ذکر کاشف الکرب رزمندگان حزب الله مشهد
رزمندگان حزب الله مشهد
 

ویدئوهای زیر منتخبی هستند از آنچه در عاشورای 88 رخ داد؛ فتنه‌ای سهمگین که اگرچه با هدایت دقیق و هوشمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نتوانست به کشتی انقلاب اسلامی آسیبی برساند اما هنوز که هنوز است قلب محبین اهل بیت(ع) را می‌سوزاند و آتش می‌زند.


مستند هفته نامه 9 درباره عاشورای 88 | دانلود فیلم


فیلم فاجعه برهنه کردن عزادار حسینی در عاشورای 88 | دانلود فیلم
 
 

در عاشورای 88 چه گذشت | دانلود فیلم
 


سوت و کف فتنه گران در روز عاشورا | دانلود فیلم
 
 

حضور فائزه هاشمی در جمع محاربان روز عاشورای 88 | دانلود فیلم

نوشته شده در تاريخ 91/10/07 توسط جواد ولی نقندر

جناب آقای جعفری دولت آبادی، دادستان محترم تهران

با سلام و آرزوی توفیق بیشتر برای شما

پس از نطق اینجانب در روز سه شنبه مورخ 28 آذر 91 که در آن، ضمن سپاس از تلاش های دستگاه قضایی در رسیدگی به حقوق مردم و خدمت رسانی به آنها ،‌ در خصوص نحوه برخورد با پرونده مهدی هاشمی گلایه هایی شده بود، حضرتعالی در اقدامی عجولانه با صدور بیانیه ای نسبت به محتوای نطق اینجانب واکنش نشان دادید و حتی از اینجانب اعلام جرم نمودید. البته بنده در پاسخ به شما تعجیل نکردم اما اکنون لازم می دانم نکاتی را یادآور شوم :

1 . به عنوان نماینده مردم و بر اساس قسمی که در مجلس یاد کرده ام، به هیچ وجه با هدف تخریب دستگاه قضا یا توهین به کسی نطقم را ارائه نکردم بلکه در راستای ایفای وظایف نمایندگی،‌ سخنی که در دل و زبان مردم بود و دوست داشتند نماینده آنها این عقده در دل را از تریبون عمومی بیان کند، بر زبان آوردم. اکنون باز هم می گویم که همه می دانند دستگاه قضایی در خصوص رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی رفسنجانی – که یکی از دانه درشت هاست - در فشار است. همانطور که یکی از خبرگزاری های رسمی کشور (فارس)‌ سه روز قبل از نطق بنده به نقل از یک مقام آگاه اعلام کرد: "فشار بی سابقه ای از سوی خانواده و اطرافیان برای آزادی مهدی هاشمی و نیمه تمام ماندن تحقیقات صورت می گیرد" و البته همه امیدوارند که این فشارها به نتیجه نرسد.

2 . متأسفانه در بیانیه عجولانه ای که صادر کرده اید،‌ موارد متناقضی وجود دارد که فهمیدن آن نیاز به آشنایی با علم حقوق و قضا ندارد. اولین نکته در همان آغاز بیانیه شماست که نوشته اید: "رسایی درباره عملکرد دستگاه قضا در پرونده مهدی هاشمی مطالبی بیان کرده که "برخی" از آنها کذب است" این قسمت از بیانیه شما حکایت از این می کند که در غیر از مواردی که در بندهای بیانیه اشاره کرده اید،‌ محتوای نطق بنده صحیح است. لطفا درباره آن بخش های صحیح توضیح دهید.

3 . در بند یک بیانیه خود نوشته اید "اظهارات رسایی مبنی بر این که آقازاده فراری همواره از مصونیت آهنین برخوردار بوده کذب محض است" و نشانه آن را رسیدگی به پرونده وی در حال حاضر دانسته اید. از دستگاه قضا در حال حاضر متشکریم اما همه می دانند که پرونده اتهامی مهدی هاشمی مربوط به رفتارهای غیر قانونی وی بویژه در خصوص مسائل اقتصادی و امنیتی در سال های اخیر نیست بلکه بخش مهمی از این پرونده، مربوط به حدود بیست سال قبل است. آیا این واقعیت را انکار می کنید؟ اگر به پرونده قدیمی وی رسیدگی شده لطفا اعلام کنید حکمش چه بوده؟

4 . در بند دوم بیانیه، ادعای اینجانب که "مهدی هاشمی رفسنجانی به محض ورود به کشور به منزل پدر رفته و آموزش های لازم را برای برخورد با پرونده دیده" را با جمله " اگر این ادعا حمل بر صحت شود" رد کرده اید واین سخنم را بر خلاف ولایتمداری دانسته اید؟! نمی دانم این جمله شما چه معنی دارد؟ اما ‌آیا مهدی به خانه پدر نرفت؟‌ آیا درباره موارد اتهامی مشورت نکرد؟‌ درحالی که وکیل رسمی وی ادعای دیگری دارد. سئوال این بود که آیا چنین رفتاری با متهمان امنیتی دیگر هم صورت می گیرد؟

5 . در بند سوم بیانیه تصریح کرده اید "ادعای رسایی مبنی بر این که مهدی هاشمی با بهانه بیماری قلبی خود را به بیمارستان می رساند، کذب محض است" یعنی معتقدید که مهدی هاشمی در ادعای بیماری قلبی اش صادق بود یا معتقدید که وی به بیمارستان نرفته! کدام ادعای بنده کذب است در حالی که دادستان کل کشور در مصاحبه مورخ 22 آبان 91 می گوید: "خانواده مهدی هاشمی اصرار داشت او به بیمارستان منتقل شود اما وقتی دکتر مورد اعتماد خانواده، مهدی را در محیط زندان مورد معاینه قرار داد، ‌اعلام کرد که ناراحتی قلبی مشاهده نمی شود ولی در عین حال وی به بیمارستان منتقل شد!" روشن است که بنده اعتراض نکردم چرا سیستم قضایی او را برای معاینه روانه بیمارستان کرده بلکه گفتم وی تمارض کرده و دروغ گفته است. آیا دروغگویی او کذب است؟

6 . در بند چهارم بیانیه آورده اید که "ادعای رسایی مبنی بر نامناسب بودن وثیقه بر خلاف واقع است" این در حالی است که بنده ادعا کردم وثیقه دریافتی تناسبی با جرم ندارد. اکنون دادستان محترم پاسخ دهند که وثیقه جرم به آتش کشیدن مشارکت 85 درصدی مردم ایران،‌ ده میلیارد است؟ آیا فعالیت های خرابکارانه مهدی هاشمی که به صراحت در مکالمه تلفنی با یک ضد انقلاب دیگر می گوید: "حرف هایی که من زدم،‌ حرف هایی که بابام زد از اصلاح طلبان تندتر بود،‌ ما تقسیم کار کرده ایم و هر کس کار خودش را می کند" ده میلیارد می ارزیده ؟ بگذریم که عناوین اتهامی وی مواردی مانند جاسوسی،‌ اخلال در نظام اقتصادی،‌ اختلاس، همکاری با دولت های بیگانه و... است؟

7 . در بند پنجم و ششم بیانیه نوشته اید " ادعای رسایی مبنی بر این که متهم از طریق تلفن با مشاور عالی اش در ارتباط بوده و رهنمود می گرفته و کار به شورای امنیت کشید" نشر اکاذیب است! تعجب است از دادستان محترم تهران که مصاحبه های دادستان کل کشور را مطالعه نمی کند چرا که آقای محسنی اژه ای در تاریخ 22 آبان 91 می گوید: "مهدی در زمان انفرادی با خانواده ملاقات داشت و با پدر،‌ مادر و اعضای خانواده اش تماس تلفنی داشت" و وکیل خانوادگی مهدی در تاریخ 23 مهر 91 می گوید مهدی تا به حال (مهرماه) سه بار با هاشمی رفسنجانی در ارتباط تلفنی بوده است. دادستان محترم تهران! آیا انتشار سخنان دادستان کل کشور از پشت تریبون مجلس نشر اکاذیب است؟ آیا مجرمین امنیتی دیگر هم اجازه دارند از این نوع ارتباط برخوردار باشند؟

بنده به هیچ وجه در نطقم ادعا نکردم که موضوع تلفن مهدی، به شورای امنیت کشیده شده است بلکه ادعا کردم که موضوع فشارهای بی سابقه برای نیمه تمام ماندن تحقیقات و آزادی مهدی در دبیرخانه شورای امنیت مطرح و پیگیری شد که حضرتعالی هم تأیید می فرمایید. اما سئوال این است که چرا دبیرخانه شورای امنیت که باید وقت ذی قیمت خود را صرف رسیدگی به توطئه های بیرونی علیه ملت ایران کند، مجبور می شود درباره کاهش فشار از دستگاه قضایی و امنیتی نسبت به پرونده یک آقا زاده وقت صرف کند!؟ آیا جز این است که در خصوص این پرونده فشار بی سابقه ای حاکم بوده ؟

8 . در بند هفتم بیانیه تاکید کرده اید که " ادعای رسایی مبنی بر این که هنوز تحقیقات درباره پرونده مهدی به اتمام نرسیده خلاف واقع، بدون وجه و کذب است" ظاهرادر صدور بیانیه خیلی عجله داشته اید، چرا که یادتان رفته جمله پایانی همین بند بیانیه خود را بخوانید، شما در ادامه بیانیه تان نوشته اید: "‌تحقیقات پرونده نسبت به اکثر اتهامات متهم پایان یافته" حتی در بند هشتم بیانیه نوشته اید:‌ "روند تحقیقات نسبت به تعداد زیادی از اتهامات متهم به پایان رسیده" مگر بنده ادعای دیگری کرده ام؟ گفته اید که رسایی باید در منبع خبر خود تردید کند! آقای دادستان محترم، منبع ادعای بنده،‌ بیانیه شماست.

9 . نوشته اید که چون احتمال امحای آثار جرم و تبانی برطرف شده،‌ متهم آزاد شده است. سئوال این است که چطور بیم تبانی و امحای آثار جرم را در خصوص مهدی هاشمی رفسنجانی منتفی دانسته اید، وقتی وی در امحا و از بین بردن اسناد مهم و طبقه بندی شده سابقه دارد. یادتان رفته که در تاریخ 7 خرداد 89 دادسرای تهران طی بیانیه مهمی اعلام کرد: "در بازرسی از دفتر هیأت امنای دانشگاه آزاد، اسناد و مدارک درباره برخی قراردادهای مهم نفتی و گازی، ‌اسناد مالی غیر مرتبط با دانشگاه آزاد، اسناد محرمانه و ... به دست آمد که متهم (مهدی هاشمی) قصد خارج کردن این اسناد را داشته" حتما در نمایشگاه محرمانه وزارت اطلاعات، این اسناد را که شامل اطلاعات طبقه بندی شده محرمانه، خیلی محرمانه، سرّی و به کلی سرّی مربوط به مجمع،‌ وزارت اطلاعات، ستاد نیروهای مسلح،‌ ریاست جمهوری، بانک مرکزی، قوه قضاییه، وزارت نفت و شورای عالی امنیت ملی بوده است را ملاحظه کرده اید.

10 . حال این سوابق را در کنار ادعاهایی که علیزاده، وکیل این خانواده دارد، ‌قرار دهید.‌ آنجا که وکیل رسمی این خانواده در تاریخ 22 آبان 90 می گوید:‌ "فقط هاشمی رفسنجانی می دانست که مهدی در دفتر کارش چه کاری انجام می داد" و در تاریخ 30 آبان 90 در مصاحبه ای می گوید: "مهدی روز جمعه انتخابات سال 88 اسناد و اطلاعاتی را در دفتر کارش منهدم کرده" علیزاده طباطبایی در همین تاریخ می گوید: "‌مهدی گفته که اطلاعاتی که در اختیار داشته را به هیچ کس جز شخص هاشمی رفسنجانی نداده است." آیا وقتی با فشار خانواده،‌ مهدی از زندان خلاص می شود، امکان امحای آثار جرم نیست! خصوصا که جناب آقای هاشمی، دلبستگی و وابستگی شدیدی به فرزندان خود از جمله مهدی دارد.

11 . در بند هشتم بیانیه درباره این سئوال اینجانب که آیا درباره فایل صوتی ای که اخیرا از مهدی هاشمی رفسنجانی منتشر شده، تحقیقات صورت گرفته یا نه،‌ نوشته اید: "رسیدگی به اتهامات متهم زمانی مورد نظر مرجع قضایی قرار می گیرد که در تنویر افکار عمومی ضرورت داشته باشد و اظهارات متهم،‌ مصداق عنوان مجرمانه داشته باشد" آیا مطالبی که مهدی هاشمی در خصوص فعالیت های خودش و پدرش اعلام می کند از جمله این که می گوید : "حرف هایی که من و بابام زدیم از اصلاح طلبان تندتر بود. ما تقسیم کار کرده ایم، هر کس کار خودش را می کند. برای من وظیفه خاصی تعریف شده ..." نمی تواند مصداق مجرمانه داشته باشد تا تحقیقات درباره آن لازم باشد.

12 . در بند نهم بیانیه آورده اید که بنده به دنبال القای نوعی تردید در دسترسی مراکز ذی صلاح به اسناد مرتبط با متهم (مهدی هاشمی رفسنجانی) بوده ام و این را ناشی از بی اطلاعی بنده و فرافکنی دانسته اید. در پاسخ فقط لازم می دانم از آقای پورمحمدی،‌ ریاست محترم سازمان بازرسی تشکر کنم که چند روز پس از نطق اینجانب، همکاری لازم را در این خصوص با مراکز ذی صلاح نمودند.

13 . تاکید فرموده اید که دستگاه قضایی به هیچ وجه پرونده مهدی هاشمی را منحصر در موارد سیاسی نمی داند و حتما به بخش های اقتصادی و امنیتی آن هم رسیدگی می شود و در این رابطه عزم جدی دارد. ما نیز خدا را شاکریم و انتظاری جز این از دستگاه قضا نداریم. دستگاه قضایی تردید نکند که رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی در حقیقت بازگشایی رمز رسیدگی به اتهام تمام دانه درشت ها از هر جریان، ‌حزب، گروه و خانواده ای است.

14 . واما در خصوص ادعای مجرمانه بودن اظهارت بنده و ارجاع شکایت از بنده به دادستان ویژه روحانیت، اگر این ادعای حضرتعالی را مجرمانه ندانیم، باید آن را حمل بر شوخی در شب یلدا کنیم چرا که بر اساس اصول مصرّح قانون اساسی از جمله اصل 84 و 86 نمایندگان حق دارند در خصوص تمام مسائل کشور (داخلی و خارجی) اظهار نظر کنند و کسی نمی تواند آنها را به سبب نظراتی که در مجلس ابراز می کنند،‌ تحت تعقیب قرار دهد.

لازم به ذکر نیست که بنده به هیچ وجه در خصوص اهانت به اشخاص حقیقی یا حقوقی برای نمایندگان - از جمله خودم - مصونیت قائل نیستم اما روشن است که نطق بنده در ضمن حمایت از تلاش های قوه قضائیه،‌ نقدی مستند و مستدل نسبت به احتمال کوتاه آمدن در برابر برخی فشارهای طاقت فرسا بوده که انشاء الله با صدور حکمی قاطع از دستگاه قضایی دور است.


نوشته شده در تاريخ 91/10/07 توسط جواد ولی نقندر

همه چیز همان طور پیش رفت که پیش بینی می شد !؟ مهدی هاشمی یا بهتر بگویم شازده (اقازاده) هاشمی به کشور باز می گردد و با دعای خیر پدر به زندان می رود و بعد از مدتی با فشار همان پدر به دستگاه قضایی کشور با قرار ۱۰ میلیاردی به منزل شخصی اش باز می گردد !!؟ ایا عدالت از این بهتر می شود ؟ فردی که در مکالمه تلفنی اش با یک ضد انقلاب اعلام می کند من و پدرم برای نابودی نطام برنامه داریم با قرار ازاد می شود !!؟ اقای لاریجانی جواب امت حزب الله را چه خواهید داد وقتی از شما بپرسند چگونه است که برای فردی که در گوشه ای از کشور شخصی  را باقمه می ترساند و از او سرقت می کند حکم محارب می دهید که البته بسیار به جا و به حق هم است و مورد حمایت تمام مردم ، اما در مقابل با اقازاده ای  که یک سال با اجیر کردن تمام ارازل و اوباش به جنگ مردم ایران امد و بسیاری از اموال عمومی را تخریب، به مساجد حمله و در روز عاشورا به عزادارن حسینی حمله کرده این گونه برخورد می کنید چه جوابی خواهید داد  ؟

 ایت الله لاریجانی این است عدالت!؟ که مهدی هاشمی چون فرزند اقای هاشمی رفسنجانی است هر غلطی می خواهد انجام دهد و کسی به او کاری نگیرد ؟ ریاست محترم قوه قضائیه از شما می پرسم اگر ان مکالمه را کسی جز این فتنه گر انجام داده بود این گونه با او برخورد می کردید ؟ ایت الله لاریجانی ایا شما نمی دانید موسوی وکروبی سربازان این اقازاده بوده اند ؟ ایا نمی دانید اگر نبود حمایت این اقا و خواهر و برادرانش هیچ گاه ان فتنه به ان شکل وسیع اتفاق نمی افتاد ؟ ایت الله لاریجانی عزیز شما ندیدید مگر فرمان اشوب بعد از انتخابات را نه موسوی که مادر این اقازاده صادر کرد ؟ مگر شاهد نبودید که پدر این اقا در ان نماز جمه چه گفت یا ان نامه بی سلام را نخواندید ؟ از اقدامات خواهر این شازده در زمان فتنه خبر ندارید ؟ حال چه جوابی دارید برای گفتن !؟ چرا باید این چشم فتنه ازادانه در کشور بگردد و به امت حزب الله بخندد !! البته تا باشند امثال علی مطهری که پدر این فرد را مقام دوم کشور بنامند یا فلان شخص بگویید در دنیای اسلام با فانوس دنبال امثال هاشمی می گردند تعجبی ندارد که فرزند این اقا هر کار دوست دارد انجام دهد ؟

ایت الله لاریجانی شما اگر برای مهدی هاشمی کمتر از اعدام حکم صادر می کردید امت حزب الله هیچ گاه شما را نمی بخشیدند حال که او را با قرار ازاد کرده اید... !؟ دستگاه قضائی کشور ثابت کرد که نمی تواند با گردن کلفت هایی چون مهدی هاشمی برخورد کند !؟ اما امت حزب الله بر خلاف این دستگاه به خوبی می داند چطور با این ارازل و اوباش برخورد کند . جوانان حزب اللهی به مهدی هاشمی قول می دهند همان بلائی را که سر کروبی و موسوی اوردند به سر این اقازاده هم خواهند اورد . حزب الله کاری با این بچه سرمایه دار گردن کلفت کاری می کند  که از قوه قضائیه خواهش کند او را به زندان بیندازند .


نوشته شده در تاريخ 91/10/01 توسط جواد ولی نقندر

اقای نقویان بنده سخنرانی شما را چند بار گوش کردم و متاسفانه چند بخش از این سخنرانی برای من جای سئوال دارد؟ اینکه شما با چنین حالتی و بادی که در گلو انداخته اید  از نامه نگاری به رهبری حمایت می کنید و از مخالفان این حرکت می خواهید فردا در اعتراض به شما به خیابان نریزند !! اینجانب را بسیار متعجب کرد ؟اولا که شما بسیار خود را بزرگ فرض کرده اید که خیال کرده اید کسی در رد یا تائید سخنان شما به خیابان می ریزد ؟ در ثانی جناب سخنران شما بگوئید ببینم ایا منطور شما از نامه نوشتن این است که بنده یک متن سیاسی اماده کنم و ان را بدهم به بی بی سی و صدایی امریکا و یا مجاهدین خلق و در ان هر دروغی را به رهبر نسبت دهم و بعد بگویم که دارم انتقاد می کنم !؟؟ همان کاری که ان کارگردان کثیف این روزها انجام می دهد ؟ خدایی نکرده شما که نمی خواهید کار ان مردک حرام لقمه را توجیه کنید ؟! اقای نقویان شما در این سخنرانی نشان داده اید که از بصیرت لازم برخوردار نیستید . زیرا مردم این کشور سالها است که از کوچکترین مسائل زندگی شخصی شان تا بزرگترین انتقادات سیاسی خوشان را با نامه نوشتن به مقامات کشور در میان می گذارند و نه تنها کسی ناراحت نمی شود که بسیار هم استقبال می کنند .

جناب استاد!! شما در جای دیگری از همین سخنرانی گفته اید مردم در اروپا از من تعریف کرده اند اما در داخل کشور جوانان حاضرند پول تاکسی را پرداخت کنند تا روحانی یا طلبه ای را سوار نکند !!؟ اقای نقویان نمی دانم دلتان از کجا پر است اما من خوب میدانم این مردم عاشق اسلام ،انقلاب و البته روحانیون انقلابی هستند . البته حرف شما به نوعی دیگر درست است ، این که جوانان ما حالشان از روحانیون جا مانده از انقلاب اسلامی و حرکت ضد استکباری ملت ایران به هم می خورد . حال این روحانی میخواهد یک طلبه ساده باشد یا ایت الله ؟

خلاصه اقای نقویان خدا کند شما از سر کم توجهی این سخنان را به زبان اورده باشید و گرنه باید شما را هم از ریزشهای سال ۹۱ بدانیم ؟


نوشته شده در تاريخ 91/09/20 توسط جواد ولی نقندر

من در سال ۸۴ با افتخار به دکتر احمدی نژاد رای دادم وتا زنده هستم به ان رای خود افتخار می کنم . در سال ۸۸ هم با شناخت انحراف و با علم به این که دکتر احمدی نژاد در دام مشایی و دوستانش اسیر است چون در مقابل ایشان یک فرد اصولگرا و معتقد به گفتمان ۸۴ نبود و بر عکس شخصی خود را کاندید کرده بود که همه می دانستیم با رهبری مشکل دارد و برای همین اکثر عوامل اسرائیل وامریکا در داخل گردش حلقه زده بودند تا از  او برای ضربه زدن به اسلام وانقلاب استفاده کنند . وجود این شخص و نقش خطرناک سازمان های جاسوسی استکبار من و بیشتر امت حزب الله را مجبور کرد تا  دوباره به احمدی نژاد رای دهیم و این بار نه از ته دل  و اشتیاق که به خاطر رفع خطر بزرگی چون موسوی و دوستانش . حال این را گفتم که بدانید نطر من درباره احمدی نژاد چه بوده والان چه هست. این روزها مخالفان گفتمان سال ۸۴ از وضعیت اقتصادی به وجود امده دارند استفاده خود را می کنند تا همه چیز را گردن نه احمدی نژاد به تنهایی که بیشتر همان گفتمان انقلابی وعدالت محور سال ۸۴ بیندازند تا با ترساندن مردم دوباره انقلاب را به همان راه منحرف شده قبل از ۸۴ برگردانند . راس این کار همه می دانیم هاشمی است و قالیباف به همراه لاریجانی پیاده نطام عالیجناب در این حرکت خائنانه هستند . این که ان مردک می گوید اگر یک روز از عمر دولت مانده باید احمدی نژاد را زمین بزنیم تا به رهبری ثابت کنیم اشتباه کرده نشان می دهد که هدف کثیف این اشخاص کجا را نشانه گرفته . امروز امت حزب الله به خوبی شرایط حساس را درک کرده و برای مقابله همزمان با انحراف وفتنه خود را اماده کرده . ناگفته نماد که دولت وحدت ملی هاشمی هم بیشتر دنبال پیوند همین منحرفان و فقنه گران است .


نوشته شده در تاريخ 91/09/15 توسط جواد ولی نقندر

امت حزب الله شاهد است که بزرگان جریان حزب الله از روز اول انحراف با صدای بلند در مقابل منحرفین ایستاده اند . حاج منصور و اقا سعید همین هفته گذشته با شکایت منحرف بزرگ به دادگاه رفتند تا ثابت کنند حزب الله با کسی تعارف ندارد .ایت الله مصباح از اولین کسانی بود که منحرف بزرگ را فراماسونر خواند .اما باید قبول کنیم هستند کسانی که روزی در کنار امت حزب الله از ولایت دفاع می کردند و امروز متاسفانه در کنار جریان انحرافی قرار گرفته اند !؟ قبول داریم افرادی که بعد از سال ۸۴ وارد دولت شده اند که روزی در کنار امت حزب الله و در مقابل مافیایی سازندگی و نوکران امریکائی مشارکت بوده اند  امروز حاضر نیستند از جایگاهی که دارند بگذرند و این خود ریزش تازه ای است . این دوستان سابق ما این روزها سخنانی به زبان می اورند که برای ما بسیار غریب است . این که در این کشور هیچ کس نیست که بتواند این کشور را اداره کند ! ویا حملات بیش از حدشان به سپاه پاسداران و نیروهای اصولگرا ؟! به قران قسم این افراد نه سحر مشایی شدند نه به احمدی نژاد ایمان دارند بلکه فقط دنیا و قدرت چنان کور و کرشان کرده که همه چیز را فراموش کرده اند . این دوستان سابق همان راه انقلابی های اول انقلاب را می روند که امروز یا فراری شده اند یا از ترس خشم مردم در خانه هایشان مخفی شده اند پس بدانند اخر و عاقبتی هم بهتر از انها در انتظارشان نیست .این کشور رهبر دارد این مردم اقا دارند پس محکم وقدرتمند به جلو می روند . مردم ما سالها است یاد گرفته اند به گذشته افراد نگاه نکنند .برای امت حزب الله کارنامه فعلی اشخاص مهم است . هاشمی امروز برای مردم با هاشمی ۵۷ یکی نیست پس احمدی نژاد هم بداند دیگر از ان حمایت های گذشته خبری نیست ؟


نوشته شده در تاريخ 91/09/04 توسط جواد ولی نقندر

يکصد و پنجاه و پنجمين جلسه علني شوراي اسلامي شهر مشهد يکي از جلسات خاص در دور سوم شوراي اين کلان شهر بود چرا که تقاضاي استعفاي دکتر «سيد کمال سرويها» نايب رئيس شورا بررسي شد و با موافقت ۹ نفر از اعضا به تصويب رسيد.به گزارش خراسان رضوي در جلسه علني روز گذشته شوراي اسلامي مشهد دکتر «سرويها» که چند روز قبل استعفاي خود را از عضويت در شوراي شهر، تقديم رئيس آن کرده بود در سخناني به تشريح دلايل استعفاي خود پرداخت و گفت: در هفته امربه معروف و نهي از منکر بر آن شدم که منکرات عظيم در مديريت شهر و بخش هايي را که برايم تبيين و مشخص شده است روشن کنم.
۸۵۰۰ پرونده دريافت پول خلاف نرخ نامه از مردم
نايب رئيس شوراي اسلامي شهر مشهد با اشاره به اين که برخي دوستان مطرح مي کردند که با توجه به نظر مقام معظم رهبري و لزوم حفظ آرامش در کشور، از اين موضوع و بيان تخلفات خودداري کنم افزود: من معتقدم مقام معظم رهبري نکات مختلفي را اعلام کرده اند و حتي سال ۸۳ را به عنوان سال پاسخگويي مديران نام نهادند؛ چرا نسبت به اين موضوع (پاسخگويي) بي توجه هستيم، آقا فرمودند: مدير متخلف را نبايد در امنيت قرارداد که جرأت تخلف کند.وي افزود: بحث ما سياسي و ايجاد جو رواني نيست، تخلفي اتفاق افتاده است و بايد اصلاح شود، ما در ۴ سال اول شوراي سوم خيلي فرصت ها را به شهرداري مشهد داديم و کارهاي مثبت زيادي را هم ديديم و از تخلفات غيرعمدي چشم پوشي کرديم ولي از نيمه دوم سال ۸۹ تخلفات يکي دو تا نبوده است.وي گفت:همان زمان آقاي «رئيسيون» معاون شهردار در گفت و گو با روزنامه خراسان اعلام کرد که «تخلفات شهرداري انگشت شمار است» اگر اين تخلفات حتي هزار مورد هم بود ما حرفي نداشتيم ولي آمار نشان مي دهد که در ۸۵۰۰ پرونده خلاف نرخ نامه شوراي شهر از مردم پول دريافت شده است.
تناقض گويي درباره فروش پارکينگ
وي با اشاره به اين که درباره اين تخلفات به شهردار مشهد تذکر داده شده است، افزود: از سال ۸۶ تا الان ما اجازه فروش يک پارکينگ خلاف قانون را نداده ايم (البته در برخي جاهاي خاص از جمله ۷ مورد قانون پيش بيني هايي را کرده است) ولي ما خارج از اين ۷ مورد، به شهرداري هيچ اجازه اي نداده ايم. در گزارش آقاي مهندس «مفيدي» رئيس کميسيون برنامه، بودجه و امور اداري شورا آمده است که درآمد شهرداري مشهد از محل فروش پارکينگ در سال ۹۰، رقم ۲۳ ميليارد و ۱۹۸ ميليون تومان بوده است و آقاي «داوود آبادي» رئيس کميسيون فني و عمران در گزارش خود اعلام مي کند که شهرداري مشهد بالغ بر ۴۶ ميليارد تومان جريمه کسر پارکينگ از مردم اخذ کرده است حال تفاوت آمار دو کميسيون از کجاست؟ دليل اين مغايرت چيست؟با اين حال آقاي مهندس «جاويد» معاون معماري و شهرسازي شهرداري هم در 91.2.23 درآمد از اين بخش را ۷ ميليارد تومان اعلام مي کند و مهم تر اين که مهندس «پژمان» شهردار مشهد در 91.3.22 اعلام مي کند که «از 86.7.1 تا الان يک پارکينگ فروخته نشده است».«سرويها» اظهار کرد: آيا با گزارش هاي غيرواقعي مشکل رفع مي شود؟ مردم که شهر و خيابان ها و کوچه ها و منازل بدون پارکينگ را مي بينند. در کوچه ها جايي براي عبور خودروهاي امدادي اورژانس و آتش نشاني نيست، وقتي هم به آقاي شهردار گفتيم که اين چه حرفي است که زده ايد به ما گفت: «خبرنگار اشتباه کرده است» وقتي گفتيم پس تکذيب کنيد، ايشان گفت: «نمي شود».اين که کدام گزارش درست است، رئيس شوراي شهر بايد پيگير باشد که ايشان هم اطلاعي ندارد.وي با اشاره به نمونه اي از مشکلات به وجود آمده به دليل فروش پارکينگ تأکيد کرد: بحث پارکينگ حق الناس است و با همه حساسيتي که شهرداري داشته، چرا ۱۰۰ هزار پارکينگ خلاف قانون فروخته شده است؟ چرا ما (شوراي شهر) ساکتيم، اين ها حق الناس نيست؟
فروش خلاف ضابطه
«سيد کمال سرويها» در بخش ديگري از سخنانش به آمار پرونده هاي پاسخگويي شده بر خلاف ضابطه و بهاي خدمات مصوب اشاره کرد و گفت: دي ماه پارسال گزارشي از تخلفات در اين حوزه را براي شورا تهيه کردم و گزارش را همان زمان به شهردار و شوراي شهر ارائه دادم که آقايان استقبال کردند و مهندس «پژمان» هم مدعي بود که برخورد مي کند. وي کل زيربناي خلاف ضابطه (تراکم مازاد) فروخته شده طي ۱۰ماه از سال ۹۰ را ۶۸۴هزار مترمربع اعلام کرد و افزود: از اين ميزان ۳۵۲ هزار مترمربع در سيستم يکپارچه شهرسازي ثبت قيمت دارد ولي براي ۳۳۲ هزار مترمربع نه قيمت مشخص شده و نه فيش موجود است.اين ها در مجموع ۲هزارو۶۲۳پرونده است که از اين ميان ۲هزارو۳۰۰ پرونده ثبت شده و ۳۲3 پرونده ثبت نشده است و در حالي که شهرداري مشهد ۱۲۹ميليارد تومان از اين محل درآمد کسب کرده است دريافتي از ۲۳۰۰ پرونده ثبت شده با ميانگين ۱۵۰مترمربع براي هر مالک رقم ۱۰۳ميليارد تومان بوده ولي براي ملک هاي ثبت نشده که هزارمتري به بالا و در شمال شهر و مناطق مرفه نشين است، رقم دريافتي از دانه درشت ها ۲۶ميليارد تومان است.وي افزود: مگر شوراي شهر مصوب نکرده که چگونه از مردم پول گرفته شود. قرار بود در مناطق محروم و کم برخوردار با مردم مدارا شود و از افراد پولدار بيشتر دريافت شود. ولي نرخ نامه شوراي شهر را ۲بار زير پا گذاشته اند؛ يک جا از محرومان ۲برابر پول گرفته اند و يک جا از افراد پولدار کمتر دريافت کرده اند. وي از خبرنگاران خواست اين موارد را پيگيري کنند.او در ادامه سخنان خود با قرائت ماده ۶۰۰ قانون مجازات اسلامي گفت: هرکس از مسئولان، ماموران و عواملي که به نفع شهرداري و برخلاف قانون و ضوابط اقدام کند، در مراجع قضايي به حبس از ۲ماه تا يک سال محکوم مي شود.وي تصريح کرد: در 89.10.30 مهندس شيرمحمدي راي هيئت حل اختلاف را درباره ابطال مصوبه ۳۴۹۸ موضوع فروش طبقه مازاد اعلام کرد و قرار بود در اين موارد شهرداري از کميسيون ماده ۵ شوراي عالي معماري و شهرسازي مصوبه بگيرد ولي تا الان از کميسيون ماده ۵ براي مناطق ۱۳گانه شهرداري مصوبه اي اخذ نشده ولي ۴تا۵ هزار طبقه مازاد در شهر فروش شده است.وي گفت: در 91.6.7 در نامه اي به مهندس پژمان درخواست ارائه مستندات اين همه فروش طبقات را کردم و يک هفته مهلت دادم ولي با گذشت ۲ماه هنوز مستندي ارائه نکرده اند. تقاضاي ما اين بود که برخورد شود ولي گويا اراده اي نيست.
نحوه تقسيط بدهي شهروندان به شهرداري
يکي از مباحث ديگري که دکتر «سرويها» به آن پرداخته بود، نحوه تقسيط بدهي شهروندان توسط شهرداري مشهد بود. او اظهار کرد: قرار بود بر اساس مصوبه شورا تا سقف ۲۰ميليون تومان بدهي شهروندان به شهرداري با موافقت مدير منطقه، شهردار يا کميته نظارتي شورا درهر منطقه در ۳۶قسط بدون کارمزد تعيين شود و افراد کم برخوردار درگير مشکلات بانکي و دريافت تسهيلات با کارمزد نشوند ولي در اين باره تخلفاتي روي داد؛ به عنوان نمونه براي يک مالک واحد تجاري در خيابان دانشگاه که ۸۷۰ميليون تومان به شهرداري بدهي دارد و درخواست تقسيط کرده است، شهردار مشهد نوشته است که «مساعدتاً ۲۰درصد نقد و مابقي در اقساط ۳۶ماهه وصول شود». سوال اين است که مطالبات سنگين در مصوبه شورا نبوده است و از طرفي آيا حساب کرده ايد که اين حجم طلب شهرداري وقتي ۳سال در دست يک فرد بماند به منزله يک وام بدون سود است.اگر مي خواهيد شهرداري و شوراي شهر وام بدهد بياييد بررسي کنيد! کجا ما اجازه داده ايم آقاي شهردار حاتم بخشي کند!
نيم خط نوشته
نايب رئيس شوراي شهر مشهد يکي ديگر از ايرادات کار شهرداري مشهد را رعايت نکردن مقررات و ضوابط سيستم شهرسازي بيان کرد و افزود: آقاي شهردار با نيم خط نوشته ۸ميليارد تومان حقوق شهر را بخشش کرده است، در کنار هتل هماي شماره ۲ در فضايي که کاربري سبز و فرهنگي دارد، بدون اخذ مصوبه کميسيون ماده ۵ شوراي عالي معماري و شهرسازي کاربري را به تجاري- اقامتي تغيير داده است. ما در کميته نظارتي معترض شديم و وقتي پرونده را آوردند تا ببينيم با چه فرمولي پروانه محاسبه و صادر شده است، ديديم که ۱۶۵ميليارد تومان بدون فرمول محاسبه شده است.وي گفت:وقتي که توليت آستان قدس رضوي تاکيد دارند که نبايد تفاوتي بين مردم عادي و کارکنان آستان قدس باشد اين چه خودشيريني است که آقاي پژمان براي ۸۰هزار متر پروانه ۵۰ميليارد تومان تخفيف داده است، آن هم ملک تجاري در بولوار سجاد را که فرمول خاص دارد و ايشان به ازاي هر متر يک ميليون تومان (براي ۱۶۵هزار متر تجاري) ۱۶۵ميليارد تومان محاسبه کرده و پروانه ۳۰هزار متر فضاي اقامتي رايگان داده است. چرا شهرداري نمي تواند سالم کار کند؟وي تاکيد کرد: اگر دليل منطقي براي بخشودگي وجود دارد، آن را بياوريد تا در شوراي شهر ما آن را مصوب کنيم. از کجا تحت فشار قرار مي گيريد که اين همه بذل و بخشش مي کنيد! در شوراي شهر کميسيون خاصي ايجاد کرده ايم و در پرونده هايي طي اين ۶سال ايراد گرفته ايم آقاي شهردار از اساس انکار کرده است و وقتي هم مثل پرونده سه راه ادبيات مستندات مي آوريم، مي بينيم شهرداري مقصر است.به آقاي شهردار اعتراض مي کنيم و مستندات را ارائه مي دهيم، مي گويد: «هزار تا کار خوب کرده ام ۴تا خطا را شما چشم بپوشيد».
بدترين سال هاي شهرداري مشهد
«سرويها» با يادآوري اين که در نيمه دوم سال ۸۹ و سال ۹۰ هزاران تخلف در شهرداري مشهد رخ داده است، گفت: بدترين سال هاي شهرداري به لحاظ کميت تخلفات، همين مدت بوده است.وي گفت: در حالي که شورا با هزينه کردن ۲۰ميليون تومان براي افتتاح پروژه قطار شهري موافقت کرد و شهرداري درخواست ۶۰۰ميليون تومان کرده بود ولي باز هم آقايان ۲۰۰ميليون تومان هزينه کردند، اين دست درازي به بيت المال است چرا از شوراي شهر مصوبه نمي گيريد؟ اگر شوراي شهر براي تجهيز ايستگاه غدير (قطارشهري) ۴۷۰ميليون تومان تصويب و تاييد کرد، چرا شهرداري بدون در نظر گرفتن نظر شوراي شهر ۳ميليارد و ۱۰۰ميليون تومان را براي تخريب و بازسازي فضاي تجاري و ايجاد فضاي اداري هزينه کرده است. گفته ام اين پرونده ها بايد به دادگاه تخلفات اداري ارائه شود.۲ماه است که مي گويم اين موارد مصداق اسراف است و کميسيون فرهنگي شورا پيگير است که قرارداد را به شورا بفرستند ولي شهرداري همکاري نکرده و گفته اند رئيس شوراي شهر قانع شده است!«سرويها» با تاکيد بر اين که همه بايد با قانون مداري کار کنيم، تصريح کرد: اين که برخي دوستان معتقدند در سال آخر عمر شوراي سوم مصلحت بالاتري وجود دارد، من اين را قبول ندارم، ما ناظر بر عملکرد شهرداري هستيم و بايد صادقانه عمل کنيم.
راي گيري براي استعفاي سرويها
در ادامه اين جلسه «شيرمحمدي» رئيس شوراي شهر مشهد با اشاره به اين که مهندس «پژمان» در سفر خارج از کشور به سر مي برد، گفت: حق دفاع براي وي محفوظ است و مي تواند در اولين جلسه علني شورا پاسخگوي مسائل مطرح شده باشد.در ادامه با توجه به حضور ۱۰عضو حاضر در جلسه در زمينه استعفاي دکتر سرويها راي گيري شد که با ۹راي اين استعفا پذيرفته شد.
مصوبات يکصدوپنجاه و پنجمين جلسه علني شورا
به گزارش خراسان رضوي در ادامه جلسه علني شوراي اسلامي شهر مشهد نظريه کميسيون تخصصي شورا درباره اصلاح و متمم بودجه سال ۹۱ شهرداري مشهد، احداث و ايجاد رواق در ۸خيابان منتهي به حرم مطهر رضوي، دستورالعمل اجرايي ضوابط و نماهاي شهري، افزايش سرمايه سازمان فردوس ها و سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني، افزايش ۲۰درصدي بهاي خدمات پارکينگ وسايل نقليه توقيفي، اصلاح مصوبه ايجاد تسهيلات، احداث اقامتگاه هاي ارزان قيمت و مشارکت شهرداري دراجراي پروژه هاي مشارکتي هاشميه ۷۱ و پروژه پنج تن به تصويب اعضاي شوراي اسلامي شهر مشهد رسيد.
در حاشيه
* براي ورود به جلسه علني شوراي اسلامي شهر مشهد به دليل حساسيت جلسه، نظارت ها تشديد شده بود و از حضور شهروندان عادي که مي توانند جلسات علني را از نزديک در سالن شورا دنبال کنند، ممانعت شد.
* در ابتداي جلسه به مناسبت سومين روز ماه محرم، مداحي و مرثيه سرايي انجام شد که حال و هواي خاصي را در جلسه شوراي شهر به وجود آورد.
* درحالي که مهندس «خندان دل» به عنوان جانشين شهردار و رئيسيون معاون اقتصادي وي در جايگاه پاسخگويي به گزارش «سرويها» قرار گرفتند ولي به درخواست «شيرمحمدي» قرار شد شهردار مشهد در جلسه بعدي شورا اظهار نظر کند.
* تنها غايب جلسه علني شورا، سرکار خانم «فاطمه غيور» بود که در معيت شهردار در گوانگجو به سر مي برد.
* درآمد شهرداري مشهد از محل عوارض و جريمه حذف پارکينگ 16.5 ميليارد تومان اعلام شد که قرار بود در ساخت پارکينگ محله هزينه شود و «داوودآبادي» به عملياتي نشدن آن معترض بود.
* مشاجره «داوودآبادي» و «زعيمي» بر سر ساخت پارکينگ محله و هزينه نشدن جرايم دريافتي از مردم به جايي رسيد که رئيس شورا با صلوات به آن پايان داد.

دو سال اخير بدترين دوران شهرداري محسوب مي‌شود

در انتخابات بعدي شوراي شهر نامزد نمي شوم،


نوشته شده در تاريخ 91/09/03 توسط جواد ولی نقندر

پدیده شاندیز را همه می شناسند، یا نامش را لااقل شنیده اند؛ به لطف تبلیغات آگاهی بخش و پیگیرش!
اعتراض های گوناگونی هم تا کنون به پروژه های این طرح شده است، چه با صبغه فرهنگی و چه اقتصادی و...
از فرهنگ بدی که می سازد، تا اینکه چرا از مقامات و مسئولین در تبلیغات استفاده کرده و این خودش یعنی رانت و...
اما نکته ای که چند وقت پیش گفته شده و مغفول مانده، مشکلات مالی احتمالی آن است.
مرداد ماه سال 91، پورسلیمی، رییس هیأت مدیره موسسه اعتماد ایرانیان، در مصاحبه ای در خصوص چرایی انحلال موسسه، به ایراداتی اشاره می کند که بر موسسه وارد کرده اند.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910504000184

اکنون اما، کاری به اتهامات موسسه اعتماد ایرانیان نداریم.
نکته ای که در بین مصاحبه بیان شده، این است که:

" پورسلیمی درخصوص پرداخت تسهیلات به طرح پدیده شاندیز گفت: گفته می‌شود که مؤسسه اعتماد ایرانیان منابع خود را به طرح پدیده شاندیز داده، در حالی که بسیاری از این مؤسسات و بانک‌ها در قبال تنها یک فقره چک، میلیاردها تومان تسهیلات دادند اما ما در برابر وثایق مورد توجه و کافی، بخشی از منابع را به آنها تسهیلات دادیم."

اگر این ادعا به لحاظ حقوقی جای کار داشته و یا نداشته باشد، اما ادعایی است که در ذهن عدالتخواهان سوال ایجاد می کند.
چرا که بوده اند پرونده هایی اقتصادی با همین جنس که متهمان آن به علت جهل به قانون، تبرئه شده اند!


نوشته شده در تاريخ 91/08/29 توسط جواد ولی نقندر

گزارش ها حاکی از آن است که برخی از این هنرمندان که در هتل راما مدینه اسکان داشتند اقدام به برگزاری تولد برای یکی از دوستان همسفر خود می کنند.اما نکته جالب و غیر منتظره این ماجرا که در مقابل چشمان بهت زده زائران انجام شد این بود که صاحب هتل که یک شیخ عرب بود یک ساعت بسیار گران بها به خانم بازیگر هدیه کرد.گفته می شود قیمت این ساعت با توجه به قیمت دلار در کشور بالغ بر ۲۰ملیون تومان می باشد.


نوشته شده در تاريخ 91/08/23 توسط جواد ولی نقندر

طی هفته های اخیر چندین محموله بستنی تولید داخل كه به منظور صادرات بسته بندی شده بودند، به طرز مشكوكی سر از مراكز خرید شهر مشهد درآورده اند.  طی هفته های اخیر چندین محموله بستنی تولید داخل كه به منظور صادرات بسته بندی شده بودند، به طرز مشكوكی سر از مراكز خرید شهر مشهد درآورده اند.

http://www.nedayeenghelab.com/images/docs/000066/n00066979-b.jpg


شهروندان انقلابی شهر مشهد، نیز ضمن اعتراض به این رفتار شركت تولید كننده داخلی، به انتقاد از عدم نظارت دستگاههای مربوطه بر توزیع كالا در سطح شهرستان مشهد پرداختند. گفته می شود تعداد متنابهی از این بستنی ها در مراكز خرید خیابان خسروی مشهد مشاهده شده اند. برخی مغازه داران نیز با اشاره به صادراتی بودن اینگونه بسته بندی ها، این اقدام را فرصت طلبی شركتهای داخلی از ضعف نظارت دستگاههای مسئول می دانند و معتقدند شركتها اقلام مرجوعی یا انباری خود را بی توجه به شئونات اسلامی در سطح شهرستانها مرزی توزیع می كنند تا از تقبل هزینه بسته بندی مجدد جلوگیری كنند.


نوشته شده در تاريخ 91/08/23 توسط جواد ولی نقندر
امام جمعه مشهد مقدس گفت: سوال از رییس جمهور و تغییر استانداران اقدامی خلاف منویات و نظر مقام معظم رهبری می‌باشد.سید احمد علم‌الهدی در حاشیه همایش نسبت حوزه علمیه و انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شرایط فعلی که امام خامنه‌ای اختلاف افکنی را مصداق عینی خیانت به نظام مقدس جمهوری اسلامی تلقی می‌کنند سوال از رییس جمهور خلاف نظر و منویات ایشان است.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: البته این را باید اضافه کرد که خیلی از آن افرادی که امضاء کرده بودند بعد از سخنان امام خامنه‌ای امضاء را پس گرفته اما مجلس اسامی آنان را اعلام کرده است.
علم الهدی خاطرنشان کرد: تغییر استانداران نیز خلاف نظر مقام معظم رهبری می‌باشد.امام جمعه مشهد ادامه داد: ایشان در سفری که به خراسان شمالی داشته‌اند به معاون اول رییس جمهور فرمودند تا انتخاب ریاست جمهوری مدیران عالی رتبه کشور تغییر نکنند اما دولت متاسفانه تغییر استانداران را در دستور کار خود قرار داده است.

نوشته شده در تاريخ 91/08/20 توسط جواد ولی نقندر

بعد از انتخاب اقای محمدحسین فروزان‌ مهر با بسیاری از دوستان در مورد سابقه ایشان تماس گرفتم که عده ای از دوستان ایشان را انحرافی خوانده و رفتن دکتر صلاحی را نه یک جابه جای ساده که حرکتی انتخاباتی از سوی منحرفین نفوذ کرده در دولت می دانستند و در مقابل بخش دیگری این اقا را فردی حزب اللهی که زخم خورده منحرفین است معرفی می کردند ؟! حتی باید بگویم جمعی از بچه حزب اللهی های شیراز با من تماس گرفتند و از پست قبلی وبلاگ به شدت گله کردند و خواستار تحقیق بیشتر بنده شدند ؟ خلاصه باید بگویم من و دوستانم تصمیم گرفتیم منتظر بمانیم تا رفتار و کردار استاندار جدید خود پاسخ ما را بدهد ؟

در ضمن لازم می دانم بگویم به زودی می خواهم در مورد ریزش ها و رویش های  حزب الله در ۸ سال دولت احمدی نژاد بنویسم .


نوشته شده در تاريخ 91/08/13 توسط جواد ولی نقندر

در جلسه امروز هیات دولت، محمدحسین فروزان‌ مهر معاون وزير تعاون كار، و رفاه اجتماعی به عنوان استاندار خراسان رضوی انتخاب شد.همچنین شنیده شده وی از نزديكان به جريان رئيس دفتر رئيس جمهوری می باشد.

شايان ذكر است برخی از گروه های مذهبی و سياسی اعلام كرده اند كه در اعتراض به اين انتصاب اقدام به برگزاری تجمع اعتراض آميز می نمايند.


