده .؟


آیا این که آیت الله مصباح فرمودند، در زمین و زیر آسمان اصلح تر از لنکرانی نمی شناسند! ربطی به اخبار غیر رسمی رد صلاحیت ایشان دارد ؟


رفتار متفاوت مشایی و روحانی در برابر خبر غیر رسمی عدم احراز صلاحیتشان


ستاد دانشجویی دکتر سعید جلیلی در دانشگاه امام صادق (ع)تشکیل شد


 هجمه سنگینجریان رسانه ای ضد انقلاب و برخی سایت های داخلی (دوستان قالیباف)علیه سعید جلیلی 


کناره گیری قائم مقام سابق قالیباف به نفع جلیلی 


ستاد دانشجویی عدالتخواهان حامی جلیلی اعلام موجودیت کرد ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۵ توسط جواد ولی نقندرامام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا /1هدف ملت ایران انتخاب فرد اصلحی باشد که کشور را با همین سرعت و یا بیشتر از آن پیش ببرد عزت ملت را بالاتر ببرد ،استقلال کشور را عمیق تر بکند ، وضع زندگی را بهتر و مرفه تر کند ،امید و شور وشوقی در کشور به وجود آورد 


 امام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا /2 معیار اصلی در انتخابات رئیس جمهوری این است که کسانی باشند که همتشان بر حفظ عزت و حرکت کشور در جهت انقلاب باشد . مردم به شعار ها توجه کنند ، بعضی برای جلب آرا شعارهایی می دهند که از اختیارشان بیرون است 


 امام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا /3دو عامل تامین هدف ملت ایران در انتخابات ؛اول انتخابات گرم و پرشور با حضور گسترده وبا شور و شوق مردم و دوم ؛انتخاب فردی شایسته ،با عزم، مومن ، انقلابی و با همت جهادی


 امام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا/4 انتخابات امسال اهمیت مضاعف دارد و به یک موضوع مهم بین المللی تبدیل شده است / تمام اتاف های فکر دنیا در حال رصد این حادثه بزرگ هستند و در خصوص انتخابات ایران نقشه ها و اهداف دارند


 امام خامنه ای در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا/5برای آرامش و وحدت کشور ، قانون معیار بسیار خوبی است / انشاءالله شورای نگهبان طبق وظیفه قانونی ، انهایی را که صلاحیت دارند ، معرفی می کند / شورای نگهبان افراد متقی هستند وطبق قانون صالح را معرفی می کنند 


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۵ توسط جواد ولی نقندر
 
 


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۳ توسط جواد ولی نقندر

سایت حامی قالیباف : جلیلی باید رد صلاحیت شود !!

ستاد مردمی دکتر جلیلی در استان خراسان رضوی تشکیل شد 


پاسخ به بعضی سوالات در مورد دکتر جلیلی

حمله دبیر جبهه پایداری خراسان رضوی به دکتر سعید جلیلی   


حداد عادل خبر داد؛ احتمال کناره‌گیری نامزدهای اصولگرا به نفع جلیلی


 شاکری خبر داد : استقبال جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی از حضور سعید جلیلی


نشست خبری اعلام موجودیت یکی از ستادهای دانشجویی حامیان سعید جلیلی که عنوان »مقاومت رمز پیشرفت« را برای خود برگزیده است به زمان دیگری موکول شد


 دبیر شورای مرکزی جبهه پایداری استان اصفهان در حمایت از جلیلی گفت : انچه گفته می شود در تضعیف کسی نیست و باید در جایی که به تشخیص و تکلیف می رسیم مباحث خود را مطرح کنیم 
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۳ توسط جواد ولی نقندرحمید استاد دبیر شورای هماهنگی حزب الله خراسان اعلام کرد: دکتر سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی، کاندیدای مورد حمایت جبهه حزب الله می باشد. 

کمیل کاوه مسئول حزب الله اصفهان اعلام کرد : حمایت حزب الله اصفهان ، انصار ولایت از دکتر سعید جلیلی دبیر شورای امنیت ملی برای کاندیداتوری ریاست جمعوری


رزمندگان حزب الله مشهد: به زودی لیست حزب الله برای شورای شهر مشهد اعلام خواهد شد


نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۲ توسط جواد ولی نقندر
نشست خبری اعلام موجودیت ستاد حامیان جلیلی در خبرگزاری فارس

 اعلام حمایت جبهه پایداری اصفهان از جلیلی / بر اساس تشخیص حجت محور عمل می کنیم

حداد عادل :رای بالای جلیلی یک واقعیت است


ولایتی: جامعتین از جلیلی حمایت کند، ما هم حمایت می‌کنیم

پوستر : وحدت حول محور کاندیدای اصلح

 لیست جبهه مدافعان ولایت قطعی شد 

کاندیداهای جبهه پیروان خط امام و رهبری به 13 نفر رسیدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۲ توسط جواد ولی نقندر

ایت الله‌ممدوحی‌: هرکسی گفته از بیت با هاشمی تماس گرفتن بیخود کرده

دیدار سه شنبه گذشته رهبر انقلاب با رفسنجانی برگزار نشد

شروع مجدد شیطنت های مهدی هاشمی همزمان با انتخابات

همسر و شوهر علیه یکدیگر / عفت مرعشی : انتخاباتی در ایران وجود ندارد / هاشمی : مردم باید انتخاب کنند

روایت ناگفته ای از نقش هاشمی درباره قائم مقام منتظری / آیا رفسنجانی در برابر نظام می ایست

العربیه برای هاشمی رپورتاژ خبری رفت / جانبداری اغراق آمیز رسانه های غربی از رفسنجانیادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۹۲/۰۲/۲۲ توسط جواد ولی نقندر