نوشته شده در تاريخ 91/08/10 توسط جواد ولی نقندر

نطق تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مجلس شورای اسلامی در خرداد سال 1361 در جلسه بررسی كفایت سیاسی بنی‌صدر، حاوی نکات برجسته‌ای است.
در آن جلسه که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای آن را «یكی از سرنوشت‌سازترین صفحات تاریخی ایران» خواندند، ایشان به گفته خودشان «پس از یك سكوت و بردباری طولانی و دردناك» سرانجام با برشمردن تخلفات بنی‌صدر فرمودند: «من با این توجه، در محضر خدا و در حضور شما و همه‌ كسانی كه این سخن را خواهند شنید، اعلام می‌كنم كه این‌جانب آقای بنی‌صدر رئیس جمهور را دارای كفایت سیاسی برای اشغال پست خطیر ریاست جمهوری نمی‌دانم.»
در آن جلسه، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، فهرست مفصلی از جرائم و تخلفات بنی‌صدر را به عنوان «دلایل اثبات عدم کفایت سیاسی وی» ذکر کردند که یکی از نقاط محوری تخلفات بنی‌صدر، هجمه و اهانت به دستگاه قضایی بود. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در چند بند به اهانت‌های بنی‌صدر به دستگاه قضایی اشاره کردند و آن را یکی از علل بی‌کفایتی وی نام بردند.
بخش‌هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب درباره بی‌کفایتی‌های بنی‌صدر:
* رئیس‌ جمهور صلاحیت و كفایت خود را باید در احترام به نهادهای قانونی ثابت كند. چرا كه مشروعیت او مبتنی بر حرمت قانون‌ اساسی‌ای است كه آن نهادها بخشی از تحقق خارجی آن را تشكیل می‌دهند. آقای بنی‌صدر بارها به نهادهای قانونی بی‌حرمتی روا داشته و به این طریق پایه‌ مشروعیت خود را سست كرده است. نمونه: امضا نكردن لوایح مصوبه‌ی مجلس، اهانت به شورای نگهبان و شورای عالی قضائی، متهم كردن مجلس شورای اسلامی. 
* ایشان بر خلاف صریح قانون اساسی كه قوا را منفك و مستقل می‌شمارد و برخلاف اصول مردم‌گرایی، معتقد بود كه مجلس باید هماهنگ با رئیس‌جمهور باشد. این توهینی آشكار به مجلس و نمایندگان مردم بود كه بارها از طرف ایشان تكرار می‌شد. دستگاه قضایی را كه حاضر نبود آلت دست ایشان شود و كسانی را كه ایشان مایلند، به مناصب عالی قضائی بگمارد، بارها متهم به فساد و عدم رعایت قانون و شرع می‌كرد و اعضای شورای عالی قضائی را كه همه منتخب امام و از برجستگان روحانیون بودند، به قدرت‌طلبی و فسادگرایی، متهم می‌كرد. حتی برای حفظ قدرت مطلق از تعبیر و تفسیر نادرست قانون اساسی هم دریغ نكرد.
* امام را پدر و مراد خود می‌نامید و نام امام، آری فقط نام را گرامی می‌داشت، اما در عمل همه‌ی جوانب دیگر ولایت فقیه را مورد تعرض قرار می‌داد.
* امام از سپاه با آن لحن تجلیل می‌كرد و او سپاه را مكرراً، از جمله در 14 اسفند در سخنرانی و غیره، به صراحت می‌كوبید.
* امام شورای عالی قضائی را معتبر و مرجع شمرد، او آن را غیر قانونی اعلام كرد.


نوشته شده در تاريخ 91/08/06 توسط جواد ولی نقندر
روزگاریست که حرف حرف تغییر است ، همه از تغییر می گویند ، شیخ ساده اندیش اصلاحات هم در کوران تبلیغات انتخابات سال 88 با شعار تغییر آمد.
اما باید به فرزندان دیروز انقلاب گفت: روزگار دستش را بدست بی کفایتی برخی مسئولین داده و ارزشهای دیروز این مرز و بوم رنگ باخته، پس دیگر شعار شما محلی از اعراب ندارد. بدنبال کلامی نو بروید!
کجاست شعارهای زیبای انقلاب؟ کجارفت ارزشهای بیاد ماندنی دوران جنگ که باعث می شد در زیر باران آتش عده ای رقص جنون کنند . اما دیگر باید با آن فرهنگ زیبا خداحافظی کرده ایم، چون این روزها روزگار غریبی است ... در بین آقایان دعواست که کدام فرهنگ را به مردم توصیه کنند! فرهنگ بسیجی؟ فرهنگ حزب الله؟ فرهنگ حجاب؟ فرهنگ شهادت؟ فرهنگ ایثار؟ نه بیخیال اینها ! مکتب ایرانی را بچسب . پروژه میلیاردی لاله مهمتر از این فرهنگهای قدیمی است.
کجایند مردان بی ادعا؟
کجاست آن نوجوان بسیجی که در لبیک به فرمان رهبر و امامش جان را به بازی گرفت و راهی میدان مین شد؟ ولی ناگهان همه دیدند قدمهای رزمنده نوجوان از حرکت ایستاد و پوتین ها را از پای در آورد و به سمت میدان مین شروع به حرکت کرد، فرمانده سوال کرد قاسم چرا این کار را کردی؟ نوجوان با صدای آهسته گفت میدانم که ما تحریمیم و در انبار تدارکات پوتین به قدر کافی وجود ندارد، پس بگذارید اموال بیت المال در میدان مین همراه با پاهای من تکه تکه نشود! تا شاید امام امت از نبود امکانات کمتر غصه بخورد.
باید به مدیران و مسئولان فرهنگی گفت امروز شعار تغییر خریداری ندارد ، ما را به گذشته مان برگردانید! مگر نه اینکه زیباترین ارزشهای این انقلاب درلابلای برنامه های آنچنانی صدا و سیما به فراموشی سپرده شد؟ مگر نه اینکه فرهنگ قناعت رزمنده های دیروز انقلاب، با اسراف امروز نمایشگاه های رنگارنگ وزارت فرهنگ زیر پا لگد مال شده است؟ مگر نه اینکه حجاب و عفت مثال زدنی دختران دیروز انقلاب ، امروز با بی حیایی عده ای در سطح جامعه و حتی برخی کارمندان رسمی دولت به لجن کشیده شده است؟
با این اوصاف صحبت از تغییر کلامی گزاف است و مسئولین باید فکری کنند و چاره ای بی اندیشند که از نقطه دیروز به فردایی بهتر نمی رسیم .


تصاویر زیر گویای عمق فاجعه است .


نوشته شده در تاريخ 91/07/30 توسط جواد ولی نقندر

بیانات صریح رهبر معظم انقلاب در دیدار روحانیون خراسان شمالی درباره آداب مواجهه با پدیده بدحجابی در جامعه، بیش از هرچیز انسان را به یاد ادبیات زشت و توهین آمیز برخی خطبا و ائمه جمعه در ماه های گذشته می اندازد که فاصله روشن و تأمل برانگیزی با روش و نگاه عالمانه رهبر معظم انقلاب دارد و بیش از آن، انتظارها را برای عذرخواهی، اظهار ندامت و اصلاح منطق و بیان از سوی این افراد برمی انگیزد.

رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند:

«من سفارش ميكنم كه كانونهاى فرهنگى - هنرى مساجد را فراموش نكنيد؛ ... با همكارى بسيج، اين كانونهاى فرهنگى - هنرى مساجد را مؤثر كنيد، برايش كار كنيد. بنشينيد فكر كنيد، مطالعه كنيد و سخنى كه متناسب با نياز آن جوانى است كه آنجا حضور پيدا ميكند، فراهم كنيد. ... خودتان را مجهز كنيد، مسلح به سلاح معرفت و استدلال كنيد، بعد به اين كانونهاى فرهنگى - هنرى برويد و پذيراى جوانها باشيد.

با روى خوش هم پذيرا باشيد؛ با سماحت، با مدارا. فرمود: «و سنّة من نبيّه»، كه ظاهراً عبارت است از «مداراة النّاس»؛ مدارا كنيد.

ممكن است ظاهر زننده‌اى داشته باشد؛ داشته باشد. بعضى از همينهائى كه در استقبالِ امروز بودند و شما - هم جناب آقاى مهمان‌نواز، هم بقيه‌ى آقايان - الان در اين تريبون از آنها تعريف كرديد، خانمهائى بودند كه در عرف معمولى به آنها ميگويند «خانم بدحجاب»؛ اشك هم از چشمش دارد ميريزد. حالا چه كار كنيم؟ ردش كنيد؟ مصلحت است؟ حق است؟ نه، دل، متعلق به اين جبهه است؛ جان، دلباخته‌ى به اين اهداف و آرمانهاست. او يك نقصى دارد. مگر من نقص ندارم؟ نقص او ظاهر است، نقصهاى اين حقير باطن است؛ نمى‌بينند. «گفتا شيخا هر آنچه گوئى هستم / آيا تو چنان كه مينمائى هستى؟». ما هم يك نقص داريم، او هم يك نقص دارد. با اين نگاه و با اين روحيه برخورد كنيد. البته انسان نهى از منكر هم ميكند؛ نهى از منكر با زبان خوش، نه با ايجاد نفرت.

در مورد لباس روحانيت تذكر خوبى دادند. آنهائى كه درسشان يك قدرى پيش رفته، لباس روحانيت بپوشند؛ اما بدانند لباس طلبگى پوشيدن، بار سنگينى است. اين عمامه‌ى چند سيرى كه شما روى سرت ميگذارى، خيلى سنگين است. بمجردى كه ديدند شما عمامه دارى، سيل سؤال و اشكال و اينها وارد ميشود. اگر آنچه كه نميدانى، گفتى نميدانم، بعد رفتى آن را تحقيق كردى و دانستى و احياناً آمدى به او گفتى، اين خوب است؛ اما اگر آنچه كه نميدانى، به شكل غلط جواب دادى، يا چون نميدانستى، عصبانى شدى كه چرا اين را از من سؤال كرد، اين ديگر خوب نيست. اگر بناست آدم اينجور باشد، نبودن بهتر است.»گفتنی است رهبر معظم انقلاب پیش از این نیز در جریان سفر سال 89 به استان قم، در دیدار با جامعه مدرسین حوزه علمیه در پاسخ به یکی از آقایان که مسئله حجاب و عفاف را مطرح کرد و حرف‌های او تعریض به بی ‌توجهی برخی مسئولان نسبت به حجاب فقهی بود، فرمودند: «من این مطلب را قبول ندارم؛ مسئولان امروز همه حجاب فقهی را قبول دارند ولی اختلاف سلیقه در تاکتیک‌هاست .فرضا دختری که حجاب کاملی ندارد اما شب قدر یا در مجلس دعای کمیل شرکت و به درگاه خداوند تضرع می‌کند و یا در راهپیمایی 22 بهمن تصویر امام را می‌گیرد، نمی‌توان گفت که بی‌دین است بلکه نمی‌داند حجاب اسلامی چیست که باید او را توجیه کرد. باید در باب حجاب کتاب نوشت و از طرق مختلف مانند فیلم‌های تلویزیونی حجاب را تبیین و افراد ناآگاه را ارشاد کرد .»حال با نگاهی به سخنان تأسف بار امام جمعه مشهد، درمی یابیم که عذرخواهی و توبه واقعی به درگاه پروردگار، کم ترین انتظاری است که از ایشان و برخی دیگر از همفکرانشان نظیر آیت الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران و محمد تقی رهبر نماینده اصفهان در مجلس هشتم و امام جمعه موقت اصفهان و ... می رود!با این وصف به خبری که چندی قبل یعنی در آخرین روزهای مرداد سال جاری در واکنش به خطبه آیت الله علم الهدی در صریح نیوز منتشر شد نگاهی دوباره می اندازیم و آن را عینا یادآوری می کنیم، شاید جناب علم الهدی فراموش کرده باشند که همین دو ماه پیش... :در شرایطی که انتقادها از شیوه برخورد با موضوع بدحجابی و بدپوششی توسط نیروی انتظامی در قالب گشت ارشاد اوج گرفته و طیف گسترده ای از صاحب نظران لب به انتقاد گشوده اند و آسیب های بلند مدت این شیوه را مخرب و جبران ناپذیر می دانند، حجت الاسلام سيد احمد علم الهدي در خطبه‌هاي نماز عيدفطر با ادبیاتی تأسف بار خواستار شدت تمام نیروی انتظامی در برخورد با این آسیب اجتماعی شد!وی با تاکيد بر اهميت مسئله حجاب و عفاف با بيان اينکه ما پس از يک ماه روزه گرفتن در برابر افراد بي حجاب نيز مسئوليم گفت: اين مسئوليت در برابر بي حجابي و بي عفتي در اين مملکت از هر نوع مسئوليتي بالاتر است.خطیب عید فطر مشهد با تاکيد بر اين مطلب که فرد فرد شما در توسعه ناهنجاري عفاف و حجاب مسئول هستيد گفت: چطور حاضريد از کنار اندام ناپاک يک زن بي حجاب عبور کنيد؟!!! و چيزي به روي خود نياوريد، اين عنصر بي حجاب به ارزش‌هاي ديني دهن کجي مي کند پس نبايد نسبت به آن بي تفاوت بود.وي در ادامه گفت: نبايد در برابر اقدام نيروي انتظامي براي حل مسئله بي حجابي در کشور موضع گيري شود و در واقع نبايد به حرف يک عده به اصطلاح روشنفکر که به توسعه بي حجابي کمک مي کنند توجه کرد چرا که اگر برخوردهاي نيروي انتظامي با شدت تمام!!! انجام گيرد ريشه بي حجابي خشک مي شود!وي بابيان اينکه بندگي خدا همراه با مسئوليت است گفت: هوشيار باشيد که آشنايي با خدا را در مقابل با ديدن ماهواره و تصاوير ناهنجار در سايت‌هاي اينترنتي و چت کردن‌هاي نامشروع آلوده و باطل نکنيد.این منطق و ادبیات که متأسفانه بارها از سوی ایشان و برخی همفکران ایشان تکرار شده، اگرچه مغایرت آشکار با ادبیات، منطق و فرهنگ اسلامی دارد اما همین سخنان پشتوانه ای را برای رفتارهای غیر اصولی برخی نهادها همچون نیروی انتظامی فراهم کرده تا هرگز به سخنان اصولی منتقدان گوش فراندهند و همواره سعی شده منتقدان اینگونه برخوردهای آسیب زا، مخالف با اصل حجاب و عفاف معرفی شوند.به راستی اینگونه سخن گفتن تناسبی با فرهنگ اسلامی دارد که امام جمعه شهر مهمی چون مشهد مقدس آن هم در حرم منور امام هشتم(ع) در خطبه عید فطر بگوید چطور حاضريد از کنار اندام ناپاک يک زن بي حجاب عبور کنيد؟!!! می دانید حکم اینگونه سخن گفتن در اسلام چیست؟ آیا این سخنان، انسان را از عدالت ساقط نمی کند؟!همه اشکال از همین جا ناشی می شود که آقای علم الهدی و همفکرانشان صورت مسئله را به خوبی درک نکرده و تصور می کنند با شدت تمام برخورد کردن نیروی انتظامی موجب خشک شدن ریشه بی حجابی در جامعه می شود در حالی که دقیقا همین مسأله موجب گسترش آن و لطمات و آسیب های جبران ناپذیر در بلند مدت خواهد شد و راه را بر هرگونه کار اصولی و منطبق بر منطق اسلامی می بندد.ریشه آسیب اجتماعی بی حجابی زمانی خشکیده می شود که حجت الاسلام علم الهدی و هم کسوتان ایشان به درستی منطق اسلام برای حجاب و عفاف را تشریح کنند، از سخنان تند و غیر منطقی پرهیز و دلسوزانه آستین همت را بالا بزنند و به جای آنکه وظیفه دینی خود را بر گردن نیروی انتظامی بیندازند با لحن نرم و منطقی و همراه با مهربانی و رعایت اصول امر به معروف و نهی از منکر بدون توسل به زور و تحمیل، عموم جامعه را با منطق اسلام آشنا کنند نه آنکه به جای انجام تکالیف خود، هر هفته با بدترین ادبیات از تریبون های نماز جمعه و ...، نیروی انتظامی را به شدت عمل در برخورد و راه غلطی که در پیش گرفته است تشویق کنند و کاری را که خود موظف بوده اند به انجام برسانند ولی سال ها رها کرده اند، به قوه قهریه بسپارند.این طرز فکر و این ادبیات هرگز به نتیجه نمی رسد و تاکنون نیز این امر به اثبات رسیده است و جز آنکه خرابی بیشتری به بار می آورد سودی ندارد.برای این اظهارات که جایی در منظومه منطقی و روشن اسلام ندارد، فقط می توان ابراز تأسف کرد؛ تأسف!


نوشته شده در تاريخ 91/07/28 توسط جواد ولی نقندر

فاصله قواعد، رفتارها و گفتارها در عرصه ديپلماسي، با عرصه هاي سياسي داخلي، از زمين است تا آسمان.رفتار و گفتاري كه در عرصه داخلي بار معنايي مثبت داشته، در عرصه ديپلماتيك معنايي كاملا متفاوت و حتي معكوس دارد.در ديدارهاي خارجي سران، روسا و دولتمردان كشورهاي مختلف با يكديگر، محل ديدار، چگونگي وارد شدن به محل ديدار، چگونگي استقبال و خوش آمد گويي ميزبان و مصافحه ميهمان، چگونه قرار گرفتن ايشان در هنگام عكس گرفتن يا مذاكره و هزار نكته ريز و درشت ديگر وجود دارد كه گاه بي توجهي به يكي از آنها نتايج مثبت يك ديدار و گفتگوي مهم را كاملا خنثي كرده و حتي منفي مي كند.در سفر دكتر احمدي نژاد به جمهوري آذربايجان براي شركت در دوازدهمين اجلاس سران كشورهاي عضو اكو، وي با نخست وزير تركيه ديدار كرده است كه متاسفانه، در تصاوير ارسالي از هنگام مذاكره، رييس جمهوري اسلامي ايران را در سمت چپ رجب طيب اردوغان مشاهده مي شود.
شايد در نگاه اول اين مسئله چندان مهم جلوه نكند، اما وقتي به اين نكته توجه كنيم كه در عرف ديپلماسي، اين ميهمان است كه سمت چپ ميزبان مي نشيند و باز به اين نكته توجه كنيم كه آقاي احمدي نژاد رييس جمهور بوده و اردوغان نخست وزير و باز به اين نكته توجه كنيم كه ديدار در كشور ثالث انجام شده و هيچ يك از طرفين ميزبان اوليه محسوب نمي شده اند، اين عكسها گواه آن هستند كه اين ديدار به درخواست رييس جمهوري اسلامي ايران برگزار شده كه خيلي مفهوم مثبتي در عرف ديپلماتيك نيست، به ويژه در شرايط فعلي و تفاوت نظرهاي دو كشور درباره بحران سوريه.


اين اتفاق حداقل يكبار ديگر در سفر رييس جمهور به نيويورك به منظور شركت در شصت و هفتمين مجمع عمومي سازمان ملل و در ديدار با رييس جمهور بوليوي تكرار شده بود كه البته مي توان با اين توجيه كه در آنجا هر دو مقام در يك سطح قرار داشتند از اين كوتاهي كاركنان معاونت تشريفات رياست جمهوري چشم پوشي كرد، اما متاسفانه اتفاقي كه در ديدار با اردوغان رخ داده است، به راحتي قابل چشم پوشي نيست.

نوشته شده در تاريخ 91/07/26 توسط جواد ولی نقندر
شنیدم بعضی از بچه حزب اللهی ها که از رفتار اقا محمود به شدت عصبانی هستند به سمت بعضی از اقایان رفتند که به نظر من اگر قدرت بگیرند به مراتب بدتر از احمدی نزاد عمل خواهند کرد . به عنوان مثال اقای قالیباف که در سال 84 نه بزرگی از امت حزب الله گرفت این روزها به شدت به تکاپو افتاده تا از اب گل شده ماهی خودش را بگیرد ؟ دوستان من به جرات می گویم که دولت دهم را بدتر از دولت اول و دوم خاتمی می دانم زیرا در همین دولت بود که اقا محمود در مقابل رهبری ایستاد و 11 روز خانه نشین شد! من هم می دانم که در دولت دهم به مانند همان سالها بحث مذاکره مستقیم با امریکا به طور علنی و ان هم از سوی شخص اول دولت مطرح می شود و حتی از عقب نشینی هم سخن گفته شده ! دوستان بی خبر نیستم که دولتی ها بر خلاف رهبری و امت حزب الله می خواهند تحریم ها را بزرگ نشان داده تا مقاومت مردم را بشکنند و به خواسته دلشان که رابطه با امریکا است برسند !؟ من هم دیدم خاتون روزنامه دولت را که حجاب وعفاف زنان این کشور را به تمسخر گرفت !؟ عزیزان دل ما هم خون است از توهین هایی که در این دولت به بزرگانی همچون علامه مصباح شده ؟ رفقا من هم به مانند شما شوکه شدم که فردی که روزی از محاکمه مفسدین سخن می گفت در مقابل عدالت خط قرمز کشید ؟ بسیار خون دل ها که من وشما خوردیم اما این ها دلیل نمی شود که راه را گم کنیم و بعد از این همه سختی برگردیم به همان راه سابق !؟ عزیزان با تمام بدی ها که دیده ایم باید قبول کنیم که مردم در سال 84 کاری بسیار بزرگی کردند و ان هم برگردانند انقلاب به مسیر اصلی خودش بود و باید سعی کنیم که این قظار دوباره از خط خود خارج نشود ؟ من نمی گویم چه کسی خوب است اما این را خوب می دانم فردی به مانند قالیباف ان فردی که حزب الله می خواهد نیست . 

رابط مشایی و محمدعلی کشاورز کیست؟
نه تمجیدهای کشاورز از مشایی بی علت بود و نه اهدای نشان لیاقت صرفا به خاطر سال ها تلاش هنرمندانه کشاورز بوده است.حلقه رابط بین آقای مشایی و محمد علی کشاورز گره این معما را باز می کند، و این رابط کسی نیست جز خانم باقری خواهرزاده کشاورز و پیمانکار جشن‌ها و مراسمات دولت در جزایر کیش و قشم.این خانم که ظاهرا رفت و امدهای زیادی هم به نهاد ریاست جمهوری دارد طی سه سال گذشته توانسته است جشنواره ها و همایش های فراوانی را در کیش و قشم اجرا کند که همه این مراسمات با حمایت آقای خاص به وی واگذار شده است.از نمونه این همایش‌ها می‌توان به جشنوراه غذا منطقه آزاد قشم که توسط شرکت ماساندوم قشم برگزار شد اشاره کرد.
 

نوشته شده در تاريخ 91/07/22 توسط جواد ولی نقندر

پس از آنکه بازار ارز و متاثر از آن بازار طلا و تحت تاثیر این دو، تمامی بازارهای اقتصادی کشور شرایط بحرانی بی سابقه ای را به واسطه عدم تزریق به میزان کافی ارز برای اشباع متقاضیان خرد و کلان تجربه کرد، دکتر احمدی نژاد که به تازگی رنج سفر و درگیری شدید با اسرائیل و آمریکا در قلب دیار کفر را تجربه کرده بود، یک باره پاسخگویی پیرامون شرایط اقتصادی و التهابات به وجود آمده و همچنین اعتراضاتی که درباره سخنان اخیر وی به خصوص در خصوص مذاکره مستقیم با آمریکا مطرح شده بود را در دستور کار قرار داده و درخواست های یک سال اخیر خبرنگاران برای برگزاری نشست خبری، انشاءالله بدون توجه به مسائلی همچون دستگیری رخ داده و دستگیری قریب الوقوع بعدی، برگزار شد تا حداقل این قریب الوقوع اگر به غیرقابل وقوع تغییر حالت نمی یابد، به محتمل الوقوع تغییر وضعیت دهد!سخنان رئیس جمهور طبق رویه ای که از ایشان در هشت سال اخیر مسبوق به سابقه است، هرچند با گفته های صحیحی در مباحث مختلف نظیر نفی طلبکار بودن از مردم در حوزه فرهنگی و موارد دیگری همراه بود، اما با ناراست های فراوان نیز گره خورد که پیوند این دو در اصطلاح سفسطه خوانده می شود و اتهام زنی ها زمانی رنگ سیاه به خود می گیرد که عامل بیانش که اتفاقاً دومین مقام کشور است و چهره ای در جایگاه منتقد و اپوزیسیون نیست و نمی تواند خود را در چنین موقعیتی جا بزند، از صفر تا صد نظام را مورد خطاب قرار دهد و تقصیراتی که بخش قابل توجهی از آن (نه محدود یا معدودی) را گردن ارکان دیگر نظام بیندازد؛ ارکانی که اگر نبودند و ترمز منتقدین رویه غیراصولی رئیس دولت نمی شدند، ایشان هیچ گاه سال هفتم ریاست جمهوری اش را تجربه نمی کرد.این اظهارات همان گونه که قابل پیش بینی بود برای جلوگیری از بهره برداری دشمن با سکوت پاسخ داده شد و به جای تاکتیکِ «بهترین دفاع حمله است»، تلاش نشد توپ از زیر پای تیم احمدی نژاد بیرون کشیده شود و داخل دروازه تیمی زده شود که در حال جرزنی است.با این حال این مسئله اشتباه است که به معنای ترس تلقی شود و به قول دکتر علی مطهری «... نباید بگوییم باید کاری کنیم که دوره‌اش به پایان برسد چون آدم جسوری است و پرونده‌هایی زیر بغل دارد» چرا که شخصی اگر بداند برچسب تاریخ دار بر رویش نصب شده و پس از آن تاریخ مشخص نیست بر سر برخی همراهان متهمش چه خواهد آمد و چه شرایط سیاسی و اجتماعی بر وی خواهد گذشت، می تواند تصمیمات خطرناکی اخذ نماید یا اظهارات خطرناکی را مطرح نماید که طرحش از سوی یک وزیر نیز با هزینه های خاصی همراه خواهد بود.در کنار حملات دکتر احمدی نژاد که پخش زنده اظهارات وی از سایت نهاد ریاست جمهوری اتفاقی بی سابقه بود، وی یک تهدید علنی را برای نخستین بار انجام داد که اتفاقاً با استقبال مواجه شد و حجم وسیعی کامنت در حمایت از انجام این تصمیم رئیس دولت صورت پذیرفت. ایشان عنوان کرد: «اگر حضورمان خیلی سخت است حاضریم یک خط بنویسیم و خداحافظی کنیم» و برخلاف بسیاری از ناظران که شاه بیت اظهارات رئیس دولت را مباحث اقتصادی یا حملات قرار دادند، این مسئله به مراتب از اهمیت بیشتری برخوردار است و به زعم نگارنده به قدر کافی رسانه ها به این درخواست یا شاید بتوان گفت تهدید رئیس جمهور نپرداخته اند.نخست باید این پرسش را مطرح کرد که مخاطب این پرسش تهدیدگونه که بوده است؟ نظام؟ مسئولان ارشد؟ منتقدان غیرمسئول ایشان در نظام؟ مشخصاً منظور ایشان عوام نبوده اند که بعد از طرح همین درخواست حجم بسیاری از کامنت ها برای بازتاب و دیگر رسانه ها (آن گونه که منتشر کرده اند) در خصوص درخواست برای عمل به این وعده مطرح شده و اگر مراد ایشان بوده اند، می بایست آقای دکتر تاکنون چرخش قلمی بر روی کاغذ سفید و نه سربرگ ریاست جمهوری داشتند و آن یک خط را نوشته بودند. بنابر این پالس های ارسالی مخاطب خاص داشته، کما اینکه انتقاد غیرمستقیم از برخی مسئولان ارشد در کنار نقد مستقیم و تند برخی دیگر از ارشدترین مقامات کشور دارای پالس های ناگفته دیگری بود که ذکرش لزومی ندارد!یک سال و نیم قبل و در زمان خانه نشینی یازده روزه، آقاتهرانی استاد اخلاق هیات دولت به نقل از رییس دولت اظهار کرد که در جلسه ای خصوصی خطاب به رهبری گفته حاضر به استعفاست. فیلم این اظهارات نیز منتشر شد و البته اظهارات استاد اخلاق دولت از سوی دولت با وقفه ای خاص به کل تکذیب شد.

حال باید پرسید آیا طرح تهدید به استعفا، برای مخاطب خاص تازگی دارد و آیا دکتر پیش از این و در فضای خارج از افکارعمومی چنین درخواستی را مطرح نکرده اند و پاسخش را نگرفته اند؟ پاسخ به این پرسش برای خواص مشخص است و طرح موضوع استعفا در سطح افکارعمومی و منضم به چنین ادبیاتی حداقل برای نگارنده یادآور تیراندازی بود که دشمن به سمتش می آمد و با سلاح خالی او را نشانه گرفته بود و امیدوار بود دشمن از ترس سلاح بگریزد.جای تاسف دارد سلاحی به نام تهدید به استعفاء حکم چاقوی کند را دارد که نمی تواند گلوی شریان سیاست در داخل ایران را ببرد و تغییر رئیس جمهور، آن هم در این شرایط که تا انتخابات ریاست جمهوری زمانی باقی نمانده، به سادگی سرکشیدن یک لیوان آب خوردن است.انشاءالله بلاتشبیه شرایط کشور از دوران ریاست جمهوری بنی صدر که مردم در اوج جنگ تحمیلی به سر می بردند، حساس تر نیست و طرفداران دو آتشه دکتر احمدی نژاد نیز از طرفداران دوآتشه بنی صدر که برایش اسلحه می کشیدند، پای کارتر نیستند و همین که قدرت او را تحلیل رفته بیابند، نه تنها او را ترک خواهند کرد، بلکه هر آنچه سند و اطلاعات برای نابودی تک تک مدیران ارشد دولت های نهم و دهم در اختیار دارند، دودستی تقدیم دولت تازه خواهند کرد. کما اینکه در دولت های پیشین که اتفاقاً با اعتدال پیش رفتند و مقابل برخی از ارکان نظام مواضع خاصی اتخاذ کردند یا خانه نشینی را تجربه نکردند، چنین رویه ای از سوی حواریون شان پیش گرفته شد و اندک اشخاصی از مدیران و هواداران دوآتشه شان حاضر به پرداخت هزینه برای ایشان در صحنه سیاسی شدند.قطعاً اگر آقای دکتر تصور می کند برخی نمی گذارند ایشان کار کند و بعد از هفت سال به این نتیجه رسیده اند که باید از صدر تا ذیل نظام را چنین مورد خطاب قرار دهند تا همه حساب کار دستشان بیاید، می توانند تهدیدشان را عملی نمایند و قدرت را به آنهایی که توان مدیریت در این شرایط را دارند، بسپارند چرا که وقتی تیم ایشان در این مختصات زمانی نمی تواند کار را پیش ببرد، چه تضمینی وجود دارد اگر شرایط با اشتباه محاسباتی دشمن حساس تر شود، بتواند حتی شرایط موجود را نیز حفظ کند؟ با این حساب به رئیس دولت باید عرض کرد: «آقای احمدی نژاد! یک خط بنویسید و استعفاء دهید، هیچ اتفاق منفی نمی افتد» و چه بسا شرایط باثبات تر اقتصادی و سیاسی با تشکیل دولتی متشکل از نخبگان اقتصادی و سیاسی که بسیاری از ایشان در دوران هشت ساله شما روزنامه می خواندند، شکل بگیرد.بی تردید می دانید که جمهوری اسلامی شرایط بسیار دشوارتری از امروز نظیر خرداد 1360 و یا تیرماه 1367 را سپری کرده است و قطعا قادر به عبور از شرایط فعلی است. نکته مهم در این میان حضور و عدم حضور شماست که در صورت استعفای حضرتعالی، دست کم مردم و نظام نگران بحران سازی های مداوم در سیاست خارجی از طریق یک موضعگیری تنش زا، گفتن یک سخن نسنجیده، انتصاب پرابهام و برخی حریف طلبی نیستند و انتظار نگارنده در آن شرایط این است که درصدی مشکلات و مصائب پیش رو از همین طریق تقلیل یابد.در صورت عمل به وعده تان که رسم جوانمردی نیز هست، انشاءالله در تهران و در منزل نوسازتان امکان سکونت خواهید داشت و نیازی به سفر به پاریس یا دیگر اقلیم ها نخواهد شد و بی شک حضرتعالی به عنوان یک شهروند عادی به زندگی ادامه خواهید داد و چه بسا مردم نیز برای این تصمیم دعایتان کنند؛ هرچند ممکن است برخی اشخاصی که در هشت سال اخیر یا حتی پیش از آن به واسطه گفتار یا برخی تصمیمات حضرتعالی گرفتار ثلمه ای شده اند، دست به دادخواهی بزنند و طبیعتاً حضرتعالی نیز که همه مردم را دوست دارید، در این حوزه پاسخگو خواهید بود، هرچند اگر عدد این شکایات از مجموع عدد روزهایی که بر شما در پاستور و بهشت گذشت، عبور کند و این روحیه عدالت طلبی و پاسخگویی تان را نشان خواهند داد. درنگ نکنید و آن یک خط را بنویسید، که مردم دعایتان می کنند؛ البته اگر آنچه گفتید، صرفاً یک حربه نبوده است.«بازتاب»، مهدی خرم دل

سعیدقاسمی: هیچ دوره‌ای به اندازه این دوره احمدی نژاد، آقا خودش را خرج نکرد/ در این دوره احمدی نژاد خون دل خوردیم

نماینده ولی فقیه: احمدی نژاد خیال می کند که مردم مشتی نادان و هالو هستند


نوشته شده در تاريخ 91/07/14 توسط جواد ولی نقندر

 احمدی نژاد در کنفرانس خبری امروز خود، ابتدا با حمله به خبرگزاری فارس از سپاه به عنوان یک نهاد امنیتی که در سیاست دخالت می کند یاد کرد،سپس به رییس مجلس حمله کرد، آن گاه قوه قضاییه و شهرداری تهران را مورد مهرورزی قرار دارد و در این مسیر با طعنه زدن به انتقادات رهبری از فرهنگ به عنوان نظر شخصی، سازمان تبلیغات را هم بی نصیب نگذاشت، وی در کنار متبرک نمودن تمامی اجزای نظام، حتی بخشی از دولت را نیز بی نصیب نگذاشت و وزیر ارشاد را هم مورد عنایت قرار داده و به مشاور بین الملل رهبری هم طعنه زد و در پایان کنایه ای هم به مراجع تقلید زد. وی بعد از بازگشت از نیویورک نیز در برنامه های بیرونی نظیر برنامه نیروی انتظامی شرکت کرده، اما چون گذشته در دفتر خود حضور نمی یابد که یادآور دورکاری 11 روزه است و البته برخی آن را استراحت بعد از سفر نامیده اند.«بازتاب» برای پاسخ دادن به این پرسش، از برخی منابع آگاه کسب خبر کرده که نتیجه آن صدور حکم بازداشت برای محمدرضا رحیمی، معاون اول احمدی نژاد می باشد.گفته می شود این حکم که هفته گذشته صادر شده بود، با توجه به رویه های قانونی که هنگام سفر خارجی رییس جمهور، معاون اول وی باید در کشور حضور داشته باشد، در زمان سفر محمود احمدی نژاد به نیویورک اجرا نشده و اجرای آن به هفته جاری موکول شده بود که احمدی نژاد با اطلاع از این موضوع، در چند روز گذشته بر سر کار خود در نهاد ریاست جمهوری حاضر نشده و برای جلوگیری از این اقدام، قصد ملاقات با رییس قوه قضاییه را داشته که آن نیز ممکن نشده است و پس از آن که توسل برای استفاده از اختیارات رهبری در توقف حکم قضایی نیز نتیجه نداده، وی حرکت انتحاری امروز را انجام داده است.احمدی نژاد با این حرکت، قصد القای این موضوع را دارد که در صورت اجرای حکم رحیمی، این دستگیری به خاطر مواضع امروز و انتقادات وی بوده و همچنین با تهدید ضمنی به استعفا با به کار بردن "دست خطی می نویسم و خداحافظ شما"، نظام را از ورود به خط قرمزش، یعنی دستگیری اعضای کابینه بر حذر داشته است.باید منتظر بود تا روشن شود نتیجه این تاکتیک چه خواهد بود آیا حکم رحیمی اجرا خواهد شد یا بار دیگر رییس دولت با جنگ روانی موفق خواهد شد اهدافش را محقق سازد.

شباهت اظهارات احمدی نژاد و کلینتون از زبان حدادیان

توافق اتحادیه های صنفی و بسیج اصناف: بازگشایی بازار در روز شنبه با حضور نیروهای امنیتی

16 نفر از عوامل اختلال در بازار ارز بازداشت شدند

دستگیری دو اروپایی در اغتشاش امروز

علاءالدین تعطیل شد

باهنر دلیل "افزایش نرخ ارز" را گفت

نامه سرگشاده ارزی به رئیس جمهور؛بازار ارز تدبیر صحیح می‌خواهد

انتقادات‌ صریح ‌لاریجانی از مدیریت ‌اقتصادی‌ دولت؛ روش‌های رابین‌هودی در اقتصاد هیچ‌وقت جواب نمی‌دهد

چه کسانی پشت پرده تجمع امروز مقابل بانک مرکزی بودند!

سایت های اعلام نرخ ارز فیلتر شدند

آقای احمدی نژاد! با صد برگ ندامتنامه نيز حساب اشتباهات خطرناك شما پاك نخواهد شد

چه اتفاقي دارد مي‌افتد؟ چه بايد كرد؟


نوشته شده در تاريخ 91/07/12 توسط جواد ولی نقندر

صلاحي مي رود، مرتضوي مي آيد: سید صولت مرتضوی، معاون سیاسی وزیر کشور به زودی به عنوان استاندار خراسان رضوی معرفی می‌شود.همچنين شنيده شده محمد‌ جعفر بهداد یکی از گزینه‌های جدی جایگزین مرتضوی در معاونت سیاسی وزارت کشور است که گویا انتصاب وی با مخالفت برخی مراجع مواجه شده است

نامه حاج حیدر رحیم پور خطاب به استاندار خراسان رضوی:آری آقای استاندار هزینه کردن مبلغی بالغ بر یک میلیارد دلار جهت تکمیل همه طرح های نیمه تمام سال‌های گذشته و هر گونه طرح صنعتی، معدنی، کشاورزی و فرهنگی سال 90 خراسان رضوی که بیش از چند کشور اروپایی وسعت دارد، چیزی نیست که بدان افتخار فرمایید زیرا اضافه بر اندک بودن کمیت مبلغ، حرکت کیفی استان در رشته‌های تولیدی و رکود همه جانبه تولیدات و گرانی‌ها، نشان‌دهنده درماندگی هر گونه تولیدی در دوران مدیریت حضرتتان می‌باشد و اگر باور ندارید سری به شهرک‌های صنعتی زده و یا لحظه‌ای پای درددل کشاورزان و دامداران بنشینید.سرورم مهم این است که دوران مدیریت حضرتتان حواله 8 میلیارد و نیم تومانی آقای رئیس جمهور برای تاسیس کارخانه ژئوممبران، نکول و پرداخت نشد و در این مدت کشاورزان به اضطرار 400 میلیارد تومان یعنی به اندازه یک سوم از کل هزینه‌های خراسان رضوی از این ورقه به ایران وارد و بیش از هزار نفر از وابستگان به این صنعت بیکار و صنعت آبیاری قطره‌ای نیمه معلق و پایان سال حضرتتان اعلان می‌فرمایید از آن جا که مبلغ 54 میلیار تومان از بودجه‌های تولیدی خراسان جذب نشده به تهران برگشت داده می‌شود؟!!

توقف خط دو قطار شهري مشهد در ایستگاه نقدینگی:علت اصلي توقف احداث خط دو قطار شهري مشهد از سمت طبرسي عدم تزريق نقدينگي از سوي پيمانكار اين طرح بوده است.

پشت پرده راه اندازي جغرافیای سیاسی دانشگاه امام رضا(ع):قاليباف و محسن رضايي، فرمانده سابق سپاه پاسداران كمك زيادي به راه اندازي اين رشته در دانشگاه امام رضا(ع) كرده اند.شايان ذكر است راه اندازي مقطع دكترا در رشته جغرافياي سياسي به دليل رايزني هاي اين دو مسوول و برخورداري از منافع مالي بوده است.


نوشته شده در تاريخ 91/07/03 توسط جواد ولی نقندر

شنیدم بعضی از دانشجویان عزیز قصد داشتند در مقابل منزل مهدی هاشمی تجمع کنند !! اخر این کار یعنی چه ؟ حال که این فرد خود با پای خود امده تا به اتهاماتش رسیدگی شود و دستگاه قضایی هم از زمان ورود این شخص به وظیفه خودش دارد عمل می کند این کارها چه معنی دارد ؟ این که هاشمی و فرزندانش تصمیم گرفتند قانون را فصل لخطاب بدانند!! دیگر تجمع چه معنایی دارد ؟ دوستان باید بدانند که حزب الله دنبال تلافی و انتقام گیری نیست و ان چیز که بسیار مهم است اجرای عدالت است .

اما اگر دوستان خیلی نگران اجرای عدالت هستند بروند درب منزل متهم خانه فاطمی یا درب خانه قاضی مرتضوی و از ان دو بخواهند به قانون احترام بگذارد ؟


مهدی هاشمی به کشور بازگشت! تا ان طور که خودش قول داده در دادگاه پاسخگو اعمالش باشد؟ این را باید به فال نیک گرفت که فردی بیاید و خود را تسلیم عدالت کند ؟ تا اینجای کار اقا مهدی از بعضی اقایان که هر کدام به نحوی به مفاسد مختلف از اقتصادی گرفته تا امنیتی و خانه فاطمی متهم هستند و به جای پاسخگو بودندر مقابل عدالت و قانون قد علم می کنند یک گام جلوتر است !؟

اما این تازه شروع کار است زیرا مردم ایران به خوبی از قدرت ونفوذ خانواده هاشمی باخبرند و می دانند که پدر و مادر این فرزندان برای انها حاضر به هر کاری هستند ؟ این که هاشمی رفسنجانی توانسته برای مهدی که او را به جرات می توان بزرگترین و اصلی ترین اشوبگر سال ۸۸ نامید کاری انجام دهد یا از مقامات امنیتی و قضایی برای ازادی او قولی بگیرد یا نه بی خبرم ؟ اما از ته دل ارزو می کنم هاشمی رفسنجانی به مانند دیگر بزرگان انقلاب قانون را فصل الخطاب بداند و در مقابل ان به مانند منتظری ناایستد .این را هم بگویم که ایت الله لاریجانی را باید مقتدر ترین رئیس قوه قضاییه در این ۲ دهه بدانیم و امیدوارم ایشان در این ماجرا هم با قدرت عمل کند تا مردم ببینند فرقی میان مهدی هاشمی و انان نیست .

در اخر باید بگویم من کوچکتر از ان هستم که سفارشی به نیروهای هوشیار و فداکار امنیتی کنم اما از انان خواهش می کنم مواظب این اقازاده اشوبگر باشند زیرا امدن او به کشور وجدا شدن از اغوش روباه پیر در این زمان را نباید عادی فرض کرد ؟ من اطمینان دارم مهدی برای برنامه خاصی وارد کشور شده ؟ این فرد امروز دارای دکترای اشوب وفتنه از بزرگترین کشور مکار دنیا است .

الگوهایی ستودنی برای هاشمی رفسنجانی / آیت الله‌هایی که به خاطر انقلاب فرزندانشان را

مهدی و فائزه راهی اوین شدند؛ از مرتضوی چه خبر؟

سعید قاسمی: چرا فائزه را گرفتید؟ /چرا مهدی برگشت؟/ می خواستم ریشم را درمراسم رسمی بتراشم اما...

فیلم: لحظه خداحافظی آیت الله هاشمی با فرزندش مهدی

پژمانفر:‌‌مهدی و فائزه ‌هاشمی در برابر محاکمه نباید مصون باشند

جواد کریمی قدوسی :نقش پررنگ مهدی و فائزه هاشمی در فتنه 88

شمقدری :مهدی و فائزه هاشمی بازیگران اصلی فتنه بودند‌

دبیر اتحادیه تشکل‌های دانشگاه آزاد خواستار رسیدگی قضایی به پول‌های هزینه شده به نام آکسفورد و به کام مهدی هاشمی شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) ضمن تقدیر از آیت‌الله لاریجانی در برخورد با فائزه هاشمی، خواستار قاطعیت در صدور حکم مهدی هاشمی شد.

سناریوهای بازگشت مهدی هاشمی و تاکید کارگزاران به حضور فعال در انتخابات

پرونده بلاتکلیف رشوه 15 میلیون دلاری استات‌اویل به آقازاده ایرانی

نظر آیت الله هاشمی درباره بازداشت فرزندانش

اظهارات فاطمه‌ هاشمی علیه‌ پروین‌ احمدی‌نژاد

برنامه مهدی هاشمی برای انتقام گیری از رسانه های ارزشی

فاطمه هاشمی: صادق لاریجانی و محسنی اژه‌ای نمی‌خواستند مهدی به کشور بیاید!

مهدی هاشمی چرا در آستانه انتخابات به ایران بازگشت؟

اسماعیل کوثری :مهدی هاشمی به دنبال برنامه ریزی برای توطئه جدید است

قوه قضائیه همین امشب با مهدی هاشمی برخورد کند

علیزاده طباطبایی: مهدی هاشمی راهی خانه پدر شد

استفاده مهدی هاشمی از بازداشت فائزه

پایان تفهیم اتهام مهدی هاشمی/ نماینده دادستان حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد

فاطمه و یاسر هاشمی مدعی بازداشت برادرشان شدند

تجمع دانشجویان مقابل منزل مهدی هاشمی لغو شد/ به دنبال اقدامات قانونی هستیم


نوشته شده در تاريخ 91/07/03 توسط جواد ولی نقندر

از روز اول که جبهه پایداری تشکیل شد اینجانب در همین وبلاگ اعلام کردم بعضی از افراد این جبهه مواضع متفاوت و در بعضی موارد به شدت مخالف  با بزرگان جبهه پایداری همچون ایت الله مصباح دارند ؟ دوستانی همچون دکتر الهام یا جناب کوچک زاده تکلیف خودشان با دولت وجریان انحرافی را هنوز مشخص نکرده اند ؟ این عزیزان از یک طرف اعلام می کنند ما مخالف انحرافی ها هستیم و احمدی نژاد را جدا از این جریان می دانیم ! اما ان طرف اقای ریس جمهور اعلام می کند مواضع اقای مشایی همان مواضع دولت است !! حال این دوستان غیر از این است که خودشان را فریب می دهند یا قصد فریب دیگران را  دارند ؟ همین انحرافی ها در هفته های اخیر حملات شدید و توهین امیزی  به ایت الله مصباح کردند اما دوستان دیدند کوچکترین صدایی از این اقایان در نیامد یا حداقل ان طور که رگ گردنشان در مجلس برای مرتضوی بیرون زده بود در مقابل جوانفکر ودوستانش بیرون نزد !!؟ 

بدون تعارف باید بگویم بنده این دوستان را جدا از جریان داخل دولت نمی دانم . به نطر من این اقایان جرات مشایی و دوستانش را ندارند که ان طور بی پروا افکار خودشان را علنی کند ؟ و گرنه مخالفتی هم ندارند.


نوشته شده در تاريخ 91/06/31 توسط جواد ولی نقندر

امت حزب الله در تمام کشور های اسلامی در اعتراض به ساخت فیلم موهن علیه پیامبر اسلام با تجمعات اعتراض امیز خود در مقابل لانه های شیطان قصد تعطیلی این محافل شیطانی را دارند . که در همین راه توانسته اند در لیبی یکی از سربازان شیطان را به هلاکت برسانند که باید به انها خسته نباشید و ماشاءالله گفت . در مصر ، تونس ،یمن هم جوانان در مقابل این لانه های شیطانی در حال نبرد هستند . اما در طرف دیگر ماجرا سران این کشورها یا سکوت کرده اند یا از ترس دولت شیطانی امریکا به ان مرکز فتنه بابت کشته شدن یکی از نوکرانش در لیبی تسلیت گفته وابراز همدردی می کنند . دولت ترکیه و شاه سعودی که به نوکری و غلامی دولت امریکا مشهور هستند از پیشگامان در ابراز همدردی می باشند !؟

البته باید امریکا و ان رژیم جنایتکار صهیونیست بدانند امت اسلام رهبر واقعی خود را شناخته و در تمام دنیا گوش به فرمان ایشان است و در همین ماجرا هم دیدند که امام خامنه ای که رهبر مسلمین جهان می باشند چطور شجاعانه به میدان امدند و مقصر اصلی را به امت حزب الله معرفی کردند و راه را نشان دادند.


نوشته شده در تاريخ 91/06/25 توسط جواد ولی نقندر
اداره کل فرهنگ و ارشاد استان لرستان در حالی با صادر کردن لوح تقدیر خطاب به سه تن از طلاب انقلابی بروجرد ، حمایت خود را از تلاش های فرهنگی و انقلابی آنان اعلام کرد که در مقابل دادگاه ویژه روحانیت در اقدامی متفاوت احکام سنگینی را بر علیه آنلان صادر کرده است.این روزها برخورد با نیروهای ارزشی و انقلابی وارد عرصه نوین و عجیبی شده است که جای تامل و تاسف فراوان دارد. اگرچه همگان باید به قانون و مقررات کشور پایبند باشند اما برخی برخوردهای سختگیرانه علیه نیروهای ارزشی و انقلابی که از سویی مورد تقدیر بزرگان و دیگر مسئولان قرار می گیرند؛ نه تنها دور از انتظار و غیرقابل درک می باشد بلکه در نگاهی عمیق و ژرف به آینده، این نوع برخوردها هرگز به مصلحت نظام و انقلاب نبوده است و تنها موجبات سرخوردگی و دلسردی نیروهای ارزشی و انقلابی را فراهم می کند و از سویی دیگر خشنودی دشمنان نظام و اسلام را در پی خواهد داشت.بنابر گزارشات، از چهارشنبه هفته گذشته و در پی برخورد دادگاه ویژه روحانیت با سه تن از طلاب انقلابی و ولایتمدار بروجرد ، جمعی از طلاب و روحانیون بروجردی در اعتراض یه این برخورد در مدرسه علمیه امام صادق (علیه السلام) بروجرد تحصن کردند و دو روز پیش نیز اولین پیاده روی عدالتخواهان ولایتمدار در بروجرد و با حضور جمعی از طلاب و روحانیون متحصن بروجردی و جمعی از روحانیون قمی برگزار شد. این پیاده روی از محل تصحن مدرسه علمیه امام صادق (علیه السلام) بروجرد آغاز و تا تپه شهدای گمنام بروجرد ادامه یافت.در همین راستا اخیرا آیت الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد در نامه‌ای خطاب به رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کل کشور با ابراز تاسف از تعقیب قانونی جمعی از طلاب بسیجی ناهی از منکر در بروجرد توسط دادگاه ویژه روحانیت اهواز، این اقدام را برخورد ناحقی با آمرین به معروف که سبب جریحه‌دار شدن عواطف دینی مردم شده است برشمرد و از حجت الاسلام و المسلمین زرگر خواست تا این مطلب را بصورت جدی پیگیری کند.از سوی دیگر و به دنبال فعالیت گسترده طلاب بروجرد در فرهنگ سازی مقوله حجاب و عفاف ، نهادها و افراد مختلف حمایت خود را از این اقدامات فرهنگی اعلام کردند و نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بارها در جمع متحصنین حضور پیدا کرده است.اداره کل فرهنگ و ارشاد استان لرستان نیز ضمن صادر کردن لوح تقدیر خطاب به سه تن از طلاب فعال در این امر ، حمایت خود را از تلاش های فرهنگی انجام شده این طلاب، اعلام نمود.
در مقابل این حمایتهای گسترده صورت گرفته از سوی رسانه های ارزشی و شخصیتهای حقیقی و حقوقی و همچنین برخی نهادهای فرهنگی کشور، دادگاه ویژه روحانیت در برخوردی متفاوت، احکام سخت گیرانه ای را علیه این طلاب صادر نمود.حال جای سئوال دارد که چگونه یک جمع با یک اندیشه و عملکرد واحد، با برخورد کاملا متناقض و متفاوت مسئولین و دلسوزان در نظام مقدس جمهوری اسلامی مواجه می شوند.؟!اگر عملکرد این افراد خطا و اشتباه بوده و مستحق مجازاتند؛ چگونه حضرت آیت الله علم الهدی بعنوان یک عالم انقلابی و بصیر و عضو خبرگان رهبری و امام جمعه شهیر مشهد مقدس و همچنین علی اسماعیلیان بعنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و جمعی دیگر از دلسوزان نظام و انقلاب از آنان حمایت و تجلیل می کنند؟!آیا این گناه جوانان دغدغه مند ارزشی و انقلابی کشور است که سعی در ترویج ارزشها در جامعه را دارند یا قصور مسئولین کشور در امور فرهنگی می باشد که با کوتاهی و کم کاری شان شرایط را به جایی رسانده اند که این روزها بی حیایی و بی عفتی چهره بسیاری از شهرهای مذهبی را نیز آلوده کرده است؟دیگر بی بندوباران و عقده ای مسلکان نیازی به رفتن به تایلند و آنتالیا و دبی ندارند تا اندام و مد خویش را به رخ دیگران بکشانند بلکه براحتی و بدون هیچ مزاحمتی در خیابانها و سواحل کشور خودمان مجال هر کاری را پیدا می کنند و اگر فرد متحجری (!) هم قصد مزاحمت برای بی بندوباران و یا باندهای فساد کشور را داشته باشد؛ برخی قوانین آنرا سر جایش خواهد نشاند که دیگر جسارت امر به معروف و نهی از منکر نداشته باشد. البته اگر هم قانون برای آمران به معروف مزاحمت درست نکند؛ اراذل و اوباش و بی بندوباران آنقدر جسارت و شهامت پیدا کرده اند که شیشه ای بر چشم مزاحمان خود فرو کنند!

تصاویر ذیل خود گویای برخی مسائل است.

ابتدا تصاویری از آزادی مروجان بی عفتی و بی حیایی در جامعه

 
و در ادامه شرح ماجرا و تصاویری از سرانجام آمرین به معروف و ناهیان از منکر


حجت الاسلام فروزش

خرداد ماه سال 90 خبري منتشر شد مبني بر مضروب شدن حجت الاسلام و المسلمین فروزش، طلبه امر به معروف توسط اراذل و او باش كه اين اتفاق باعث نقص عضو اين روحاني جوان گرديد.شامگاه شانزدهم خردادماه سال گذشته ، حجت الاسلام فرزاد فروزش امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران توسط یکی از دو راکب یک دستگاه موتورسیکلت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به شدت از ناحیه چشم مجروح شد. شدت جراحات به حدی بود که فروزش بینائی چشم راست خود را از دست داد.حجت الاسلام فروزش نیز پس از انتقال به بیمارستان در تشریح ماجرا گفت: ساعت 22 شب سه‌شنبه 16 خرداد در خیابان شریعتی، پائین‌تر از خیابان ملک به همراه 2 نفر داخل خودروی خود در حال عبور بودیم که ناگهان صدای فریادهای دختر جوانی را شنیدیم.بلافاصله پس از شنیدن این فریادها به سمت صدا حرکت کرده و مشاهده کردیم که 2 نفر از اراذل و اوباش سوار بر یک موتور برای ربایش دختر جوان اقدام کرده‌اند. این اراذل و اوباش قصد داشتند به زور، دختر جوان را سوار بر موتور کرده و با خود ببرند اما او با فریادهای خود درخواست کمک کرده و از سوار شدن خودداری می‌کرد . 2 پسر جوان نیز وی را ضرب و شتم کرده و مورد هتاکی قرار می‌دادند.وی ادامه داد: با مشاهده این صحنه برای نجات دادن دختر جوان به سمت اراذل و اوباش مهاجم یورش بردیم. هنگام درگیری، یکی از آنها که شیشه نوشابه‌ای در دست داشت، این شیشه را با زدن به بدنه موتور شکست و سپس با آن چندین ضربه به چشم راست من وارد کرد.حجت الاسلام فروزش هم اکنون بیش از دو میلیون و 500هزار تومان هزینه درمان پرداخت کرده که تمامی هزینه ها را قرض کرده است و مسئولان برخلاف قول و وعیدها هزینه ای را پرداخت نکرده اند . این روحانی آمر به معروف در گفتگو با مهر گفت تنها از ضارب شاکی است و از سایر متهمان شکایتی ندارد.حجت الاسلام سید محمود مصطفوی منتظری

امام جماعت مسجد انصار الحسین (ع) تهران دیگر قربانی امر به معروف است. وی اردیبهشت ماه سال 90 در اثر ضربه‌ یکی از اراذل چشم چپش را از دست داده است به طوری که پزشکان بیمارستان لبافی نژاد مجبور به تخلیه چشم او شدند.امام جماعت مسجد انصار الحسین (ع) تهران اردیبهشتسال گذشته در اثر ضربه‌ یکی از اراذل چشم چپش را از دست داده است به طوری که پزشکان بیمارستان لبافی نژاد مجبور به تخلیه چشم او شدند.حجت الاسلام سید محمود مصطفوی منتظری گفت: روز دهم اردیبهشت ماه سال 90 در محدوده خیابان ۳۰ متری نیروی هوایی دختر و پسری را دیدم که پس از نهی از منکر به آنها، پسر جوان به من فحاشی کرد. اهمیتی ندادم و به راهم ادامه دادم ولی پسر جوان به سمتم حمله ور شد و با مشتش به صورتم زد.وی با بیان اینکه حدس می زنم پسر جوان وسیله ای در دست داشت و با آن به چشم چپم ضربه وارد کرد گفت: ضربه به حدی بود که دیگر متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد و فقط فریاد می زدم که چشمم کور شد.علی خلیلی، طلبه جوان آمر به معروف

علي خليلي، طلبه 19ساله در شب نيمه شعبان و بعد از پايان مراسم جشن، به همراه دو تن از دانش آموزانش در حال عبور از خيابان بود كه با صحنه بسيار زشتي مواجه شد.7خلافكار در منطقه تهرانپارس كنار خيابان در حال ايجاد مزاحمت براي دو دخترجوان بودند كه علي، بر اساس وظيفه به آنها تذكر مي دهد.اما خلافكارها با حالتي غير عادي به سوي طلبه جوان ودو دانش آموز حمله ور شده وپس از ضرب وشتم آنها، با ضربه چاقو به گردن ، علي خليلي را غرق در خون مي كنند.
حبس و شلاق برای طلاب جوان و انقلابی بروجرد

رجا چندی پیش در اینباره نوشت: در حالی که رهبر انقلاب بارها نسبت به برخوردهای تند با جوانان انقلابی ابراز انزجار کرده و در فرمایشات خود ضمن دعوت از همه برای پایبندی به اخلاق اسلامی و قانون تاکید کردند: "مبادا کسانی به بهانه‌ی این حرف جوانان انقلابی را به عنوان جوان‌هاى تند، مورد ملامت و شماتت قرار بدهند؛ نه، من همه‌ى جوان‌هاى غیور کشور را، جوان‌هاى مؤمنِ انقلابى کشور را فرزندان خودم می‌دانم و پشت سر آنها قرار می‌گیرم؛ من از جوانان انقلابى و مؤمن و غیور حمایت می‌کنم” اما رویه برخور با جوانانی که بنابر احساس تکلیف شرعی و دینی خود اقدام به امر به معروف و نهی از منکر ‌می‌کنند، هنوز ادامه دارد.حکم دادگاه ویژه روحانیت که در آن سه تن از طلاب ناهی از منکر بروجرد را به شلاق، حبس و نفی بلد محکوم کرده است، با اعتراض و تجمع جمعی از طلاب بروجردی در مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام این شهر همراه شد.بنا به این گزارش،‌ از اواخر هفته گذشته جمعی از طلاب و روحانیون بروجردی در اعتراض به در مدرسه علمیه امام صادق (علیه السلام) این شهر تحصن کردند.ماجرا از آنجا آغاز شد که جمعی از طلاب و روحانیون بروجردی از چند سال پیش و در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب، فعالیت‌های علمی و فرهنگی خود را در باب امر به معروف ونهی از منکر، فرهنگ‌سازی مقوله مهم حجاب و همچنین مطالبه عدالت و نظارت مردم بر عملکرد مسئولین آغاز کردند.از جمله فعالیت‌های این جمع نامه‌ای به مسئولان شهر و استان بود که با امضای ۹۰ تن از طلاب و روحانیون منتشر شد. طلاب در این نامه با یادآوری نمونه‌هایی مصداقی از روند بدحجابی، خواستار جلوگیری از آن شدند.گسترش پدیده بدحجابی در اماکن عمومی شهری که زادگاه بزرگانی همچون آیت الله بروجردی بوده و بنا بر این بود تا قم ثانی شود باعث جریحه‌دار شدن احساسات و عواطف دینی اهالی بروجرد شده بود که بر این باور بودند از سوی مسئولان اقدام لازم برای جلوگیری از آن صورت نگرفته است.طلاب و روحانیون پس از آن که پاسخی به این نامه از سوی مقامات مسئول دریافت نکردند، در مقابل یکی از کلانتری‌های شهر بروجرد اقدام به تجمعی آرام و مسالمت‌آمیز کرده و از نیروی انتظامی خواستند تا با مظاهر فساد و بی‌بندوباری در بروجرد برخورد کنند.پس از این تجمع مسئولان نهادهای امنیتی و انتظامی به جای پاسخ‌گویی مناسب و منطقی به مطالبات قانونی طلاب، در برخوردی توهین آمیز سه تن از آنها را احضار و به مدت ۶ روز بازداشت کردند و بعد از آن نیز دادگاه وی‍ژه روحانیت در حکمی عجیب متهم ردیف اول را به تحمل ۶ ماه حبس، ۳۰ ضربه شلاق، پرداخت یک میلیون ریال جزای نقدی و ۵ سال اخراج از شهر بروجرد و متهم ردیف دوم و سوم را هر کدام به ترتیب به تحمل یکصد روز حبس، ۲۰ ضربه شلاق و پرداخت پانصد هزار ریال جزای نقدی محکوم کرد.پس از آن جمعی از طلاب و فضلای بروجردی در اعتراض به این حکم و دیگر رفتارهای نامناسب برخی از مسئولان بروجردی با طلاب ولایی و انقلابی در مسجد مدرسه علمیه امام صادق (علیه السلام) این شهر تجمع و اعلام کردند تا زمانی که مطالبات به حق مردم انقلابی بروجرد در مقابله روند بی‌حیایی در جامعه و همجنین موضوع برخورد تحکم آمیز و غیرقانونی که در چند سال اخیر با نیروهای انقلابی و ولایی توسط برخی از نهادها صورت گرفته است، رسیدگی نشده به اعتراض خود ادامه خواهند داد.

و این هم تصاویری از توسل و اشک طلاب متحصن برای مظلومیت آرمانهای انقلاب و اسلام و احکام صادر شده برای نیروهای انقلاب


حال مسئولینی که با جوانان انقلابی چنین برخوردهای تند و سختگیرانه ای می کنند باید پاسخگو باشند که اگر این جمع اندک دغدغه مند و آرمانگرا نیز در جامعه به وظیفه خود عمل نکنند و بصورت عملی و بدور از شعارهای مرسوم و دیپلماتیک و بی تاثیر برخی مسئولین، سعی در مبارزه با بی بندوباری و فحشاء ننمایند؛ جز این است که تک تک مراکز عمومی و خیابانهای کشور تبدیل به نمایشگاه عرضه مد و مدلهای غربی و غیر اسلامی خواهد شد و نهایتا باید در مقابل برنامه های ضدفرهنگی غرب سر تسلیم فرود آوریم و با دست خودمان افسار اسب تراوای مهاجمین فرهنگ غربی را به داخل کشور بکشیم؟!متاسفانه استمرار این سبک برخوردهای تند و زننده در قبال جوانان انقلابی که بارها از سوی ولی امر مسلمین نیز صریحا نهی شده است؛ منجر گردیده که علاوه بر دلسردی جوانان انقلابی، بسیاری از رسانه های ارزشی نیز دل و دماغی برای مبارزه با منکرات در جامعه نداشته باشند زیرا رسانه های آرمانگرا بر روی هر معضل فرهنگی که دست می گذارند؛ سر نخش به کم کاری یک ارگان یا نهاد مسئول در کشور بر می گردد و نهاد مربوطه با استفاده از ابزار قدرت خود؛ آرامش و امنیت منتقدین را به گونه ای سلب خواهد کرد که دیگر کسی جسارت نقد و گلایه نخواهد داشت و این یعنی همان چیزی که دشمنان نظام و انقلاب بدنبال آن هستند.البته ناگفته نماند که انتقادات در این راستا دال بر این موضوع نیست که نیروهای ارزشی و انقلابی، فعالیتهای فرهنگی و آرمانگرایانه خود را فراقانونی دنبال کنند بلکه گلایه اصلی این است که چرا باید کار بجایی برسد که بخاطر عدم تبیین مرز فعالیتهای فرهنگی و انقلابی مثبت و منفی از سوی مسئولین، جوانان انقلابی در سردرگمی آشکار نتوانند بین عملکرد فرهنگی و اقدام غیرقانونی خود تمییز دهند تا اینکه چنین شرایطی رخ دهد و متعاقبا چنین برخوردهایی باعث بی تفاوتی جوانان به مقوله امر به معروف و نهی از منکر خواهد شد.متن لوح تقدیر اداره کل فرهنگ و ارشاد استان لرستان از طلاب آمر به معروف بروجرد بدین شرح می باشد:

نباید دلسوزان جامعه بگذارند معیار های الهی عوض بشوند.

امام خامنه ای مدظله العالی

نظر به ضرورت فعالیت و حضور همه جانبه در جبهه فرهنگی که به فرمایش مقام عظمای ولایت نیاز به جهاد فرهنگی می باشد.

لذا از همکاریهای بی دریغ و کوشش های مستمری که در راستای نیل به اهداف فرهنگی مذهبی وهمچنین تلاش برای احیاء گفتمان امام خامنه ای (مدظله العالی) و منویات ایشان وهمچنین تلاش در احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر مخصوصا مقوله عفاف وحجاب داشته اید، ما را بر آن داشت تا ضمن تقدیر از همت والایتان، از خداوند بزرگ سر افرازی روز افزونتان را آرزو نمائیم.

علی اسماعیلیان

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان

به هر حال این وظیفه مسئولین و دلسوزان نظام است که برای یکبار هم که شده است، مرز بین فعالیت فرهنگی و ضدفرهنگی را مشخص و تبیین کنند تا در این راستا جوانان و نظام بیش از این تاوان ندهند و تمسخر و لبخند رضایت دشمنان نظام و انقلاب را شاهد نباشیم و از سوی دیگر نیروهای انقلاب بدانند که در قبال معضلات فرهنگی صدای اعتراض شان را چگونه بلند کنند که سر برخی مسئولین به درد نیاید.

ضرب و شتم ناهی از منکر توسط اراذل و اوباش در تهران (+عکس)

بیانیه انصار حزب الله تبریز در حمایت از طلاب و روحانیون عدالتخواه بروجرد


سواحل شمال در حال اروپایی شدن!+سند

 رسانه های مختلف چندین بار اخبار مختلفی را از سواحل شمال منتشر کردند که شاید به گوش مسئولین کشور رسیده باشد اما ، هنوز اوضاع سواحل و شهرک های خصوصی و عمومی شمال ایران همان بوده که در حال حاضر است.در برخی از سواحل شمال به خصوص بیشتر در محمود آباد و فریدون کنار ، متل قو اتفاقات خیلی عجیب می افتد که مردم عام به فکر می روند که آیا اینجا ایران است! که این بی بندی و باری ها از شنا کردن دختر و پسر در آب و بزن برقص و پارتی ها شبانه است که از چشم مامورین نیروی انتظامی دور است یا به علل های مختلف اقدامی بر علیه آنها نمی کنند.برخی از این اتفاقات متاسفانه ! از آقازاده های مسئولین محترم هستند که با آنها بر خوردی نمی شود که برای مثال خواهر زاده آقای (ع-ش) است که شرم است به قلم آوریم عمل فاحش آن را ، به صورت اتفاقی مامورین نیروی انتظامی آن را گرفتند و پس از چند دقیقه این آقا زاده را به خاطر که دایی ایشان از نماینده های ادوار مجلس بودند رها کرده اند! آیا این عدالت است ؟از همه این گزارشات فاجعه انگیز تر ، شهرک های خصوصی است که نیروی انتظامی حق ورود به انجا را ندارند ! و به دلیل عدم کنترل نهاد های نظارتی متاسفانه این بی بند و باری ها اتفاق می افتد.در پاره ای از مواقع برخی تصاویر از این سواحل نیمه خصوصی در اختیار سایت های غیراخلاقی و کاربران شبکه های اجتماعی قرار می گیرد، که با توجه به جنبه نگران کننده اجتماعی آن ،لازم است کنترل بیشتری توسط نیروهای انتظامی و امنیتی کشور روی فعالیت این دهکده ها و سواحل اختصاصی صورت گیرد .

در پایان از مسئولین مربوطه انتظار می رودکه برخورد جدی و چاره برای این بی بند و باری های فجیح در شهرک های خصوصی و سواحل کشور صورت بگیرد.


نوشته شده در تاريخ 91/06/20 توسط جواد ولی نقندر

شنیدم باران کوثری به بازیگر قلاده های طلا که نقش لیدر اشوبگران جلبکی را بازی کرده حمله ور شده و اگر جلویش را نمی گرفتند چه بسا این بنده خدا را راهی بیمارستان می کرده ؟ البته در این که این خانم به اصطلاح هنرمند در حرمت شکنی و دریدگی سابقه طولانی دارد شکی نیست . اما این که چطور کسی نیست جواب او را بدهد جای سئوال دارد  ؟ این بازیگر نما که تنها امتیازش داشتن خانواده ای دارای نفوذ در سینما است این قدر پرو شده که شعبان بی مخ بازی های خودش را جلوی دیدگان همه به نماش می گذارد . باران کوثری و امثال او که اخر و عاقبتی بهتر از گلشیفته فراهانی در انتظارشان نیست اگر امروز این قدر بی حیا و پرو شدند به خاطر کوتاهی مسئولان فرهنگی ما و در ادامه قضایی است ؟ چرا دادستان محترم ما نمی تواند جلوی قلدری این دست از هنرمند نما ها را بگیرد !؟مگر کمال تبریزی و باران کوثری چه گلی به سر این مردم زده اند که می توانند در جلوی دیدگان همه عربده کشی و قلدری کنند . اقای مسئول هر که هستی من نمی دانم اگر نمی توانید برخورد کنید بگویید تا امت حزب الله به مانند سال ۸۸ بار دیگر جواب این بی مخ ها را بدهد .


نوشته شده در تاريخ 91/06/16 توسط جواد ولی نقندر

جوانان حزب اللهی در تمام این سالها چه در دولت هاشمی (پدر تمام انحرافات) خاتمی (فتنه گر)و احمدی نژاد (حامی منحرفین) بر سر اصول انقلاب و ارزش ها ایستاده اند و بهای ان را هم در این سه دولت کم وزیاد داده اند . حزب الله هیچ گاه از تهمت ها نترسیده و با قدرت تمام و به شکل های متفاوت که گاه در تجمعات اعتراض امیز و بعضی اوقات با افشا گریهای رسانه ای انجام داده از انحرافات خبر داده .

باید قبول کنیم که این عزیزان بدون منت و چشم داشتی همیشه و در تمام صحنه ها حضور فعال و پررنگی داشته اند . اگر مراسم بزرگداشت شهدا باشد اول از همه این عزیزان در صحنه حاضر هستند .در تمامی راهپمایی ها حزب الله پیشاپیش هه حضور دارد . در هر کجا از دنیا خاری به پای مسلمانی رود زودتر از همه حتی اقایان تبلیغات اسلامی همین عزیزان راهپمایی راه انداخته و فریاد مرگ بر استکبار را سر می دهند . اگر ضد انقلاب فراخوانی به نوکران داخلی اش دهد قبل از تمامی نیرو های امنیتی حزب الله به عنوان حامی انقلاب در ان محل محکم ایستاده تا نشان دهد هنوز هم این انقلاب را مردم نگه می دارند .

حال بعضی از اقایان که دل خوشی از حزب الله ندارند واین قدرت را در مقابل اراده های شیطانی خود می بینند با  خودسر خواندن یا گروه فشار ، تندروها و هزاران از این دست قصد منزوی کردن جوانان ارزشی و مکتبی را دارند که البته کور خوانده اند . این اقایان که از فتنه گر گرفته تا منحرف و فراری کارگزارانی همه دست به دست هم داه اند تا در انتخابات پیش رو هماهنگ به جوانان حزب اللهی حمله ور شوند ؟وبرای نمونه در حرم امام رضا امت خداجو نسبت به شخصی و سخنانش اعتراض می کنند به سرعت فردی خوش نام ( پاچه خوار هاشمی)  به نام عسگری حزب الله را نشانه میگیرد و هر چه از دهانش در می اید می گوید . در تهران مردم مسلمان در راهپیمایی به اقایی گوشزد می کنند که در سال ۸۸ و ان روز قدس کجا بودی باز همین افراد و این بار فانوس بدست حزب الله را می کوبند!!!

خلاصه همین نفرت اقایان از جوانان حزب اللهی به این عزیزان ثابت می کنند که راه را درست می روند و هر چه خشم این افراد از اقدامات حزب الله بیشتر شود این جوانان خشنود تر وشادمان تر می شوند .

البته ناگفته نماند حزب الله هیچ گاه کاری خلاف قانون انجام نداده و نمی دهد و اگر تجمعی و اعتراضی هم کرده مشخص و اعلام شده و بعد هم در تمام مراحل پاسخگوی کار خویش بوده و اگر در گوشه ای کاری شود و ناشناخته باشد باید به اصل ان عمل مشکوک بود ؟


نوشته شده در تاريخ 91/06/15 توسط جواد ولی نقندر

از مشهد چه خبر :

پيشنهاد رياست دانشگاه امام رضا(ع) به آرين منش:شنیده ها حاکی از ان است که ریاست دانشگاه امام رضا (ع)مشهد به ارین منش نماینده مشهد در مجلس هشتم پیشنهاد شده است.البته تا کنون وی این پیشنهاد را نپذیرفته است و خواسته تامل بیشتری در این خصوص داشته باشد


جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. این به اصطلاح جشن که همزمان با سیزدهمین روز از سال جدید خورشیدی برگزار می‌شود، در حقیقت جشن و پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.


نتانیاهو در جشن پوریم - 1999

در کتاب عهد عتیق درباره این داستان آمده است: «شاه ایران زمین که در پایان جشن ۱۸۰ روزه از باده نوشی بدمست شده بود، در هنگام بدمستی، شهبانو "وشتی" را می‌طلبد تا او را به اغیار بنمایاند. ملکه از این دستور گستاخانه شاه سر باز می‌زند و شاه خشمگین، او را از شهبانویی ساقط می‌كند و او را به دست جلاد می سپارد.یهودیان که در سراسر ایران، نفوذ فراوان داشتند، جسارت‌شان به جایی رسیده بود که از دادن مالیات و خراج استنکاف می‌كردند و این استنکاف موجب شده بود که «‌هامان» صدراعظم خشایارشاه علیه آنان بشورد و آنان را در تنگنا قرار دهد و یا حتی دستور قتل برخی از آنان را صادر كند، البته یهودیان در برخی کتاب‌های خود می‌گویند: "مردخای" که پیشوای دینی یهودیان در عصر خشایارشاه بوده، وقتی حاضر به تعظیم در مقابل ‌هامان نمی‌شود، او و اتباعش مورد غضب‌هامان قرار گرفته و تهدید به مرگ می‌شوند.
یهودیان که به صورت غیررسمی در دربار شاه نفوذ داشتند، چاره می‌اندیشند و از این فرصت استفاده کرده و دخترکی یهودی به نام «اِستِر» را به عنوان ملکه و شهبانوی کشور به پادشاه معرفی می‌کنند و به او نیز توصیه می کنند که یهودی بودن خود را پنهان کند.استر، دخترک یهودی که با پنهان کردن هویت یهودی اش، به دربار خشایارشاه راه یافت و مقدمات کشتار ایرانیان را فراهم کرد


فاحشه‌گری حلال در یهودیت

در سال ۲۰۱۰ یک خاخام یهودی در اسرائیل با اشاره به واقعه پوریم و استر، اعلام کرد جاسوسان زن سازمان موساد مجاز به انجام هر گونه عمل جنسی با دشمنان برای انجام ماموریت خود هستند؛ همانگونه که استر هویت یهودی خود را پنهان کرد و با یک دشمن ایرانی یعنی اخشورش (خشایارشاه) ازدواج کرد و با این کار ملت یهود را نجات داد.
این مورد یکی از موفق ترین عملیات نفوذ زنان جاسوس یهودی در میان مقامات کشورهای دیگر به شمار می رود که با استفاده از زیبایی ظاهر و به خدمت گرفتن جذابیت های جنسی، توطئه های قوم یهود را اجرا کردند و می کنند.شاه سست عنصر نیز وقتی زیبایی او را می‌بیند، شیفته او شده و او را به عنوان ملکه تمام ایرانیان برمی گزیند، بدون آنکه بداند او یهودی است و یا پسرعموی «مردخای» رهبر مذهبی یهودیان ایران است. اِستِر ملکه ایران می‌شود و با نقشه‌های «مردخای» عموی خود، صدراعظم خشایارشاه یعنی هامان را از تخت صدر اعظمی به زیر کشیده و بر دار می‌كند و به همراه ۱۰ پسرش به مرگ محکوم می‌کند.


ضیافت شام استر برای هامان در حضور خشایارشاه

در این ضیافت استر خواستار مجازات هامان بدلیل دشمنی با یهودیان شد

نقاش: ژان ویکتور (قرن 17)


یهودیان حاکم بلامنازع دربار هخامنشی می‌شوند و البته آنان در برخی کتب خود آورده‌اند که ‌هامان در نزد مردخای توبه كرده است که تواریخ دیگر گواهی قتل وی توسط یهودیان را می‌دهند. یهودیان چون بر بلاد ایران حاکم شدند، از پادشاه، سه روز مهلت خواستند تا مخالفان پارسی و ایرانی یهودیان را بکشند و در این سه روز، بیش از 77 هزار ایرانی توسط یهودیان قتل عام شدند و در برخی نقل‌ها، این تعداد تا 500 هزار نفر نیز عنوان شده است.از آن زمان تا کنون، این روز به عنوان "عید یهودیان" زنده نگاه داشته شده و هر سال یهودیان سراسر جهان در این روز مراسم مختلفی از قبیل روزه گرفتن، برپایی جشن و پایکوبی، نوشیدن شراب و افراط در مستی، دادن هدیه به یکدیگر و ... گرامی می دارند. 
عید پوریم 2012
تل آویو - بیت المقدس

اما در سرزمین های اشغالی، پوریم رنگ و بوی دیگری دارد که در ادامه و به تفصیل به آن پرداخته خواهد شد.

واقعه تاریخی؛ هولوکاست ایرانیان به دست یهودیان

در زمان خشایارشاه، یهودیان جزء اقلیت های مذهبی ایران بودند و همواره سعی در نفوذ در دربار شاه ایران داشتند. هامان صدراعظم خشایارشاه بدلیل نافرمانی یهودیان از دستورات و قوانین پادشاهی، از عدم پرداخت مالیات و سرپیچی از فرمان پادشاه این قوم ابراز نگرانی می کند و پادشاه را در جریان توطئه های یهودیان قرار می دهد و از پادشاه می خواهد تا پیش از آنکه این قوم علیه تاج و تخت شاه اقدامی کنند، با توطئه این قوم مقابله کند.
مردخای رهبر یهودیان آن زمان ایران سرانجام با دسیسه های فراوان و فرستادن یکی از دختران یهودی به دربار، او را جانشین شهبانوی ایران که به جرم سرپیچی از دستور گستاخانه خشایارشاه برای نمایان کردن زیبایی های خود برای حاضرین در دربار شاه برکنار شده بود، می کند.مردخای و استر

نقاش: آرنت دی گلدر (قرن 17)


با ورود "استر" دخترک جوان زیباروی یهودی به دربار، مردخای به راحتی نقشه های شوم خود را بوسیله استر و اغوای شاه ایران اجرا می کند. هامان نیز شاه را از توطئه مردخای آگاه می سازد و پادشاه دستور بر دار کردن مردخای را صادر می کند. اما استر که به شدت بر روی شاه سست عنصر تسلط یافته بود، با خائن جلوه دادن هامان و اینکه وی توطئه کشتن شاه را در سر دارد، هامان را بر دار می کنند.
وشتی، شهبانوی ایرانی
وشتی از دستور خشایارشاه برای نمایان کردن زیبایی هایش برای مهمانان شاه خودداری کرد و به دست جلاد شاه کشته شد


نقاش: ادوین لانگ (قرن 19)


توطئه استر و مردخای با کشتن هامان پایان نمی پذیرد و آنها حکم قتل هر 10 پسر هامان را نیز از پادشاه ایران می گیرند و در قدم بعدی 10 پسر هامان نیز کشته می شوند.

اوج دشمنی یهودیان با ایرانیان پس از کشتن هامان و 10 پسرش آنجا بیشتر آشکار می شود که استر و مردخای با کشته شدن پسران هامان نیز راضی نشده و اجساد آن ها را در شهر بر دار می کنند تا میان ایرانیان رعب و وحشت ایجاد کرده و ناگفته سرنوشت دشمنان و مخالفان یهودیان را به نمایش بگذارند.
هامان به جز این 10 پسر، یک فرزند دختر نیز داشت که پیش از کشته شدن، خود کشی می کند.
کشتار نیمی از جمعیت ایران
پس از کشتن هامان، یهودیان مهاجر ساکن در ایران که اینک در دربار نیز راه یافته بودند، به هجوم به شهرهای ایران، دست به قتل عام گسترده ایرانیان می زنند. در 127 استان ایران آن زمان، طی دو روز بیش از 77 هزار ایرانی - و به روایتی دیگر 500 هزار نفر - کشته می شوند.
در کتب مربوط به یهودیان از جمله کتاب استر، یهودیان به کشتار 80 هزار ایرانی اعتراف می کنند اما محققان مستقل این رقم را تا 500 هزار نفر ذکر کرده اند.
در آن زمان ایران نزدیک به 800 هزار نفر جمعیت داشته و با احتساب 500 هزار نفر، بیش از نیمی از جمعیت آن روز ایران به دست یهودیان قتل عام می شوند.
یهودیان با حمله به خانه های ایرانیان، مردان، زنان و کودکان را به قتل رسانده و بنا بر برخی از متون موجود اموال آن ها را نیز غارت می کنند. اما یهودیان در متون خود تنها به قتل عام ایرانیان اعتراف کرده و هرگونه غارت اموال آنان را تکذیب می کنند و آن را از افتخارات خود می دانند...!!

آیا پوریم با سیزده فروردین ایرانیان ارتباط دارد؟

گفته می شود این کشتار در روزهای 13 و 14 ماه آدار اولین ماه سال جدید انجام می شود و روز دوم کشتار به اصرار استر به خشایارشاه برای از بین بردن دشمنان قوم یهود ادامه پیدا می کند. براساس متون تاریخی، نحسی روز 13 فروردین در میان ایرانیان و بیرون رفتن مردم از خانه ها ریشه در کشتار تاریخی ایرانیان داشته است.
پس از این قتل عام ایرانیان، یهودیان جشن و پایکوبی بر پا کرده و به شکرانه غلبه بر ایرانیان و ریختن خون دشمنان قوم یهود، آن را عید اعلام کرده و روزه می گیرند. مردخای از آن زمان به پیامبر این قوم و استر - دخترک فاسد یهودی که با تکیه بر این حربه به دربار شاه راه یافته بود - نیز به شخصیتی مقدس که مورد لطف خداوند است تبدیل می شوند. استر پس از آن کتابی می نویسد که تمام این وقایع را لطف و رحمت الهی و با اراده خداوندی توصیف می کند. این کتاب اکنون به کتاب مقدس یهودیان تبدیل شده است.


مقبره استر و مردخای یهودی در همدان

پوریم به معنای قرعه بوده و به اعتقاد یهودیان، این سرنوشت و تقدیر الهی بوده است و "قرعه" ای از جانب پروردگار برای لطف به قوم برگزیده یهود و نابودی دشمنان آن ها.


پوریم؛ عید یهودیان سراسر جهان

متاسفانه برخی از این تصاویر که در ادامه نیز آمده است مربوط به جشن ایرانیان یهودی در آمریکا می باشد.
پوریم از جمله اعیاد مهم یهودیان در سراسر جهان است. از سرزمین های اشغالی تا آمریکا و حتی یهودیان داخل ایران، به شیوه های مختلفی در این دو روز جشن می گیرند.

اوج این جشن ها در اسرائیل است. جایی که صهیونیست سرمست از کشتار ایرانیان، تا حد جنون شراب نوشیده و بد مستی یکی از سنت های مرسوم آنان در این روز است.
خاخام های یهودی نیز در این جشن ها مراسم ویژه ای برگزار می کنند. خاخام های صهیونیست با برگزاری جشنی، در نوشیدن شراب و رقص و پایکوبی با یکدیگر رقابت می کنند. معمولا افراط در نوشیدن شراب در این روز به حدی است که قادر به راه رفتن نبوده و در خیابان های تل آویو و دیگر اراضی اشغالی، بیهوش و بی رمق به زمین می خورند.
 

خط و نشان صهیونیست های آدم خوار برای ایرانیان

از دیگر مراسمی که در عید پوریم اجرا می شود، رژه زامبی ها در اسرائیل است. در این رژه صهیونیست ها با گریم خود به شکل زامبی ها - آدم خوارها - اعضای مصنوعی از بدن انسان را به نشان خونخواهی و کشتار ایرانیان بر دهان می گیرند.

برخی از تصاویر این مراسم که قابل انتشار است در ادامه است.

 

نوشیدن خون یا نوشیدنی به رنگ خون به عنوان نمادی از خونخواهی و خونخواری یهودیان نسبت به ایرانیان از جمله رسوم یهودیان در این روز است.
پوریم در لس آنجلس؛ پایکوبی ایرانیان به افتخار هولوکاست هموطنانشان

متاسفانه ایرانیان پیرو دین یهود نیز بدون توجه به ریشه تاریخی این واقعه و کشتار ایرانیان و اینکه زنده نگاه داشتن آن تا کنون بیش از هرچیز توهین به ایرانیان بوده، این روز را در نقاط مختلف جهان جشن می گیرند.
کنیسه "نصح"، کنیسه ایرانیان یهودی مقیم آمریکاست که جمعیتی حدود 20 هزار نفری در لس آنجلس را تشکیل می دهند. کنیسه نصح از جمله مکان هاییست که در عید پوریم، جشن برپا کرده و ایرانیان با جمع شدن در این کنیسه، با پختن شیرینی، غذا، تهیه شراب و هدیه دادن به هم، کشتار ایرانیان باستان را به شادی می نشینند.ایرانیان یهودی در کنیسه نصح لس آنجلس نیز پوریم و کشتار ایرانیان را جشن می گیرند

لینک اعلام برگزاری جشن پوریم 2012 در کنیسه نصح

http://www.08.net/08event/EventDetail.aspx?eid=a1fe18d5-5efe-4398-9069-2dd1ba369884


"هامان سوزان" و شیرینی "گوش هامان"؛ نمادهای درنده خویی قوم یهود

از دیگر مراسمی که یهودیان در این روز برگزار می کنند، مراسم "هامان سوزان" است. آن ها هامان - و ده پسرش - را نماد دشمنان قوم یهود دانسته و بطور سمبلیک در مراسمی، نمادی و یادبودی از هامان، وزیر الوزاری خشایارشاه را در آتش می سوزانند.
همچنین یهودیان با پختن شیرینی به نام "گوش هامان"، بر دار کردن وزیر ایرانی را جشن می گیرند.خمیر این شرینی سه گوش از بذر خشخاش است و میان این شیرینی با آلو یا مربا پر شده است. این شیرینی بیشتر توسط یهودیان اشکنازی درست می شود، البته تعدادی از کلیمیان ایران هم به این شرینی علاقه مند هستند. اسم این شرینی گوش هامان است. یهودیان در جشن قتل عام ایرانیان، این شرینی ها را می خورند و همراه خوردن این شرینی شعری اهانت آمیز نسبت به ایرانیان و وزیرالوزاری ایرانی خوانده می شود.
شیرینی معروف به "گوش هامان"


پوریم در ایران


در داخل ایران نیز، اقلیت های یهودی که همواره مورد لطف و میزبانی ایران بوده اند، در این روز روزه گرفته و با پختن غذا و خیرات و برگزاری محدود جشن، عید پوریم را جشن می گیرند.
مقبره استر و مردخای در همدان از جمله مکان هاییست که یهودیان آن را عبادتگاه و زیارتگاه خوانده و مدت ها جشن های خود را در آن برگزار می کردند که با اعتراض مردم به اهانت آمیز بودن این جشن ها برای ایرانیان و برگزاری تجمعاتی در برابر مقبره استر و مردخای، همراه بوده است.
مقبره استر و مردخای دومین مکان مقدس یهودیان جهان که پس از اعتراض مردم همدان، نام "زیارتگاه" آن حذف شد

مقبره استر و مردخای، به ادعای یهودیان، پس از غصب مسجد الاقصی، دومین مکان مقدس این قوم به شمار می رود.

نتانیاهو مردم ایران را به پوریمی دوباره وعده داد
اما به جز مقدس بودن این روز برای یهودیان، با ظهور پدیده منحوس صهیونیسم، پوریم وجهی سیاسی نیز به خود گرفته و سران رژیم صهیونیستی گاه با اشاراتی به آن واقعه، تلویحا ایران و ایرانیان را به تکرار کشتاری مشابه تهدید می کنند.

در روزهای پایانی سال 1390 اتفاقی جالب در عرصه سیاست رخ داد. در 7 مارس، نتانیاهو در دیدار با اوباما نسخه‌ای از کتاب اِستِر (Esther) را به او هدیه داد. کتاب استر (מגילת אסתר) یکی از بخش‌های عهد عتیق یا همان تورات است و از دیدگاه تاریخی این هدیه بسیار پرمعناست.
خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام اسرائیلی نقل می‌کند: نتانیاهو به باراک اوباما گفته است: «آن‌ها (ایرانی‌ها)، آن زمان هم می‌خواستند ما را نابود کنند.» یکی از قسمت‌های این کتاب می‌گوید: «... و یهودیان تمام دشمنان را با تیغ شمشیر و کشتار و نابودی درهم کوبیدند و آنچه را انجام دادند که دشمنان‌شان با آنان می‌کردند.» به گزارش رویترز، نتانیاهو با این هدیه، تلویحاً ایران را به نازی ها تشبیه نموده که طی مدعی هستند در جنگ جهانی دوم 6 میلیون یهودی را کشته اند.

2500 سال تهدید و کشتار؛ رمز پوریم
بسیاری از اعمال و سیاست های صهیونیست ها پس از 2500 سال از واقعه پوریم، همچنان حاوی نمادهایی از این کشتار بوده و یادآور روزی است که از هر 11 ایرانی، یک نفر به دست قوم یهود کشته می شود.
ایهود اولمرت در جمع کودکانی که پوریم را جشن گرفته اند

تهدیدهای مقامات اسرائیل، اهدای کتاب استر به اوباما در هنگام مذاکره در مورد ایران، تهدید به حمله به ایران به بهانه اینکه ایران قصد دستیابی به سلاح کشتار جمعی و نابودی اسرائیل را دارد و این توهم که کشورهای اسلامی تلاش می کنند با دستیابی به سلاح کشتار جمعی یهودیان را نابود کنند...اینها همگی یادآور توطئه های مردخای و زمزمه های استر با خشایارشاه در مورد ایرانیان و دشمنان آن زمان یهودیان بود که در نهایت به هولوکاست ده ها هزار نفری تبدیل شد.

مقایسه رفتار یهودیان با هولوکاستی که خود رقم زده اند و استفاده از هولوکاستی جعلی که مدعی هستند 6 میلیون یهودی طی دو سال کشته شده اند، نمایانگر اوج فتنه گری و پلیدی صهیونیست ها در رسیدن به اهداف شومشان در تسلط بر جهان است. آن جا که اجازه سخن گفتن درباره یکی داده نمی شود و دیگری به عنوان عیدی مقدس بزرگ داشته می شود؛ و هر دو در راستای هدفی بزرگتر است.
و همچنان سکوت ایرانیان و مقامات ایرانی، برگزاری جشن های پوریم - حتی در ایران - و رقص و پایکوبی صهیونیست ها بر خون ایرانیان ادامه دارد. هولوکاستی حقیقی که در سایه هیاهوی هولوکاست ساختگی صهیونیست ها نه تنها نادیده گرفته شده، بلکه به شکرانه این کشتار، هرساله جشن برپا می شود و تهدید ها تکرار می شوند.


نوشته شده در تاريخ 91/06/14 توسط جواد ولی نقندر

پس از به قتل رسیدن ندا آقاسلطان شهروند ایرانی به دست عوامل خارج نشین ، عوامل بیگانه بلندگوهایشان را در دست گرفتند و با نشان دادن تصاویر و کلیپ های مختلفی که از زاویه های گوناگون از لحظه به قتل رساندن ندا آقاسلطان تهیه کرده بودند سعی در جو سازی و به دست گرفتن فضای روانی جامعه نمودند .در همان ایام و در گیر و دار اتهام زنی رسانه های بیگانه به جمهوری اسلامی پیرامون کشته شدن این دختر معترض! یک عکاس و خبرنگار سودجو با نام کاسپین ماکان که از اتفاق دوست پسر ندا آقاسلطان نیز بود، با در دست گرفتن تلفن و تماس با خبرنگاران شبکه های خارجی کشته شدن دوست دختر خود را به حکومت اسلامی نسبت داده و به دروغ پراکنی پرداخت. هرچند که خانواده ندا آقاسلطان از این امر اطمینان نداشتند و هیچ صحبتی به میان نیاوردند، اما این خبرنگار جاسوس که بعد ها شماره عضویت رسمی اش برای موساد در اینترنت انتشار یافت، با انعکاس تصاویری خصوصی از ندا آقاسلطان که بعدا اعتراف کرد آن ها را در منزل شخصی اش از دوست دخترش گرفته است راه خود را برای خروج از ایران و ورود به کشورهای غربی باز کرد. وی نه تنها موفق شد اقامت کانادا را به دست آورد بلکه به اسرائیل رفته و با شیمون پرز دیدار خصوصی برگزار کرد .
چندی بعد بعد مسیح علینژاد خبرنگار جاسوس بی بی سی در سایت های خبری منتشر کرد که کاسپین ماکان نامزد ندا نبوده و با اشاره به اینکه هدا آقا سلطان -خواهر ندا- در ایمیلی که برای وی ارسال کرده بیان داشته که "کاسپین تنها دوست پسر ندا بوده و چند روز پیش از کشته شدن ندا به دلیل اینکه حاضر نشده به ندا در درگیری ها بپیوندد، ندا از او جدا شده و دیگر رابطه ای با هم نداشته اند! "اما تنها چند روز بعد از انتشار این ماجرا توسط علینژاد تکذیبیه ای در این باره از سوی خانواده ندا منتشر شد. مادر ندا به بی بی سی فارسی گفت: "کاسپین و ندا با هم نامزد بودند و اگر ندا کشته نمی شد، حتما با هم ازدواج می کردند" در ادامه خواهر ندا هم افزود: "من چنین حرفی نزده ام و تنها گفته ام که کاسپین خودش را خراب کرد که به اسرائيل رفت. او نماینده ما نیست!‌"در ادامه این کش و قوس ها مادر ندا که به چهره ویژه شبکه های ضد انقلاب تبدیل شده بود در مصاحبه با سایت های خبری متعلق به فتنه گران گفت : "من در زمان رای گیری انتخابات در شمال بودم. خودم رای دادم. بعد از ظهر بود که ندا با من تماس گرفت و گفت که قصد دارم رای بدهم. اما زمانی که به مراکز رای گیری مراجعه کردم متوجه شدم همه جا بسته است! "در همین روزها پدر ندا نیز به جرگه مصاحبه شونده ها پیوست و در گفتگویی با یکی از شبکه های سلطنت طلب اضافه کرد: " ندا اصلا رای نداده بود و سبز نبود! نه ندا سبز بود و نه خانواده ام!‌ ما هیچکدام سبز نیستیم"در همین حال خواهر ندا آقاسلطان در دنیای نت و مخصوصا در فیس بوک خود از طریق پیام های فیس بوکی برای کاربران فیس بوک توضیح می دهد که : "ندا تا می توانست ما را منع می کرد از رای دادن! ولی ما حرفش را گوش نکردیم!‌ ما رای دادیم! ولی ندا اصلا رای نداد!" نکته جالب توجه در این میان علاقه برادر ندا آقاسلطان به دکتر احمدی نژاد و مخالفت شدید وی با خاتمی بود . محمدرضا در نمایه فیس بوک خود در ایام انتخابات نوشت: این آقای استاد خاتمی از روز اول رسالتشون تو این مملکت مشخص بود اما ما همیشه عقلمون به چشممونه ... اگه قرار باشه تو این مملکت به کسی اعتماد کنم حتما اون آدم احمدی نژاد خودمونه چون هر چی که باشه رو راسته ... نه اینکه مثل استاد خاتمی که از روز اول کلاه سر این مردم گذاشت و هنوز هم دست از این کارش بر نمی داره و جالب تر از استاد خاتمی دوستانی هستند که هنوز این آقا رو قبول دارن و بهش امید دارن ... غافل از اینکه خاتمی بزرگترین خیانت ها رو به این کشور و این ملت کرد با دور از جون خر فرض کردن ملت ... بالاخره هم تیمی هاش هم (پرزیندت سبز) مثل خودشن... هیچ وقت به این آدمها امیدی نداشتم و تا آخر عمرم هم نخواهم داشت... اگه یه روزی این ملت به این نتیجه رسیدن که فقط خودشون میتونن سرنوشتشون رو تغییر بدن ما هم کنارشون وایمیستسم و اگر نه که موسوی زنده یا مردش واسه من فرقی نمیکنه...ما زندگیمون رو میکنیم "
در ادامه حمایتهای خانواده آقا سلطان از احمدی نژاد و پشیمانی شدید از همراهی با موسوی هدا آقاسلطان که به گفته خودش به میرحسین موسوی رای داده بوده چنان از عمل خود پشیمان شده است که بر روی این نظر برادرش لایک زده و موافقت خود را با نظر او را نشان داده است.اما پس از آنکه برخی از چهره های همراه فتنه از جمله مهدی خزعلی و یا دوربین های شبکه های خبری ضدانقلاب به خانه ندا آقاسلطان راه یافتند خانواده او نیز دوباره تغییر موضع دادند و به جای صحبت کردن از ندا به خودشان پرداختند! البته به لباس های ندا و آرایش خود هم اشاراتی را داشتند!


مادرندا در حال نشان دادن لباس خواب دختر مرحومشخواهر داغدار ندا در حال گفتگو با خبرنگار بیگانه

دوربین را بر روی لباس ها و دامن های کوتاه ندا زوم می کنند و می گویند که ندا چه علاقه شدیدی به رقص عربی داشته است و با این دامن های کوتاه و برای همه عربی می رقصیده است!


تصاویری که پیش از این خانواده ندا مدعی شده بودند توسط دوست پسر ندا از منزلشان ربوده شده و از کاسپین ماکان گله کرده بودند در فیلم پخش شده از بی بی سی به نمایش در آمد!

ناراحتی خانواده آقا سلطان از دوست پسر ندا به جایی رسید که هدی در صفحه فیس بوکش اینگونه علیه نامز -دوست پسر- خواهرش نوشت: "به خدا این آدم فقط خودشو به ندا چسبوند . بدون هیچ پیشینه سیاسی" - اون نامزد ندا نبود دوست بودن یک هفته آخر هم ارتباطی با هم نداشتن فقط به خاطر اینکه آقای ماکان به اتفاقات افتاده کاملا بی تفاوت بود و حتی یک تظاهرات هم با ندا به خیابون نرفت"البته از این نکته نباید غافل شد که مسئله علاقه هدا آقاسلطان به اغتشاشات و منفور بودن کاسپین ماکان در چشم او بدلیل عدم حضور وی در آن درگیری های کذایی هم ممکن است جزو هزاران دروغی باشد که از سوی این خانواده مطرح شده است .ماجرا جایی جالبتر می شود که تصاویر خصوصی ندا توسط دوست پسرش در اینترنت منتشر شده و چگونگی تهیه این تصاویر نیز در توع خود جالب توجه است . جایی که ندا به راحتی خود را در مقابل دوربین عکاسی دوست پسرش قرار می دهد تا شاید در آینده این تصاویر سودی برای عکاس آن داشته باشد .
خواهر ندا آقاسلطان خود در مصاحبه ای گفته است که کاسپین ماکان از کشته شدن ندا آقاسلطان بی خبر بوده است و فردای روز از دست رفتن ندا خودش با موبایل ندا به کاسپین زنگ می زند و خبر کشته شدن ندا را به او می دهد!با این وجود اگر این دو با هم رابطه ای نداشته اند و خواهر ندا نیز می دانسته که کاسپین خودش را به او چسبانده است، چطور می شود که با او تماس می گیرد و او را از جریان با خبر می سازد؟!ظاهرا برادر و خواهر ندا آقاسلطان بر خلاف آنچه که مردم می پندارند دچار غم از دست دادن خواهرشان نیستند!‌ از همان روزهای اول خاکسپاری تا امروز تنها و تنها به انتشار تصاویر خود از مهمانی های مختلف پرداخته اند. و مضحک تر آنکه تصاویر منتشر شده در فیس بوک این خواهر و برادر حاکی از آن است که این خانواده به همراه اقوامشان در سومین سالگرد کشته شدن خواهرشان ندا، نه تنها مراسم یادبود برگزار نکرده اند؛ بلکه یک مهمانی مختلط برپا کرده و یاد ندا را اینگونه زنده نگه داشته اند . . .

تاریخ این عکس مربوط به ۲۰ ژوئن ۲۰۱۲ است؛ یعنی برابر با ۳۰ خردادماه!

نوشته شده در تاريخ 91/06/12 توسط جواد ولی نقندر

از علامه جعفری می پرسند چی شد كه به این كمالات رسیدی ؟!


ایشان در جواب خاطره ای از دوران طلبگی تعریف میكنند و اظهار میكنند كه هر چه دارند از كراماتی ست كه بدنبال این امتحان الهی نصیبشان شده :
«ما در نجف در مدرسه صدر اقامت داشتیم . خیلی مقید بودیم که ، در جشن ها و ایام سرور ، مجالس جشن بگیریم ، و ایام سوگواری را هم ، سوگواری می گرفتیم ، یک شبی مصادف شده بود با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) اول شب نماز مغرب و عشا می خواندیم و یک شربتی می خوردیم آنگاه با فکاهیاتی مجلس جشن و سرور ترتیب می دادیم . یک آقایی بود به نام آقا شیخ حیدر علی اصفهانی ، که نجف آبادی بود ، معدن ذوق بود . او که ، می آمد من به الکفایه ، قطعا به وجود می آمد جلسه دست او قرار می گرفت .
آن ایام مصادف شده بود با ایام قلب الاسد (10 الی 21 مرداد ) که ما خرما پزان می گوییم نجف با 25 و یا 35 درجه خیلی گرم می شد . آنسال در اطراف نجف باتلاقی درست شده بود و پشه های بوجود آمده بود که ، عربهای بومی را اذیت می کرد ما ایرانیها هم که ، اصلا خواب و استراحت نداشتیم . آنسال آنقدر گرما زیاد بود که ، اصلا قابل تحمل نبود نکته سوم اینکه حجره من رو به شرق بود . تقریبا هم مخروبه بود . من فروردین را در آنجا بطور طبیعی مطالعه می کردم و می خوابیدم . اردیبهشت هم مقداری قابل تحمل بود ولی دیگر از خرداد امکان استفاده از حجره نبود . گرما واقعا کشنده بود ، وقتی می خواستم بروم از حجره کتاب بردارم مثل این بود که وردست نان را از داخل تنور بر می دارم ، در اقل وقت و سریع !
با این تعاریف این جشن افتاده بود به این موقع ، در بغداد و بصره و نجف ، گرما ، تلفات هم گرفته بود ، ما بعد از شب نشستیم ، شربت هم درست شد ، آقا شیخ حیدر علی اصفهانی که ، کتابی هم نوشته بنام « شناسنامه خر » آمد. مدیر مدرسه مان ، مرحوم آقا سید اسماعیل اصفهانی هم آنجا بود ، به آقا شیخ علی گفت : آقا شب نمی گذره ، حرفی داری بگو ، ایشان یک تکه کاغذ روزنامه در آورد . عکس یک دختر بود که ، زیرش نوشته بود « اجمل بنات عصرها » « زیباترین دختر روزگار » گفت : آقایان من درباره این عکس از شما سوالی می کنم . اگر شما را مخیر کنند بین اینکه با این دختر بطور مشروع و قانونی ازدواج کنید – از همان اولین لحظه ملاقات عقد جاری شود و حتی یک لحظه هم خلاف شرع نباشد – و هزار سال هم زندگی کنید . با کمال خوشرویی و بدون غصه ، یا اینکه جمال علی (ع) را مستحبا زیارت و ملاقات کنید . کدام را انتخاب می کنید . سوال خیلی حساب شده بود . طرف دختر حلال بود و زیارت علی (ع) هم مستحبی .
گفت آقایان واقعیت را بگویید . جا نماز آب نکشید ، عجله نکنید ، درست جواب دهید. اول کاغذ را مدیر مدرسه گرفت و نگاه کرد و خطاب به پسرش که در کنارش نشسته بود با لهجه اصفهانی گفت : سید محمد! ما یک چیزی بگوئیم نری به مادرت بگوئی ها؟
معلوم شد نظر آقا چیست؟ شاگرد اول ما نمره اش را گرفت! همه زدند زیر خنده. کاغذ را به دومی دادند. نگاهی به عکس کرد و گفت: آقا شیخ علی، اختیار داری، وقتی آقا (مدیر مدرسه) اینطور فرمودند مگر ما قدرت داریم که خلافش را بگوئیم. آقا فرمودند دیگه! خوب در هر تکه خنده راه می افتاد. نفر سوم گفت : آقا شیخ حیدر این روایت از امام علی (ع) معروف است که فرموده اند « یا حارث حمدانی من یمت یرنی » (ای حارث حمدانی هر کی بمیرد مرا ملاقات می کند) پس ما انشاالله در موقعش جمال علی (ع) را ملاقات می کنیم! باز هم همه زدند زیر خنده، خوب ذوق بودند. واقعا سوال مشکلی بود. یکی از آقایان گفت : آقا شیخ حیدر گفتی زیارت آقا مستحبی است؟ گفتی آن هم شرعی صد در صد؟ آقا شیخ حیدر گفت : بلی گفت : والله چه عرض کنم (باز هم خنده حضار )
نفر پنجم من بودم. این کاغذ را دادند دست من. دیدم که نمی توانم نگاه کنم، کاغذ را رد کردم به نفر بعدی، گفتم : من یک لحظه دیدار علی (ع) را به هزاران سال زناشویی با این زن نمی دهم. یک وقت دیدم یک حالت خیلی عجیبی دست داد. تا آن وقت همچو حالتی ندیده بودم. شبیه به خواب و بیهوشی بلند شدم. اول شب قلب الاسد وارد حجره ام شدم، حالت غیر عادی، حجره رو به مشرق دیگر نفهمیدم، یکبار به حالتی دست یافتم. یک دفعه دیدم یک اتاق بزرگی است یک آقایی نشسته در صدر مجلس، تمام علامات و قیافه ای که شیعه و سنی درباره امام علی (ع) نوشته در این مرد موجود است. یک جوانی پیش من در سمت راستم نشسته بود. پرسیدم این آقا کیست؟ گفت : این آقا خود علی (ع) است، من سیر او را نگاه کردم. آمدم بیرون، رفتم همان جلسه، کاغذ رسیده دست نفر نهم یا دهم، رنگم پریده بود. نمی دانم شاید مرحوم شمس آبادی بود خطاب به من گفت : آقا شیخ محمد تقی شما کجا رفتید و آمدید؟ نمی خواستم ماجرا را بگویم، اگر بگم عیششون بهم می خوره، اصرار کردند و من بالاخره قضیه را گفتم و ماجرا را شرح دادم، خیلی منقلب شدند. خدا رحمت کند آقا سید اسماعیل ( مدیر ) را خطاب به آقا شیخ حیدر گفت : آقا دیگر از این شوخی ها نکن، ما را بد آزمایش کردی. این از خاطرات بزرگ زندگی من است».


محمد العریفی" یکی از مفتی های سرشناس وهابیت، اخیرا در مراسمی که مشروب سر سفره آن بوده شرکت داشت و طبق شهادت بعضی از حاضران در آن مراسم، مقداری شراب هم نوشیده است.حضور او در این مراسم از نظر دین اسلام به خودی خود رفتار شبه ناک و غیر شرعی به شمار می رود، از طرفی نیز انتشار عکس وی در این مراسم جنجالی جدید را آفریده است.وی به عنوان استاد دانشگاه ملک سعود و فردی تحصیل کرده محسوب می شود اما در عین حال سال گذشته در یک سخنرانی، قرآن کریم را مورد تمسخر قرار داد. العریفی سابقه توهین و تمسخر به مرجع عالیقدر جهان تشیع، آیت الله سید "علی سیستانی" را دارد. این گونه رفتارها غیر دینی چهره واقعی و منحرف وهابیون و در رأس آنها بزرگانشان را آشکار تر می کند.
 

احمقانه ترين فتواي وهابيون براي محرم شدن با منشي
 
شیخ علی الربیعی طی فتوایی اعلام کرد: «بر تمام منشی های زن واجب است، سه بار به مدیرشان شیر بدهند تا در حکم مادرشان باشند و بتوانند کنار آن ها کار کنند.»

این مفتی وهابی یا آن قدر جاهل است که نمی داند این فتوا مساوی با فعل حرام است و یا قصدش مبارزه با احکام، بی ارزش کردن و کوچک جلوه دادن احکام حقیقی اسلام است. مضحک بودن این حکماز این جهات است: اولا: مدیری که به منشی نامحرم است، چگونه می تواند قبل از محرم شدن، منشی را لمس کند و شیر بخورد؟! ثانیا: اگر منشی، شیر نداشت تکلیف چیست؟ ثالثا: شیر داشتن مستلزم داشتن نوزاد است، حال اگر منشی نوزاد داشت و شوهرش هم زنده بود، آیا زن شوهردار می تواند به مدیرش آن هم به این طریق محرم شود؟! این حکم نه تنها هیچ دلیل مستندی ندارد و تنها برداشت ها و علایق شخصی مفتی وهابی را می رساند، بلکه از هر جهتی که بررسی می شود جز تمسخر و خنده مخاطب نتیجه ای نخواهد داشت. سؤال که باید از این مفتی های وهابی پرسید این است که اگر همسر خود آنها به عنوان منشی مشغول به کار شود، آیا حاضرند همین حکم را برای همسرانشان بدهند؟وهابیت یک مکتب نوساخته است که خود را منتسب به اسلام می داند که توسط اتاق فکرهای بریتانیا برای تغییر ماهیت اهل سنت شکل گرفته است همچنان که برای انحراف تشیع فرقه بهائیت را به وجود آوردند که البته در میان جوامع شیعی با وجود نسخه کامل هدایت بشری و مرجعیت بیدار این انحراف رخ نداد.ظاهرا وهابیت هدفی جز این ندارد که با فتواهای مضحک، احکام واقعی اسلام را به سخره بگیرد و کوچک جلوه دهد تا به این طریق احکام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد؛ اقدامی که از آن، جز پشتیبانان غربی وهابیت کسی سود نمی برد.

نوشته شده در تاريخ 91/06/12 توسط جواد ولی نقندر
محمد جواد اکبرین از روحانیون جبهه اصلاحات و جنبش سبز اخیرا در صفحه فیسبوک خود عکس جالبی را منتشر کرده است.

این عکس کاملا گویای خط فکری مدعیان دیانت و قرائت های مختلف از دین است.

او بعنوان یک دین پژوه تفاسیر خود را از دین در بی بی سی ارائه می کند.

تصویر زیر عکس یادگاری اکبرین با ابراهیم حامدی(ابی)خواننده لوس آنجلسی است.

در همین صفحه، عکسی از وی با آیت الله منتظری نیز منتشر شده است.


ماه عسل پسر خاتمی در اروپا

در حالی که با فرارسیدن فصل تابستان بسیاری از مردم به دلیل مشکلات اقتصادی و بالا بودن هزینه های موجود از مسافرت های تابستانی منصرف شدند پسر رئیس جمهور سابق کشورمان تور اروپا را برای ماه عسل خود در این فصل انتخاب کرد .اسفند ماه سال گذشته بود که خبر عقد تنها فرزند پسر سید محمد خاتمی در مراسمی در دفتر وی به سرعت به روی خروجی سایت های خبری رفت . در این مراسم که با حضور خانواده های داماد و عروس برگزار شده بود خاتمی و مجید انصاری وکالت عروس و داماد را بر عهده داشتند مهریه عروس نیز یک جلد کلام الله مجید و یک آئینه و شمعدان تعیین شده بود .
حالا پس از نزدیک به گذشت 6 ماه از این مراسم عقد، سید عماد پسر 24 ساله محمد خاتمی در ماه مبارک رمضان ازدواج خود را برپا کرده و پس از آن برای گذران ماه عسل راهی کشور آلمان شده است .  وی و همسرش پس از 10 روز اقامت در آلمان راهی فرانسه شده اند تا با خاله خود -خواهر همسر محمد خاتمی- که مقیم پاریس است دیدار داشته باشند .

تور اروپایی ماه عسل فرزند این عضو مجمع روحانیون آن هم در ماه رمضان! در حالی است که مسئولان و فرزندان آن ها باید در ساده زیستی الگوی مردم جامعه باشند و در شرایط فعلی که مردم از مشکلات مختلف اقتصادی رنج می برند به نظر نمی رسد سفر اروپایی با خرج های سنگین از سوی این آقازاده توجیهی داشته باشد .


نوشته شده در تاريخ 91/06/07 توسط جواد ولی نقندر
افشای پروژه جذب مهره‌های ناتوی فرهنگی در حلقه فتنه گران + اسناد

مهدی خزعلی" در وب سایت غیر قانونی خود با فحاشی و توهین به باشگاه خبرنگاران این افشاگری را از اساس کذب خوانده و نقش خود را در حزب یاد شده به کل منکر شده و از جریانات این حزب اظهار بی اطلاعی کرده است و اين در حاليست که پيش از اين خود در صفحه شخصي فيس بوکش از تشکيل حذب جديد خبر داده بود. آقای خزعلی در حالی از اساس و پایه تلاش برای راه اندازی یک حزب متشکل از فتنه گران را کذب خوانده که براساس اسناد موجود وی برای تاسیس این حزب با برخی از حامیان پشت پرده فتنه از جمله آقایان ( ا – ه ) و ( م – خ ) نیز جلساتی داشته و از ایشان مشورت هایی برای تعیین راهبردهای آن گرفته است .


اما وی قبل از آن نیز ساکت ننشسته و با راه اندازی یک جمع خصوصی با عضو گیری و دادن تریبون به افرادی که سابقه اقدام مجرمانه علیه امنیت ملی داشته اند این پروژه را کلید زده است . از جمله این افراد می توان به " آرش هنرور شجاعی " معروف به "آرش بی خدا " اشاره کرد.


بر اساس اسناد و گزارشات " آرش هنرور شجاعی " كه سايتهای فتنه گران از جمله جرس او را مجتهد و طلبه حوزه علميه معرفي مي كنند ، نه تنها روحاني نبوده بلكه حدود يك سال و نیم پيش با نام مستعار آرش بي خدا بازداشت شده و تصاویر او با كراوات نيز در فضاي مجازي موجود است.


اواسط دهه ۸۰ فردي با نام آرش هنرور شجاعي كه بعدها به آرش بي خدا معروف شد ماموريت خود را ابتدا در سفارت آلمان در تهران و سپس فضاي مجازي آغاز كرد."آرش بي خدا" كه كودكي و نوجواني خود را در آلمان گذرانده و دوباره به ايران بازگشته بود به عنوان حلقه اتصال جريان ضد اسلام شاخه دين گريز آلمان و بازوهاي اجرايي تبليغات ضد اسلامي در تهران انتخاب مي شود تا طرح اسلام ستيزي و اسلام گريزي در محل سفارت آلمان در تهران كليد بخورد."آرش بي خدا" به عنوان مدرس فعاليت خود را در سفارت آلمان و براي افراد متقاضي مهاجرت به اين كشور آغاز مي كند تا گام به گام و مرحله به مرحله حوزه فعاليت او گسترده تر شود.آرش بي خدا با حمايت مالي و پشتيباني فني عناصري ناشناس سايتي را راه اندازي مي كند و تبليغات ضد اسلامي خود را از سفارت آلمان در خيابان فردوسي به سطح فضاي مجازي مي برد.آرش هنرور شجاعی که مدتها به خاطر اقدام عليه امنيت ملي، تبليغ عليه نظام، توهين به مقدسات و جعل اسناد و مدارك تحصيلي در بازداشت شده بود پس از طی دوران محکومیتش در اولین اقدام ضد دینی خود به تبلیغ در کمپینی ضد حجاب و پوشش اسلامی دوباره نمایان می شود. وی به سرعت از طریق مهدی خزعلی جذب تشکلی خصوصی ایشان می شود و تحت عنوان حجه الاسلام و المسلمین به وی تریبون برای سخنرانی داده می شود !از سوی دیگر " مهدی خزعلی " در حالی از اساس ارتباط "محمد نوری زاد "و خودش را با خانم ( یاسمن – ذ ) کتمان می کند که خانم ( یاسمن – ذ ) از افراد تحت عنوان کاربران " دوست " در صفحه غیر قانونی وی در شبکه اجتماعی فیس بوک بوده است و عکسهای منتشر شده در میهمانی خصوصی حکایت از حقیقت دیگری می کند و بنابر اظهارات خود شرکت کنندگان جمعی کاملا خاص و خیلی آشنا با یکدیگر در این میهمانی محکومین فتنه 88 حضور داشته اند و از دیگران به جهت دعوت نشدن در این مجلس عذرخواهی شده است .


خانم ( یاسمن – ذ ) اکثر اوقات خود را به حضور در کافی شاپ ها و رقص و پارتی و فعالیت در شبکه های اجتماعی ضد انقلاب می گذراند. وی از طریق شبکه های اجتماعی به تبلیغ برای فتنه گران و جریان سازی ضد امنیت ملی مشغول است.


جالب توجه آنکه بعد از خبر افشاگرانه باشگاه خبرنگاران در خصوص فعالیت خانم ( یاسمن – ذ ) در شبکه های اجتماعی ضد انقلاب با هدف جذب نیرو برای حزب در شرف تشکیل اقایان نوری زاد و خزعلی ، خانم مذکور با دستپاچگی اسم و عکسهای شناسایی خود را تغییر داده و تمامی محتوای مجرمانه صفحه اش را پاک کرده است.اما به جهت روشن شدن ارتباط مستقیم برگزاری این گونه پارتی ها و میهمانی ها با هدف جذب نیرو برای حلقه های فتنه ناچار به انتشار تعداد دیگری از تصاویر این مراسم ها هستیم . نکته قابل توجه آنکه محیط های مختلف برگزاری این مراسم نشانگر دفعات تکرار زیاد این مراسم در سطح شهر است که حتی خانم ( یاسمن – ذ ) از اعضای دیگر که از مهمانی ها عقب افتاده اند قول دعوت در مراسم های دیگر را نیز می دهد !امیدواریم با پیگیری و بررسی دستگاههای مسئول در این زمینه ابعاد بیشتری از این جریان خزنده متخاصم به فرهنگ و اعتقاد مردم این مرز و بوم که با اهداف سیاسی شکل گرفته است ، آشکار گردد." مهدی خزعلی " به همراه " محمد نوری زاد " که مدت مدیدی است از نجابت و سعه صدر مردم انقلابی کشورمان سوء استفاده کرده و به فحاشی علیه اعتقادات مردم و تخریب دستاورد های انقلاب اسلامی مشغول هستند، جلساتی را در تهران تحت پوشش طرح مسائل به ظاهر اخلاقی و مذهبی برگزار کرده و در این جلسات به جمع آوری پول برای این حزب اقدام کرده بودند که با واکنش دستگاههای امنیتی کشور مواجه شد.


اما روند پیش رو از عزم جدی این افراد در احیاء دوباره جریان شکست خورده از مردم حکایت دارد. "مهدی خزعلی " در وب سایت شخصی اش از راه اندازی حزب سیاسی برای فعالیت در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده خبر داد.اما با توجه به طرد این جریان مردود شده در انتخابات 88 از طرف مردم، رویکرد جذب نیرو از پارتی ها ، کافی شاپ ها و دانشگاهها با استفاده از مهره های مبتذل و روشهایی غیر اخلاقی در دستور کار این تشکل قرار گرفته است .خانم ( ی – ذ ) از فعالین فتنه 88 یکی از این مهره هاست که با برگزاری پارتی های مختلط و غیر اخلاقی تحت عناوین بالماسکه ، وایت پارتی و ... در مناطق مختلف شهر، در حال جذب نیرو برای این حزب است .


وی اخیرا در عکسهایی از مهمانی های هدف دار و سیاسی فتنه گران آزاد شده از زندان ، در کنار مهدی خزعلی و محمد نوری زاد رویت شده است . خانم ( ی – ذ ) در شبکه های اجتماعی ضد انقلاب نیز با دعوت و ترغیب به شرکت در این جلسات غیر اخلاقی از بین کاربران فضای مجازی نیز نیرو جذب می کند.
خانم ( م – الف ) نیز یکی دیگر از همدستان وی در این پروژه جذب نیرو است که در خبرهای بعدی به تفضیل اطلاعات بیشتری از نحوه عملکرد این حلقه غیر اخلاقی و مبتذل حضور خوانندگان عزیز ارائه خواهد شد.

لازم به توضیح است تصاویر این جلسات مستهجن ، آنقدر زننده و قبیح بود که بسیاری از آنان امکان انتشار نداشت.


نوشته شده در تاريخ 91/06/06 توسط جواد ولی نقندر

حاج مصطفی واعظ طبسی، فرزند تولیت آستان قدس رضوی و رئیس دفتر ویژه تولیت عظمای آستان قدس رضوی و ظاهرا عضو هیات مدیره سازمان اقتصادی رضوی است.این سازمان سرپرستی حدود پنجاه شرکت اقتصادی را بر عهده دارد که یکی از آنها شرکت شهاب خودرو یا همان لیلاند موتورز ایران است که اتوبوس ها و کامیون های تولیدی آنها را دیده ایماما طی روزهای ۱۴ و ۱۵ فروردین ماه سال جاری شرکت شهاب خودرو حدود ۶۵۰ نفر از کارگران خود را اخراج کرد و تجمعات مختلف کارگران این شرکت مقابل کارخانه، ریاست جمهوری و وزارت کار هم به جایی نرسید.چهار تیرماه امسال نماینده کارگران اخراجی شهاب خودرو در گفتگو با ایلنا اعلام کرد: این کارخانه وابسته به آستان قدس رضوی با تعدیل ۱۷ کارگر قراردادی دیگر، شمار کارگران بیکار خود را به ۶۶۷ نفر رساند. نماینده کارگران اخراجی با اشاره به اینکه وابستگی کارخانه شهاب خودرو به آستان قدس رضوی محدودیتهایی را جهت پی‌گیری مشکلات بیش از 667 کارگر اخراجی بوجود آورده است، از اتمام اعتبار دفترچه های تأمین اجتماعی از اوایل تیرماه خبر داد .


بعد از اخراج این کارگران که سابقه کار و فعالیت آنها از ۸ سال تا ۲۲ سال بود، مدیر عامل شهاب خودرو هم در اعتراض به اخراج این کارگران استعفا داد . حیدری در هنگام استعفا گفت : سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی علاقه‌ای به ادامه فعالیت شهاب خودرو ندارد، به‌گونه‌ای که بودجه‌ای نیز در اختیار این شرکت قرار نگرفته است.با این وجود سحر ریحانی، بازیگر سینما در 21 مرداد ، خبر از پروژه " زلال بی انتها " داد ، پروژه ای که صد در صد هزینه‌های آن، یعنی چیزی بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان را آستان قدس رضوی تقبل کرده و 90 درصد زحماتش بر عهده حاج آقا مصطفی واعظ طبسی بود . طبق گفته سحر ریحانی فقط ده درصد این پروژه بر عهده وی بود و سیستم 3DMax آنها نیز از کمپانی الکومین فرانسه بود .این ریخت و پاش ها به پای یک هنرپیشه سینما از سوی آستان قدس رضوی به اینجا ختم نمی شود و ریحانی که کار کردن با آستان قدس احساس قدرت و انگیزه در وی ایجاد کرده، خبر از ساخت سه پروژه دیگر که تامین کننده مالی آنها آستان قدس رضوی است، داده بود . ریحانی درباره تجهیز دفتر کارش از طرف آستان قدس گفته بود : برای پروژه پرستاران ایرانی 1500 تا 2000 دقیقه را سفارش داده‌اند. هنوز هیچی نشده سه هفته پیش آمدند دفتر من را تجهیز کردند والله – قسم کبیره است ها- سه بار ناظر فرستاده‌اند، نه باب فضولی، برای اینکه بپرسند آیا کم و کسری دارید؟ باور کنید از هر چیزی که نیاز دیدند بهترینش را خریدند.

سحر ریحانی قبل از این موضوع فرد شناخته شده ای نبود

در حدی تجهیز کردند که حتی برای صدابرداری مجبور نباشم به جای دیگری برویم. طبقه پایین دفتر را برایم صداگذاری دالبی گذاشتند. چیزی که در ایران فقط یک نفر دارد؛ یعنی بعد از عروج فیلم دفتر من است که حدود 400 متر سیستم دالبی است. همه جوره همکاری کردند با سلیقه من کنار آمدند. مثلا آرزو داشتم کنار ضریح گل رز پرپر کنم! حاج آقا و دیگر عوامل در کمال ناباوری اجازه دادند.حال سوال اینجاست که با کدام توجیه قانونی ، شرعی و عرفی ریخت و پاش های این چنینی به پای یک دختر بازیگر صورت می گیرد و از اوایل امسال تاکنون 667 کارگر یک شرکت زیرمجموعه آستان قدس از کار اخراج می شوند و تا کنون علاوه بر اینکه بیمه بیکاری آن ها مقرر شده اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی آنها نیز تمام نشده است .آیا بهتر نبود آقای مصطفی واعظ طبسی و متولیان این مجموعه به جای فراهم کردن زمینه ترقی یک شبه این بازیگر و اختصاص بودجه های کلان به وی، دست این کارگران و خانواده های آنها را می گرفتند تا حداقل نیمی از مشکلات بیش از هزار نفر که متعاقب این اخراج پدید آمده برطرف می شد ؟گفتنی است خانم ریحانی علت استقبال حاج مصطفی واعظ طبسی از کار او را تقدیر از اهدای مدال المپیاد خود به موزه آستان قدس اعلام کرده بود. این در حالی است که از یک سو مسوولان موزه آستان قدس اعلام کرده اند مدالی از این خانم دریافت نکرده اند و از سوی دیگر ررسی سه دوره اخیر برگزیدگان المپیادهای کشوری و بین المللی و همچنین برگزیدگان المپیاد ریاضی که دانشجویان شریف برندگان آن بودند، نشان می دهد نامی از "سحر ریحانی" در این میان نیست. بنیاد ملی نخبگان هم اعلام کرده: هیچ گونه پرونده، فرم و یا وضعیت تحت پوشش در بنیاد ملی نخبگان به نام سحر ریحانی وجود ندارد!لازم به یادآوری است، بر خلاف فضاسازی و تصویرسازی برخی سایت ها، مقصود خانم ریحانی از حاج آقا واعظ طبسی، مصطفی واعظ بوده، نه خود آیت الله واعظ طبسی، تولیت آستان قدس.مصطفی فرزند کوچکتر آیت الله عباس واعظ طبسی است، در حالی که ناصر واعظ طبسی، برادر بزرگتر وی، شخصی است که همزمان با پرونده شهرام جزایری تحت عنوان شرکت المکاسب نامش مطرح شد(بازتاب امروز)

نامه‌ انتقادی به آیت‌الله طبسی/فعالان رسانه‌ای به ساخت مستند "زلال بی‌انتها" اعتراض کردند


نوشته شده در تاريخ 91/06/05 توسط جواد ولی نقندر

دادستان مشهد تغییر می کند :قرار است اقای ذوقی دادستان فعلی جای خود را صادقی بدهد


بی ریا آمده بود.خودش را جدا نکرد .همین نزدیکی ها روی همین آسفالت سیاه و روی زیر انداز یکی ازهمشهری هایش نشست تا دوباره تکرار کند این حدیث عاشقی را: امن ترین جا ، آغوش ملت است...

سعید جلیلی در نمازعید فطر


نوشته شده در تاريخ 91/05/31 توسط جواد ولی نقندر

 کسانی که باسازمانهای امنیتی آمریکا کمترین آشنایی دارن میدونن که این سازمانها ازلایه های مختلفی تشکیل میشن که هرکدومشون دایره فعالیتش جدا ازیکدیگه تعریف شده و هرکسی قادر به ورود به هسته های مرکزی یا همون لایه های میانی یا مرکزی نیست .یکی از این سازمانهای امنیتی -نظامی پنتاگون یا همون وزارت دفاع ایالات متحده است که فقط در شمایل اداری دارای 7 لایه حفاظتی هست که 3لایه ابتدایی مربوط به حفاظت فیزیکی ساختمان پنتاگون و کارمندان و مدیران این مجموعه بشمار میره و ازلایه چهارم تا هفتم وظیفه حفاظت از شخص وزیر رو به عهده دارند.اما جالبه بدونید که بعدازاینکه اوباما باواسطه های دیپلماتیک اولین نامه خودش رو به رهبر فرزانه انقلاب فرستادو ایشون به این نامه بی توجهی نشون دادن، روی میز شخص وزیر دفاع آمریکا (لئون پانتا) کاغذ ساده ای قرار گرفت که همین سادگی حساسیت وزیر رو در برداشت .


وقتی پانتا این نامه به ظاهر ساده رو باز کرد کاغذی از داخل پاکت بیرون اومد که روی اون آرم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیده میشد.درحالی که چشمان وزیر دفاع آمریکا داشت ازحدقه میزد سریع نامه تا خورده رو صاف کرد و از ابتدای اون شروع کرد به خوندن .عرق سردی روی پیشونی وزیر نشسته بود باورش براش خیلی مشکل بود برای اینکه مطمئن بشه درست داره میبینه یه بار دیگه به آرم نامه نگاه کرد.شاید باخودش فکرمیکرد این نامه یکی از دوایر داخلی پنتاگون باشه و ازبس بفکر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده این تصور براش پیش اومده اما انگار خواب نبود برای همین یه بار دیگه نامه رو شروع کرد به خوندن .نامه یک خط و یک اسم به جای امضاء داشت خیلی ساده و روان نوشته شده بود:

" اگر لازم باشد از این هم نزدیک تر خواهیم شد "

قاسم سلیمانی

فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران


نوشته شده در تاريخ 91/05/31 توسط جواد ولی نقندر
 
 عالیجناب در میان محافظان بی شمار !!! 
راستی اقای هاشمی از چه می ترسید ؟
 
 
راستی به ما خبر دادند در حالی پدر اقا مهدی و فائزه خانم فراری از کشور و پناه برده به انگلیس از محدوده خیابان استاد نجات‌ الهی وارد خیابان انقلاب اسلامی شد و به جمع راهپیمایان تهرانی پیوست.که جمعی از مردم با شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه از وی استقبال کردند و هاشمی رفسنجانی پس از طی مسیر کوتاهی مجدد با شعارهای مردم بدرقه و از مسیر راهپیمایی خارج شد."

انهدام باندهای ترویج وهابیت و مسیحیت در مشهد:برخی از نهاد‌های امنیتی در 4 ماه ابتدایی سال 1391 با انجام عملیات‌های ویژه موفق به کشف و شناسایی برخی از محفل‌های ترویج وهابیت و مسیحیت در استان خراسان رضوی شدند. در مدت اخیر تنها 210 محفل ترویج وهابیت و مسیحیت در مشهد شناسایی شده است.در همین رابطه برخی از نهاد‌های فرهنگی من جمله سازمان تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی مامور شناسایی و کشف علت این اختلالات مذهبی در استان‌های شمال شرقی کشور شدند.

دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد از رئیس قوه‌قضائیه برای‌ حضور در‌ این دانشگاه دعوت کردند: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به صورت رسمی از آیت‌الله آملی‌لاریجانی برای حضور در بین دانشجویان و بیان دیدگاه‌هایشان دعوت می‌کند.


نوشته شده در تاريخ 91/05/26 توسط جواد ولی نقندر

در طول جنگ بعضی از بچه ها که ظرفیت کمتری داشتند بر اثر دوری از خانواده فشار جنگ و غربتی که در جبهه دچارش شده بودند، به افسردگی دچار شدند و گرفتار نوعی بیماری روانی شدند! عده ای از این ها ادعا می کردند امام زمان را می بینند اوایل خیلی به این مسئله توجه نمی شد بعدا دیدند تعداد مدعیانی که آقا را زیارت کرده اند خیلی زیاد شده است! اینها دچار تخیل و توهم شده بودند.

این سخنان را ضد انقلاب یا فرار های فتنه ۸۸ نزده اند! باور کند اکبر گنجی یا افشاری و حتی نوری زاد چنین جسارتی نکرده اند!! این سخنان را جناب ناطق نوری به زبان اورده !! اقای ناطق نوری که در زمان فتنه ۸۸ معلوم نبود در کجا و به چه کاری مشغول بوده حال لب باز کرده و بهترین فرزندان این مملکت را به دیوانگی متهم می کنند!!؟ اقای ناطق نوری یا نفهمیده چه گفته که باید هر چه زودتر از امت حزب الله و خانواده های شهدا و جانبازان عذرخواهی کند و اگر چنین نکند باور می کنیم قرار است این بار وحدت حرمت شکنان و فتنه گران جدید حول ایشان شکل گیرد .

 البته دوست خوبشان اقای عسگری که به مانند ایشان در زمان فتنه از ساکتین و خواص بی بصیرت بوده به خوبی از وحدت ملی !!؟حول جناب ناطق در انتابات اتی خبر داده ؟ البته وحدتی که عسگری گفته با سخنان فعلی شما به خوبی مشخص است حول چه کسانی قرار است شکل گیرد ؟ ملت که همیشه و در همه زمان با هم متحد بوده وخواهند بود اما دوستان این اقا و البته شما احتیاج به یک حرمت شکن دارند که انگارقرار است این نقش را شما بازی کنید ؟

شما در سخنان اخیرتان بسیار علاقه دارید خودتان را از اتهامات سال ۸۸ تبرئه شده بدانید و در تائید ان !می گوید اگر این اتهامات درست بود چرا من را باز خواست نکردند !؟ که اگر این گونه باشد اقای اسفندیار دولت و فرد اول خانه فاطمی هم خود را تبرئه شده می خوانند !؟ یا همین دوست شما که خیلی علاقه داشتید ایشان هم اکنون رئیس جمهور کشور می بودند!! جناب موسوی هم بگوید چون کسی از من سئوال نکرده پس من بی گناه هستم !! این که نشد جواب برادر من ؟.

جناب ناطق کاش شما به سکوت خود ادامه می داید تا این گونه با سخنانتان باعث خوشحالی دشمن نشوید .

انتقاد دانشجویان از اظهارات و مواضع ناطق نوری


نوشته شده در تاريخ 91/05/25 توسط جواد ولی نقندر

بنده به هیچ عنوان علاقه ای نداشتم که به موضوع سخنرای جناب ناطق و حواشی ان بپردازم ؟ زیرا هم جناب ناطق و هم دوستان معترض در این ماجرا را مقصر می دانم . ازاقای ناطق نوری که خود را در جریان انتخابات مظلوم می داند و ان افشاگری ها را حرمت شکنی می نامد !توقع نداشتیم خود در پربرکت ترین شب سال که خداوند درب توبه وبخشش را باز کرده در حرم امم رضا(ع) و در بالای منبر  به عقده گشایی از شخص رئیس جمهور بپردازد ؟

ایشان چند سالی چنان سکوت کرده اند که همگان نگران حال ایشان شدیم و حال چنان وارد میدان شدند که باز هم ما را نگران کرده اند ؟! اقای ناطق نوری در همین هفته یک بار چنان بی پروا به امام جمعه قم حمله کردند که گویی ان سخنان دیروز گفته شده و ایشان باید موضع به موقع می گرفتند!؟ حال این که اشتباه بودن این سخنان همان زمان هم اثبات شد اما آقای ناطق نوری بعد از مسکوت بودن این ماجرا دوباره آن را بر سر زبان ها انداخته و خوراک رسانه ایِ برجسته ای را برای رسانه ها و سایت های ضدانقلاب فراهم نمود؛ به طوری که برخی سایت ها با بکارگیری ادبیاتی دور از شان ادبیات رسانه ای به این مضمون به این مطلب پرداختند که «آقای ناطق نوری به امام جمعه قم می گوید ایشان مزخرف گفته است!»این بار هم در حرم امام رضا و در بهترین شب سال که مردم امده بودند از بخشش خدا و رحمت بشنود سخن ازتلافی و کنیه زدن !! . جناب ناطق نوری شما بیش از دیگران در این حرمت شکنی مقصر هستید زیرا نفهمیدید که نباید در شب قدر به تلافی وانتقام جویی بپردازید .

و البته برگزار کنندگان مراسم هم در این ماجرا بی تقصیر نیستند ؟این دوستان هم بهتر بود سخنرانی اخلاقی و یا از میان سیاسیونی کم حاشیه تر استفاده کنند تا این گونه اتفاقات پیش نمی امد .

در اخر هم بسیار متاسف شدم وقتی دیدم عده ای در چنین شب و در چنین مکانی در مقابل سخنان سیاسی فردی او را به ضدیت با ولایت متهم کردند  و حرمت این مکان و  چنین شب بزرگی  را به این راحتی شکستند .

پرونده ای برای ناطق نوری(به بهانه سخنان او در شب قدر در مشهد)+مستندات


نوشته شده در تاريخ 91/05/23 توسط جواد ولی نقندر
سحر ریحانی بازیگر سینمای ایران که چند فیلم درجه سوم را در کارنامه خود دارد، یکباره برای تولید مجموعه ای که بنا به اظهار خود وی، حتی نمی داند مستند است یا داستانی، انتخاب شده و آستان قدس رضوی به وی یک و نیم میلیارد تومان پول پرداخت می کند.

تصویری از فیلم در شب عروسی که ریحانی در آن بازی کرده است

این خانم بازیگر اکنون اظهار می کند که آستان قدس سفارش سنگین دیگری به وی برای ساخت مجموعه پرستاران داده و دفتر وی را در حد بالاترین سطح کیفی تجهیزات در ایران تکمیل کرده است.این خانم بازیگر که بنا بر اظهار خود هیچ سابقه ای در تهیه کنندگی و فیلمسازی ندارد و همچنین علاقه ای به مسایل مذهبی نداشته و پول و امکاناتی را برای تولید نیز در اختیار نداشته است، نود درصد زحمت کار را متعلق به حاج مصطفی واعظ طبسی می داند.وی آرزوی خود را مهاجرت و تحصیل در ونکوور کانادا عنوان می کند و می گوید: در این کار هم پول بود، هم مذهب، هم اتفاقات حسی ویژه.نکته جالب تر این که این خانم هنرپیشه می گوید، به هیچ وجه حاضر نیست آستان قدس رضوی را رها کرده و به کار با آن ادامه می دهد.اکنون پرسش اینجاست که در موضوع مهمی چون امام رضا(ع) که غنی ترین سرمایه های فرهنگی این مرز و بوم به شمار می رود و هنرمندان تراز اول کشور با افتخار حاضرند در آن فعالیت کنند، این هزینه هنگفت با یک هنرمند تازه کار، چه توجیهی دارد؟

سحر ریحانی، احمد مهرانفر، جواد افشار، کامبیز دیرباز و بهاره افشاری پشت صحنه "کلبه"

در ادامه مصاحبه خانم ریحانی با قانون را بخوانید:


- خانم ریحانی شنیدیم که به تازگی به سفارش تولیت آستان قدس رضوی مشغول کار ساخت فیلمی در خصوص امام رضا (ع) بودید. کمی درباره آن بگویید؟

بله شش‌ماه گذشته را مشغول ساخت فیلم 700 دقیقه‌ای به نام «زلال بی‌انتها» بودم. این فیلم راجع به کلیه وجوهات امام رضا بود؛ فیلم‌برداری حدود یک ماه است که به پایان رسیده است و اکنون در مرحله تدوین هستیم.

- ماهیت این فیلم چیست؟ منظورم این است در چه دسته‌ای قرار می‌گیرد: سریال است مستند است فیلم داستانی است یا...؟

باورتان می‌شود که خود من آخرش نفهمیدم این فیلم داستانی بود یا مستند. نفهمیدم چه از آب درآمد. اما هرچه بود به مستندنگاری نزدیک‌تر است تا داستانی.اتفاقا من اصلا آدمی مذهبی نیستم. یکی هستم مثل خود شما. مثل همه دخترهای بیست و هفت هشت‌ ساله تهرانی؛ زیاد از بعد مذهبی سر در نمی‌آورم، اما کل پروژه برای من جالب بود و خیلی لذت بردم. الان یک ماه است که کار تمام شده است و من هنوز آن حس را دارم.

- شما گفتید نه علقه‌های مذهبی دارید و نه فعالیت خاصی در زمینه فیلم‌های مذهبی داشته‌اید. چه شد که شما را برای این کار انتخاب کردند؟

سوال خوبی است. باورتان می‌شود که من اصلا نمی‌دانم که چه شد؟ ما فقط یک قرارداد بستیم و من تهیه‌کننده آستان شدم؛ دفتر آن را هم قرار شد من در تهران متمرکز کنم. بعد هم قرار شد برای اولین کار یک پروژه کوتاه و سبک را شروع کنیم. اما بعد که وارد داستان شدیم، گفتیم که می‌شود در مورد کارهایی که تولیت آستان در همین 33 سال بعد از انقلاب کرده است، فیلمی بسازیم. موقوفه‌ها و کاری که تولیت با نذرهای مردمی که در ضریح ریخته می‌شد می‌کردند بی‌نظیر بود. پروژه‌ای که هم در آن مذهب بود، هم پول هم اتفاقات حسی ویژه.

- اول چی؟ شما از وسط همکاری توضیح می‌دهید. ایده شما بود که با آستان همکاری کنید یا آن‌ها گشتند و از میان همه شما را برگزیدند؟ به هرحال آدم حرفه‌ای که قبلا هم پروژه مذهبی کار کرده باشد کم نداریم...

خب... برای جواب شما باید به گذشته برگردم. من دانشجوی صنعتی شریف هستم و چهار سال متوالی در المپیاد ریاضی برنده شدم. سال گذشه که برای مسابقه به کره رفته بودیم حاج آقای طبسی هم در مراسم تجلیل حضور داشتند. یک روز حرف رسید به این که خواسته‌های من چیست. من گفتم حاج آقا من خیلی دوست دارم در ایران دفتر تولید داشته باشم که از نظر بودجه و حمایت‌ها در سطح عالی باشد و حرف اول را بزند. گفتم حاج آقا دوست دارم آدم پولداری باشم. البته این فقط برای من آرزو بود چون می‌دانستم به قد و قواره من این حرف‌ها نمی‌خورد.ایشان ولی گفتند ایده خوبی داری ولی باید پله پله شروع کنی. اما من گفتم که نمی‌توانم یواش یواش کار کنم و کمال‌گرا هستم و اگر ساپورت مالی و قانونی پشت دفتر تولید نباشد زمین می‌خورم. بعد از این حرف بود که حاج آقا پیشنهاد داد که به رغم اینکه حرفه‌ای نیستم، به خاطر جایزه‌ای که در ریاضی دریافت کردم و البته اینکه آن را به آقا امام رضا اهدا کرده‌ام در آستان شروع به کار کنم. این شد که کم کم فعالیت‌های ما شروع شد. ایشان خوششان آمد و یک‌دفعه وارد مرکزیت آستان شدم و اینقدر این کارهایی که انجام دادیم خوب شده که خودم باورم نمی‌شود. خدا را شکر ایشان هم جواب اعتمادشان را گرفتند.


- چه کسانی با شما در این پروژه همکاری داشتند؟

۹۰ درصد زحمات این پروژه برعهده رئیس دفتر تولیت بود؛ یعنی حاج مصطفی واعظ طبسی. 10 درصد بقیه هم کار ما یعنی قسمت فنی بود.

- بازیگر هم داشتید؟

نه، چون فیلم بازنمایی اتفاقات واقعی بود بازیگر نداشتیم.

 پس شما در چه کسوتی با این 40 نفر کار می‌کردید؟

من تهیه‌کننده کار بودم.

 من رزومه کاری شما را تورق می‌کردم غیر از چند مورد بازیگری به مورد دیگری برنخوردم. آیا در زمینه تهییه‌کنندگی یا کارگردانی تجربه‌ای داشته‌اید؟

آغاز کار من در این زمینه از همکاری با آستان قدس رضوی آغاز شد. و خوشبختانه من با بودجه‌ای عظیم وارد این کار شدم و همچنان هم به این همکاری ادامه خواهم داد.

- طبعا ساخت آثار مذهبی و اعتقادی برای اینکه کار فاخر و در خور توجه تولید شود مستلزم تخصیص هزینه‌های شایسته است. آستان قدس برای ساخت این فیلم چقدر تقبل کرد؟

صد در صد هزینه‌ها یعنی چیزی بالغ بر یک میلیارد و پانصد هزار تومان.

- پروژه دیگری را با همکاری آستان تعریف کرده‌اید؟

امسال حداقل سه تا پروژه «الف ویژه» در دست ساخت داریم. بعد از پروژه زلال بی‌انتها که همین فیلم امام رضاست، در حال انجام مراحل پیش‌ساخت سریال «پرستاران ایرانی» هستیم.

- در چه شبکه‌ای پخش خواهد شد؟

زمانش مشخص نیست ولی در سوپرمارکت‌ها پخش خواهد شد. یعنی پخش خانگی.

- قصد نداری با جای دیگری همکاری کنی نه؟ به نظر می‌رسد که به همین جا سفت و سخت چسبیدی؟

بله درست است. من این قدر از کار با آستان لذت بردم که به هیچ وجه حاضر نیستم از دستشان بدهم.

- آره خب کی از پول بدش می‌آید؟

هم پولش مهم است و هم اینکه پشتت را می‌گیرند. مهم‌تر از همه اینکه کاری نمی‌کنند که هنرمند برای قسطش بدود. من افتخار می‌کنم با آستان کار می‌کنم. اگر اهمیت وجود امام رضا را هم از آن کم کنیم اهمیتش به این است که واقعا از من هنرمند می‌سازند نه یک گدا.

- خب ببین نظر بسیاری از هنرمندانی که آزاد کار می‌کنند این است که این ساپورت مالی به بهای از دست رفتن خلاقیت است و کلا زیر بار سفارشی کار کردن نمی‌روند. نظر تو این نیست؟

آستان ما را محدود نکرده است. فقط همان ابتدای کار، چند تا المان اخلاقی مشخص کرد تا توهینی به کسی یا اعتقادی نشود.من با این حرفی که می‌زنید موافق نیستم. همین آستان در من انگیزه‌ای ایجاد کرده است که احساس قدرت و امنیت می‌کنم. کدام ارگان – ارگان هایی که هنرمندان با آن ارتباط دارند منظورم است- این قدرت را به هنرمند می‌دهد؟ مثلا الان برای پروژه پرستاران ایرانی 1500 تا 2000 دقیقه را سفارش داده‌اند. هنوز هیچی نشده سه هفته پیش آمدند دفتر من را تجهیز کردند والله – قسم کبیره است ها- سه بار ناظر فرستاده‌اند، نه باب فضولی، برای اینکه بپرسند آیا کم و کسری دارید؟ باور کنید از هر چیزی که نیاز دیدند بهترینش را خریدند. در حدی تجهیز کردند که حتی برای صدابرداری مجبور نباشم به جای دیگری برویم.طبقه پایین دفتر را برایم صداگذاری دالبی گذاشتند. چیزی که در ایران فقط یک نفر دارد. یعنی بعد از عروج فیلم دفتر من است که حدود 400 متر سیستم دالبی است. همه جوره همکاری کردند با سلیقه من کنار آمدند. مثلا ارزو داشتم کنار ضریح گل رز پرپر کنم! حاج آقا و دیگر عوامل در کمال ناباوری اجازه دادند. همین پلان اینقدر خوب درآمده که هرکس که دیده به گریه افتاده است.این را هم بگویم که اگر من ساکن مشهد بودم و بزرگتری مانند تولیت آستان بالای سرم بود مطمئن باشید که من الان در «ونکوور» درس می خواندم و حداقل جزء اعضای ناسا بودم.

- بازیگری را کلا کنار گذاشتی؟

ببینید من خیلی ناپخته وارد این حرفه شدم. هیچ گونه اطلاعاتی راجع به این حرفه نداشتم. در بدو ورودم هم 7 تا نقش یک بازی کردم که سه تای آن‌ها در نوبت اکران است. ترجیح دادم به خودم یک سال فرجه بدهم تا حداقل به قولی کمی خاک صحنه بخورم... الان یک سال سپری شده است و قصد دارم که با فیلم پرستاران به جلوی دوربین برگردم.

- یعنی هم بازیگری هم تهیه‌کنندگی؟

بله!

- گفتی که تهیه کننده هستی. تهیه‌کننده در پروژه‌هایی که شما با آستان انجام می‌دهید چه تعریفی دارد؟

ما به صورت شراکتی با آستان کار می‌کنیم.

- یعنی خودت هم پول می‌گذاری؟

می‌خواستم 50 درصد شراکت مالی داشته باشم. که اگر منافع ریالی داشت به همین شکل تقسیم شود.

- یعنی در پروژه امام رضا هم که گفتی یک میلیارد و پانصد تومان تمام شد هم پول گذاشتی؟

نه این نه. برای من خیلی سنگین بود.

- خب پس چه‌جوری تهیه‌کننده بودی؟

وقتی که از پس هزینه‌هایش برنیامدم قرار شد بودجه آن را بدهند و بعد از ساخت دوباره به خودشان بفروشم.

- خانم ریحانی این زلال بی‌انتها را مردم ما کی و چگونه خواهند دید؟

کار مورد تایید آستان قدس رضوی، ارشاد و صدا و سیما قرار گرفته اما مسقیما تا امروز تصمیمی در خصوص چگونگی پخش فیلم صورت نگرفته است. اما ایده‌آل خود من شرکت‌دادن فیلم در جشنواره‌های خارجی است و مطمئن هستم که توجه داوران را برخواهد انگیخت.


نوشته شده در تاريخ 91/05/22 توسط جواد ولی نقندر

برخي از افراد سرشناس ‌اصلاح طلبان مثل عبادي و رسولي در اين جلسات مشاركت فعالي دارند. در اين ميان برخي از اصلاح طلبان ‌خراساني معتقد هستند كه بايد منتظر تصميم‌هاي اصلاح طلبان تهراني براي شركت در انتخابات بود.
البته برخي نيز معتقدند از آنجا كه اصولگرايان نمي توانند به وحدت برسند اكنون بهترين زمان براي شركت در انتخابات است.
همچنين دوشنبه هفته گذشته جلسه همراه با افطاري جبهه پايداري با سخنراني حجت الاسلام نظافت برگزار گرديد كه حدود 100 نفر در اين مراسم حضور داشتند. رايزني ها بيشتر در حوزه انتخابات شوراي شهر بوده است و گزارش ها حاكي از آن است كه قرار شده است تا ليستي از افراد مختلف براي قرار گرفتن در ليست جبهه پيروان خط امام و رهبري آماده شود.
در ادامه چهارشنبه هفته گذشته گروه انتخاباتي قاليباف در مشهد با حضور حدود 60 نفر افطاري برگزار كردند. در ا ين مراسم كه سردبير روزنامه همشهري سخنران بود، در رابطه با كاركردهاي قاليباف و ضرورت افزايش فعاليت هاي رسانه اي از مهرماه به بعد در خراسان رضوي به منظور آماده سازي افكار عمومي براي راي دادن به قاليباف تاكيد كرد.شايان ذكراست چند تن از مسوولان فدراسيون هاي ورزشي استان خراسان رضوي در اين جلسه حضور داشته اند.


نوشته شده در تاريخ 91/05/15 توسط جواد ولی نقندر

درحالی که جمله معروف "استفاده شخصی ممنوع" سال‌ها پیش بر روی خودروهای دولتی نمایان بود، اما این روزها نه تنها از این عبارت خبری نیست، بلکه بر هزینه کرد سایر بودجه‌های دولتی هم نظارت چندانی وجود ندارد. نمونه این هزینه ها را این شب ها می توان در مهمانی افطاری نهادهای دولتی دید.
مهمانی هایی که به بهانه ماه مبارک رمضان بر پا می شود و در آن نهادهاي دولتي در بهترين مجتمع هاي پذيرايي اقدام به برگزاري مراسم افطاري مي كنند.
براين اساس شنيده‌ها حاكي از برگزاري مراسم افطاري استانداري خراسان رضوي در مجتمع تفریحی پذیرایی کوهسر مشهد در تاريخ 7 مرداد ماه امسال دارد.
 اين مركز تفريحي كه ورودي سالن ويژه 2 ميليون تومان و حداقل منوي غذايي اين مجمتع از 25هزار تومان شروع مي شود.
دراين مراسم معاونان استاندار و فرمانداران، مشاوران و مديران كل همراه با خانواده هايشان حضور داشته اند و شنيده شده كه استاندار خبر جابجايي خود از استانداري را رد كرده و تاكيد نموده كه قرار است همچنان استاندار خراسان رضوي باشد.
اين افطاري در حالي برگزار شده است كه مقام معظم رهبري طي سالهاي اخير بارها و بارها در صحبت هايشان مقامات را از تجمل گرايي پرهيز داده اند. به عنوان مثال در پاسخ به پرسش های دانشجویان در دانشگاه صنعتی شریف در اول آذر 1378 فرموده اند: شما بدانید که گرایش اشرافیگری، آن چیزی نیست که بشود با قانون و با دادگاه و بازجویی و با امثال اینها علاجش کرد؛ خیلی سخت‌تر از این حرفهاست. این از جمله مقولاتی است که بایستی فضای عمومی کشور – احساسات مردم، خواست مردم و به تعبیر رساتر، فرهنگ عمومی مردم – آن را دفع کند تا این علاج شود. آن کسانی که به اشرافیگری گرایش دارند و دلشان برای زندگی اشرافی لک می‌زند – یعنی خوردن و پوشیدن و زندگی کردن و مشی کردن به سبک اشراف و دور از زندگی متوسّط مردم – یکی از کارهایی که می‌کنند، این است که این دید و ذهنیت را در مردم به‌وجود آورند که این چیز خوبی است و ارزش است.و يا سخنراني اخير ايشان در تاريخ 5 مرداد ماه 91 كه موضوع اقتصاد مقاومتي و مبارزه با تحريم ها را بيان نمودند.آیا این بریز و به پاش ها و افطاری دادن در مرکز تعطیلات و سرگرمی های(!!!) کوهسر با شعار ساده زیستی رئیس جمهور، در شرایطی که همشهریان برای خرید مرغ ارزان قیمت در صف های طولانی می ایستند تطابق دارد؟از اين رو با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري به نظر مي رسد برگزاري افطاري‌هاي تجملي در دولت عدالت محور با تاكيدات مقام معظم رهبری سازگار نیست.


نوشته شده در تاريخ 91/05/10 توسط جواد ولی نقندر

متن کامل نامه استاد رضا گلپور خطاب به حضرت آیت الله آملی لاریجانی -ریاست محترم قوه قضاییه- به شرح ذیل می باشد:


باسمه تعالی شأنه

با سلام بی پایان بر وجود نازنین حضرت بقیَّه الله الاعظم (عجّل الله تعالی فرجه الشّریف)؛ آرزوی سلامت وموفّقیّت روزافزون نائب بر حقّ ایشان مقام معظّم رهبری ، همه ی دست اندرکاران شریف نظام مقدّس جمهوری اسلامی و همه ی رزم آوران شهادت طلب جهان اسلام .

حضرت آیت الله لاریجانی آملی

ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران

با سلام ،ادب وآرزوی موفقیت روزافزون ؛

از باب انجام تکلیف شرعی و وظیفه ی شهروندی خود به عنوان خبرنگاری آزاد و پژوهشگری که به موارد شرم آوری از نفاق وسوء استفاده از قدرت توسط برخی مدعیان اصولگرایی در دستگاههای اجرایی کشور برخورده ام ،با انتشار عمومی این نامه ، از جنابعالی استمداد راهنمایی و پیگیری عملی برخورد جدی قضایی در زدودن این نمونه لکه های ننگ از دامان دستگاههای نظام و اطلاع رسانی به موقع به افکار عمومی آزاده و شریف کشورمان را دارم.پیشاپیش از حسن توجه حضرتعالی و دیگر نیروهای صادق و دلسوز تحت مسئولیت شما کمال تشکر خود را اعلام و از طولانی شدن توضیحات ضروری مرور شده - که چه بسا در پاره ای از آنها خود حضور ذهن بهتر و دقیقتر داشته باشید - عذرخواهی مینمایم :از آنجا که اخیراَ با شکایت جناب آقای اسفندیار رحیم مشایی مسئول دفتر و چندین عنوان دیگر رئیس محترم جمهور وپیگیری های مجدانه! ی معاونت حقوقی آقای احمدی نژاد درباره ی نامه ای که در آذر ماه 1389 خطاب به رحیم مشایی منتشر کرده بودم؛ احضاریه ای از شعبه ی 1057 (مستقر در مجتمع خیابان قدس) دریافت داشته ام که باید در ساعت 10 صبح روز سه شنبه 24 مرداد 1391 حاضر گردم که متاسفانه و در کمال ناباوری نشان از صدور قرار اولیه ی مجرمیت برای اینجانب دارد. {در این باره لطفا پیوست تکمیلی یکم ملاحظه گردد}از این که می بینم آقای رحیم مشایی حتی مواردی را که در مصاحبه ها و گفتگو های خود با شخص اینجانب بدانها افتخار می کرد مثل ازدواج خود با متهمه (ی ظاهراً تواب از همکاری با سازمان جهنمی محاربین خلق یعنی) سرکارخانم شهربانو (طاهره)ذبیحیان لنگرودی همسر اوّل او و یا افتخار به ازدواج بعدی خود با خانم زیبا امیولانیفر و یا افتخار به همکاری با انجمن حجتیه در سالهای انقلاب و یا افتخارش به برخورد و حذف فیزیکی محاربین {بویژه در جریان ایراد اتهام به شخص او در زمینه ی قتل شهود کلیدی عضویت در شبکه ی مخوف و آدمکش ماشاءالله سعیدی از سران کلیدی سازمان جهنمی محاربین خلق ایران در مازندران و در عین حال شهودِ ) نقش داشتن برادرش بختیار (معروف به کوروش رحیمی ) در جریان حمله به پایگاه بسیج کتالم رامسر در 16 مرداد 1360} اکنون رسماً و کتباً تکذیب مینماید؛ ایمان آورده ام که کاسه ای زیر نیم کاسه ی او است وگرنه آیا نباید از این دو چهرگی و دوگانگی عجیب و غیر قابل فهم در جریان یک پرونده ی رسانه ای آنهم در شخصیت کسی که عملاً مراد رئیس جمهور کشور است هراسید؟رحمت و رضوان خداوند بر شهید بصیر انقلاب آسید اسدالله لاجوردی(قدّس سرّه) که در وصیت نامه ی مظلومانه اما راهبردی خویش به زیبایی حقایق تلخ خطّی نفوذی و وابسته به اجانب ضدّ دین را این گونه ترسیم فرمود :"... همانها که التقاط به گونه ی منافقین خلق ، سراسر وجودشان را و همه ی ذهن و باورشان را پر کرده و همانا ریاکارانه برای رسیدن به مقصودشان دستمال ابریشمی بسیار بزرگ ، به بزرگی مجمع الاضداد به دست گرفته اند، هم رجایی و باهنر را می کشند و هم به سوگشان می نشینند.

هم با منافقین خلق پیوند تشکیلاتی و سپس ...! برقرار می کنند،هم آنان را دستگیر میکنند و هم برای آزادیشان و اعطای مقام و مسئولیت به آنان تلاش می کنند و از افشای ماهیت کثیفشان سخت بیمناک می شوند...گفته ام که خطر اینان به مراتب زیادتر از خطر منافقین خلق است.چرا که علاوه بر همه ی شیوه های منافقانه ی منافقین ،سالوسانه در صف حزب اللهیان قرار گرفته ...صفوف مقدم را غاصبانه به تصرف خود درآورده اند به گونه ای که عملاً عقل و اراده ی منفصل برخی تصمیم گیرندگان قرار گرفتند..." {در این باره لطفا پیوست تکمیلی دوم ملاحظه گردد}

ریاست محترم قوه قضائیه

از آنجا که از انسان دوچهره باید بر حذر بود بلکه از بی تقوائیش باید ترسید ، اخیرا مجموعه یادداشت های پراکنده ی پژوهشی خویش پیرامون ریشه های جریان انحرافی با نگاهی دقیق تر به گره خوردگی خانواده ی اسفندیار رحیم مشایی با سازمان محاربین خلق ایران را با عنوان اشباح جنگل (در پنج قسمت) جهت بررسی های دقیق تر توسط مسئولان امنیتی و قضایی و نیز آگاهی و انتباه بیشتر افکار عمومی نسبت به این جریان انحرافی و عملکرد مزوّرانه اش آماده ی انتشار نموده بودم که پس از انتشار قسمت اول آن در برخی سایتها به دلیل تلخی شدید واقعیات انکارناپذیر این گره خوردگی بهت آور و غیر قابل اغماض ، نه تنها در فضای رسانه ها با سکوت مطلق آقای رحیم مشایی و اعوان و انصارش بلکه با موارد تهدیدآمیزی از طرف این جریان خطرناک و بویژه برخی وامداران و یاوران امنیتی این جریان که با سوءاستفاده از جایگاه های خود به تهدید اینجانب و سایت های مرتبط با نشر پژوهش هایم پرداختند ، مواجه شدم که چاره ای جز توقف انتشار این مجموعه و طرح استمداد از حضرتعالی برایم نمانده است.به لفظ جلاله الله قسم ذره ای از کشته شدن و شهادت در راه خدا بویژه بدست منافقین آلت فعل صهیونیست ها باکی ندارم و بالعکس مشتاقانه در آرزوی وصال آن لحظه ام اما چون وظیفه ی شرعی اینجانب که تقید به حدود آن جرأت انتظار شفاعت قسیم جنت و نار علیه السلام را به روح و جسمم می بخشد نگارش این نامه را موجب گردیده است.علیرضا توکلی طرقی! دعوت از1200 + 190 ایرانی خارج از کشور

توسط محمدشریف ملکزاده یا میثم طاهری یا ... ؟

درویشعلی شمس!

کاظم کیاپاشا


حسین هاتفی فارمد


محسن کافی (همانند مرتضی کافی) خدمات بی نظیری به اسفندیار رحیم مشایی داشته است که مستحق تشویق می باشد!


سفر اردن!


سفر آمریکاو چه دانی که چیست بلاروس؟!

ریاست محترم قوه قضائیه

قبول بفرمایید که در امان بودن کشور و نظام را که بنده کاره ای نیستم نظر بدهم؛ اما امنیت خود و خانواده ام را از طرف گروه وابسته به آقای مشایی در خطر می بینم؛ همان رحیم مشایی ای که حداقل متهم به آمریت در چندین فقره قتل می باشد که آنهم مربوط به زمانی است که عضوی کوچک در تشکیلات نظامی امنیتی واحد اطلاعات سپاه بوده (حالا که به فضل آقای احمدی نژاد همه کاره ی اجرایی اقتصادی سیاسی امنیتی فرهنگی می باشد وحتی دو وزیر فعلی و قبلی اطلاعات به دلیل عدم تولای لازم به شخص شخیص وی کنار امنیت شغلی نداشته اند!)


(جهت شادی ارواح شهدای رامسر که توسط تروریستهای خانواده ی اسفندیار رحیم مشایی به شهادت رسیدند صلوات برمحمد و آل محمد)

ریاست محترم قوه قضائیه

متذکر می گردم از نمونه های اعلای کارآمدی مدیریت قضایی نظام مقدس جمهوری اسلامی، برخورد انقلابی و عدالت محورانه با فرمانده ی منافق واحد نهضت های آزادیبخش سپاه (که در زمان خود کلیه ی عملیات های خارج از کشور سپاه را بر عهده داشت ) و یا مسئولیت فرماندهی در سپاه اصفهان را دارا بود می باشد که اتفاقاً به شدت مورد حمایت آقای حسینعلی منتظری قائم مقام وقت رهبری وگره خورده ی به او بود .

اگر اقتدار سیستم قضایی کشور نمی بود چه بسا دامنه ی جنایات و آدمکشی های نامبرده و باند خطرناک و نفوذی اش در سپاه و بیت منتظری منجر به چالشهای جدی برای آینده ی نظام و بروز فتنه های پیچیده تر میگردید. اگر دستگاه قضایی با رعایت استقلال کامل و نهراسیدن از جایگاه سید مهدی هاشمی و مدافعانش در بین بزرگان نظام ؛ پرونده ی قتلهایی را که به آمریت و معاونت وی (به بهانه های مختلف مقابله با منافقین یا فواحش و یا امثالذلک )سالها قبل به وقوع پیوسته بود به شکل عادلانه و فارغ از مظلوم نمایی ها ی منافقین و اَنگ های محاربین و ترس از جو سازی های سیاسی آفتابه های دور قاب ، رسیدگی و به موقع اطلاعرسانی می کرد چه بسا آقای منتظری هم با وجود ابعاد مثبت و سوابق و عملکردهای انقلابی و مدعی عمل به آرمانهای امام خمینی به تعبیر خود امام در معرض سقوط به قعر جهنم قرار نمی گرفت.

سید مهدی هاشمی از به اصطلاح مبارزان قبل از انقلاب بود که در اثر فقدان مبانی صحیح فقهی، خود شگفتی ، کم تجربگی وشتاب زدگی در برداشت های اسلامی رگه های روشنی از التقاط وروشنفکرزدگی در او نمودار شده بود. وی شخصیتی مبارز و سیاسی داشت که به گفته ی خودش همین سیاسی گری های دور از تهذیب و تزکیه او را به شقاوت ابدی کشاند. از آنجایی که برادر سید مهدی، داماد خانواده آیت الله منتظری بود، او توانست به خوبی در بیت آیت الله منتظری نفوذ کند و حمایت کامل و همه جانبه ی آیت الله منتظری را نسبت به خود جلب کند.

 


هر چند عدم حمایت حضرت امام خمینی از جریان تحصن کلیسای سنت مری پاریس در زمان دستگیری سید مهدی هاشمی توسط ساواک، برای هوشیاران کافی بود تا انحراف او و اطرافیانش را تشخیص دهند، اما متأسفانه جریان سیدمهدی هاشمی و باند اطرافش موفق شدند با انحراف از مبانی و التزامات شرعی و قانونی ولایت فقیه ، پس از نفوذ به دستگاههای مختلف و بویژه امنیتی نظام ،عقاید انحرافی وافکار التقاطی خود را درحوزه های اندیشه بویژه با هدف قرار دادن جوانان مستعد اما احساساتی و کم تجربه با محور قرار دادن شهرستانها ذیل تبلیغات و تطمیع و تهدیدها؛ زمینه های سقوط اساسی حسینعلی منتظری را به دامان بی بی سی و اربابانشان فراهم آورند تا به خیال باطل خود به خط اصیل و مبنایی انقلاب و نظام اسلامی در عمل ضربه وارد کنند.

{قسمتی از نامه مبارک حضرت امام خمینی: }

جناب آقای منتظری

در مساله مهدی هاشمی قاتل، شما او را از همه متدینین متدین‌تر می‌دانستید و با اینکه برای تان ثابت شده بود که او قاتل است مرتب پیغام می‌دادید که او را نکشید. از قضایای مثل قضیه مهدی هاشمی که بسیار است و من حال بازگو کردن تمامی آنها را ندارم.

شما از این پس وکیل من نمی‌باشید و به طلابی که پول برای شما می‌آورند بگویید به قم منزل آقای پسندیده و یا در تهران به جماران مراجعه کنند. بحمد الله از این پس شما مساله مالی هم ندارید. اگر شما نظر من را شرعاً مقدم بر نظر خود می‌دانید -که مسلماً منافقین صلاح نمی‌دانند و شما مشغول به نوشتن چیزهایی می‌شوید که آخرتتان را خراب‌تر می‌کند-، با دلی شکسته و سینه‌ای گداخته از آتش بی‌مهری‌ها با اتکا به خداوند متعال به شما که حاصل عمر من بودید چند نصیحت می‌کنم دیگر خود دانید:
1 - سعی کنید افراد بیت خود را عوض کنید تا سهم مبارک امام بر حلقوم منافقین و گروه مهدی هاشمی و لیبرال‌ها نریزد.

2 - از آنجا که ساده‌لوح هستید و سریعاً تحریک می‌شوید در هیچ کار سیاسی دخالت نکنید، شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد.

3 - دیگر نه برای من نامه بنویسید و نه اجازه دهید منافقین هر چه اسرار مملکت است را به رادیوهای بیگانه دهند.

4 - نامه‌ها و سخنرانی‌های منافقین که به وسیله شما از رسانه‌های گروهی به مردم می‌رسید؛ ضربات سنگینی بر اسلام و انقلاب زد و موجب خیانتی بزرگ به سربازان گمنام امام زمان -روحی له الفدا- و خون‌های پاک شهدای اسلام و انقلاب گردید؛ برای اینکه در قعر جهنم نسوزید خود اعتراف به اشتباه و گناه کنید، شاید خدا کمکتان کند.

و الله قسم، من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم، ولی در آن وقت شما را ساده‌لوح می‌دانستم که مدیر و مدبر نبودید ولی شخصی بودید تحصیل‌کرده که مفید برای حوزه‌های علمیه بودید و اگر این گونه کارهاتان را ادامه دهید مسلما تکلیف دیگری دارم و می‌دانید که از تکلیف خود سرپیچی نمی‌کنم...

من کار به تاریخ و آنچه اتفاق می‌افتد ندارم؛ من تنها باید به وظیفه شرعی خود عمل کنم. من بعد از خدا با مردم خوب و شریف و نجیب پیمان بسته‌ام که واقعیات را در موقع مناسبش با آنها در میان گذارم. تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام؛ سعی کنند تحت تاثیر دروغ‌های دیکته شده که این روزها رادیوهای بیگانه آن را با شوق و شور و شعف پخش می‌کنند نگردند...یکشنبه ششم فروردین شصت و هشت (ه.ش)...

ریاست محترم قوه قضائیه

در سال 1354 ، ماشاءالله سعیدی (فرزند محسن با پوشش رسمی کارمند عالیرتبه ی فرودگاه) یکی از افراد امنیتی کادر مرکزی و تشکیلاتی سازمان محاربین خلق (که از نظر نوع عملکرد در لینک مرتبطین هاشمی هشتم ساواک قابل تحلیل می باشد) با استقرار در شهرستان رامسر فاز سیاسی سازمان را آغاز و عملیاتی می نماید.

نامبرده در طیّ مدّت اقامت خود در شهرستان رامسر که تا پایان فاز سیاسی و قبل از خروج مسلحانه ، ادامه داشت ؛ با رعایت پوشش انجمن حجتیه (ابراز ارادتمندی شدید به زیارت امام زمان درلابلای درختان خضراء جنگل و تلاش شدید برای تحدید فرهنگ بهائیت) با نهایت دقت با جذب افرادی نظیر مهندس حسین حدادی مقدم (معدومی)؛ مهندس علی صالحی (معدومی)؛ شکرالله محمدشریفی (معدومی) ؛ فیروز رحیمیان (معدوم شده) و امثالهم اقدام به کادرسازی و آموزش سازمانی محسوس و غیر محسوس نموده و پس از سالها فعالیت موفق به راه اندازی گسترده ترین تشکیلات سازمان محاربین خلق در شهرستان رامسر گردید.

یکی از روش های سؤال برانگیز عملکردهای اسفندیار رحیم مشایی در دوره ی حضورش در سپاه مازندران حذف سریع متهمانی است که بعضاً از اعضای تشکیلاتی سازمان محاربین خلق و در ارتباط مستقیم با ماشا اله سعیدی بوده و به استناد شواهد و قرائن موجود سابقه و اطلاعات جامعی از اهداف، استراتژی و رویکرد مشی مسلحانه ی سازمان، لایه های درونی و احتیاطی، نحوه ی پشتیبانی، آشنا با مقرهای نظامی و مخفی گاههای سلاح و مهمات و دیگر تیمهای تروریستی سازمان داشتند.

این افراد متأسفانه پس از شناسایی و دستگیری در طیّ مدت زمانی کوتاه بدون تخلیه ی اطلاعاتی حسب اوامر اسفندیار ( و تأکید دارم با توجه به شواهد و قرائن مهم چه بسا به هدف امحاء سر نخ ها و ردّپای سوابق خود و خانواده اش ) معدوم گردیده اند. برای نمونه طاهر رضایی چمني محارب معدوم خدمتگذار منزل مادر اسفندیار (به همراهی حشمت چمنی) عامل نفوذي محاربین در بسيج كه باعث موفقیت حمله آنان به بسيج كتالم شد.وي پس از بازداشت صريحا اعتراف مي كند كه با پيشنهاد كوروش رحیم مشایی و گذراندن آموزشهاي نزد او به تشكيلات بسيج نفوذ كرده و اطلاعات و اخبار خود را به كوروش منتقل مي نمود.به نظر می آید وي به جهت اطلاعات با ارزشي كه در اختيار داشت و مي توانست موقعيت اسفندیار و مرتبطینش را به مخاطره بيندازد بلافاصله اعدام مي شود.بختیار رحیم مشایی معروف به کورش رحیمی

جالب است که وقتی آقای اسفندیار رحیم مشایی با ژست های مقدس مأبانه و ادعاهای ارتباطی با امام عصر در عالم رؤیا و این گونه اداء و اطوارهای عوامفریبانه موفق به اثرگذاری و جلب توجه مسئولین امنیتی، اقتصادی و اخیراً نیز سیاسی گردیده است و معاون کلیدی و بلکه عقل و قلب منفصل آقای احمدی نژاد شده است، با همکاری برادر محاربش بختیار رحیم مشایی (حالیه معروف به کورش رحیمی) و تعداد دیگری از اعضای مرتبط با اشباح ماشاءالله سعیدی که دست نابکارشان به خون مطهر بچه های سپاه و بسیج وحزب اللهی های کوچه و بازار آلوده بوده و به برکت الطاف و عنایات ملوکانه ی اسفندیار از حداقل های مجازات نیز رهایی یافته اند در پرتو بذل و بخشش های بیت المال نظام جمهوری اسلامی اقدام به فراخوانی و سازماندهی اعضاء و هواداران محاربین موسوم به منافقین و نیز دیگر گروهک های الحادی با الگوبرداری از روش های دهه ی 60 ایجاد کانون های موسوم به میلیشیا تحت تابلوی کوهنوردی نموده و شبکه ای از کهنه منافقان بعضاً مدعی توبه را حمایت و ساپورت می نماید.

با تدقیق در رخدادهای پس از اعلام مشی مسلّحانه ی سازمان محاربین در رامسر و مدیریت سوء امنیتی و حفاظتی اسفندیار رحیم مشایی بویژه سوء استفاده از موقعیت حقوقی، هر ناظر اهل انصاف با ابهامات بسیار خطرناک مواجه میگردد. بدین معنی که قابل مشاهده است که افرادی از نیروهای تشکیلاتی و عملیاتی سازمان محاربین علیرغم ارتکاب جنایات ددمنشانه بدلیل عنایات خاصه ی اسفندیار از مجازات اعدام رهایی و صرفاً پس از تحمل حبس های کوتاه مدت تحت عنوان تواب از زندان آزاد شدند و در مقابل افرادی از رده های دیگر سازمان که ارتباط و فعالیت شان در مشی مسلحانه در مسیر قانونی دادرسی محرز و اثبات شده نبوده بای دلیلی که بعضاً در جای خود سؤال برانگیز بوده است حسب امر اسفندیار بدون انجام تشریفات قضایی و محاکمه و صدور حکم، پس از بازداشت، تیرباران میگردیده اند.

باز از مصادیق این اعدام ها می توان به تیر باران 4 تن از اعضای گروهک محاربین به نامهای:

حسین شاه منصوریان؛ فرهاد فلکی مقدم؛ بهزاد صفاتیان و فیروز رحیمیان اشاره کرد که توسط نیروهای تحت امر اسفندیار رحیم مشایی بدون حکم قضایی به قتل رسیدند. عوامل اجرایی این اعدامها به نامهای هادی پیامی،عادل مشایی،بهرام قربانیان وغلامعلی سلیمان نژاد قابل اشاره اند. در خصوص اعدام افراد یادشده، پس از چندی توسّط خانواده شان شکایتی علیه نیروهای عملیات سپاه به مراجع قضایی تسلیم گردید که در جریان رسیدگی به آن اسفندیار نیز چند جلسه جهت بازجویی به دادسرای نظامی احضار گردید...

ماجرای غمبار و غیر قابل انکار در این مقطع آنجا نهفته است که اسفندیار رحیم مشایی در مقطع زمانی یادشده عنوان مسئولیت جانشینی واحد اطلاعات سپاه را یدک می کشید و با سوء استفاده از موقعیت حقوقی و نقش کلیدی خود در واحد اطلاعات سپاه عملاً خدمات شایانی را به سازمان محاربین و دوستان قدیمی تر و فامیل های خود در سازمان محاربین یعنی تیم ماشاءالله سعیدی می نمود.

در سالهاي 1359 لغايت 1361 به جهت عدم بينش و دانش كافي مسوول واحد اطلاعات سپاه رامسر، روند مأموريت امنيتي واحد اطلاعات سپاه با اراده اسفندیار كه جانشين واحد بود انجام مي گرديد و افردي همچون مجيد نورحسيني (يا حسيني)، درويش علي شمس، محسن کافی (حميد فاضلي)، نيك نهاد و .... با ايجاد يك زنجيره انساني تحت سيطره و مديريت اسفندیار، واحد اطلاعات سپاه رامسر را تشكيل مي دادند.

علاوه بر اين وجود افراد مسئله داري همچون:«ناصر طاها، بهمن الهي(فيلي)، موسي اشكوري، عطا دل آرا، مصيب نياستي، احمد رضوي(نرژا)» در پست هاي كليدي و حساس سپاه علاوه بر پيچيدگي و پيوستگي اين شبكه انساني استيلاي جريان منحرف سياسي حاكم بر سپاه را مضاعف مي نمود.

ماشاءالله سعیدی در اوایل اعلام مشی مسلحانه توسّط سازمان در منطقه حضور داشته و شخصاً عملیاتهای تروریستی را طراحی و هدایت می نمود. پس از شناسایی و اندک زمانی قبل از اقدام به دستگیری توسط نیروهای عملیات سپاه با اطلاع یافتن از طریق منبع نفوذی خود در سپاه (که برابر گزارشات موثّق در ارتباط با اسفندیار رحیم مشایی بوده است) شب قبل از عملیات با تخلیه ی لوازم و اسناد و مدارک خانه ی تیمی خود متواری و از آن زمان تا کنون به شبحی همچون هادی ِمسعود کشمیری تبدیل گردیده است! {در این باره لطفا پیوست تکمیلی سوم ملاحظه گردد}

ریاست محترم قوه قضائیه

آنچه بنده با مخاطب قرار دادن حضرتعالی بر آن تأکید دارم و امیدوارم ولو در مسیر رسیدگی به شکایت قبلی اسفندیار رحیم مشایی از اینجانب مورد توجه جدی دستگاه قضای کشور قرار گیرد؛ خطرناک بودن وجود شبکه ای آلوده و متعفن در نظام اجرایی کشور می باشد که شکل گیری آن ناشی از عدم دقت به فساد موجود در سوابق و عملکردهای غیر شرعی امثال رحیم مشایی و باند قدیمی همراه اوست که متأسفانه اکنون با نهایت سوءاستفاده از ضعف های نفسانی و قدرت طلبی های امثال سعید مرتضوی ها و ابوالحسن فقیه ها به وضعیت فعلی تبدیل گشته است .


مگر مقام معظم رهبری (حفظ الله) در بند هفتم فرمان هشت ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی نفرمودند :

"در امر مبارزه با فساد نبايد هيچ تبعيضي ديده شود. هيچ کس و هيچ نهاد و دستگاهي نبايد استثنا شود. هيچ شخص يا نهاد نمي تواند با عذر انتساب به اینجانب یا ديگر مسئولان کشور را از حساب کشي معاف بشمارد. با فساد در هر جا و هر مسند بايد برخورد يکسان صورت گيرد. "

در بهار 1386 بود که ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز (زمان ریاست سردار نقدی) مطابق با رهنمودهای مقام معظم رهبری برای اولین بار با اقدامی قاطع، انقلابی ، قابل تقدیر و بدون در نظر گرفتن ملاحظات سیاسی اقدام به کشف، برخورد و افشای قاچاق کالا توسط یکی از گروه های سیاسی مدعی دروغین اصولگرایی کرد؛ آن ستاد در باره این اقدام خبر داد: "يكي ديگر از شبكه‌های‎ ‎بزرگ قاچاق ‏پوشاك كه با سوء استفاده از معافيت خاص جهت انجام امور خيريه در حجم‎ ‎وسيع اقدام به قاچاق پوشاك مي‌كرد ‏با تلاش پليس آگاهي تهران بزرگ كشف‎ ‎شد."

سایت "اقتصاد پنهان"وابسته به ستاد فوق نوشت: "شركت متخلف كه‎ ‎موقوفه خاص سازمان بهزيستي است ‏با استفاده از معافيت قانوني آن سازمان، پوشاك خارجي‎ ‎قاچاق را در خارج از كشور از قاچاقچيان دريافت، و در ‏ازای واردات آنها به داخل كشور با‎ ‎استفاده از 100درصد معافيت گمركي، اقلام مزبور را پس از ترخيص از گمرك ‏و در قبال‎ ‎دريافت مبلغي حدود "يك سوم" عوارض گمركي در داخل كشور به قاچاقچيان تحويل مي‌داده‎ ‎است."

‏مرتبطین با پرونده اعلام داشتند که شرکت متخلف با نام "موسسه بهزيست بنياد" وابسته به سازمان بهزيستي کشور بود که با استفاده از معافیت قانونی سازمان بهزيستي و تحت ‏پوشش واردات و صادرات کالا تحت عنوان خيريه اقدام به قاچاق ميليارد ها تومان پوشاک خارجي، گوشی تلفن، آیفون تصویری، برنج، چای، کلید مینیاتوری و لاستیک کامیون! و ... نموده بود...

افشای تخلفات صورت گرفته از سوی سردار نقدی باعث شد تا "ابوالحسن فقیه" رئیس وقت سازمان بهزیستی علی رغم انکار اولیه اين موضوع و سپس انکار دخالت و اطلاع خود از این سوء استفاده مالی، پس از شش ماه با تایید تخلفات صورت گرفته، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره بهزیست بنیاد را عزل کند.

با مطالعه سخنان "فقیه" در رسانه ها، این سؤال پیش می آید که: علی رغم این که وی از ابتدا به تخلفات آگاه بوده و خود نقشی اساسی در این افعال مجرمانه داشته، چرا در چند مرحله اقدام به عوام فریبی و دروغگویی کرده است؟؟ گویا طبق حدیث امام صادق (ع) فراموش کرده بود که: «خداوند فراموشی را بر دروغ پردازان مسلط می سازد.» "

به عنوان نمونه، فقیه می گوید: "بهزیست بنیاد از لحاظ حقوقی از سازمان بهزیستی جداست و اعضای هیئت مدیره آن شرکت حق امضا دارند و کیفر خاست برای بهزیست بنیاد صادر شده". اما طبق قانون؛ انجام این کار (قاچاق کالا)، بدون تایید و امضای رئیس سازمان بهزیستی ممکن نبوده است!

یکی از سایتها(نقدنیوز) برای اثبات کذب بودن ادعاهای فقیه ؛ نامه ای از وی به عنوان "رئیس وقت سازمان بهزیستی" به گمرک را منتشر ساخته بود : 

نکته مهم این جاست که بنا بر سند فوق، شرکت اماراتی تنها قصد اهدای 1500 کیلو پوشاک داشته است؛ حال آنکه فقیه درخواست ترخیص 50 تن پوشاک(یعنی 48500 کیلو بیشتر) از گمرک می کند!

*خرداد 86 کشف فساد؛؛ خرداد 89 رأی دادگاه !

نحوه رسیدگی به پرونده :

07/03/1386 – اطلاعیه ستاد مبنی بر کشف شبکه فساد اقتصادی(بهزیست بنیاد) در سازمان بهزیستی.

10/04/1386 – صدور دستور قضایی به پلیس آگاهی تهران جهت انجام تحقیقات.

23/04/1386 – اعلام نتایج تحقیقات مقدماتی به دستگاه قضائی توسط پلیس آگاهی تهران.

26/05/1386 – نامه گمرک به "بهزیست بنیاد" مبنی بر احراز جرم قاچاق و تعیین جریمه به میزان 6/638/489/326 ریال.

28/05/1386 – نامه رئیس کل گمرک به رئیس بهزیستی مبنی بر احراز جرم قاچاق و تعیین جریمه به میزان مبلغ بند فوق.

03/06/1386 – فقیه طی نامه ای محرمانه و فوری به رئیس کل گمرک اعلام می کند: "جریمه یاد شده با نظر این سازمان، توسط آن شرکت(بهزیست بنیاد) پرداخت خواهد شد."

26/06/1386 – پس از عدم پرداخت جرائم توسط "بهزیست بنیاد"؛ نهایتاً گمرک علیه شرکت "بهزیست بنیاد" اعلام جرم می نماید.

14/07/1386 – گمرک اعلام می کند؛ با توجه به این که در اسناد گمرکی ارائه شده نام سازمان بهزیستی کشور به عنوان صاحب کالا آمده است، این سازمان در کنار سایر متهمین ... شناخته می شود.

16/11/1386 – پس از ارسال کیفرخواست ناقص به دادگاه، دادگاه جهت رفع نقص و انجام تحقیقات از فقیه، پرونده را به دادسرا عودت می دهد.

24/11/1386 – احضار "ابوالحسن فقیه" به عنوان متهم به دادسرا.

21/01/1387 – به علت بی اعتنایی فقیه به احضاریه های صادر شده از سوی دادسرا؛ حکم جلب آقای "ابوالحسن فقیه" با عنوان ریاست سازمان بهزیستی کشور صادر می شود.

21/01/1387 تا 11/03/1389 – "ابوالحسن فقیه" با دستور یکی از مسئولان وقت عالی رتبه قوه قضائیه جلب نشد و قرار بر این شد که فقیه شخصاً در دادسرا حضور پیدا کند و توضیح دهد.

علی رغم این که میزان اتهام فقیه با بقیه متهمین یکسان بود، اما وی با قرار کفالت آزاد شد(در حالی که سایر متهمین با قرار وثیقه - سنگین تر از قرار کفالت - آزاد شده بودند) و تا خرداد 89 پرونده مفتوح ماند!!!

11/03/1389 – نهایتاً پس از سه سال کش و قوس و اطاله دادرسی (به دلایل نه چندان نامعلوم!)، حکم شش نفر متهم اصلی پرونده طی رأی صادره از دادگاه انقلاب اسلامی تهران مبنی بر پرداخت تضامنی مبلغ شش میلیارد و ششصد و سی و هشت میلیون و چهارصد و هشتاد و هشت هزار و سیصد و بیست وشش ریال (بیش از ششصدو شصت و سه میلیون تومان) جزای نقدی صادر می شود.


هنگامیکه با تلاش ها و پیگیری های بعمل آمده توسط معاونت بازرسی وقت ستاد، گزارش کشف شبکه بزرگ قاچاق تحت پوشش امور خیریه به مرجع قضایی اعلام شد انتظار می رفت قوه قضائیه طبق الگوی حکومتی امام علی(ع) و فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر برخورد قاطع قضایی، علاوه بر جزای نقدی مندرج در حکم، نسبت به صدور حکم متناسب با جرم بر مبنای "ماده 2 قانون تشديد مجازات مرتكبين ارتشاء و اختلاس و كلاهبرداري" (سه ماه تا دو سال حبس جهت سوء استفاده از موقعیت قانونی) نیز اقدام نماید. چرا که اگر "ابوالحسن فقیه" از موقعیت قانونی جایگاه خود سوء استفاده نمی کرد، شرکت "بهزیست بنیاد" هرگز نمی توانست اقدام به قاچاق کالا نماید.

ریاست محترم قوه قضائیه

پرونده فساد ابوالحسن فقیه و همدستانش در حکومت جمهوری اسلامی از کثیف ترین و رذیلانه ترین پرونده هایی است که تا به حال کشف شده است؛ تأکیدات قرآن کریم در تکریم یتیمان کجا و فساد و رانت خواری و قاچاق متهمان این پرونده به اسم یتیمان کجا؟!

آیا این شائبه در ذهن شما ایجاد نمی شود که به چه دلیل حامیان فقیه تا به امروز از او حمایت می کنند؟!

با فرض این که حکم صادره با همین میزان جزای نقدی اجرا شود؛ نباید از مسئولین قضائی بپرسید که حقیقتاً چه فرقی میان این دو دسته است؟؟؟ دسته اول قاچاقچیانی که با پر رویی و وقاحت اقدام به قاچاق پوشاک، سوخت و ... می نمایند و دسته دوم امثال متهمین این پرونده که در خفا و به نام ایتام و معلولین، رانت خواری و قاچاق می کنند. آیا فرقي بین این دو دسته نیست‌؟!


فرضاً در این پرونده ی اقدام به قاچاق توسط فقیه(رئیس وقت سازمان بهزیستی) و همدستانش(مثل رستم خان!) که پیگیری آن موجب دخالت شخص آقای احمدی نژاد در قبول استعفای سردار نقدی و جابجایی فقیه و تیمش به هلال احمر را موجب گردیده باشد، در روند قضایی پرونده (که حتی با ورود رجل دولت انتقالی که مأموریت حفظ خوشنامی آقای احمدی نژاد را تا نفر بعد از خود در آن سِمت ایفا می کند) یعنی جناب آقای الهام (عصا بدست) در جایگزینی آقای نقدی و نهایتاً جایگزین نمودن متهم اصلی پرونده ی کهریزک (که به تعبیر مقام معظم رهبری جنایت بود) یعنی آقای سعید خان مرتضوی (قاضی تعلیق شده توسط دادسرای انتظامی قضات ) که خللی ایجاد نشد. هر چند ستاد مرکزی مقابله با قاچاق کالا و ارز (مرجع اصلی پیگیری این پرونده و نظایرش در پیگیری فرمان معروف مقام معظم رهبری) با انتصاب مرتضوی از سوی رئیس جمهور و با خروج روند پیگیری این پرونده از اتوماسیون ستاد فوق عملا فتیله ی پیگیری این چراغ امید بخش را پایین کشید، اما چرا قوه قضاییه با اطلاعرسانی در مورد پرونده های این شبکه ی در هم تنیده شده در نظام سکوت می نماید؟براستی مرتضوی کیست که دستگاه قضایی و حتی نظارت قوه ی مقننه را نیز مضحکه ی عملکرد خویش می نماید؟آیا متهم به دستیاری در فروش سؤالات کنکور دانشگاه آزاد در سال 1382 نبود؟

آیا شائبه های جدی دخالت مؤثر او در جریان قتل زهرا کاظمی وجود نداشت؟


رابطه ی دوستانه اش با شریف! ملکزاده رئیس وقت مرکز اطلاعرسانی دانشگاه آزاد (از فدائیان و دستبوسان آقای هاشمی رفسنجانی و حسن شاهرخ روحانی و نقطه ی اتصال فعلی آقایان احمدی نژاد و شاهرودی در عرصه ی سیاست!) قابل انکار است؟

آیا انتشار مسائلی از قبیل درخواست مرتضوی از جاسبی برای اختصاص سهمیه ای جهت 200 نفر از قضات دادسرای عمومی و انقلاب تهران در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی به شائبه های روابط ناسالم و پشت پرده ی مثلث جاسبی،ملکزاده و مرتضوی عقلاً دامن نمی زد؟


ملکزاده!


نمونه دستخط! 

جهت ثبت در آرشیو پژوهشگران !

آیا اساساً استخدام مرتضوی در دانشگاه آزاد با داشتن دو سال کبر سنی که مغایر با مقررات بوده ( و البته این مشکل همانزمان با دستور و مجوز آقای جاسبی بر اساس تبصره جالب گنجانده شده در آئین نامه ای که فاقد مصوبه ی هیأت امنای دانشگاه بود مرتفع گردید) قابل انکار است؟

آیا نکات ارزشمندی که رئیس هیأت تحقیق و تفحص از آموزش عالی در مجلس هفتم در پاسخ به جوابیه دادستان وقت تهران مطرح نموده بود ارزش پیگیری قضایی در مرجعی غیر از مرجع اشغال شده توسط متهم نداشت؟
آیا نباید سؤال کرد که مرتضوی چه خدمات شایسته ای برای مشایی و تیمش داشته که مستحق ارتقا به یکی از حساس ترین منابع مالی دولت ولو به قیمت حذف احتمالی وزیر مربوطه داشته است؟

بنده می دانم که هزینه ی نگارش و انتشار این نامه به شما با شکایت های آشکار و اجرای احکام های ناآشکار وابستگان به این باند آلوده همراه خواهد بود. زهی شرف در اعلام برائت از اینان و حامیانشان.

ریاست محترم قوه قضائیه

سال گذشته زمانی که پس از تفهیم اتهام و سپردن قرار برای پیگیری مراحل بعدی قانونی و ارائه ی مستندات دفاعیه ی خودم به بازپرسی های مربوطه در دادسرای رسانه مراجعه کردم تصادفا نامه ای را در پرونده ی روی میز منشی دیدم که با امضای فردی به نام نبوی بوده و خواستار بسته شدن اساسی سایت عماریون شده بود و عنوان این آقای نبوی معاون حقوقی و قضایی سپاه پاسداران درج شده بود. واقعا برایم تعجب انگیز می نمود که چطور سایتی که حداقل در مورد درج مطالب اینجانب همزمان هم با جریان فتنه و هم جریان انحراف درگیر است شده خار چشم آقای نبوی! و البته با پیگیری های بعدی در فضای مجازی رسانه ها متوجه شدم که برخی سایتها او را معاون حقوقی و قضایی حجت الاسلام والمسلمین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه معرفی می کنند که رابط اصلی قوه قضائیه با این سازمان به عنوان ضابط در رسیدگی به تخلفات منحرفین در هماهنگیهای قانونی احکام گونه گون آن بوده است. حتی با نهایت حسن ظن و مبنا قرار دادن این داده های رسانه ای هم تلاش اینگونه صریح نبوی در به تعطیلی کشاندن سایت عماریون که در اوج درگیری با مشایی و باند اطرافیانش بود برایم سؤال شد.و باز هم متأسفانه پاسخ خیلی ساده بود: فنای کاری نامبرده در سعید مرتضوی (چه در بحث مدرک دانشجویی و چه در استخدام خواهرش و پسرش در ستاد مرکزی مقابله با کالا و ارز! (آنهم به عنوان مسئول دفتر معاونت حقوقی امور مجلس و بین الملل ستاد ،بدون دارا بودن حداقل های استانداردهای متعارف) با پیگیری شخص مرتضوی به معاون وقت تحمیل و البته تا کنون به کار مشغول است.

در تکمیل پیگیری ها و پژوهش ها سوالات دیگری در ذهنم خطور کرد : چرا نبوی که هر شب سیده سمیه (خواهر محترمه) وسید احمد ( پسر جوان بیست و چند ساله اش) را در منزل می توانسته ببیند به دفتر آقای مرتضوی می رفته و جلسات ویژه با او می داشته است؟ آنهم در زمانی که علی القاعده سازمان فوق الاشاره درگیر پرونده ی دستگیری مرتبطین و بازجوئیهای جریانات انحرافی بوده است ؟

چرا مرتضوی در حالیکه مثلا مدتها حکم کاری یک فرزند شهید با مدرک فوق لیسانس(جناب آقای ت)را نمیزند اما برای پسر آقای نبوی (که لابد برای آقای مرتضوی از شهید محترم تر و کاراتر است) بلافاصله دست به امضاست؟

مرتضوی که نماینده رئیس جمهور در ستاد بود و حق هر نوع تصرفی را در بودجه ی خارج از شمول و بسیار قابل توجه آن داشته بود!

مرتضوی که با راکد گذاشتن پیگیری پرونده ی فقیه بهزیستی خدمت خود را به یاوران مشایی عملیاتی کرده بود!در مهندسی چه خدمت دیگری حضور آقای نبوی شخصاً در دفتر مرتضوی لازم بود؟
آیا داستان معروف 802 نفری که در آزمون دکترا گزینه ی صحیح را از اسپیس (space!) موجود در سؤال می یافتند؟ و وزیر وقت (که آقای احمدی نژاد او را همانند هلو دوست داشتنی برای خوردن البته بعد از عزلش! می نامید)لیست اخراجشان را امضا کرده بود و قاضی مرتضوی شکایت آنها را به شعبه ای خاص هدایت کرده بود که نهایتاً هم منع پیگرد خوردند ربطی به موضوع پیدا می کرد؟


علی ایحال حکم مشاوره زدن برای قاضی تعلیق شده حسن زارع دهنوی معروف به قاضی حداد(رئیس وقت شعبه امنیت دادگاه انقلاب)؛ یا علی اکبر حیدری فرد قاضی تعلیق شده شعبه اول دادياری دادگاه انقلاب" (با داستان کشفیات موجود در خودرو و حمایت مرتضوی و داستان اصفهانش که پس از تعلیق از کار خود را قاضی معرفی کرده و کلت می کشد و تیر اندازی میکند ) {در این باره لطفا پیوست تکمیلی چهارم ملاحظه گردد} ،میر محمد صادقی (که حتی حضور متعارف هم در ستاد نداشته)؛ محمد پاریاب ( از پادو های پشت پرده ی مرتضوی و دبیر شورایعالی اطلاعرسانی دولت در دوران (الهام(عصا بدست)) ، فیض الله میرزاوند یا دکتر مهدوی (وکیل آن خانم متهم فرانسوی) و امثالشان که از دوستان و ابواب جمعی قدیمی او بوده ... و در جایگاه مشاوران مرتضوی حق العمل مشاورات وپیگیریهای خود را از او دریافت می داشته ومیدارند عجیب نمی نمود ، اما حکم و حق مشاوره زدن برای افرادی مثل سرتیپ میراحمدی و یا سردار حمید مقدم فر(از دوستان قدیمی حاج مرتضی رضایی و بعدها رئیس خبرگزاری فارس و هم اکنون معاون فرهنگی سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب) و نور چشمی دانستن خواهر و پسر آقای نبوی و امثالهم را باید به سرلشگر جعفری تبریک عرض نمود! وچشم روشنی گرفت...

روشنتر عرض میکنم که مثلاً سعید مرتضوی ؛ سردار سرتیپ پاسدار میر احمدی (از مسئولین بلندپایه سپاه و رئیس وقت سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع وفعلا معاونت اداری و مالی سردار وحیدی ) را به عنوان مشاور خود در ستادمرکزی حقوق می داده است!


و صد البته پسر بیست و چند ساله ی سردار میراحمدی را نیز به عنوان مسئول تشکیلات عجیب حفاظتی ستادمرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منسوب نموده! از یاد نبریم که در ستاد فوق وزرای اطلاعات؛ کشور؛ امور اقتصادی؛ صنعت معدن و تجارت؛ نفت؛ راه و شهرسازی؛ جهاد کشاورزی؛ بهداشت؛ مسئولان عالیرتبه قوه قضائیه؛ سازمان بازرسی؛ تعزیرات حکومتی؛ اموال تملیکی؛ سازمان استاندارد؛ بانک مرکزی؛ گمرکات؛ مناطق آزاد؛ دخانیات؛ نمایندگان عضوکمیسیون های مربوطه مجلس شورای اسلامی؛ نیروی انتظامی و ... تحت تدابیر حفاظتی آقای مرتضوی و تحت حفاظت پسر سردار میراحمدی قرار گرفته اند!

رئیس محترم قوه قضائیه

در مقابل امواج ساخته و پرداخته شده توسط دشمنان در مشروعیت زدایی از کار آمدی نظام ولایت فقیه قوه قضاییه زمانی موج شکن جدی خواهد بود که بتواند سلامتش را نه تنها در عرصه ی رسیدگی به پرونده ها بلکه در عرصه ی اقناع افکار عمومی پاسخ دهد.

شما منصوب رهبری هستید و بدانید سکوت و مماشات در برابر امثال فقیه و مرتضوی و مشایی و امثالهم پایه های کارآمدی نظام قضایی کشور را در افکار عمومی مردم متزلزل و امکان سوءاستفاده دشمنان قسم خورده انقلاب را در پی خواهد داشت. {در این باره لطفا پیوست تکمیلی چهارم ملاحظه گردد}


در پایان صادقانه می پرسم آیا اجازه دارم پژوهش هایم را پیرامون فعالیت های اقتصادی جناب آقای سید ناصر صاد. ویا فعالیت های مادر و یا برادر سرکار خانم هما میم (همسر آقای مرتضوی ) ویا فامیل های سببی آقای قاف! رأس سوم این مثلث و مرتبطینی نظیر احمد ر. را در اختیار مراجع ذیصلاح ثقه ی حضرتعالی و یا پس از یک روند زمانی مورد نظر این مراجع،در اختیار افکار عمومی قرار دهم؟

با تقدیم احترام

رضا گلپور چمرکوهی

پژوهشگر و خبرنگار آزاد

چهارم مرداد هزار و سیصدو نود ویک

سالروز عملیات افتخار آمیز مرصاد


نوشته شده در تاريخ 91/05/09 توسط جواد ولی نقندر
 
 
 
 
 

نوشته شده در تاريخ 91/05/06 توسط جواد ولی نقندر

مونوپل تبلیغات فوتبال که در دستان آقازاده ای به نام ش می باشد، سال گذشته در شرایطی 60 میلیارد تومان فقط از تبلیغات کنار زمین فوتبال لیگ برتر به دست آورد که ظاهرا  تنها 18 میلیارد تومان را تحویل سردار عزیزالله محمدی داده بود و مابقی یعنی حدود 40 میلیارد تومان ناپدید شد!این در حالی است که در همین سال، قرارداد کل پخش تبلیغات قبل و بعد از مسابقات لیگ برتر با سازمان صداوسیما، حدود 17 میلیارد تومان بود که برآورد می شود، درآمد واقعی ناشی از این قرارداد نیز چندین برابر مبلغ اسمی بوده است.با وجود مفتوح شدن پرونده ویژه خواری در تبلیغات فوتبال و دستگیری و بازجویی چند تن از مدیران صداوسیما، جالب است که فدراسیون فوتبال اخیرا با همین فرد و با دانستن این که درآمد این تبلیغات سال گذشته 60 میلیارد تومان بوده، قراردادی به مبلغ 31 میلیارد تومان را منعقد کرده است و جالب تر اینکه جناب سردار محمدی که سال گذشته خود همین قرارداد را به مبلغ 18میلیارد تومان منعقد کرده بود، امسال بعد از برکناری تازه متوجه ارزش واقعی این قرارداد شده و اظهار کرده که ارزش تبلیغات کنار زمین 90میلیارد تومان است.گفته می شود یکی از شگردهای جناب ش برای کسب درآمد نجومی، خرج کردن از کیسه صداوسیما بوده و وی از آنجا که تبلیغات فوتبال صداوسیما هم در اختیار وی بوده، برای هر تبلیغات کنار زمین، یک تیزر تلویزیونی رایگان (با هزینه صداوسیما) نیز پخش می کرده است.


نوشته شده در تاريخ 91/05/03 توسط جواد ولی نقندر

ظاهرا قرار نیست ماجرای سوء استفاده برخی مسئولین از مقام و موقعیت شان به پایان برسد . ابوالحسن فقیه ، رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور و مسئول فعلی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران که از نزدیک ترین افراد به محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی بوده و ارتباط تنگاتنگی را با این دو دارد در پرونده کاری خود علاوه بر مسائل مبهمی چون مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت، حکم محکومیت قضایی به دلیل قاچاق را یدک می کشد . فقیه که پس از رسیدن احمدی نژاد به ریاست جمهوری به دلیل تلاش های بی وقفه اش در ستاد انتخاباتی وی توانست کلید ساختمان نسبتاٌ بلند خیابان فیاض بخش را از آن خود کند، در مدت زمان مسئولیتش در این سازمان با چالشی جدی مواجه شد و با سوء استفاده از جایگاه و مقام خود به قاچاق کالاهای مختلف تحت نام کمک به افراد تحت پوشش بهزیستی پرداخت . وی و همدستانش در پرونده معروف به بهزیست بنیاد که مربوط به قاچاق کالا توسط سازمان بهزیستی بود محکوم شده و حکم جلب آنان صادر شد اما در نهایت با کش و قوس های فراوان و مکاتبات متعدد با رئیس وقت دستگاه قضا و علیرغم تلاش های صورت گرفته برای رهایی از محکومیت! ، توسط قاضی صلواتی، به پرداخت مبلغ 6/638/488/326 ریال (معادل ششصد و شصت و سه میلیون و هشتصد و چهل و هشت هزارو هشتصدو سی و دو تومان) جزای نقدی معادل بهای مال از دست رفته و دو برابر بهای مال محکوم شده است.ماجرای قاچاق کالا توسط شرکت بهزیست بنیاد که با اطلاع ابوالحسن فقیه صورت می گرفت در سال 86 به صورت گسترده در رسانه ها بازتاب داشت .ورود کالاهایی از قبیل لباس و پارچه توسط این شرکت به سفارش صاحبان کالا به نحوی بود که سفارش دهنده در ازای ورود اجناس خود توسط شرکت بهزیست بنیاد که از پرداخت مالیات معاف بود، مبلغ ناچیزی را به حساب این شرکت واریز می کردس از افشا شدن این سوء استفاده مالی و گذراندن مراحل قضایی در نهایت این پرونده با صدور حکم محکومیت شش متهم به کار خود پایان داد . جالب اینجاست که ابوالحسن فقیه رئیس وقت سازمان بهزیستی که بعدها به ریاست جمعیت هلال احمر ایران رسید در این پرونده به عنوان متهم ردیف اول شناخته می شد .در زیر سند حکم محکومیت فقیه که توسط قاضی صلواتی رئیس شعبه 15 دادگاه انقلاب صادر شده است را مشاهده می نمائید .


نکته قابل تامل جایی است که پس از ماجرای به وجود آمده نه تنها وی از مسئولیت های خود برکنار نشد بلکه چندی بعد با حمایت ویژه رئیس جمهور و عنایت اعضای شورای عالی هلال احمر، متهم ردیف اول پرونده قاچاق کالا، به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد و هنوز هم به کار خود در این سازمان ادامه می دهد .


نوشته شده در تاريخ 91/05/02 توسط جواد ولی نقندر

ح.ه.ف که در زمان استانداری .... در کردستان به عنوان پیک یک اداره امنیتی فعالیت می کرد، پس از آن که هنگام انتقال اطلاعات مکالمات مربوط به حیطه فعالیت م.ر به نهاد مربوطه، به این مدیر خدوم خدماتی ارئه می کند، به یک نورچشمی تبدیل شده و سپس به عنوان فرماندار یکی از شهرهای کوچک منصوب می گردد. در دوره اصلاحات با کاهش مسئولیتهای استاندار مذکور، این فرد به مرحوم کردان معرفی شده و در فرایند آگهی های صداوسیما به مختصر منافعی دست می یابد.این فرد ادامه حرکت خود در مسیر ترقی را با اتصال به دیگر مهره ارشد دولت کنونی، یعنی ا.ر.م در نشریه فرهنگی آبیدر دنبال می کند و با نشستن همای اقبال بر شانه او در شهرداری تهران، با کسب مجوز چندین شرکت و موسسه به فعالیت می پردازد.ح.ه.ف الطاف مهره ارشد سابق شهرداری تهران و چهره فعلی دولت را از یاد نبرده و در مواقع مختلف به وی ادای دین کرده که از جمله آنها عضویت ا.ر.م در هیات مدیره برخی شرکتهای وی بوده است.با تشکیل دولت نهم ارتقای ح.ه.ف دچار شتابی حیرت انگیز می شود و به عنوان یکی از معاونین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری منصوب شده و سپس به فعالیتهای اقتصادی در خارج از کشور می پردازد.ساخت هتلهای پرهزینه با پول دولت ایران در خارج کشور، از جمله شگردهای منحصر به فردی بوده که از جانب وی و پدرخوانده اش ابداع شده است.در شرایطی که ایران به اذعان تمامی مسئولان و کارشناسان با کمبود زیرساختهای گردشگری بویژه هتلهای مناسب مواجه است ، صدها میلیارد تومان صرف ساخت هتل های بزرگ در آُسیای میانه و بلاروس می گردد که صرف نظر از نداشتن توجیه اقتصادی، به دلیل وجود اماکنی نظیر بار مشروب و دیسکو در این گونه هتلها، مساله تفاوت فرهنگی! نیز در آنها موضوعیت می یابد و اگر این هتل ها در کشورهای اروپایی و فاقد مسلمان به صورت اسلامی اداره گردد که قطعا زیان ده خواهد بود.از جمله دیگر فعالیتهای وی تاسیس شرکتهای نفتی و ورود به سفره نفتی نیز می باشد.اما اشتهای این جناب با این درآمدها سیراب نشده و به حرفه شریف کارچاق کنی نیز می پردازد. از جمله در زمان اعلام نام عقیلی، یکی از مهره های درشت اقتصادی توسط احمدی نژاد، وی با دریافت امتیازات سنگینی از این مهره درشت، وی را به دولت وصل می کند.


نوشته شده در تاريخ 91/05/02 توسط جواد ولی نقندر

چند وقت پیش بود که اخباری منتشر شد مبنی بر دستگیری عده ای از مدیران ارشد صدا و سیما و هم چنین بازداشت عده ای از دست اندرکاران یک شرکت انحصاری تبلیغاتی فعال در حوزه تبلیغات محیطی فوتبال که در آخر منجر به آزادی متهم اصلی پرونده با قید وثیقه شد. خبری که دیگر نه از سوی قوه قضاییه به آن پرداخته شد و نه صدا و سیما در رابطه با آن شفاف سازی کرد. شنیده ها در رابطه با این پرونده حاکی از آن است که به‌رغم بدهی های میلیاردی متهم اصلی پرونده تبلیغات فوتبال به سازمان صدا و سیما از سنوات قبل، وی بدون طی کردن تشریفات قانونی موفق به عقد قراردادهای میلیاردی در سنوات اخیر شده است.برابر اخبار منتشره از سوی سایت گل، خبر تخلف صورت گرفته در بخش تبلیغات محیطی فوتبال به حدی بزرگ و جدی بود که این تخلف پای سازمان بازرسی و فدراسیون فوتبال را هم به میان کشید و موجب شد پرسش‌های فراوانی در خصوص فدراسیون فوتبال نیز مطرح شود.برابر این گزارش، فدراسیون فوتبال قراردادی سه‌طرفه با شرکت تبلیغات محیطی خاص و صداوسیما امضا کرده که به مدت سه سال و به ترتيب مبالغ 11.5، 13 و 17 میلیارد تومان به عنوان حق پخش از تلویزیون دریافت کند و تبلیغات محیطی لیگ برتر فوتبال را هم برای سه سال و با ارقام 14، 16 و 18 میلیارد تومان به شرکتی تبلیغاتی واگذار کند.جالب اینکه این سایت خبر داده که چندی قبل مسئول تبلیغات دور زمین فوتبال هم دستگیر شده است و مدت بازداشت او در حدود 21 روز بوده و مدارکی از وی و معاونش به دست آمده که نشان می‌دهد اتهام‌ها درست بوده و با وثیقه توانسته از بازداشت بیرون بیاید. همین موضوعات کافی بود تا کارشناسان سازمان بازرسی چند روزی را در فدراسیون فوتبال به خاطر موضوع «تبلیغات محیطی فوتبال» بگذرانند تا مشخص شود چرا حجت الاسلام پورمحمدی در آخرین مصاحبه‌اش اعلام کرده: «ما هفته آینده از فدراسیون فوتبال یک بازرسی داریم برنامه اصلی ما بررسی حرف و حدیث‌هایی است که در مورد قراردادهای تبلیغاتی فوتبال در لیگ برتر و سایر لیگ‌هاست.»برابر اخبار منتشره از سوی سایت گل، مراجع امنیتی در نامه‌ای محرمانه به فدراسیون فوتبال اعلام کرده‌اند آنها نباید با شرکت تبلیغاتی گذشته قراردادی امضا کنند، همچنین محمد عباسی در نامه‌ای رسما به کفاشیان اعلام کرده قرارداد سه ساله با این شرکت ملغی است و باید به بهترین پیشنهاد، تبلیغات محیطی لیگ برتر فوتبال واگذار شود.در این گزارش آمده است: شاید جالب باشد اما تلویزیون پس از این نامه از سوی مراجع امنیتی قراردادش با این شرکت را لغو کرده چراکه یک مديركل و چند عضو شناخته‌شده صداوسیما تحت بازجویی و پیگرد در خصوص این موضوع و چند مورد دیگر هستند اما فدراسیون برای این‌که شرکت فوق نمی‌تواند قرارداد جدیدی را با صداوسیما امضا کند، ابتدا قرارداد با صداوسیما را با شرکتی دیگر امضا می‌کند ولی بازی‌های لیگ برتر، دسته اول و... را به همان شرکت سابق داده تا بتواند از این فرصت بهترین بهره‌برداری را داشته باشد. غافل از اینکه انعقاد قرارداد با این شرکت، تخلف بزرگی است. در این بین فقط چند سوال بزرگ باقی می ماند و آن اینکه مگر موضوع نامه مراجع امنیتی به صدا و سیما چه بوده که این سازمان قرار داد خود را باشرکت خاص لغو کرده است و نتیجه بازجویی‌ها از چند عضو شناخته شده صدا و سیما چه بوده است. همچنین چه تخلفاتی در بین بوده و علت با قید وثیقه آزاد شدن مسئولین شرکت خاص چه بوده است و چرا مسئولین صدا و سیما و قوه قضاییه برای شفاف شدن موضوع و تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی نمی کنند.


نوشته شده در تاريخ 91/04/28 توسط جواد ولی نقندر
غضنفری در این سند با اظهار این که اگر به توصیه احمدی نژاد در رابطه با پرداخت 15 هزار میلیارد تومان به زنوزی عمل کند، باید از دیگر طرحهای نیمه تمام فولاد کشور صرف نظر نماید، این طرح را غیر فنی ارزیابی می کند.

وی ضمن تاکید بر لزوم همخوانی این طرح با طرح جامع فولاد و طرح توازن و مشخص شدن محل اعتبار 15000 میلیارد، نوشته: طرح های برنامه ریزی شده و نیمه تمام فولادی که در دوران ساخت به سر می بردند، با کمبود منابع مالی جهت اتمام پروژه روبرو می باشند و اگر این مبلغ درخواستی برای طرح های فولادی نیمه تمام هزینه گردد، قطعا به خودکفایی در فولاد خواهیم رسید.

اگرچه غضنفری درباره این توصیه که از گنجایش اقتصاد معادن ایران خارج بوده، مقاومت کرده است، اما آیا سایر توصیه های احمدی نژاد درباره زنوزی بی تاثیر بوده است؟

برخی از مقامات این توصیه ها را به دلیل بی نتیجه ماندن آنها فاقد ارزش می دانند، اما باید توجه داشت پرونده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی و چندین پرونده بزرگ مالی دیگر از جمله پرونده های انصاری، هدایتی و زنوزی به دلیل وجود مشابه همین توصیه ها شکل گرفته و مقامات کشور باید پاسخگو باشند چگونه در پای یک نامه یک صفحه ای فاقد اعتبار فنی و قانونی، برای پرداخت 15هزار میلیارد اظهار نظر می کنند که: «طرح خوبی است. بررسی، اقدام و اعلام نتیجه نمایید.»


نوشته شده در تاريخ 91/04/20 توسط جواد ولی نقندر
اگر من جای احمدی نژاد باشم، پس از ترک ریاست جمهوری:


-   از سیاست کناره گیری کرده و به دانشگاه باز می گردم.


-   حزب تاسیس کرده و فعالیتهای سیاسی را ادامه می دهم.


-   با پیروزی در انتخابات شوراها مجددا شهردار تهران می شوم.


-   به اشتباهاتم اعتراف و خود را به قوه قضاییه معرفی می کنم (یا معرفی می شوم)


-   از کشور خارج شده و در کشور دیگری اقامت و فعالیت می کنم.


-   به دنبال عذرخواهی از افرادی که دوران مسئولیتم به آنها آسیب زده ام خواهم بود و حلالیت می طلبم.


-   با توجه به تجربیاتم به مدیران بعدی مشورت می دهم.


نوشته شده در تاريخ 91/04/18 توسط جواد ولی نقندر
از مدتی پیش منزل مسکونی محمود احمدی نژاد در منطقه نارمک تهران، تخریب شده و در حال تجدید بناست.  این منزل در ابتدای حضور احمدی نژاد در جایگاه ریاست جمهوری، و اعلام فهرست اموال و دارایی‌های وی به رییس قوه‌ قضاییه، «یک باب منزل مسکونی به مساحت ۱۷۵ متر، با ۱۲۷ متر مربع زیربنا، ۴۰ سال سابقه ساخت در منطقه‌ نارمک تهران» اعلام شده بود و سال گذشته داماد پروین احمدی نژاد در وصفش گفته بود: «منزل دکتر احمدی نژاد به قدری فرسوده است که اگر ایشان عطسه کند دیوارهای منزل به لرزه افتاده و نماز آیات بر اهل منزل واجب می شود!!»

در حال حاضر خاک برداری این زمین به اتمام رسیده و در مرحله نصب اسکلت فلزی است.

احمدی نژاد در اولین روزهای بعد از پیروزی در انتخابات بر ماندن در همین منزل و عدم حضور در منزل ریاست جمهوری تاکید داشت، اما با توجیه مسوولان امنیتی سرانجام به سکونت در منزلی در خیابان پاستور رضایت داد و اکنون نیز طبعا در همان منزل سکونت دارد. این که احمدی نژاد منزل فرسوده خود را همانند صدها هزار هموطن دیگر نوسازی کند، البته یک امر طبیعی است، اما نکته جالب اینجاست که وی در آخرین سال خدمت در ریاست جمهوری به این کار اقدام کرده و این در حالی است که برخی منتقدان اصولگرا ظاهرا برای دوران بعد از ریاست جمهوری وی خواب هایی دیده اند.احمدی نژاد گفته بعد از ریاست جمهوری سیاست را کنار می گذارد و همزمان برخی رسانه ها مدعی شدند مشایی پیشنهاد کرده که وی مجددا شهردار تهران شود. اگر این فرض درست باشد، شاید احمدی نژاد قصد دارد قبل از شهردار شدن خود خانه اش را بسازد تا هیچ شائبه ای در این زمینه رخ ندهد.

با این حال رای تهیه گزارش وعکس از آپارتمان سازی شخصی احمدی نژاد به محل زندگی سابق او مراجعه کردیم، کوچه ای بن بست در میدان 72 نارمک تهران.کوچه ای به طول حدود 50 متر که زمین احمدی نژاد آخرین قواره جنوبی در آن است .بیشتر خانه های این کوچه که اکثرا مانند زمین احمدی نژاد قواره های 175 متری هستند، نوسازی و تبدیل به آپارتمان های 5 طبقه شده اند اما منزل احمدی نژاد یک طبقه بیشتر از بقیه ساختمانها دارد و برای آن زیر زمین نیز پیش بینی شده است.همان گونه که تصاویز نیز نشان می دهد، اسکلت منزل احمدی نژاد از فولاد بوده و در کنار تصاویر نیز مشخص است که علاوه بر استفاده از اسکلت فولادی، دیوارهای این خانه از بتن مسلح در حال ساخت است و اگر به قول داماد پروین احمدی نژاد خانه قبلی او را عطسه می لرزاند، منزل جدید را توپ هم نمی تواند تکان بدهد.یکی از ساختمان سازان محل که در حال ساخت ساختمانی 9 طبقه در همین محل است، می گوید: ساختمان احمدی نژاد طوری طراحی شده که زلزله ای معادل ده ریشتر و زیرزمین آن، بمباران را هم می تواند تحمل کند.وی می گوید: هم اسکلت فلزی و هم دیواره بتن مسلح این خانه، فراتر از استانداردهای فعلی کشور است و نمی دانم چرا این خانه را این قدر محکم می سازند.همسایه دیوار به دیوار احمدی نژاد از اینکه به دلیل کند پیش رفتن کار اسکلت ساختمان احمدی نژادساختمان یو عقب افتاده است ناراضی بود و می گفت بخشی از اسکلت خانه احمدی نژاد آورده شده اما قطعاتی نیز از قلم افتاده که موجب شده کار تکمیل اسکلت به تاخیر بیفتند.از دیگر نکات جالب آپارتمان سازی احمدی نژاد، مخفی نگه داشتم اطلاعات پروژه است.مطابق با ضوابط شهرداری، هر ساختمان در حال احداث باید تابلویی داشته باشد که مشخصات مالک، طراح، ناظر و مجری در کنار زمان آغاز پروژه درج می شود. در حالی که برخلاف همسایه های احمدی نژاد که در حال ساخت وساز هستند و تابلوی ملک خود را درج کرده اند، تابلویی برای ساختمان احمدی نژاد وجود ندارد و حتی عوامل اجرایی نیز نمی دانند دقیقا مسئول این پروژه کیست؟

اسکلت ساختمان توسط شرکت سبلان در دست اجراست که ظاهرا سرعت پیشرفت کار نیز چندان زیاد نیست.


نوشته شده در تاريخ 91/04/14 توسط جواد ولی نقندر
آقای رییس جمهور ماجرای این دستور چیست؟ لطفا قبل از هر گونه اعلام نظری، ماجرا را صادقانه به عرض ملت برسانید.

این پول از کجا آمده است؟ به کجا می رود؟ اگر این پول پرداخت شده است؛ تا کنون چه فعالیتی با این مبلغ کلان انجام شده است؟

نوشته شده در تاريخ 91/04/14 توسط جواد ولی نقندر

راس ساعت 11 امروز اعضای شاخص حزب الله قم در دفتر یکی از نمایندگان انقلابی مجلس جمع شده اند تا برای نحوه مقابله با این موضوع تصمیم گیری کنند.حزب الله قم صریحا مخالفت خود را با این انتصاب اعلام کرده و از نمایندگان استان خواسته اند که برای پیشگیری از اتفاقات ناخوشایند تمام تلاش و کوشش خود را بکار گیرند. یکی از اعضای شاخص حزب الله : شهر مقدس قم نه جای منافقین و نه جای فتنه و انحراف است و حزب الله حاضر است برای دفاع از ارزشهای اسلامی و انقلابی و دفاع از حریم ولایت و مرجعیت جان خود را تقدیم کند.وی همچنین اظهار داشت: با توجه به اعتراضات بزرگان حوزه و مسئولین و مردم استان به این موضوع بسیار بعید می دانم که دولت تصمیم خود را اجرایی کند و اگر خدایی نکرده در این امر تجدید نظر نشود، حزب الله به رسالت انقلابی خود عمل خواهد کرد.

 
 
 

 
 

نوشته شده در تاريخ 91/04/08 توسط جواد ولی نقندر

 

 

رئيس قوه قضائيه با رسیدگی به اتهام زمینخواری برادرش، خاطره برخورد آیت الله محمدی گیلانی را در اذهان

«علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی در واكنش به ادعای برخی سایت‌هاي ضد انقلاب مبنی بر زمین‌خواری «برادران لاریجانی» واكنش نشان داده و گفت: هركس سندی دارد برای رسیدگی به قوه قضائیه ارائه كند.علی لاریجانی در حاشیه هشتمین مراسم معرفی كتاب برگزیده سپاه پاسداران در سال جاری در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در مورد ادعای این سایت‌های خبری اظهار داشت: «كدام زمین‌خواری؟ هر كس سندی دارد به قوه قضائیه بدهد تا بررسی شود. هر موردی باید از راه صحیح و درست آن پیگیری شود.» وی افزود: «ما نمی‌توانیم در مورد هر موضوعی كه هر كسی مطرح می‌كند، اظهار نظر و موضعگیری كنیم.»برخی سایت‌های خبری ضدانقلاب پيش از اين ادعا كرده بودند به اسنادی دست یافته‌اند كه نشان می‌دهد برادران لاریجانی عامل و آمر زمین‌خواری‌های اطراف تهران، در منطقه ورامین به وسعت 342 هكتار بوده‌اند.از چند روز گذشته و پس از انتشار 12 برگ سند محرمانه در اين سایت های ضد انقلاب علیه برادران لاریجانی، موج کم سابقه ای از تخریب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسئولان عالی رتبه آن شکل گرفته است. به دنبال انتشار اسناد ادعایی مبنی بر زمینخواری از سوی سایت‌های ضد انقلاب و گسترش سریع این خبر که چند روز به تیتر اول این رسانه‌ها تبدیل شده بود، سایت الف وابسته به احمد توکلی، در اقدامی ناشیانه با درز دادن این موج به داخل کشور به بهانه دفاع از برادران لاریجانی و از سوی دیگر انداختن تقصير انتشار این اسناد بر گردن جریان انحرافی! موجب دهان به دهان گشتن این خبر در بین مردم کشور گردید.

رئیس قوه قضائیه وارد شود

اما نکته‌ای که در این میان اهمیت دارد، اسنادی است که صرف نظر از صحت یا عدم صحت آن، تنها دکتر محمد جواد لاریجانی را از میان برادران لاریجانی مورد اتهام زمین‌خواری حدود 300 هکتاری در ورامین قرار می‌دهد.همانگونه که سایت الف نیز در گزارش خود به آن اشاره کرده است، با توجه به انتشار وسیع این اسناد در خارج کشور و مانور تخریب کم سابقه ضد انقلاب و نیز درز آن به داخل، بی تفاوت گذشتن از کنار آن به بهانه بی اهمیتی این اسناد، صحیح به نظر نمی رسد و شایسته است برادران محترم لاریجانی با تدبیری عالمانه، واکنشی قاطع و شایسته به هجمه مخالفین نظام نشان داده و لطمه به جایگاه نظام اسلامی را بی پاسخ نگذارند. در این خصوص باید متذکر شد که یا این اسناد علیه آقای محمد جواد لاریجانی، خدای ناکرده صحیح است که قطعاً و بدون تردید مورد برخورد قاطع و بدون تبعیض آیت‌الله آملی لاریجانی که در سلامت و قاطعیت ایشان تردیدی وجود ندارد، قرار خواهد گرفت که در این صورت یاد و خاطره برخورد آیت الله محمدی گیلانی رئیس وقت دیوان عالی کشور با فرزند خود و مواردی از این دست در اذهان زنده شده و نام ایشان نیز به آن فهرست افتخار آمیز نظام اسلامی افزوده می‌شود و یا آنکه اساساً این اسناد جعلی بوده که باید قوه قضائیه با بررسی دقیق، پاسخ محکمی به دشمنان جمهوری اسلامی بدهد و ماجرا را خاتمه بخشد و در هر حال سکوت و بی‌تفاوتی در این مسئله حساس که به حیثیت نظام اسلامی باز می‌گردد جایز نیست.


نوشته شده در تاريخ 91/04/04 توسط جواد ولی نقندر
  
 
 
 
 
 
 
 
 

دکتر احمدی نژاد قبل از دوستی با اسفندیار خان
 

نوشته شده در تاريخ 91/04/01 توسط جواد ولی نقندر

سرمایه گذاری های سنگین غرب در حوزه موسیقی، فیلم،عرفان های کاذب و ... برای گسترش و نفوذ دادن فرهنگ منحط غرب آنچنان شدت گرفته که باید تصریح کرد،جنگ نرم دشمن در چهره و هیبتی کاملا فرهنگی ظهور وبروز یافته و آگاهانه و ناآگاهانه برخی از چهره هایی که به سبب امکانات و حمایت های دستگاه های فرهنگی نامی در جامعه یافته اند ساده اندیشانه به کارگزاران این جنگ نرم تبدیل شده اند. امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست که بسیاری از چهره ها و نام یافتگان به الگوهایی برای جهت دهی فرهنگی در جامعه تبدیل شده اند و تاسف بار اینکه این افراد ضمن ترویج فرهنگ غرب نه تنهابه عامل ناتوی فرهنگی تبدیل شده اند که از دیگر سو تلاش دارند تا قبح بسیاری از ارزشهای مسلط جامعه را از بین برده و نهادهای مسئول در این زمینه را به موجب وظایف قانونی خود با تهمت ها و واژگانی عاریتی و روشنفکرمآبانه به تمسخر بگیرند. در همین زمینه درشرایطی که معاون اجتماعی ناجا خطر بزرگی را به چهره های فرهنگی گوشزد کرد می دیدند حمله ها و تخریب هایی را علیه وی ساماندهی کرده و در کسوت مدعی گفته هایی را برای خوش آتا درتهاجم فرهنگی دشمن نقش آفرین نشوند برخی از بازیگرنماها که خود را مصداق بارز سخمان وی مد اپوزیسیون فراهم ساختند. رصد برخی از تهاجم ها علیه نیروی انتظامی پس از صید دانه درشت این نیرو در برج میلاد نشان می دهد که چه بسا تضعیف این نهاد خود بخش دیگری ازپازل حمله به نهادهایی باشد که بخشی از مکانیسم کنترل ناهنجاری ها را برعهده دارند. این اما همه ماجرانیست.برای کسانی که برهنگی و ذوب شدن در فرهنگ منحط غرب را برایش قبحی قائل نبوده و حتی برهنگی خود را در شبکه های مجازی و اجتماعی را نیز به اشتراک می گذارند نشان می دهد که این افراد و این چهره ها براستی عاملان ناتوی فرهنگی اند گرچه روزهایی را نیز در کف خیابان ها در فتنه ۸۸ به اغتشاش و آشوب گذرانیده اند. یکی از این افراد که این روزها خود را مصداق سخنان معاون اجتماعی ناجا یافته پگاه آهنگرانی است.هنرپیشه ای که خود مدتی را به دلیل فتنه گری در بازداشت گذراند و در حمایت از فتنه سبز از هیچ تلاشی فروگذار نکرد و امروز در قالبی دیگر در نقش عامل فرهنگی جریان انحراف به دنبال تئوری های باطل این جریان در حوزه عفاف وحجاب است.

گوشه ای هنرنمایی این عامل ناتوی فرهنگی را ببینید:

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000229/nf00229328-1.jpg

http://www.jahannews.com/images/docs/files/000229/nf00229328-2.jpg
http://www.jahannews.com/images/docs/files/000229/nf00229328-3.jpg

کشف حجاب در جشنواره ای خارجی

http://www.jahannews.com/images/docs/000229/n00229328-t.jpg

هنرمند مبارز!!!در صف اول فتنه ۸۸


نوشته شده در تاريخ 91/03/30 توسط جواد ولی نقندر
اکبر گنجی
وي هميشه در نظراتش تند روي كرده است چه زماني كه با چوب دختران بي حجاب را مي زد چه زماني كه در مانيفست خود اعلام جدايي كامل دين از سياست را نمود. گنجي كه در برگزاري كنفرانس ننگين برلين نقش داشت بعدها منكر وجود امام زمان شد و در سال88 از آشوبگران حمايت گسترده اي كرد.

 
 
گوگوش
خواننده معلوم الحال و فاسد لس آنجلسي كه علاوه بر حضور در بين سبزها با ترانه خواندن نيز از ضد انقلاب و اغتشاشات 88 پشتيباني كرده است. 
 
لاله
خواننده اي مبتذل كه تلاش داشت با حركات زننده خود به سبزها اميد دهد.
فرشيد منافي
گوينده راديو كه در حمايت از اغتشاش گران از ايران رفت و در راديو فردا (زير نظر كنگره آمريكا) بخش سخيفي به نام "پس فردا" را راه اندازي كرد و با لودگي خود آرمان هاي نظام اسلامي را به سخره گرفت.
ساسي مانكن
خواننده بي بندو بار و رپ كه در حمايت از كروبي و حتاكان روز عاشورا شعر خوانده است.

بنيامين نتنياهو
نخست وزير رژيم اشغالگر صهيونيستي كه با صراحت اغتشاشگران را "سربازان خود در ايران" خواند.
شيخ حسينعلي منتظري
با اينكه ايشان از روحانيون و فقها بوده است اما خطاب هاي امام خميني به ايشان نشان مي دهد كه از نظر بينش سياسي و شناخت درست خط اسلام بسيار ضعيف بوده. عباراتي چون "شما ساده لوح هستيد" "بعد از من انقلاب را به ليبرال ها و منافقين مي دهيد" "نامه هاي شما ديكته ي منافقين است و..."
مدونا
خواننده راك كه از همسر خود به علت داشتن دين اسلام جدا شده و به عياشي، ابتذال و خوانندگي رو آورد. وي همچنين جزو بازيگران فاسد سينماي آمريكا به شمار مي رود.
شاهين نجفي (مرتد)
خواننده هتاك و سخيف پاپ كه با شروع اغتشاشات خياباني به حمايت از آنها پرداخت و برايشان شعر خواند. چند ماه نيز پيش در حركتي احمقانه در ترانه ي خود تلاش كرد تا به امام زمان (عج) و امام هادي عليه السلام توهين كند كه با واكنش مردم و مراجع روبرو شد و علما حكم ارتداد او را صادر كردند.رضا ربع پلوي
نوه ي "رضا خان قلدر" و فرزند محمد رضا شاه (آخرين پادشاه فاسد ايران) كه سال هاست در روياي بازگشت به ايران و ايجاد سلطنت براي خود زندگي مي كند.


فاطمه معتمد آريا
بازيگري مبتذل كه قبلا عكس هاي او با محمد علي ابطهي و محمد خاتمي، حاشيه ساز شده بود. او در زمان اغتشاشات از ايران رفت و كشف حجاب كرد و با پوشيدن لباس سبز و حرف هاي سبك از فتنه گران حمايت كرده است.


داريوش
خواننده معلوم الحال لس آنجلسي كه سال هاست بر ضد انقلاب و آرمان هاي امام خميني (ره) ترانه مي خواند.

شهره آغداشلو
بازيگر و گوينده ي ضد انقلاب كه تا به حال در چنيدين فيلم ضذ ايراني و ضد اسلام بازي كرده است و با توهين به اسلام و روحانيت تلاش در جلب رضايت اربابان خود دارد.
باراك اوباما
رئيس جمهور آمريكا كه در دوران خود با تصويب بودجه، كارشكني سياسي و اقتصادي، تهاجم فرهنگي و غيره تلاش كرد تا به تشيع و انقلاب اسلامي ضربه بزند و از منافع يهوديان صهيونيست حفاظت كند
شكيرا
رقاص و خواننده ي معلوم الحال
سید محد خاتمی
رئیس جمهوری سال های 84 تا 76 جمهوری اسلامی ایران که در انتخابات دهم ریاست جمهوری از میرحسین موسوی حمایت نمود و ودر وقایع پس از انتخابات نیز به حمایت های خود ادامه داد.


عبدالمالک ریگی
شرور و قاچاقچی شرق کشور که در عملیات های تروریستی مختلف موجب شهادت بسیاری از هموطنان عزیزمان شد.وی در سال 1389 با حکم صادره از سوی دادگاه انقلاب اسلامی با حضور تعدادی از خانوادهای شهدا و جانباختگان جنایات تروریستی در محل زندان اوین به دار مجازات آویخته شد.و همچنین شخصیت هایی چون یوسف صانعی، بیات زنجانی، محمد نوری زاد، مریم رجوی، عبدالکریم سروش، هیلاری کلینتون و ... در بین حامیان موسوی دیده می شوند.

نوشته شده در تاريخ 91/03/28 توسط جواد ولی نقندر

دیدار نمایندگان مجلس نهم

 
 

نوشته شده در تاريخ 91/03/24 توسط جواد ولی نقندر

 


روزهای پایانی سال ۹۰ بود که جمعی از بچه حزب اللهی های مشهد برای اعتراض به کشتار مردم بی دفاع بحرین به دست نیروهای (وهابی و کثیف)عربستان در مقابل کنسولگری این کشور در مشهد تجمعی برگزار کردند. اما مقامات استان چه از دوستان استانداری گرفته تا قضایی با چنان قدرتی به مقابله با این عزیزان امدن که بیا و ببین ؟ در مرحله اول یگان ویزه این عزیزان را مورد لطف خود قرار داد و در مرحله بعد هم در قوه قضاییه با احکامی که داده شد از خجالت بچه حزب اللهی ها حسابی درامدند!؟ البته جوان رزمنده و حزب اللهی مشهد به هیچ عنوان گله ای از این عزیزان نداشته وندارند چرا که ما معتقد هستیم در نظام هر کس به وظیفه خودش عمل می کند . تکلیف ما ان بود که انجام دادیم و تکلیف دوستان هم این . اما چرا بعد از این همه مدت این حرف ها را زدم ؟ اخر انسان دردش می اید که چرا باید با این عزیزان این گونه برخورد شود و در مقابل فرزندان بعضی از اقایان ازادانه هر کاری که می خواهند انجام دهند ؟ چرا باید بچه مسلمانی برای انجام تکلیف شرعی خودش به زندان برود ودر مقابل اشوبگری به نام فائزه هاشمی ازادانه در این کشور راه برود و به ریش ما بخندد؟ ایت الله لاریجانی من از شما گله دارم ؟ به قران ناراحتم . چرا باید با ما انچنان برخورد شود و با این خانم وامثال او این گونه ؟ چون ما پدری مثل هاشمی نداریم که به اقا نامه بدون سلام بنویسد ؟! چون ما بیداری اسلامی را بهار عربی نمی دانیم یا به خاطر این که ما امریکا را شیطان بزرگ می دانیم و از مذاکره با ان سخن نمی گوییم ؟ من از شما می پرسم ؟ فرق ما با این خانم چیست ؟ چرا ما که در روزهای فتنه بدون هیچ چشم داشتی در کف خیابان با جلبک های طرفدار اسرائیل برخورد می کردیم را این گونه می زنند و زندانی می کنند اما این دختر اشوبگر را کاری ندارید ؟ گله من و دوستانم از این دو گانگی است نه از بازداشت دوستانمان.


نوشته شده در تاريخ 91/03/19 توسط جواد ولی نقندر
 
 
 

 
 
شوخی های رئیس جمهور با نمایندگان مجلس هیچ فایده ای نداشته باشد، یک فایده دارد و آن هم اینکه واقعیاتی را که هیچگاه افکار عمومی از آن مطلع نمی شدند را رئیس جمهور شوخی شوخی می گویند و جدی جدی مردم هم خبر دار می شوند.در گزارش اخیری که یکی از رسانه های نزدیک به رئیس جمهور از دیدار رئیس جمهور با نمایندگان مجلس نهم منتشر کرده است، گفته ها و ناگفته هایی است که آکنده از شوخی، جدی است. بر اساس این گزارش، در بخشی از سخنان رئیس جمهور که شوخی وی با نمایندگان مجلس نهم است عنوان شده آمده است : احمدی نژاد در پایان با بیان اینکه می خواهم یک شوخی هم با شما بکنم، اظهار داشت:ای کاش مجلس همین جا می ماند. اینجا همه به هم نزدیک تر صمیمی تر بودند. حالا همه رفتند زیر آن هرم بزرگ! و 200 میلیارد تومان امسال بودجه گذاشته اند برای کار عمرانی مجلس،! خدا بده برکت! 135 میلیارد هم گذاشنه اند برای دفاتر نماینده ها! نفری 450 میلیون تومان! خدا به داد همه ما برسد!این عبارت اگر صحت داشته باشد که قطعا با علم به اینکه رئیس جمهور به عنوان مسئول اجرای بودجه است درست به نظر می آید . یعنی اینکه در سال آینده هر نماینده حدود نیم میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز دفاترشان دریافت می کنند و 200 میلیارد هم برای کار عمرانی مجلس. سر جمع یعنی 335 میلیارد تومان . نه برای اداره مجلس و نه برای پرداخت حقوق و نه هزینه مسافرت ها ... هزینه استقرار نمایندگان ... و نمایندگانی چه گران ...!!حال مجلس باید پاسخ دهد که آیا در آن فرصت هشت روزه اصلاح بودجه ، این موارد یا ارقام را به بودجه و به نفع خود اضافه کرده است ؟
 

گوشه ی از مراسمات تاحدودی خصوصی حاج منصور و حاج محمود کریمی در سفـــــــــــر سوریه...
 

نوشته شده در تاريخ 91/03/11 توسط جواد ولی نقندر

صفحه ای در فیس بوک متعلق به خانم حباب عظیمی گوینده بخش سیاسی اخبار شبکه خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دیده شده که پس از ورود به آن و رفتن به بخش علاقمندی های آن، تصویر محمد رضا شجریان؛ اشرف مرتضایی(مرضیه) خواننده منافقین و شبکه من و تو به چشم می خورد.مجریان رسانه های جهان همچون شبکه بی بی سی، رویترز، فاکس نیوز، سی ان ان و امثالهم به دلیل موقعیتی که در آن هستند حق ندارند هر مطلبی را از طریق رسانه های شخصی خودمنتشر کنند و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و عموما این افراد به عنوان نماد های بروز آن رسانه معرفی می شوند که باید در جهت استراتژیک آن رسانه حرکت کنند. در این بین علاقه مندی حباب عظیمی که سالیان زیادی است در تلویزیون جمهوری اسلامی به گویندگی اخبار در سرویس سیاسی می پردازد، به شخصیت هایی همچون شجریان که موضع خود را نسبت به جمهوری اسلامی بعد از فتنه در تعارض قرار داده است، اشرف مرتضایی یا مرضیه خواننده منافقین و یا شبکه‌هایی هم چون من و تو که مصداق بارز تهاجم فرهنگی محسوب می شود و متعلق به گوگوش خواننده ضد انقلاب است برای اصحاب رسانه تعجب برانگیز است.آیا گوینده جمهوری اسلامی با وجود حضور در رسانه ملی و استفاده از تریبون جمهوری اسلامی؛ نسبت به ایران دلبستگی ندارد؟ که اگر اینطور باشد وجود وی به عنوان پیشانی رسانه ای کشور به ضرر جمهوری اسلامی نیست؟ و یا اینکه او نیز در حال تخریب از سوی ضدانقلاب قرار گرفته است که اگر چنین باشد چرا تکذبیه آن را نمی دهد؟.


ژست متفاوت دو روحانی در مجلس/عکس

رسایی در مجلس


نوشته شده در تاريخ 91/03/11 توسط جواد ولی نقندر

حمید رسایی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی با قرار گرفتن در لیست جبهه پایداری انقلاب موفق شد برای دوره نهم هم به مجلس راه یابد . این نماینده حامی دولت مواضع مناسبی را در باب ساده زیستی و دفاع از محرومان گرفته است که مهمترین آنها در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 88 و در حمایت از محمود احمدی نژاد بود .رسایی که در سخنرانی هایش بر ساده زیستی مسئولان، مقابله با اشرافی گری و حمایت از محرومان بارها سخن به میان آورده در تناقضی آشکار با آنچه در اظهاراتش بر زبان جاری ساخته است با خودروی گرانقیمت خود به پارلمان تردد می کند .در ایام تبلیغات انتخابات مجلس یکی از شاخص های جبهه پایداری انقلاب پیگیری گفتمان انقلاب و حمایت از پابرهنگان عنوان شده بود که این شعارها با اقبال مردم موجه شده و تعدادی از کاندیداهای این لیست را روانه پارلمان کرد . اما این روزها اختلاف در آنچه پیش از این شعار داده می شد و عملکرد صورت گرفته موجب رنجش بسیاری از هواداران سرسخت جبهه پایداری انقلاب شده است .صاحب امتیاز هفته نامه 9 دی که پیش از این سریال "دارا و ندار" مسعود ده نمکی را به دلیل طنز قرار دادن مسئولان و صاحبان ثروت و قدرت در این مجموعه تلویزیونی ستوده بود با استفاده از خودروی مگان که این روزها در بازار حدود 40 میلیون تومان قیمت دارد، بر آنچه پیش از این خودش به عنوان ساده زیستی و برابری سطح زندگی مسئولان با محروم ترین های جامعه بیان کرده بود پشت پا زده است .رسایی که یکی از نمایندگان حامی ریاست حدادعادل بر مجلس نهم بود خودروی مگان خود را در تاریخ 16 اسفند 90 و با قیمت 33 میلیون و 35 هزار تومان با شرایط فروش ویژه از شرکت پارس خودرو تحویل گرفته است. این خودرو به عنوان یکی از گرانقیمیت ترین خودروهای تولید داخل محسوب می شود

رزمندگان حزب  الله مشهد: شاید اگر این اقایان از لاریجانی دفاع می کردند امروز دکتر حداد عادل رییس مجلس نهم بودادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 91/03/10 توسط جواد ولی نقندر

مجلس هشتم در حالی به کار خود پایان داد که سئوالات بسیاری را بی پاسخ گذاشت؟ سئوالاتی که هر کدام به تنهایی می تواند اعتماد مردم را نسبت به مسئولین از بین ببرد ؟ مردم فراموش نکرده و نمی کنند سخنان بعضی از این اقایان را که از فساد دولتی ها می گفتند؟ هنوز مردم از خود می پرسند که ایا معاون اول رئیس جمهور در جریان اختلاس بیمه دست داشته یا نه !؟ ایا سخنان نادران و توکلی درست بوده که اگر بوده چرا نامی از رحیمی در دادگاه به میان نمی اید؟ امت حزب الله فراموش نکرده اند سخنان زاکانی را که از هزینه های میلیاردی منحرفین در انتخابات خبر می داد ؟ هر روز از خود می پرسیم جای منحرفین در اختلاس بزرگ کجاست !؟ قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را ؟ این که نمایندگانی در همین رابطه بازداشت شده اند درست است یا اتهاماتی که به  رحیم خان دولت زده می شود ؟ اخر کار مرتضوی چه شد ؟ اگر قرار بود برود چرا حکمیت و در اخر بازگشت او به سر کارش!؟ پور محمدی و ملک زاده با ان هم اتهامات امنیتی و اقتصادی که نمایندگان می گفتند هم اکنون چه می کنند ؟ بسیار از این اتهامات راحت زده شد ! بدون این که حتی یکی از انان ثابت شود !البته مجلس هشتم این ها را کافی ندانست به طوری که مطهری که از اقوام نزدیک ریاست مجلس هم می باشد در اخرین روزها سپاه پاسداران را هم بی نصیب نگذاشت و سخنان فتنه گران را این بار از تریبون مجلس هشتم به زبان اورد ؟!! خلاصه مجلس هشتم تمام شد اما این اتهامات نه ؟ از نطر ما مجلس هشتم را می توان مجلس اتهام زنی نامید .

رزمندگان حزب الله مشهد


عبدالرضا هلالی کفن پوش شد+فیلم و تصاویر

رضا هلالی که چندی پیش برای کشتن شاهین نجفی اعلام امادگی کرده بود . این بار کفن پوش در هیئت به همگان نشان داد که حاضر است در راه دفاع از حریم ولایت جان دهد .

 


نوشته شده در تاريخ 91/03/06 توسط جواد ولی نقندر

از این که می بینم آقای مشایی حتی مواردی را که در مصاحبه ها و گفتگو های خود با اینجانب بدانها افتخار می کرد مثل ازدواج خود با متهمه (ی ظاهراً تواب از همکاری با سازمان جهنمی محاربین خلق یعنی) سرکارخانم شهربانو (طاهره)ذبیحیان لنگرودی همسر اوّل او و یا افتخار به ازدواج بعدی خود با خنم زیبا امیرلانیفر و یا افتخار به همکاری با انجمن حجتیه در سالهای انقلاب و یا افتخارش به برخورد و حذف فیزیکی محاربین {بویژه در جریان ایراد اتهام به شخص او در زمینه ی قتل شهود کلیدی عضویت در شبکه ی مخوف و آدمکش ماشاءالله سعیدی از سران کلیدی سازمان جهنمی محاربین خلق ایران در مازندران و در عین حال شهودِ ) نقش داشتن برادرش بختیار (معروف به کوروش رحیمی ) در جریان حمله به پایگاه بسیج کتالم رامسر در 16 مرداد 1360} اکنون کتباً تکذیب مینماید ؛ ایمان آورده ام که کاسه ای زیر نیم کاسه ی او است وگرنه آیا نباید از این دو چهرگی و دوگانگی عجیب و غیر قابل فهم در جریان یک پرونده ی رسانه ای آنهم در شخصیت کسی که عملاً مراد رئیس جمهور کشور است هراسید؟ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 91/03/05 توسط جواد ولی نقندر

صبح جمعه که می شود در برخی  میادین شهرهای مازندران غلغله ایی برپاست . گروه گروه جوانان مازندرانی به گلگشت می روند. گلگشت برنامه ایی است  تفریحی که در غالب کوهنوردی در مناطق جنگلی و کوهستانی مازندران برپا می شود. البته  آن کوهنوردی  که در ذهن شماست انجام نمی گیرد. کوهنوردی از جنس گلگشت با پای پیاده نیست بلکه جوانان سواره طی مسیر می کنند و بعضا مختلط!. مختلط بودن گلگشتی ها باعث شده بر انبوه متقاضیان  تور افزوده شود. گلگشتی ها در ذیل گروه های با شناسنامه و کمی بی عنوان جمعه های دل انگیزی دارند! برخی نحله های فکری و حتی فرق زیر زمینی در جذب جوانان از فرصت گلگشت به نحو مطلوب سود می برند اما خبری از حضور نهادهای مسوول در آن نیست.! گلگشت جمعه  های جوانان مازندرانی اما بی حاشیه نیست  و داستان هایی دارد که متولیان فرهنگی استان از آن بی خبرند یا خود را به تغافل زدند!.

در خطر بودن هویت دینی جوانان ، بی اطلاعی خانواده ها از کیفیت و برنامه اردو ها ،سوء استفاده گروه های غیر قانونی، یارگیری فرق ضدانقلابی و تضعیف باورها و ارزش های اسلامی  بخشی از مخاطرات گلگشت مختلط جوانان مازندرانی در آدینه هاست که بی سازماندهی و نظارت نهادهای مسوول در حا ل افزایش است. لذا لازم است  متولیان انتظامی، فرهنگی و اجتماعی استان و کارگروه های مرتبط از منظر آسیب شناسی و عارضه یابی  پدیده  های خاص فرهنگی و اجتماعی  منطقه توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشند. عدم هوشیاری و تاخیر شوراها ی تخصصی فرهنگی و اجتماعی استان در بررسی این موضوع عاقبت خوبی برای جوانان این استان ندارد. کسی با تفریح و نشاط جوانان مخالف نیست اما پیامدهای منفی و خطرناک این دسته اردوهای بی نظارت آنقدر زیاد هست که دغدغه های فرهنگی دلسوزان انقلاب و سر نوشت جوانان را تحت تاثیر قرار دهد.
ورود ناظرین و فعالان اجتماعی استان در این مسئله باید از منظر عارضه یابی ،سازماندهی ،نظارت ، هدایت و کنترل باشد.

رزمندگان شمال


نوشته شده در تاريخ 91/03/01 توسط جواد ولی نقندر
اینجانب جواد ولی نقندر به همراه جمعی از بچه حزب اللهی های مشهد در پی اقدام هتاکانه شاهین نجفی که بر اساس فقه دینی ما سب اهل بیت و نبی مکرم اسلام است به هر شخص و گروهی که این اعدام انقلابی را انجام دهد۵۰ میلیون تومان که در حد وسع این جمع میباشد هدیه اهدا خواهیم کرد. هر چند این حرومزاده ارزش ریالی ندارد اما برای جلوگیری از رواج هتک حرمت اهل بیت پیامبر از همه متدینین دعوت میکنم که در این دفع فتنه ما را یاری کنند .


از شهردار محترم مشهد درخواست می کنیم تا در روز شهادت امام هادی(علیه السلام) یکی از میادین مرکزی و اصلی مشهد (میدان پیشنهادی ما شریعتی )را به نام امام هادی النقی(علیه السلام) نامگذاری کنید.

رزمندگان حزب الله مشهد

 

 

 


http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20(2).jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20(7).jpg

آیت الله ملکوتی: همان‌طور که قتل سابّ نبیصلی‌الله‌وعلیه‌و‌آله  واجب است، قتل توهین کننده به هر یک از حضرات معصومین و اهل بیت به هر نحو از انحاء توهین بر شنونده مسلمان واجب است.
 
آیت‌الله ممدوحی :مراجع با صدور فتوای ارتداد خواننده هتاک اقدام مناسبی انجام داده‌اند؛ انسانی که وجود خود را به کفر محض فروخته مرتد است و باید حکم ارتداد بر وی جاری شود
 
 
آیت‌الله سبحانی : خواننده بسیار خبیثی که به امام‌هادی (ع) توهین کرده،‌ در حقیقت مرتد و یا در حکم سائب النبی است.
 
 
 آیت الله نوری همدانی هرگونه هتک حرمت پیامبر(ص)، حضرت فاطمه زهرا و ائمه اطهار(ع) را موجب ارتداد دانست
 
 
آیت الله علوی گرگانی هم حكم به "ارتداد" داد
 
 
آیت الله مکارم:شاهین نجفی مرتد است
 
 
حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شد :به دنبال جسارت شاهین نجفی، از خواننده های رپ،در ترانه ای به اسم "نقی"، به امام هادی (ع) حکم ارتداد او توسط آیت الله صافی صادر شد.
 
 
 
 
 
 
 آیت‌الله کعبی،مقدسات، خط قرمز مسلمانان است/ خواننده هتاک با این اقدام خود و فتاوایی که مراجع مبنی بر ارتداد وی صادر کرده‌اند، در واقع مُرده و با وضعیتی سخت‌تر از سلمان رشدی مواجه است
 
 
 
 
 ميرحاجي، مسئول واحد سياسي دانشگاه تهران با اشاره به تصميم دانشجويان براي برپايي دسته عزاداري به مناسبت هتك حرمت امام هادي (ع)تصريح كرد: از ديروز تا به حال تماس‌هاي متعدد و تهديدآميزي مبني بر عدم برپايي دسته‌‌هاي عزاداري در اين دانشگاه از سوي مسئولين دانشگاه تهران ارئه شده است.وي افزود: با تمام اين شرايط و تهديدات ما دانشجويان برنامه‌هاي خود را بدون هيچ كم كاستي راس ساعت 15 امروز در دانشگاه تهران برگزار خواهيم كرد.
 
اجتماع بزرگ عزاداران تهرانی در سالروز شهادت امام هادی(ع)//این مراسم معنوی از ساعت 13:30 و از مسجد اعظم واقع در جنوب شرقی امامزاده صالح (کنار تکیه پایین) آغاز و با حرکت عزاداران به سمت مسجد همت (واقع در ضلع غربی امامزاده) ادامه می‌یابد.عبدالرضا هلالی، محمد حسین پویانفر و سایر مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) حاضران در این مراسم را به فیض می‌رسانند.
 
عبدالرضا هلالی :بی‌تعصبی ما نسبت به مقدسات باعث می‌شود که دشمنان به خود اجازه اهانت‌ دهند/ باید در چارچوب قرآن و اهل‌بیت، غیرت دینی داشته باشیم
 
حاج محمدرضا طاهری :اهانت به مقام رفیع امام هادی(ع) توسط وهابیت و صهیونیست‌ها برنامه‌ریزی شده بود/ جوانان ما باید به دانشگاه 'زیارت جامعه کبیره' پناه بیاورند و از معارف والای امام هادی (ع) بهره‌مند شوندوی افزود: جسارت و توهین به مقدسات دینی و مذهبی ریشه اعتقادات را محکم‌تر و خانه‌های عنکبوتی وهابیت و صهیونیست‌ها را سست‌تر می‌کند
 
آیت‌الله صافی گلپایگانی از عموم ملت ایران و هیئت‌های مذهبی درخواست کرد در پاسخ به هتاکی اخیر به طور یکپارچه در مراسم سوگواری و دسته‌های سینه‌زنی در سالروز شهادت امام هادی علیه السلام شرکت کنند

معاون فرهنگی هیات رزمندگان اسلام گفت: همزمان با شب شهادت امام هادی (ع) - چهارم خردادماه - تمامی پایگاه های اینترنتی به مدت 10 دقیقه در ایران از دسترس كاربران خارج شده و زیارت جامعه كبیره پخش خواهد شد.

هیئت‌های مذهبی شهر قم روز جمعه دراقدامی هماهنگ با حرکت از هفت نقطه شهر قم به سمت حرم حضرت معصومه(س)، هتک حرمت به ساحت امام هادی(ع)‌را محکوم می‌کنند

هیئات مذهبی شرق تهران برای محکومیت اهانت به ساحت امام هادی(ع)، جمعه 5 خرداد همزمان با سالروز شهادت آن حضرت، بعد از نماز مغرب و عشاء مقابل مسجد شهید بهشتی واقع در میدان نبرد تجمع می‌کنند

سیدمجید بنی‌فاطمه:چنان از حریم امامت دفاع خواهیم کرد که دیگر کسی جرات چنین جسارت‌هایی را نکند

درخواست كاربران اينترنت براي استرداد شاهين نجفي

واکنش محمود کریمی به خواننده هتاک

راهپيمايي دانشجويان در اعتراض به هتك حرمت امام هادي(ع)

عزت الله انتظامي :قطعا حكم صادر شده از سوي مراجع نسبت به اين فرد درست است

یک‌میلیاردی برای معرفی هنری امام‌‌هادی(ع)

این شیعه تن به فتنه‌ی رنگین نمی‌دهد/ این آسمان مجال به شاهین نمی‌دهد

بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور شهریار: خدایا به خاطر سکوتمان توبه می‌کنیم

واکنش ابطحی به اقدام خواننده هتاک

انتقاد روحانی حامی فتنه از حکم ارتداد شاهین نجفی|

بیش از 1000 دانشجوی علوم انسانی دانشگاه تهران خواستار برخورد با عوامل نشریه منتسب به افراد انجمن تهران شدند

پیشنهاد خانه مداحان درباره برخورد با شاهین نجفی

وحشت خواننده هتاک در آئینه رسانه های آلمانی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ورامین در محکومیت اقدام خواننده هتاک

300 دانشجوی شیعه و سنی دانشگاه ملایر اهانت به امام هادی(ع) را محکوم کردند+عکس

شکایت شاهین نجفی از آیت‌الله صافی!

مراجع تقلید: توهین به اهل‌بیت موجب ارتداد می‌شود/ حکم مرتد معلوم است

پاسخ این ظلم عظیم را توسط سربازان امام زمان(عج) خواهیم داد

حمایت رضا پهلوی از خواننده هتاک

ناگفته های تکان دهنده ای از شاهین نجفی/ خواننده مرتد چرا به آلمان گریخت؟

تطهیر خواننده هتاک در قالب دفاع از "آزادی بیان" منش منافقین است

تصاویر اعتراض دانشجویان به نشر مطلب موهن منتسب به انجمن دانشگاه تهران

اقدام خطرناك نشريه منتسب انجمن دانشگاه تهران در حمايت از خواننده هتاك به امام هادي (ع)

بیانیه هیئات مذهبی درباره خواننده‌ مرتد

کیهان: شاهین نجفی به وحشت افتاده است

انتقاد شدید دو خواننده رپ از خواننده توهین کننده

امادگی هلالی برای اقدام علیه شاهین نجفی

غیرتی که شکم فریدون فرخزاد را درید شاهین نجفی را هم اعدام انقلابی می‌کند

جایزه"10میلیونی"یک‌خواننده برای‌قتل‌شاهین‌نجفی

واکنش رضا هلالی به خواننده حرومزاده (شاهین نجفی)

حمایت شبکه بهایی از یک حرومزاده به نام نجفی

شعر علیرضا قزوه درباره خواننده‌ای که "مرتد" شد

اعطای پناهندگی رژیم صهیونیستی به «شاهین نجفی»

سرپوش مهدي خزعلي بر توهين شاهين نجفي

شکوائیه دانشجویان علیه خواننده هتاک به امام هادی(ع)

حمایت حرومزاده ای به اسم نوری زاد از فرزند شیطان (شاهین نجفی)

با جریان صهیونیستی توهین به مقدسات چه باید کرد؟

سایت شیعه آنلاین از دسترس خارج شد

خواننده هتاک به هلاکت می رسد

تحقیر نام‌هایی مثل «نقی» از کجا شروع شد؟

سایت شاهین نجفی هک شد +سند


نوشته شده در تاريخ 91/02/20 توسط جواد ولی نقندر

دوستان در رسانه ملی تصمیم گرفته اند برنامه هفت را تعطیل کنند ! اما من از خودم می پرسم چرا ؟ و برای چه برادر خوبمان اقای ضرغامی بعد از نامه ۲۲ رسانه این چنین شتابان به فکر تعطیلی هفت افتاده اند!؟ این که برنامه هفت افتتاح اش به نفع جریان اقلیت حاکم بر سینما(سینمای پس مانده از دوران پهلوی ) بود شکی نیست اما چرا باید پایانش هم  فرصتی برای بهانه تراشی به ان اقلیت بدهد!؟؟ من نمی دانم که ریاست سازمان ناخواسته در این مسیر گام بر می دارد یا خدائی ناکرده اهداف خاصی را دنبال می کند ؟ اما این را به خوبی می دانم که تعطیلی این برنامه و ان هم در چنین شرایطی بیشترین سود را برای اقلیتی دارد که از اول انقلاب بیشترین امتیاز وتریبون را دراختیار داشته (به عنوان مثال همین برنامه ۷) و نق زنان از انحصار و سانسور سخن گفته . در اخر دوستانه پیشنهاد می کنم ریاست سازمان به جای تعطیلی چنین برنامه ای ان هم بعد از نامه ۲۲رسانه ارزشی بیایند و به دوستاران سینمای دینی و اخلاقی هم در ان برنامه فرصت بیان نطراتشان را بدهند .

تعطیلی برنامه هفت نسنجیده است/ این اقدام مدیران را فرار به جلو و پاک کردن مساله می‌دانیم

نامه 22رسانه به ضرغامی در اعتراض به"هفت"

تشويق مجري مبتذل ساز توسط شبکه سه

جلسات گروهک انحرافی با مدیران رسانه ملی


در یکی دو روز گذشته خبری در مشهد منتشر شد مبنی بر حمایت شورای هماهنگی نیروهای حزب الله از خانم شریعتی ؟!! این را بدانیم که حزب الله یعنی توده مردم و این که چطور عده ای به نام حزب الله بیانیه صادر می کنند من در شگفتم . این دوستان باید پاسخگو امت حزب الله مشهد باشند که چرا و به چه علت از نام حزب الله برای یک کاندید خاص هزینه کرده اند ؟ این اقایان باید بدانند که جمع چند نفره خودشان را شورای هماهنگی نیرو های حزب الله ندانند. شورای هماهنگی نیروهای حزب الله هر هفته در نماز جمعه برگزار می شود نه در یک اتاق سه در چهار با کمتر از چند نفر انسان خاص ؟!


"حاج منصور" برنده انتخابات تهران :با پایان یافتن شمارش آرای مرحله دوم انتخابات مجلس در تهران، جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری، هر دو از پیروزی قاطع خود در این انتخابات خبر دادند.اما نگاهی به تعداد افراد راه یافته به مجلس از هر لیست انتخاباتی نشان می دهد، در واقع گروهی که پیروز انتخابات تهران بود، تایید شدگان حاج منصور ارضی هستند.گروهی که با محوریت فکری حاج منصور ارضی و حاج حسین الله کرم لیست انتخاباتی خود را با نام "نامزدهای مورد حمایت رزمندگان حزب الله مسجد ارک" منتشر کردند و نتایج نشان می دهد که از جمع 25 نماینده راه یافته به مجلس، این لیست بیشترین سهم را دارد.راه یافتن تایید شدگان مسجد ارک به ساختمان بهارستان، از جلوه های ویژه مجلس نهم است. بهتر است بدانیم سهم جبهه متحد ۱۵ ؛ پایداری ۱۲ و لیست رزمندگان حزب الله مسجد ارگ ۱۶ نماینده است

پست بعدی احمدی نژاد تعیین شد

روایت‌ منتشر نشده آیت ‌الله ‌یزدی از ۱۱روز خانه‌نشینی احمدی‌نژاد

از سوی لیدر انحراف صورت گرفت:کمک 15 میلیاردی برای تاسیس شعبه جریان انحراف در سینما!


نوشته شده در تاريخ 91/02/16 توسط جواد ولی نقندر
نتایج اولیه انتخابات/ بحرینی و کریمی با اختلاف در صدر:محمد حسین حسین زاده بحرینی نفر اول منتخبان این دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا این لحظه است.بنا براین گزارش جواد کریمی قدوسی نفر دوم فهرست اولیه منتخبان شهر مشهد بوده و با فاصله زیاد از دو نفر اول محمدجواد آرین منش سوم و عفت شریعتی چهارمین منتخب مردم مشهد بوده است.
 
 
 
 
جواد کریمی تنها نامزد مورد حمایت جبهه پایداری خراسان رضوی است
 
حمایت جبهه متحد اصولگرایان خراسان رضوی از آرین‌منش و بحرینی
 
حمایت مجمع مطالبه از حجت ازحجت الاسلام دکتر حسین زاده بحرینی
 
حمایت رزمندگان حزب الله مشهد از سردار کریمی و دکتر بحرینی
 
ائتلاف جوان خراسان :ارین منش و بحرینی کاندیداهای پیشنهادی و موردحمایت ماست

نوشته شده در تاريخ 91/02/13 توسط جواد ولی نقندر

به نطر می اید شهرداری مشهد بعد از تلاش فروردین ماه در هفته های اول اردیبهشت زیباسازی شهر را به خانم شریعتی و ستاد انتخاباتی ایشان واگذار کرده !!؟ اخر در این دو روز ما در تمام محلات وبزرگراه ها جز نام خانم شریعتی چیز دیگری نمی بینیم ؟! این نماینده محترم که در دوره اول انتخابات هم نتوانست با ان هم تلاش نتیجه مطلوبی راکسب کند به نطر می اید در دور دوم هر چه در این مدت اندوخته دارد؟! رو کرده تا شاید بار دیگر بر صندلی مجلس تکیه بزند .حال من به عنوان یک شهروند از خود می پرسم مگر در مجلس چه خبر است که این همه هزینه وتلاش برای ان می شود ؟


دهقان ،شاهرودی و احمدی نژاد جایگاه خود را در بین مردم پایین آوردن :جدای از اینکه اینگونه انتصابات به مصلحت نظام و مردم نیست باید گفت عدم توجه به افکار عمومی از سوی برخی مسئولان برداشت های متفاوتی را در جامعه نسبت به آنها بوجود خواهد آورد و اینگونه اقدامات ضربات سنگینی را به مسئولان می زند.دهقان با اشاره به اینکه برخی مسئولان ارشد سابق رئیس قوه قضائیه در حال حاضر وکیل برخی متهمان این پرونده فساد اقتصادی هستند، گفت: اگر در همان زمان که یک تعداد مخالف تحقیق و تفحص از قوه قضائیه بودند، تحقیق و تفحص انجام می گرفت الان شاهد نبودیم که معاونان سابق قوه به خاطر این پرونده فساد بانکی به زندان بروند.

قاضی کهریزک بازداشت و راهی اوین شد:قاضی حیدری فر، بازپرس حوادث کهریزک پیش از ظهر امروز از سوی دادسرای قضات بازداشت و روانه زندان اوین شد. بازداشت وی در حالی صورت گرفته که حدود دو سال از تعلیق وی به همراه سعید مرتضوی و حداد، دادستان سابق تهران و معاون وی می گذرد.با توجه به نزدیکی حیدری فر به مرتضوی و با توجه به این که بازداشت حیدری فر حدود دو سال بعد از تعلیق صورت می گیرد، این احتمال می رود که بازداشت وی تنها دو هفته بعد از ماجرای عدم استعفای مرتضوی از تامین اجتماعی مرتبط باشد.


نوشته شده در تاريخ 91/02/10 توسط جواد ولی نقندر

دعای رهبر انقلاب در پایان برگزاری عزاداری ایام فاطمیه ۱۴۳۳

 مداحی مهدی سلحشور در حسینیه امام خمینی / فاطمیه (شب پنجم)

مداحی سیدمجید بنی‌فاطمه در حسینیه امام خمینی / فاطمیه (شب چعارم)

 مداحی محمود كریمی در حسینیه امام خمینی / فاطمیه (شب سوم)

مداحی محمدرضا طاهری در حسینیه امام خمینی / فاطمیه (شب دوم)

مداحی میثم مطیعی در حسینیه امام خمینی / فاطمیه (شب اول)

میثم مطیعی، مداح جوانی که در حال حاضر در مقطع دکترا تحصیل می کند، بسیاری از مقاتل را از حفظ دارد. او به راحتی متن عربی مقتل را با صدای خوشش می خواند و به همین دلیل مورد نظر بسیاری از روحانیون اهل علم و خصوصا مقام معظم رهبری قرار گرفته است. چنانکه رهبر انقلاب در جلسه ای ضمن تقدیر از سبک مداحی او گفتند:" آن چیزی که ما از مداحی سراغ داریم ، دقیقاً همین چیزی بود که ایشان امروز (اربعین۱۳۹۰) اجرا کرد . رهبر انقلاب خطاب به میثم مطیعی اشاره کردند: این از معجزات انقلاب است که یک دانشجوی دکتری ، مداح اهل بیت است ."


همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمة‌الزهرا سلام‌الله‌علیها امسال نیز همچون سال‌های گذشته مجلس عزاداری در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.این مراسم از سی‌ام جمادی‌الاول تا چهارم جمادی‌الثانی ۱۴۳۳ هـ.ق برابر با یکشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۰۳ تا پنج‌شنبه ۱۳۹۱/۰۲/۰۷، به مدت ۵ شب، همراه با اقامه‌ نماز جماعت مغرب و عشاء در حسینیه امام خمینی رحمة‌الله واقع در خیابان فلسطین، تقاطع خیابان آذربایجان برگزار می‌شود.

همچنین هر شب قبل از اقامه‌ نماز مغرب و عشاء، احکام شرعی توسط حجت‌الاسلام فلاح‌زاده بیان می‌شود


نوشته شده در تاريخ 91/02/05 توسط جواد ولی نقندر

هیئت رزمندگان مسجد ارک با نام "جبهه نوسازی معنوی" در دور دوم انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابیه تهران فهرست انتخاباتی خود را تنظیم کرد . این لیست که از سوی حاج حسین الله کرم و حاج منصور ارضی تدوین شده است در برگیرنده 25 کاندیدا از دو جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری انقلاب اسلامی است.
بنا بر این گزارش تا کنون نام 20 نفر از این فهرست قطعی شده است .

1 - سید مهدی هاشمی
2 - اسماعیل کوثری
3 - مهرداد بذرپاش
4 - بیژن نوباوه
5 - علی اصغر زارعی
6 - محمد سلیمانی
7 - زهره طبیب زاده
8 - زهره الهیان
9 - فاطمه رهبر
10 - الهام امین زاده
11 - مجتبی رحماندوست
12 - حسین استاد آقا
13 - حجت الاسلام سید محمود نبویان
14 - حجت الاسلام روح الله حسینیان
15 - حجت الاسلام قاسم روانبخش
16 - حسین نجابت
17 - پرویز سروری
18 - حسین طلا
19 - حسین مظفر
20 - حسن حمید زاده

گفتنی است اسامی پنج نفر باقی مانده متعاقبا اعلام خواهد شد .
سعید حدادیان ، حسین سازور، محمود کریمی ، محمدرضا طاهری ، سید مجید بنی فاطمه و دیگر ذاکران اهل بیت (ع) از جمله حامیان این فهرست هستند .


ناگفته هایی از فعالیت های اقتصادی جریان انحراف در «بلاروس»:جریان انحراف که به دنبال پشتوانه سازی اقتصادی برای نیروهای خود می باشد،۱۵۰ هکتار زمین مرغوب ساحلی در بلاروس خریداری کرده و در حال ساخت مجتمع های ویلایی می باشند. بخشی از این مجتمع های ویلایی برای استفاده شخصی آن ها مورد استفاده قرار گرفته و بخش عمده دیگر برای فعالیت های توریستی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
همچنین این جریان، یک بانک در این کشور راه اندازی کرده و ۵۰ کارمند زن اهل بلاروس استخدام کرده است.
گفتنی است کشور بلاروس به دلیل تلاش جهت جذب سرمایه گذاری هیچ قانونی مبنی بر عدم مالکیت سایر کشورها در این کشور،ندارد.


نوشته شده در تاريخ 91/02/04 توسط جواد ولی نقندر

در این گفت و گو که پیش از عید انجام شده، گلشیفته در حالی که به شدت گریه می کرده ، ضمن عذرخواهی از پدرش، خواستار بخشش او شده است.اما بهزاد فراهانی در حالی که به شدت عصبانی بوده و دائم بر سر دخترش فریاد می زده، خطاب به وی گفته که “تو آبروی مرا بردی…من درگیر نمی توانم اینجا سرم را بلند کنم”این منبع مطلع که خود شاهد این گفت و گوی تلفنی بوده گفته است: گلشیفته در این لحظه از پدرش خواسته برای جلوگیری از شرمساری، از ایران خارج شده و به او بپیوندد، اما پس از این درخواست گلشیفته، بهزاد فراهانی با فریاد های مجدد، گوشی را روی او قطع کرده است.


نوشته شده در تاريخ 91/01/27 توسط جواد ولی نقندراین بار قرار است وزیر کار قربانی شود. می گویم قربانی به چند دلیل ؟
۱:اقای شیخ‌الاسلامی در مرحله اول قربانی اختلافات تیم اقای زاکانی و قاضی مرتضوی است .همان طور که همه می دانیم زکانی ودوستانش همچون دکتر دهقان و سروری مدتها است با مرتضوی سر مسائل متعددی همچون فروش سئوالات کنکور . کهریزک و ... درگیر می باشند و هم اکنون فرصت را مناسب دیده اند تا به طور جدی مقابل این شخص بایستند .
۲:وزیر کار دیگر جایی در دولت ندارد اما احمدی نزاد این بار نمی خواهد شخصا او را کنار بگذارد و تصمیم گرفته این کار را به عهد نمایندگان بگذارد.چرا این را می گویم زیرا دولت در زمان انتصاب ان فرد در وزارت خارجه که کار به استیضاح قرار بود بکشد در دقایق اخر عقب کشید تا این افاق رخ ندهد.اما این بار با فشار به وزیر ،مرتضوی را به تامین اجتماعی می برد که کار وزیر را یک سر کنند. تا هم دولت با وزیر کار خداحافظی کرذه باشد و هم فرصتی برای تخریب نمایندگان مجلس فراهم شود.
در اخر می بینیم قربانی کسی نیست جز وزیرکار اقای شیخ الاسلامی .
پیشنهاد:برادر زاکانی بهتر است رفتن مرتضوی از تامین اجتماعی را از کانال های دیگر دنبال کند. زیرا این راه جز قربانی کردن وزیر که هدف منحرفین است سرانجام دیگری ندارد .

نوشته شده در تاريخ 91/01/20 توسط جواد ولی نقندر
 
 
 
 
 
 

نوشته شده در تاريخ 91/01/16 توسط جواد ولی نقندر

سلحشور در سال گذشته مردانه از فساد اهالی سینما پرده برداشت . در ماه های اول خیلی از افراد به گونه ای خواستند فساد در سینما را کتمان کنند وحتی جمعی از همین زنان فاسد در بیانیه ای سلحشور را مورد هدف قرار داده و او را به بی تقوایی متهم کردند. اما طولی نکشید که تصاویر برهنه گلشیفته فراهانی  و بعد هم معتمد اریا و حتی یک تصویر عیر اخلاقی از لیلا حاتمی و همچنین اصغر فرهادی دیگر همه ان چه سلحشور می گفت را عیان کرد تا مردم ببینند بخشی از ان چه در خفا اتفاق می افتد . اما در سال جدید پرده دیگری از فساد با افشاگری صالحی در حال عیان شدن می باشد ؟این که کارگردانی در خواست حال طولانی می کند و یا دختری بنا به گفته تارخ در مقابل درخواست های بی شرمانه اهالی سینما به افسردگی شدید دچار می شود تا حدی که موهای خودش را می تراشد و قصد خود کشی می کند ؟!

این که سلحشور بخشی از زنان سینما را به فساد متهم می کند که به حق درست می باشد و یا صالحی وتارخ مردان این سینما را به برده کشی جنسی از زنان متهم می کنند ؟! ایا مسئولین ارشاد و نمایندگان مجلس نمی خواهند از خواب بیدار شوند . ایا نشنیده اند که سلحشور گفت ناموس ما در این سینما در خطر است  و یا نمی دانند چرا مطفری می گوید به دخترم اجازه ورود به این سینما را نمی دهم ؟دوستان سخت نیست که بفهمیم در همین سینما زندگی خصوصی ساخته می شود ! سخت نیست که بفهمیم  چطور اشا محرابی حاضر می شود در تهران من حراج بازی کند . یا معتمد اریا با ان وضع پوشش در جشنوار حاضر شود ؟ چرا کسی نمی خواهد به داد این سنما برسد .

مردم راضی نیستن از مسئولین که در مقابل این همه فساد سکوت کرده اند .


پرستو صالحی بازیگر سینما تا‌تر و تلویزیون ظهر امروز در صفحه فیس بوک مطالب مهمی را در ارتباط با فساد اخلاقی حاکم بر سینما نوشت.

 


نوشته شده در تاريخ 91/01/14 توسط جواد ولی نقندر
 
 
  
  
 
 
 
 
آیت الله مکارم شیرازی:این چقدر ظلم است بر علمایی که از صدر اسلام برای حفظ مکتب اسلام و تشیع زحمت کشیدند؛ شیخ طوسی‌ها، شهید اول و شهید ثانی، مجلسی‌ها که برای حفظ این مکتب زندان‌ها رفته و زیر شکنجه‌ها جان دادند.استاد حوزه در پاسخ به این گفته مسئولان به شعر فردوسی اشاره کرد و گفت: فردوسی شاعر بزرگی است و خود در شعر مشهورش این گفته را تکذیب می‌کند و می‌گوید سی سال رنج کشیدم و زبان فارسی را زنده کردم.وی به نظرات مختلف در مورد اهداف این افراد از بیان چنین سخنانی اشاره کرد و گفت: برخی می‌گویند هدف این است که با روحانیت مبارزه کنند و نقش روحانیت را کمرنگ کنند.آیت‌الله مکارم شیرازی ادامه داد: برخی می‌گویند هدف این است که مکتب ایرانی را مقابل نظام اسلامی قرار دهند و نظام جمهوری اسلامی را کمرنگ و ما را از سایر مسلمین جدا کنند در حالیکه با وقوع این بیداری اسلامی ارتباطمان بهتر و رو به راه‌تر می‌شود.وی در پایان خطاب به مسئولان گفت: خوب است مراقب سخنان خود باشند و بدانند این جملات چه آثار شرم و نامطلوبی دارد.

نوشته شده در تاريخ 91/01/09 توسط جواد ولی نقندر
 
این فیلم جان تازه ای به سینمای کشور داد
 
 
 
 
 
 
 
 
قلادهای طلا فیلم مورد حمایت عدالتخواهان 
 
 

 «فرض كنيد در روحانيت يك‌وقت صحبت مي‏شود كه اين سينماها چطور، اين سينماهايي كه الآن در ايران متعارف است، براي فاسد كردن نسل جوان است. اينها وقتي كه رفتند يك چند وقتي در اين سينما، فاسد مي‏شوند. اينها را ما جلوگيري مي‏كنيم. اگر يك سينماي اخلاقي باشد و علمي باشد، چه كسي جلويش را مي‏گيرد؟ اما وقتي كه ما مي‏بينيم كه مملكت ما از سينمايش گرفته تا مدرسه‏اش استعماري است؛ يعني از خارج آوردند اينها را براي ما، تحفه‌هايي است كه از آنجا آوردند براي فاسد كردن نسل جوان ما، همه چيزش را، اگر مسجد هم يك‌وقت اينطور شد، ما درِ آن را مي‏بنديم. اگر مسجدي شد كه اين مسجد دعوتش دعوت فاسد شد، پيغمبر اكرم خراب كرد «مسجد ضِرار» را؛ مسجدي كه درست كرده بودند در مقابل پيغمبر، و تبليغات مي‏كردند بر ضد اخلاق و بر ضد امثال ذلك؛ پيغمبر داد خرابش كردند.» ( صحيفه امام، ج‏۴، ص۵۴)

اكران «خصوصي» و «گشت ارشاد» در مشهد متوقف شد:مدير كل اداره نظارت و ارزشيابي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با تاييد اين خبر گفت: ما پيش از اين هم توصيه كرده بوديم فيلم هاي داراي محدوديت سني در مشهد اكران نشود و اين اختيار را به ادارات كل ارشاد داده ايم تا تصميم بگيرند. 

ضرب الاجل۴۸ ساعته امت حزب الله برای وزارت ارشاد:اگر اين صداي اعتراض و اتمام حجت شرعي و قانوني، گوشهاي «لايَسمعونَ بِها» را شنوا نساخت، آن گاه اين ستاد با همکاري و هماهنگي نيروهاي حز ب الله از روز دوشنبه ۲۹ اسفندماه در راستاي اجراي امر نوراني بند «ميم» وصيتنامه امام سفركرده ي خويش، با اعلام برنامه ای که از قبل به اطلاع نیروهای حزب الله خواهد رسید رأساً وارد ماجرا شده وبا کشيدن تجمعات خود مقابل سينماهايي که اقدام به نمايش فيلمهاي مذکور نموده اند كار را يكسره خواهد ساخت... كه خداوند نگهدار مستضعفان و مظلومان جهان است


در بیانیه پایانی معترضین به اکران نوروزی 'گشت ارشاد' و 'خصوصی' اعلام شد؛ به وزیر ارشاد 48 ساعت فرصت می‌دهیم جلوی اکران این فیلم‌ها را بگیرد در غیر این صورت آحاد ملت در صحنه حضور خواهند یافت

تجمع‌کنندگان مردمی در اعتراض به اکران نوروزی فیلم‌های 'گشت ارشاد' و 'خصوصی': تصور نمی‌کردیم در دولت‌های نهم و دهم مانند زمان دولت اصلاحات و وزارت مهاجرانی در مقابل وزارت ارشاد تجمع کنیم و از وزارت ارشاد انقلاب اسلامی بخواهیم به وظیفه خود عمل کند

اعلام شكايت امت حزب‌الله به دادستان كل كشور براي ممانعت از اكران عمـومي دو فيلم مسئله‌دار:دادستان محترم کل کشور سلام عليکم؛ احتراما، بدينوسيله انصارحزب‌الله ايران به نمايندگي از هزاران نفر از اعضاي خود، مراتب شکايت خود را از نمايش و اکران نوروزي ۲ فيلم به شرح ذيل اعلام مي‌دارد.۱- فيلم «گشت ارشاد» با محتواي ضد ارزشي و مصداق کامل توهين به کليت نظام و مقدسات آن که حتي عزاي سالار شهيدان، مسجد، منبر و... را به تمسخر مي‌گيرد. 2- فيلم «زندگي خصوصي» با محتواي ضد اخلاقي که شديدا عفت عمومي را جريحه‌دار و مصداق کامل ترويج ابتذال و محرک شهوات و غرايز جنسي است. لذا از شما برادر محترم تقاضا مي‌شود تا با دستور توقيف موقت فيلم‌هاي مذکور تا تشکيل دادگاه صالحه دل امت حزب‌الله و خانواده‌هاي شهدا را شاد فرمایيد. ضمنا به پيوست مطالب کامل‌تري پيرامون اين موضوع تقديم مي‌گردد. 
والسلام

حزب الله مشهد خطاب به وزیر ارشاد:حزب‌الله مشهد با هشدار به وزير غافل يا کاهل يا جاهل!! خود را مصمم به پاسداري از امانت امام عزيز و شهداي گرانقدر مي‌داند و در آستانه تشريف فرمايي رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌اي به خطه ولايتمدار خراسان براساس بند «م» وصيتامه حضرت امام(ره) برگزاري تجمع اعتراض‌آميز با سينماهايي که اقدام به اکران اين فيلم‌ها کنند برخورد جدي مي‌نمايد.

آیت‌الله علم الهدی در خطبه‌های امروز نماز جمعه مشهد، با انتقاد از وزارت ارشاد به دلیل اکران دو فیلم با محتوای ضداسلامی، از قوه قضائیه درخواست کرد با اجرای وظائف خود این دو فیلم را توقیف و از اکران آن جلوگیری کند:وی همچنین با انتقاد از جشنواره فیلم فجر به دلیل نمایش این دو فیلم، گفت: این نکته را باید ننگی برای وزارت ارشاد به حساب آورد.


نوشته شده در تاريخ 90/12/27 توسط جواد ولی نقندر

متن زیر عیناً قسمت آخر سخنان رئیس جمهور در صحن علنی است

« ...آخرش هم برای اینکه بالاخره خوراک شب عید مردم و خودمونو این ها برای این بود که  یه مقدار شاد بشیم و هم بالاخره بعضی مسائل گفته بشود .
می خوام بگم عزیزان! راستش این سوال هايی که مطرح کردید برای ما  -سؤال امتحانی بود دیگه- خيلي سخت نبود، به نظرم طراح سوال از همون هایی بود كه با شاسي فوق ليسانس شده .
اگه با خود ما مشورت می کردید  سوالات بهتري می شد مطرح کرد اما حالا ما شوخی کردیم و گذشت و پاسخ دادیم .
انصاف داشته باشید حالا که می خواید نمره بدید خوب نمره بدید . ما همه سؤالات رو به طول کامل پاسخ دادیم یه مشت مطلب اضافه هم نوشتیم ، انصافا انصافا یه ذره از 20 کمتر بدید بی معرفتیه و نامردیه. عید همتون مبارک. سالم و سربلند و عزیز باشید.»


منوچهر متکی در پاسخ به ادعای رئیس جمهور:برخی از اظهارات آقای احمدی‌نژاد در مورد وزیر امور خارجه سابق کشورمان از مصادیق تهمت و افترا و به دلیل تکرار از مصادیق تشویش اذهان عمومی و قابل تعقیب قضایی است. البته اینجانب بنا به مصالحی که از مهمترین آنها حفظ آرامش عمومی جامعه و مورد تاکید مقام معظم رهبری است، از پیگیری آن صرفنظر می‌کنم هر چند که در روز قیامت، خداوند متعال بهترین و عادلترین قضاوت کنندگان بین بندگان خود خواهد بود.

علی لاریجانی پاسخ‌های رئیس جمهور مودبانه و راضی‌کننده ندانست:ادبیات و الفاظی به کار برده شد که می‌شد به کار برده نشود. به نظر من گفتن بعضی از حرف‌ها درست نبود. ناراحتی و دلخوری بعضی از نمایندگان از این بود. به نظر من این دلخوری‌ها و به کار بردن این ادبیات در کشور مشکل ایجاد کرده است.رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انسان می‌تواند حرفش را صمیمانه و مودبانه بزند. چرا باید با الفاظی کسی را اذیت و موضوع ساده‌ای را تبدیل به کینه کنیم؟

نوباوه؛رئیس‌جمهور با پاسخ‌های مستند می‌توانست نمایندگان را قانع کند:عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: ‌گفت: با برگزاری این جلسه به دنیا ثابت کردیم که مجلس و دولت در نظام جمهوری اسلامی به وظایف خود عمل کرده و پاسخگو هستند.

دفاع رسائی از ادبیات احمدی نژاد:نمی شود به کسی لگد زد وانتظار داشت او نگوید اخ :مید رسایی از نمایندگان مخالف طرح سوال پس از پاسخ های احمدی نژاد و اعتراضات نمایندگان به رفتار رئیس دولت، در راهروی مجلس و در جمع خبرنگاران رفتار احمدی نژاد را طبیعی دانست و گفت: "جواب های هوی است!"رسایی در توضیح این نظر خود گفت: "سوالی که با رویکرد های طراحی شده بود طبیعی است که با هوی پاسخ داده شود."رسایی با رد احتمال استیضاح احمدی نژاد که توسط برخی از سوال کنندگان مطرح شده است، گفت آقای احمدی نژاد درباره بحث مترو و هدفمندی پاسخ های خوبی داد و در بحث خانه نشینی هم همین که پاسخ ندادند یعنی پذیرفته اند که این کار اشتباه بوده و امروز به آن نپرداختند.

آرین منش:مردم درباره پاسخگویی رئیس جمهور به سئوالات مجلس تامل کنند:جلسه سئوال از رئیس جمهور از این بابت که یکی از اصول قانون اساسی احیا شده است بسیار خوب بود. جلسه امروز در واقع از بین رفتن تابوی سئوال از رئیس جمهور و تبدیل آن به یک امر عادی و قانونی بود.عضو حزب موتلفه اسلامی در خصوص پاسخ های رئیس جمهور به سئوالات نمایندگان گفت:‌ به نظر می رسد پاسخ های رئیس جمهور مجلس را قانع نکرد و در موارد بسیاری افکار عمومی و مجلس از پاسخ های رئیس جمهور قانع نشدند.

درگیری حامیان ومخافان دولت مقابل مجلس:صبح امروز تعدادی از مردم تحت عنوان حامیان رییس جمهور و همچنین تعدادی با عنوان مخالفان دولت مقابل مجلس تجمع کردند که این تجمع منجر به درگیری و دخالت یگان ویژه شد.

علیخانی طرفدار فتنه:آرزو دارم احمدی نژاد در همین مجلس استیضاح شود:قدرت‌الله علیخانی نماینده قزوین و عضو فراکسیون اقلیت مجلس در جمع خبرنگاران درباره ارزیابی‌‌اش از پاسخ‌های رئیس‌جمهور به سئوالات نمایندگان، گفت: احمدی‌نژاد حرمت مجلس را نگه نداشت و با اهانت‌های خود کار زشتی را مرتکب شد و همین امر باعث شده تا یکی دو ساعت بعد از رفتن او از مجلس نمایندگان با تذکر و نطق‌های خود اعتراض خودرا بیان کند.علیخانی درباره این عبارت از اینکه رئیس‌جمهور در این مجلس استیضاح شود هم گفت: خدا را چه دیدی من آرزو دارم که رئیس‌جمهور در همین مجلس استیضاح شود.(البته ما باید بگیم که این شیخ طرفدار فتنه همین ارزوها را کرد که مردم از مجلس کشیدنش بیرون ولی چه کنیم که حیا نمی کند)

جدی شدن احتمال برسی طرح استیضاح احمدی نژاد :صطفی رضاحسینی سخنگوی طراحان طرح سؤال از رئیس جمهور با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات احمدی نژاد در صحن علنی مجلس گفت: طراحان سؤال از رئیس جمهور این اظهارات را به صورت معقولانه مورد بررسی قرار خواهند داد.

عضو شوراي مركزي جبهه پايداري: سوال از رييس‌جمهور يك عمل قانوني بوده و رييس‌جمهور نيز مي‌بايست مطابق قانون پاسخ دهد اما همان‌طور كه پيش‌بيني مي‌شد بگومگوهاي بعدي موجب تلخ كامي شد اين در حالي است كه ما نمي‌خواستيم در ايام نوروز و آستانه سال نو شيريني انتخابات به كام مردم تلخ شود، اما متاسفانه هيات رييسه تصميم گرفته بود كه اين اتفاق بيفتد.رييس فراكسيون انقلاب اسلامي اظهار داشت: هيچ يك از پاسخ‌هاي رييس‌جمهور در جلسه امروز را توهين‌آميز نمي‌دانم و اين پاسخ‌ها براي من قانع كننده بود.

لاریجانی در جلسه علنی:مجلس جای شوخی نیست/دخل و خرج کشور با رئیس جمهور است

انتقاد شدید نمایندگان از شوخی های گزنده رئیس جمهور با مجلس

رضا حسینی ادبیات رئیس جمهور توهین آمیز بود/ سئوال کنندگان قانع نشدند

رئیس جمهوریکی از مجلسی ها فرمان جنگ علیه دولت داده است. گفته باید با دولت جنگید. گفتند باید تابوی سئوال ازمن شکسته شود. من نه قدرتی دارم. من کف خیابانم. اگر جراتی هست دو کلمه به بقیه بگیم. توهین به من نشانه ی شجاعت نیست

رئیس جمهور در پاسخ به سوال نمایندگان درخصوص'متکی:چه کسی به متکی ماموریت داده بود که به سنگال برود. من به ایشان ماموریتی نداده بودم و گفته بودم که ماموریت شما  در وزارت خارجه تمام شده است. خواستیم وزارت خارجه تغییراتی بکند.

رئیس جمهور در پاسخ به سوال نمایندگان درخصوص 'دلایل خانه‌نشینی 11 روزه': این وصله‌ها به دولت نمی‌چسبد/ زندگی بنده نشان می‌دهد همیشه سعی کردم با عمل، بیان منظقی از ولایت دفاع کنم، نشان دهم نظام ولایی نشان کار و تلاش و همبستگی است

حمدرضا خباز در اعتراض به نحوه برگزاری جلسه طرح سوال از رئیس جمهور: پاسخ‌های آقای احمدی‌نژاد غیر مستدل بود/ مگر مجلس محل شوخی است؟/ انتظار دارم هیأت رئیسه با صدور بیانیه‌ای از حقوق مجلس دفاع کنند

محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به سوالی درباره 'حجاب': چرا وقتی انتخابات و 22 بهمن است، دوربین را به سمت همه تیپ‌‌ها در جامعه می‌بریم اما بعد از آن یقه آنها را می‌گیریم/ تناقض روزی کار دست آدم می‌دهد، باید عملکرد خودمان را هم ببینیم

رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالات نمانیدگان درباره 'مکتب ایرانی': تعاریفی که پیامبر از ملت ایران کردند آیا از موجب تعصبات قومیتی شده است؟/ ما از اول گفتیم مشی برخی‌ها را قبول نداریم/ ما آمده‌ایم که قطار مدیریت کشور را به خط نورای امام و ولایت برگردانیم

محمود احمدی‌نژاد در جلسه طرح سوال از رئیس‌جمهور: این سوالاتی که طرح کردید خیلی سخت نبود و به نظرم طراح اصلی سوال از همان کسانی بوده که با یک شاسی فوق لیسانس شده است/ ما همه سوالات را جواب دادیم و اضافه تر هم نوشتیم؛ اگر یک ذره کمتر از بیست بدهید بی انصافی است

رئیس‌جمهور ضمن انتقاد از عملکرد مجلس گفت: آیا درست است که همه دستگاه‌ها مطابق با قانون مدیریت خدمات کشوری حقوق بگیرند، اما مجلس و دیوان محاسبات معاف باشند؟ آیا می‌توان با قانون عادی قانون اساسی را دور زد؟

رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی در خصوص 'قانون‌گریزی دولت': این دولت حتی ضعیف‌ترین قوانین را هم اجرا و مدیریت کرده و بهترین تعامل را با مجلس داشته است/ مجلس حتی در خصوص سوال از رئیس‌جمهور هم قانون‌شکنی کرده و درباره تخلف رئیس‌جمهور سوال نکرده است

رئیس‌جمهور در پاسخ سؤال نمایندگان درباره 'قانون هدفمندی یارانه‌ها': به اعتراف دوست و دشمن دولت در زمینه یارانه موفق عمل کرده است/ گرانی‌های اخیر ربطی به یارانه‌ها ندارد/ به مردم توضیح خواهم داد ماجرای اخلال در بازار سکه و ارز چیست

رئیس‌جمهور درپاسخ به سوال نمایندگان درباره 'بودجه فرهنگی کشور': مجلس مصوب کرده است که این بودجه چگونه استان‌ها چگونه خرج شده است/ من باید از شما بپرسم این بودجه چطور خرج شده است؟/ شما در شورای برنامه‌ریزی هستید و من نیستم


نوشته شده در تاريخ 90/12/24 توسط جواد ولی نقندر
 

 
این هم یکی دیگر از فاحشه های سینما 
  

نوشته شده در تاريخ 90/12/21 توسط جواد ولی نقندر
 
 
 
طرح سؤال از رئیس جمهور فردا بررسی می‌شود/ احمدی‌نژاد می‌آید:سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه ‌انصراف 11 نماینده ‌تأثیری در بررسی سوال از رئیس جمهور ندارد، گفت که احمدی‌نژاد ‌فردا برای پاسخگویی به سؤال نمایندگان به صحن ‌مجلس می‌آید.

کواکبیان در تذکر شفاهی ا
مضاکنندگان طرح‌ سؤال از رئیس‌جمهور پای هزینه‌های آن ایستاده‌اند:
همانطور که آقای میرتاج‌الدینی و برخی از اعضای هیئت رئیسه اعلام کردند، فردا قرار است آقای رئیس جمهور برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان به صحن مجلس بیاید.وی گفت:‌ از دوستانی که از ابتدا با طرح سؤال از رئیس جمهور مخالف بودند و آن را امضا نکردند، خواهش می‌کنم حداقل از طرف امضاءکنندگان صحبت نکنند، چراکه امضاءکنندگان طرح پای هزینه‌های مادی و معنوی وارد شده بر خود ایستاده‌اند‌ حالا که به آخر کار رسیده است، این‌ها می‌گویند بیایید بنشینید و گفت‌وگو کنیم، لذا خواهش می‌کنم این کار را نکنند.این نماینده مجلس با بیان اینکه کسی از امضاءکنندگان طرح سؤال امضاء خود را پس نگرفته است، تاکید کرد: اگر هم کسی پس بگیرد، این طرح اعلام وصول شده است و معنا ندارد که اکنون بگوئیم امضاء‌ها را پس گرفتند و طرح از حدنصاب افتاده است.

سوال از رئیس جمهور حق مجلس است:
حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: ‌پرسش از رئیس جمهوری حق نمایندگان و پاسخ هم وظیفه رئیس جمهوری است که در این شکی نیست، اما اگر نتیجه این پرسش و پاسخ منجر به روشنگری نشود راه را اشتباه آمده‌ایم.

انصراف 10 امضاکننده سؤال از رئیس‌جمهور/جلسه فوق‌العاده در هیئت‌رئیسه:
محسن کوهکن سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ‌با تایید خبر انصراف ۱۰ تن از امضاء‌کنندگان طرح سؤال از رئیس جمهور اظهار داشت: ساعت ۱۳ امروز هیئت رئیسه جلسه فوق‌العاده‌ای برگزار خواهد کرد تا این موضوع را بررسی کند.وی ادامه داد:‌ در این جلسه به تفسیر آئین‌نامه در این زمینه خواهیم پرداخت و اگر برداشت از آئین‌نامه این باشد که به صورت طبیعی این اعمال حق از نظر پس گرفتن امضاها به قوت خود باقی باشد، هیئت رئیسه تصمیم دیگری در خصوص بررسی طرح سؤال از رئیس جمهور در صحن علنی خواهد گرفت.سخنگوی هیئت رئیسه مجلس افزود: اما اگر برداشت از آئین‌نامه این باشد که عده‌ای که اعلام کردند، دیگر نمی‌تواند انصراف دهند، بحث دیگری است و هیئت رئیسه این موضوع را در جلسه امروز بررسی می‌کند.


حضور 145نماینده برای رسمیت جلسه سؤال از رئیس جمهور کافی است:
محمد دهقان در واکنش به احتمال آبستراکسیون طرفداران دولت در جلسه سوال از رئیس جمهور اظهار داشت: در جلسه سوال از رئیس جمهور حتی اگر 145 نماینده نیز حضور داشته باشند جلسه از رسمیت خارج نمی شود چون مذاکرات جلسه مربوط به سوال از رئیس جمهور منجر به رای گیری نمی شود.نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس شورای اسلامی افزود: ترک جلسه سئوال از رئیس جمهور به منظور از رسمیت انداختن این جلسه توهین به رئیس جمهور و مجلس است و به مصلحت نمایندگان نیست.وی در عین حال با بیان اینکه سئوال از رئیس جمهور را در مقطع فعلی به مصلحت کشور نمی دانم، تاکید کرد: آبستراکسیون جلسه سوال از رئیس جمهور نه خدمت به دولت است نه خدمت به مجلس، این کار حرکتی غیر منطقی است مسئله سئوال از رئیس جمهور را حاشیه دار و بحرانی می کند.

طرفداران دولت در جلسه سؤال از رئیس جمهور قصد آبستراکسیون دارند:
سید فاضل موسوی درباره دستور کار روز چهارشنبه مجلس مبنی بر طرح سوال 79 نماینده از رئیس جمهور اظهار داشت: برخی نمایندگان طرفدار دولت قصد  آبستراکسیون جلسه سوال از رئیس جمهور را دارند تا با خروج از مجلس، جلسه علنی را از رسمیت بیاندازند.نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان از نظر حقوقی و سیاسی حق سوال از رئیس جمهور را دارند و ملت هم از مدت ها پیش خواستار پاسخگویی رئیس جمهور به این سوال ها هستند، در صورتی که طرفداران دولت با آبستراکسیون جلسه سوال از رئیس جمهور را از رسمیت بیاندازند اسامی آنها توسط هیئت رئیسه قرائت می شود و در آستانه دور دوم انتخابات این کار انتحار سیاسی است.


محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس:
اگر معاون رئیس‌جمهور اعلام کند که حاضر است بر اساس پیشنهاد ارائه شده از سوی هفت نفر از نمایندگان، در مجلس حاضر شود و در خصوص مباحث اقتصادی به تبادل نظر بپردازد، با طراحان سوال گفتگو خواهیم کرد تا آنان نیز این پیشنهاد را بپذیرند
 
جواد آرین‌منش، از طراحان 'طرح سؤال از رئیس‌جمهور':عضو کمیسیون فرهنگی مجلس  با بیان اینکه وی امضای خود برای طرح سوال از رئیس‌جمهور را شش ماه پیش پس گرفته است، گفت: در این مقطع که مردم حماسه باشکوهی را در 12 اسفند رقم زده و نمایشی از وحدت و انسجام ملی را ارائه کردند طراحان طرح سوال باید از اقدام خود صرف نظر کرده و در جلسات و گفتگوی‌های مشترک و صمیمنانه مسائل را جهت برون رفت از معضلات و مشکلات دنبال کنند.
 
علی مطهری: هیچ ‌کس قصد تخریب رئیس‌‌جمهور و دولت را ندارد:نماینده مردم تهران و طراح طرح سؤال از رئیس‌جمهور با اشاره به بررسی این طرح در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس گفت: طرح سؤال از رئیس‌جمهور آثار خاص خود را دارد و چیز دیگری جایگزین آن نمی‌شود.
 
 
فردا؛ نشست هماهنگی 79 نماینده مجلس درباره طرح سؤال از رئیس‌جمهور:مصطفی رضاحسینی سخنگوی طراحان طرح سؤال از رئیس‌جمهور گفت: فردا قبل یا بعد از جلسه علنی مجلس، 79 نماینده طراح سؤال از رئیس‌جمهور در نشستی مشترک، هماهنگی‌های لازم درباره جلسه علنی بررسی سؤال از احمدی‌نژاد در روز چهارشنبه را انجام خواهند داد.وی در این زمینه افزود: قصد داریم که چنان چینشی در برگزاری جلسه انجام دهیم که آسیبی به کسی وارد نشده و جلسه به گونه‌ای برگزار شود که براساس آن اعلام کنیم که مجلس به دنبال اصلاح امور و احترام قائل‌شدن به قانون است.
 
عضو جبهه پایداری خبر از منتفی شدن سئوال از رئیس جمهور داد: حسینیان درخصوص طرح سوال از رئیس  جمهور در صحن علنی مجلس گفت: با توجه به برگزاری انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و حضور ملت ایران که سیلی محکمی بر گوش غرب نواخت نباید با اینگونه تنش ها شیرینی انتخابات را به کام مردم تلخ کنیم.حسینیان افزود: بگو مگو ها و جدال های سیاسی شیرینی انتخابات را به کام مردم تلخ می کند، پیشنهاد می کنم که سوال از رئیس جمهور بعد از برگزاری دور دوم انتخابات مطرح شود.حسینیان با بیان اینکه با حضور رئیس جمهور درصحن علنی مجلس بگو مگوهایی میان مجلس و دولت طرح خواهد شد که خوب نیست، گفت: احتمال منتفی شدن سوال از رئیس جمهور در جلسه علنی روز چهارشنبه وجود دارد.رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بسیاری از دوستان در حال تلاش و مذاکره هستند که سوال از رئیس جمهور قبل از تعطیلات عید در صحن علنی مجلس مطرح نشود.

منتفی‌شدن سؤال از رئیس‌جمهور منوط به نظر طراحان سؤال است
میدوار رضایی  با بیان اینکه این هیئت توصیه‌هایی به رئیس‌جمهور و نمایندگان سوال‌کننده درباره جلسه روز چهارشنبه داشته تا طرفین حرمت یکدیگر را حفظ کنند، گفت: منتفی‌شدن سؤال از رئیس‌جمهور منوط به نظر طراحان است
 واکنش سخنگوی طراحان سئوال از رئیس جمهور به بیانیه ۷ نماینده شاخص :"عزیزانی که امروز با امضای بیانیه خواستار گفتگو و تعامل با دولت به جای طرح سوال شده اند از امضا کنندگان سوال نیستند و به عقیده من چون این دوستان در انتخابات مجلس به دور دوم راه پیدا کرده اند قصد دارند تا از این فضای ایجاد شده بهره برداری سیاسی کنندرضاحسینی با بیان اینکه نمی دانم علت هراس دولت و برخی  نمایندگان حامی دولت از آمدن آقای رئیس جمهور به صحن مجلس چیست، تصریح کرد: "برخی از دوستان نظرشان این است که اگر رئیس جمهور به مجلس بیاید ممکن است به جای پاسخ به سوالات مسائل دیگری را مطرح کند که ایجاد مشکل کند. اما ما معتقدیم که اولا رئیس جمهور به عنوان شخص اول قوه مجریه می داند که در پاسخ به سوالات باید به مسائل مربوط بپردازد و درثانی اگر هم ایشان بخواهد از موضوع سوالات منحرف شود ریاست محترم مجلس و نمایندگان می توانند با تذکر دادن ایشان را به مسیر اصلی بحث برگردانند."نماینده شهر بابک در ادامه با اظهار تاسف از تلاش های چند ماهه دولت، استانداری ها، فرمانداری ها و نمایندگان حامی دولت برای اعمال فشار بر نمایندگان امضا کننده طرح سوال، گفت: "آن طور که من خبر دارم تا چند روز قبل هم برخی از وزیران برای پس گرفتن امضا ها به نمایندگان مراجعه کرده اند و این اصلا در شان دولت و نظام ما نیست. مگر دولت ریگی به کفش دارد که از طرح این سوال هراس دارند؟"احتمال عدم حضور احمدی نژاد در مجلس؛ شوک جدید دولت! : وجودی که میرتاج الدینی معاون پارلمانی رییس جمهور از حضور احمدی نژاد در مجلس در روز چهارشنبه خبر داده بود، شنبده شده احمدی نژاد روز چهارشنبه هم در مجلس حضور پیدا نخواهد کرد.با این اوصاف، و در صورت عدم حضور احمدی نژاد در مجلس، طرح سئوال از رییس جمهور به سال 1391 موکول خواهد شد.شنیده ها حکایت از آن دارد که برخی دولتی ها درصددند با عدم حضور احمدی نژاد در مجلس و تعویق "طرح سئوال" به سال آتی، و در ادامه افزیاش لابی ها با نمایندگان برای انصراف از این طرح، بار دیگر ، طرح مجلس را به بن بست بکشانند.این در حالی است که پیشتر چند بار دیگر، طرح سئوال از احمدی نژاد در آخرین روزها، برگشت خورده است
 
احتمال غیبت عمدی نمایندگان در روز سوال:جمعی از نمایندگان به دنبال این هستند که به دنبال ممانعت از حضور رییس جمهور در مجلس برای پاسخ به سوال کنندگان، جلسه روز چهارشنبه مجلس را از حد نصاب بیاندازند و یا به اصطلاح پارلمانی آبستراکسیون کنند.
پاسخ مطهری به پیشنهاد ملغی کردن سئوال:سئوال از رئيس جمهور آثار خاص خودش را دارد و پيشنهاد آن هفت نماينده محترم مبني بر برگزاري جلسه مشترك ميان دولت و مجلس براي بررسي مشكلات اقتصادي و اجتماعي نمي تواند جايگزين آن باشد.وي افزود: خوب است اين دوستان به فكر عملي شدن پيشنهادشان در سال ۹۱ باشند. به هر حال اين دو موضوع ربطي به هم ندارند و دو كار مستقل اند.مطهري با تاکيد بر اينکه نمي توان قانون اساسي و آيين نامه داخلي مجلس را زير پا گذاشت و به حقوق مردم و انتظاري كه دارند بي توجه بود، ادامه داد: نگراني اين افراد هم جايي ندارد و آقاي رئيس جمهور زيرك تر از آن است كه بحث را به اغراض متعارف سياسي بكشاند. قطعا جلسه سئوال از رئيس جمهور به تفاهم بيشتر مجلس و دولت و روشن شدن بسياري از ابهامات خواهد انجاميد و شكوهي بر شكوه انتخابات اخير خواهد افزود.
 
پیشنهادی برای جایگزینی طرح "سوال از رئیس جمهور":۷ نماینده در بیانیه ای درخصوص سئوال از رئیس جمهور پیشنهاد کردند که به جای طرح سوال، در همین هفته احمدی نژاد به مجلس دعوت شود و نمایندگان با دولتمردان به گفتگو نشینند و با تعاملی دو جانبه برای چاره جویی مشکلات واقعی ،اهتمام ورزند.این بیانیه امروز توسط الیاس نادران در صحن علنی مجلس قرائت شد و به امضای حسین فدایی، احمد توکلی، الیاس نادران، علیرضا زاکانی، حسین نجابت، پرویز سروری و زهره الهیان
 
 
سؤال از رئیس‌جمهوردرراستای منافع کشورباشد:انبارلویی با بیان اینکه سؤال از رئیس‌جمهور باید در راستای منافع کشور و ناظر بر افق آینده باشد، افزود: عده‌ای که به دنبال بهره‌برداری از طرح سؤال هستند، نمی‌خواهند مشکل حل شود بلکه به دنبال افزایش مشکلات هستند.این فعال سیاسی همچنین گفت: طرح سؤال را باید در گفتمان خدمت تعریف کنیم نه گفتمان آشوب و حاشیه که مردم از آن عبور کرده‌اند. بازگشت به گذشته نباید در طرح سؤال مطرح باشد چراکه مردم تمایلی به این موضوعات ندارند
 
محمد دهقان عضو هیئت رئیسه مجلس :پس از پرسش و پاسخ این جلسه تمام می شود. شرایط بررسی سوال از رئیس جمهور مانند بررسی سوال از وزیران نیست که مجلس نظری بدهد. این نقصی در آئین نامه است که باید اصلاح شود. بنابراین پس از اتمام سخنان رئیس جمهور چه سوال کنندگان قانع شوند چه نشوند بررسی طرح سوال از رئیس جمهور به اتمام می رسد.
رضا حسینی نماینده شهر بابک و سخنگوی طراحان سوال از رئیس جمهور:سه سوال دلیل 11 روز خانه نشینی رئیس جمهور، عدم پرداخت اعتبارات مترو و اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با شیب تند سه سوال اصلی و اولویت دار ماست که اگر رئیس جمهور به این سه سوال هم پاسخ دهد جای خوشحالی دارد. هرچند بعید می دانیم پاسخ مناسبی از رئیس جمهور دریافت کنیم اما همچنان امیدواریم رئیس جمهور پاسخی دهد که افکار عمومی را راضی کند.
مرتضی نبویپاسخ رئیس جمهور و سوال نمایندگان همراه با آرامش و روشنگری باشد: این که سوال از رئیس جمهور درشرایط فعلی به صلاح هست یا خیر را خود نمایندگان تشخیص می دهند، چرا که برخی نمایندگان هم می گویند ما صلاح می دانیم در این مقطع زمانی سوال خود را از رئیس جمهور بپرسیم.عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: البته فرایند سوال از رئیس جمهور باید طوری طی و کنترل شود که کمترین تشنجی به جامعه وارد نشود.
علی لاریجانی'سوال از رئیس‌جمهور' امر بسیار پیچیده‌ای نیست و رفتاری دموکراتیک است

نوشته شده در تاريخ 90/12/21 توسط جواد ولی نقندر
معامله ارز و طلا و جواهر!علت رد صلاحیت یک منحرف برجسته:مهره های رد صلاحیت شده جریان انحراف در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دچار افسردگی شده اند. ،این مهره ها که برخی از آن ها نمایندگان مجلس هشتم نیز بوده اند نسبت به عدم حمایت های صریح جریان انحراف و انجام وعده های این جریان گلایه داشته و به بیان انتقادات خود از لیدر این جریان پرداخته اند. در همین زمینه یکی از این نمایندگان برجسته رد صلاحیت شده خطاب به لیدر جریان انحراف گفته است که "جرم من این بود که اخبار رده بالای مجلس را در اختیار شما می گذاشتم اما شما چه کردید؟تمام وعده هایتان دروغ از آب درآمد. ۳۰ سال سابقه خودم در انقلاب را یک شبه از دست دادم!"لیدر جریان انحراف نیز خطاب به این نماینده ردصلاحیت شده گفته است "مشکل ما چیست که شورای نگهبان دادو ستدهای ارزی شما را در انگلیس فهمیده است ؟مگه ما به این شورا گفتیم که شما در تاجیکستان معاملات طلا دارید؟ "گفته می شود به این کاندیدای رد صلاحیت شده قول ریاست مجلس و سپس ریاست جمهوری از جانب منحرفین داده شده بود!گفتنی است این بگو و مگو ها درحالی میان افراد رد صلاحیت شده و جریان انحراف بوجود آمده که پیش از هر چیز بیانگر سرمایه گذاری جریان انحراف بر روی مهره هایی است که دارای علامت سوال های جدی ای هستند.
 

نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به رئیس‌جمهور:ابهامات زیادی از جمله 'بحث کهریزک' و 'سوالات دانشگاه‌ آزاد' در پرونده آقای مرتضوی وجود دارد، جنبش خواستار پاسخ‌گویی حضرتعالی در رابطه با این انتخاب است:با توجه به اخبار این چند روزه ظاهراً تصمیم گرفته شده است که آقای سعید مرتضوی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی معرفی شود. در این رابطه و با اذعان به انجام برخی خدمات توسط جناب آقای مرتضوی، برخی سوالات و ابهامات وجود دارد که جنبش عدالتخواه دانشجویی علاقه مند است ضمن شنیدن پاسخ آنها دلایل حضرتعالی را پیرامون این انتخاب دریافت کند.اولا با توجه به کارکردها و جایگاه سازمان تامین اجتماعی، جناب آقای مرتضوی تخصص لازم برای تصدی این پست را دارا نمی باشد. پس انتخاب ایشان برای برعهده گرفتن این مسئولیت چگونه قابل توجیه است؟ثانیا مگر چه نکات مثبتی در کارنامه عملکرد ایشان در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز وجود دارد که اکنون قرار است به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی معرفی شوند؟ دستاورد مثبت ایشان در سمت قبلی چیست؟ثالثا ابهامات و سوالات فراوانی پیرامون عملکرد ایشان خصوصا در قضایایی مانند کهریزک، گم شدن پرونده های فروش سوالات آزمون پزشکی دانشگاه آزاد، کسب مدرک ایشان از دانشگاه آزاد و… در میان عامه مردم خصوصا دانشجویان وجود دارد. با توجه به این مسائل، جنبش عدالتخواه دانشجویی خواستار پاسخ گویی حضرتعالی در رابطه با این انتخاب است.
جنبش عدالتخواه دانشجویی

انتصاب مرتضوی شیخ‌الاسلامی را به مجلس می کشاند
:پرویز سروری رئیس کمیته امنیت داخلی در خصوص انتصاب سعید مرتضوی از متهمان پرونده کهریزک به عنوان رئیس سازمان تأمین اجتماعی گفت: بنده به اتفاق 15 نفر از نمایندگان مجلس نامه ای خدمت رئیس جمهور نوشتیم و از وی خواستیم تا در این رابطه با تأمل و در نظر گرفتن همه ابعاد تصمیم بگیرد.وی در ادامه افزود: انتصاب مرتضوی با توجه به اتهاماتی که متوجه وی است، حتما آثار مثبتی را در پیش نخواهد داشت و این موضوع باید در دادگاه بررسی شود.سروری خاطرنشان کرد: اگر کسی به واسطه قرار گرفتن در طبقات قدرت از پیگیری مصون بماند، امری مضمون و مغایر گفتمان انقلاب و اصولگرایی است.عضو کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: فکر می کنیم که ادامه این روند حتما آثار خوبی نداشته و موج منفی را در رابطه با حاشیه امنیت مسئولین ایجاد می کند.وی در ادامه با اشاره به اینکه مرتضوی در دادگاه کهریزک متهم بوده است، گفت: تنها نقطه ای که در پرونده کهریزک مورد پیگیری قرار نگرفت همین پرونده آقای مرتضوی بود.رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس، در پاسخ به این سوال که مجلس چه اقدامی را در خصوص انتصاب مرتضوی در سازمان تأمین اجتماعی انجام خواهد داد اظهار داشت: فکر می کنم انتصاب مرتضوی به این سمت برای وزیرکارتعاون ورفاه هم مشکل ایجاد کند، چرا که نمایندگان مجبور می شوند از وزیر کار سوال کرده و این سوال حتما به طور جدی مطرح خواهد شد.
 
تذکر15نماینده به احمدی‌نژاد برای انتصاب مرتضوی :15نفر از نمایندان مجلس به رئیس جمهور برای پرهیز از انتصاب سعید مرتضوی به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تذکر دادند.احمد توکلی، غلامرضا مصباحی‌مقدم، مرتضی آقاتهرانی، الیاس نادران، اسماعیل کوثری، بیژن نوباوه، زهره الهیان، فاطمه رهبر، پرویز سروری نمایندگان تهران و آشتیانی نماینده قم، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه، ‌امین‌حسین رحیمی نماینده ملایر، محمد دهقان نماینده طرقبه و چناران، حسین‌علی شهریاری نماینده زاهدان و محمد‌رضا شعبانی نماینده کرمانشاه به رئیس جمهور در زمینه انتصاب سعید مرتضوی به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تذکر دادند.
واکنش روح الامینی به حکم جدید مرتضوی :پدر مرحوم محسن روح الامینی و یکی از شاکیان پرونده کهریزک که سعید مرتضوی دادستان سابق تهران متهم اصلی آن است در خصوص روند رسیدگی به پرونده کهریزک توضیح داد سعید مرتضوی در چند شعبه پرونده دارد که یک مورد مربوط به شکایت آقای کامرانی است که قرار منع تعقیب از سوی بازپرس صادر شد و آقای کامرانی هم به آن اعتراض کرد اما پرونده دیگر مربوط به کهریزک است که در دادسرای انتظامی قضات مفتوح است و تاکنون در خصوص صدور لغو منع تعقیب هیچ خبری به اینجانب و آقای جوادی فر و یا وکلای ما اعلام نشده است.
روح الامینی گفت: دادستان سابق تهران با ادعای ابتلای فوت شدگان به مننژیت به پرونده سازی در خصوص سه جوان فوت شده در کهریزک نیزمتهم است و اما به دلیل اینکه آقای مرتضوی شغل نظامی ندارد این پرونده در داسرای نظامی رسیدگی نشد و به دادسرای ویژه قضات فرستاده شد که هم اکنون مفتوح است. دبیر کل حزب توسعه و عدالت اسلامی درباره احتمال انتصاب مرتضوی به ریاست سازمان تامین اجتماعی با تلخی پرسید: چگونه شخصی به دلیل اتهامات مختلف از ادامه فعالیت در یک قوه منع می‌شود، اما قوه دیگری وی را برای ریاست بر سازمان بزرگی تایید می‌کند؟

نوشته شده در تاريخ 90/12/15 توسط جواد ولی نقندر
 
 
 
 انتخابات مجلس در مشهد و کلات به مرحله دوم کشیده می‌شود
مشهد تا این لحظه
سید امیر حسین قاضی‌زاده
سید هاشم بنی‌هاشمی
نصرا... پژمانفر
دو نفر باقیمانده از بین چهار نامزد راهیافته به دور دوم، با برگزاری انتخابات مرحله دوم انتخاب خواهند شد.
جواد کریمی قدوسی
 جواد آرین منش
 عفت شریعتی
محمدحسین حسین زاده بحرینی

عالمی نماینده خراسان رضوی در خبرگان شد

نتایج انتخابات ۱۱ حوزه انتخابیه خراسان رضوی تا کنون

ربت جام و تایباد: غلامرضا اسداللهی(جبههمتحد)
تربت حیدریه و مه ولات : خسروی(جبهه پایداری)
خواف ورشتخوار: نگهبان(مستقل)
نیشابورو فیروزه : حجت الاسلام سبحانی نیا (جببه متحد)و مروی
قوچان و فاروج : هادی شوشتری(اصلاح طلب)
کاشمر: اسماعیل نیا(جبهه متحد)
سبزوار، جوین و جغتای: محسنی ثانی(جبهه متحد)
طرقبه و چناران: دهقان(متحد وپایداری)
فریمان و سرخس : سجادی(جبهه متحد)
درگز: محمد زاده(جبهه متحد)
گناباد: محمد رجایی(جبهه پایداری)
 
مردم انقلابی جواب پس مانده های فتنه و همچنین منحرفین را دادند
کواکبیان ... ناطق نوری (پدر مجلس)پروین احمدی نژاد . خباز . قدرت علیخانی

نوشته شده در تاريخ 90/12/13 توسط جواد ولی نقندر
دوپینگ "هوالمطلوب"ها با اصلح ها ;علی رغم هشدارهای پیشین نیروهای انقلاب، بار دیگر لیست های ساندویچی هوالمطلوب در برخی از پایگاه ها و حوزه های بسیج منتشر شده و برخی عوامل پنهان و ناشناخته با سوء استفاده از جایگاه مقدس بسیج، به جمع کردن رای -این بار برای لیست جبهه پایداری- در مشهد پرداخته اند. برخی از پایگاه ها این لیست را به صورت مکتوب و در ابعاد و شکل لیست های دوره قبل دریافت کرده و برخی پایگاه ها به رابطانی در ستادهای تبلیغاتی جبهه پایداری ارجاع شده اند تا تراکت های این لیست را مستقیماً دریافت و توزیع کنند. گفتنی است در ادوار قبلی نیز با توجیه حفظ مجلس از خطر نیروهای دوم خردادی، لیست هوالمطلوب منتشر می شد که با اتکای آن از اعتماد مردم و نیروهای بسیج بهره برداری شده و آرای زیادی از نامزدهای انقلابی و اصلح، سلب و به نفع امثال آقایان علی عسگری، جواد آرین منش، عفت شریعتی، جواد کریمی و ... جلب می شد. این بار این لیست در حمایت از جبهه پایداری منتشر شده و تنها تفاوت آن با ادبیات لیست های قبل، افزوده شدن لفظ "عمار" در آن است!

بیانیه مجمع مطالبه مردمی مشهد درخصوص نامزدهاي اصلح
:
مجمع مطالبه مردمي مشهد مقدس بر اساس معيارهاي فوق، از دكتر حسين زاده بحريني حمايت كرده و در مرتبه بعد دكتر غلامحسين صاحبي و مهندس حاج خليل موحدي را شايسته راهيابي به مجلس مي داند. همچنين در اولويت بعد، مهندسي بني هاشمي، حجت الاسلام پژمانفر و دكتر قاضي زاده را معرفي مي نمايد.

زمان رای اعتماد برای وزارت کشور من برای دفاع از این مسئله به مجمع نمایندگان تهران رفتم. به آقای علی مطهری گفتم شما که خواهر(همسر آقای علی لاریجانی) و مادرتون برای تبریک عروسی دخترم به منزل ما آمدند (چون داماد ما طلبه بود و مال و اموالی هم برای خونه گرفتن نداشت آمدند و در زیر زمین خونه ما که پارکینگ بود ساکن شدند) خانم شهید مطهری به دختر من گفت آفرین! هیچ کدام از دختر های من حاضر نیستند در چنین جایی زندگی کنند.
به آقای علی مطهری گفتم خانواده شما دوتا خونه ویلایی تو شمیران داشتند که خود شما مرا آنجاها بردید تازه شماها هم مثل من بخش خصوصی کار نکرده بودید. آیا بخاطر این خانه ها میشود گفت که پدر شما سرمایه دار و مرفه بی درد بودید. قطعا نمی شود چرا که تعلق خاطری به اون خونه های ویلایی وجود نداشته است. و دارا بودن عیب نیست تعلق خاطر به آن دارایی داشتن مذموم است.
که در اینجا بود که آقای علی مطهری گفت بگذارید من یک اعترافی بکنم : "پسر محصولی در مدرسه به پسر من گفته نظر پدر من این است که باید مثل طبقه متوسط جامعه زندگی کنید."
در زمان معرفی من برای وزارت نفت هم (خب نفت یه جوری بود که در واقعیت یه سری افراد با رانت خواری بهره می بردند و مافیای قبل از انقلاب به شکل های جدید تری درآمده بود) فتنه گر آقا زاده لندن نشین به دنبال تماس با من بود و قرار ملاقات می خواست اما من توجه نکردم بعد با یک واسطه ای پیغامش رو به ما رسوند که آقای محصولی اگر وزیر نفت بشوید هوای ما رو داری یا نه تا ما بدونیم تو مجلس چی کار (حمایت یا مخالفت) کنیم؟ که من گفتم هدف من از اومدن به صحنه بر هم زدن هوا ها بوده است. وقتی دیدند که توجهی به آنها نمی کنیم ، آمدند آن فضای بی سابقه ای که از اول انقلاب برای کسی به وجود نیاورده بودند برای ما درست کردند.
.. همین مافیا عکس خانه مجلل ستون داری رو انداختند و گفتند این خونه محصولیه ...که این هم دروغ بود والان هم عکس همان خانه دروغین را در فضای مجازی نشان می دهند .
رانت خواران نظرشون این بود که کسی باید به وزارت نفت بیاد که یا اصلا بلد نباشه دزدگیری کنه یا اساسا اعتقادی به مافیای نفت نداشته باشد.
بعد هم کسی اومد و اعلام کرد که اعتقادی به وجود مافیای نفت ندارد. اما من باتوجه به وجود مافیای نفت اعتقاد داشتم که باید برخورد بشود. البته من خودم مایل نبودم بروم وزارت نفت.
در مجلس افرادی بودند که با مافیای نفت شریک بودند و به حزبشون هم از آن طریق کمک مالی می شده لذا تعدادی هم از مخالیفین من در قضیه وزارت نفت بطور مستقیم با مافیا در ارتباط نبودند ولی از طریق اسپانسرهای حزبی شان فریب خدعه مافیا را خوردند و البته تصور ما این بود که کار تخریب این دسته تعمدی نبوده چرا که بعضی از آنها برای رای اعتماد وزارت کشور من ، توی نشریات و روزنامه ها در دفاع از من مقاله نوشتند. و هرچند باز از طرف همین عده دوباره بخاطر نگاه صرفا حزبی شان در انتخابات مجلس نهم تخریب هایی شروع شده است !!!
البته پس از این که من در جلسه فراکسیون اصولگرایان (که در صحن مجلس برگزار شد) به اتهامات و تخریب ها پاسخ دادم و معلوم شد که در جهت اثبات عدم صلاحیت اینجانب برای تصدی وزارت نفت هیچ مدرکی ندارند فضای حاکم بر نمایندگان کاملا بنفع من برگشت . و روز رای اعتماد من، سه نفر از نمایندگان (عضو هیات رییسه) تعداد آرای مثبت بنده را بین 170 تا 200 رای برآورد کردند ولی با اینهمه من اعلام انصراف کردم .من در آن برهه سال 84 بنا به مصلحت حفظ وحدت اصولگراها سکوت کردم و در رسانه ها از خود دفاع نکردم. که آقای احمدی نژاد به من گفت اگه جواب این تخریب ها را ندهی و مسئولیت (معاون ریاست جمهوری) را نپذیری این اتهام ها بهت می چسبه گفتم عیب نداره من برای خدا اومدم و برای خدا هم میروم و سکوت می کنم ..حدود دو روز پس از انصراف من ، یکی از نماینده های شاخص مخالف در قضیه وزارت نفت (آقای الف – ت ) نامه ای نوشته و به من دادند و در آن که حاوی دو پاراگراف است در پاراگراف اول گفتند که ما صلاح دونستیم شما وزیر نشوید . ولی درپاراگراف دوم همین نامه گفتند که: برادر عزیز ! طی ملاقات هایی که با شما داشتیم این صلاحیت هایی که شما دارید را دریافتیم و با این نعمت عزم شما، توانایی شما، استغنای شما در پذیرش مسولیت وزارت، صراحت و با آن روحیه و خیر خواهی شما اگر در دولت نمانید دولت از خیر خواهی های شما محروم می شود و ما از شما می خواهیم که در دولت بمانید وبرای تصحیح مسیر کارها تلاش کنید وماهم برای توفیق شما دعا می کنیم .خب حال سوال اینست که اگر ما دزد و غارت گر بیت المال بودیم چرا الان میگویید بیایید ودر دولت مسولیت بگیرید؟ اگه هم نبودیم چرا اون موقع اون فضا رو راه انداختید...
آن موقع کافی بود که من برای روشن شدن واقعیتها ودر مقابل تخریبهای غیر منصفانه ، این نامه را در سایت ها و روزنامه ها منتشر می کردم. ولی من این نامه را بخاطر خدا منتشر نکردم.
در انتخابات 88 هم موسوی و کروبی گفتند که محصولی وام های چند میلیاردی گرفته که پرداخت نکرده و معوقه است که آقای احمدی نژاد گفت هر کسی هر سندی داره منتشر کنه و آقایان به دروغ گفتند که فردا در روزنامه شان اسناد این تهمت را چاپ می کنند. نه تنها سندی در این رابطه پیدا و چاپ نکردند بلکه تعجب هم کردند که چه طور یک فردی وارد بخش خصوصی بشود که قبلا هم فرمانده لشگر بوده معاون وزیر بوده و باجناقش دکتر ... باشه، بلد هم باشه که از طریق مشروع هم کار کند و سود کنه و تولید ثروت مشروع کنه با همان پولی که داره، اما یک ریال هم وام (حتی بدون رانت) نگرفته باشد .

 
 
 

نوشته شده در تاريخ 90/12/09 توسط جواد ولی نقندر
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

نوشته شده در تاريخ 90/12/05 توسط جواد ولی نقندر
دوستان به خوبی می دانند که دکتر محمد دهقان کاندیدای مجلس نهم از منطقه طرقبه و چناران به عنوان کاندیدای دو جبهه بزرگ اصولگرایان (متحد و پایداری) انتخاب شده است.

عزیزان می توانند اخرین اخبار انتخاباتی این منطقه را در نسیم صبا  دنبال کنند

البته یک سایت گردشگری که از ناحیه فردی اصلاح طلب به نام عابد خراسانی اداره می شود با تمام توان برای تخریب کاندیدای دو جبهه بزرگ اصولگرائی وارد میدان شده .

پیامک های تبلیغاتی هواداران قالیباف (متغا) :شنیدها حاکی است، جریان یاران دکتر قالیباف در مشهد که با عنوان «متغا» فعالیت می کنند، با ارسال پیامک هایی اقدام به انتشار اسامی کاندیداهای مورد نظر خود کرده اند که تاکنون در روز اول علی مولوی حقیقی و در روز دوم محمدحسین حسین زاده بحرینی به عنوان کاندیدای مورد حمایت این جریان معرفی شده اند

3 کاندیدای دیگر در لیست جبهه حامیان ولایت خراسان قرار گرفتند:سید علیرضا قدمگاهیاظهار کرد: شورای سیاست‌گذاری جبهه حامیان ولایت خراسان با بررسی سوابق و عملکرد تمام نامزدهای شرکت‌کننده در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه خراسان رضوی، آقایان قاضی‌زاده، بنی‌هاشمی و حجت‌الاسلام بحرینی را در حوزه مشهد و کلات نیز به عنوان کاندیدای مورد حمایت مشخص کرد

اولین لیست اصلاح طلبان درخراسان رضوی/عفت شریعتی در مشهد:معرفی کاندیداهای جبهه مردم سالا ری برای انتخابات مجلس نهم در تهران و کاندیداهای حزب مردم سالا ری در شهرستان ها، برنامه های جبهه مردم سالا ری برای مجلس نهم نیز در آستانه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
خراسان رضوی:
مشهد: خانم شریعتی
سبزوار: سبحانی
نیشابور:۱- حجت الا سلا م سیدعلی حسینی ۲- مظفری
قوچان: ذاکری
کاشمر: خباز
گناباد: مهدی زاده

۱۳/آیت‌الله محمد یزدی در پاسخ به سوال تنی چند از اساتید حوزه علمیه قم: اینجانب ضمن احترام به همه کسانی که خود را کاندیدا کرده‌اند، حجت‌الاسلام ذوالنور را در شرایط کنونی اصلح می‌دانم

۱۲/حسن غفوری‌فرد : انحلال برای یک گروه که به دنبال کار برای ملت است معنایی ندارد/ ما فقط به خاطر احترام به شخص آیت‌الله مهدوی‌کنی به ائتلاف 'راه ملت و پیروان ولایت' تغییر نام داده‌ایم با توجه به نگرانی آیت‌الله مهدوی‌کنی نسبت به تشابه اسمی 'ائتلاف بزرگ اصولگریان' و 'جبهه متحد اصولگرایان' تغییر نام دادیم/ شعار و لوگوی جدید ما فردا اعلام می‌شود

11/رقابت مشائی و بقائی برای ورود به مجلس‌ نهم از تهران:در بین کاندیداهای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر سعید مشایی و عباس بقایی 2 کاندیدایی هستند که تشابه اسمی با رئیس دفتر و معاون اجرایی رئیس‌جمهور دارند.

۱۰/در جبهه پایداری از هر کاندیدا مبلغ 10 میلیون تومان برای تبلیغات خواسته شده است:حجت‌الاسلام والمسلمین نبویان گفت :در جبهه پایداری به ما گفته‌اند که هر کدام ۱۰ میلیون تومان برای هزینه‌های جبهه بپردازید

9/علت رد صلاحیت 5 نماینده: ارتباط با فساد 3000 میلیاردی :عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان طی سخنانی در نشست خبری با حضور خبرنگاران با اشاره به رد صلاحیت 35 نفر از نمایندگاه فعلی مجلس شورای اسلامی گفت که از مجموع این تعداد حدود ۵ نفر در رابطه با پرونده فساد مالی اخیر (3 هزار میلیارد تومان) رد صلاحیت شده‌اند.

۸/اظهارات قابل تامل علی مطهری در میتینگ تبلیغاتی خود:مجلس می تواند خلاف نظر رهبری طرحی را تصویب کند!/ امکان دارد دشمن از گفته های ما شاد شود، این مسئله مهمی نیست!

۷/ محمد مهدی برادران اگر در مجلس بودم قطعاً طرح سوال از رئیس جمهور را امضا می‌کردم وی با بیان اینکه استیضاح و طرح سوال از رئیس‌جمهور از حقوق و اختیارات مجلس است، گفت: این مطلب خارج از قاعده نیست و باید طوری برخورد شود که مسئولان کشور و حتی مردم فکر نکنند نوعی سیاسی‌بازی است و حتی کسانی که این طرح را امضا نکردند نیز باید پاسخگوی عملکرد خود باشند

۶/حسين الله‌‌کرم: دو جريان 'آرمان‌گرا و اصولگرا' جايگزين مدل قديمي 'اصولگرا و اصلاح‌طلب' مي‌شود/ جريان غيراصولگرا در جريان اصولگرا نفوذ کرده تا رقابت را ناسالم کند/ راهبرد جريان اصولگرايي مشارکت حداکثري است این استاد دانشگاه‌هاي تهران با اشاره به اينکه اصولگرايان بايد به مشترکات جبهه پايداري و جبهه متحد اصولگرايي راي دهند، تصريح کرد: مردم در رقابت سالم جايگاه حقيقي خود را پيدا مي‌کنند.

1/علی مطهری: نباید اجازه دهیم افرادی وارد مجلس شوند که فلسفه وجودی مجلس را نمی‌دانند و تخلفات دولت را نادیده می‌گیرند/ همه باید با بصیرت نماینده‌ای را انتخاب کنیم که قدرت نظارت بر دولت را داشته باشد

2/سر لیست جبهه ایستادگی در تهران حجت‌الاسلام ابوترابي‌فرد اعلام شد . همچنین در این لیست 30 نفره نام اشخاصی چون بذرپاش .باهنر .کازرونی. علی عسکری . غفوری فرد . حبیبی هم به چشم می خورد

3/سر لیست حامیان ولایت هم علی مطهری اعلام شد . در این لیست که به منتقدین دولت مشهور شده نام باهنر .ابوترابی. عباسپور . توکلی. مهرداد بذرپاش. کاتوزیان و علی عسکری هم به چشم می خورد

4/توکلی ونادران که این روزها به مانند دو قلو های افسانه ای عمل می کنند در بیانیه ای اعلام کردند:دولت باید بداند که آشتی با قانون راه قهر دیگران با او را می بندد


نوشته شده در تاريخ 90/12/04 توسط جواد ولی نقندر

«من هم دو تا نطق با خودم برده بودم. يک نطق حاکي از ۱۲۰ پرونده با مستندات قوي عليه نمايندگان مجلس، يک نطق ديگر هم برديم که يک نطق بود با احترامات فاعقه، با رعايت حقوق کل جمهوري اسلامي.صبح هم که من داشتم مي‌رفتم سمت مجلس، نماز صبح را که خواندم، خيلي با خدا حرف زدم که خدايا تو به کمک کن که من از زبانم چيزي جاري نشود که تو راضي نباشي و جمهوري اسلامي آسيب ببيند. خيلي با خدا کلنجار رفتم. دوستانه. من با خدا خيلي دوستانه گپ مي‌زنم.

رفتم در مجلس نشستم و نيم ساعت اول، واقعا يک کسي انگار در گوش من مي‌خواند که تو آن عهدي که با خدا بستي، بيا اين انحرافات را بگوها. ...........

معماي علي کردان يکي از رازهاي سر به مهري است که افشاي دير يا زود جزئيات آن، تبعات بسياري را در پي خواهد داشت. ...........ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ 90/12/02 توسط جواد ولی نقندر

حمید استاد خبر داد:رئیس ستاد انتخابات جبهه پایداری مشهد هنوز مشخص نگردیده و به احتمال زیاد طبق هماهنگی های به عمل آمده، شورای مرکزی جبهه پایداری حجت الاسلام پژمانفر را به این سمت منصوب خواهد کرد.وی گفت لیست جبهه پایداری قطعی است و تغییری نخواهد کرد.

لیست صدای ملت اعلام شد:دکتر علی مطهری- دکتر علی عباسپور تهرانی- دکتر حمیدرضا کاتوزیان- مهندس مصطفی رضا حسینی- حجت الاسلام علی عسگری- دکتر حسن غفوری فرد- دکتر امیدوار رضایی- مهندس حسین شیخ الاسلام- علیرضا محجوب- مهندس سید حسین هاشمی- حسن زمانی- سهیلا جلودارزاده- فهیمه خان محمدزاده- علیرضا دهقانی

اختصاص پنج میلیارد تومان کمک مالی به لیست "منتقدین دولت" از سوی اصلاح طلبان:طی اخبار بدست آمده چند روز قبل نیز جلسه ای پنهانی در منزل آقای " ک "، از اعضای اصلی لیست "صدای ملت" که او را نفوذی فتنه گران در بین اصولگرایان می نامند، با حضور جمعی از اعضای شاخص اصلاح طلبان و چهره های اصلی لیست منتقدین دولت برگزار شد و تصمیم گرفته شد که مبلغی بالغ بر 5 میلیارد تومان جهت انجام هزینه های تبلیغات و رای آوری اعضای صدای ملت،از طرف یکی از نهاد های متعلق به اصلاح طلبان به این گروه داده شود.

کاندیدای مورد حمایت جبهه پایداری مشهد برای مجلس خبرگان اعلام شد:شب گذشته آیت الله عالمی به عنوان کاندیدای مورد حمایت جبهه پایداری مشهد برای مجلس خبرگان اعلام شد.آیت ا... عالمی مورد حمایت جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز نیز می باشد.


برکناری معاون حوزه خراسان در پی قرار گرفتن نامش در لیست جبهه پایداری:شنیده ها حاکی از این است که به‌دلیل قرار گرفتن نام وی در لیست جبهه پایداری ، از سوی تولیت آستان قدس رضوی که همزمان مدیریت عالی حوزه علمیه خراسان را بر عهده دارد، مجبور به استعفا شده است.مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان از قرار گرفتن نام وی در لیست جبهه متحد حمایت کرده بود اما عدم پذیرش وی برای حضور در لیست جبهه متحد اصولگرایان، سبب برکناری شد.لیست های جبهه متحد (جناح راست) در استان خراسان در انتخابات های گوناگون مجلس با هدایت تولیت آستان قدس که نزدیکی خاصی با هاشمی رفسنجانی دارد، بسته می شود.


حامیان جوان دولت در مشهد نماینده جبهه پایداری را به مناظره دعوت کردند


دبیر حامیان جوان دولت اسلامی در خراسان رضوی گفت:با توجه به نتایج نظر سنجی کمیته روابط عمومی و تبلیغات حامیان جوان دولت اسلامی خراسان رضوی هر روز بر شور و نشاط انتخابات در بین مردم افزوده می شود و لیست حامیان گفتمان انقلاب اسلامی دررتبه دوم اقبال خاص و عام انتخابات مجلس قرار دارد.


نخستین مناظره خبری خبرگزاری فارس در مشهد با حضور قاضی‌زاده،شمقدری و برادران برگزار می‌شود.:در این مناظره، سیدامیرحسین قاضی‌زاده نماینده جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری در مشهد، محمدمهدی برادران نماینده جبهه ایستادگی و امیرالله شمقدری کاندیدای یاران انقلاب حضور می‌یابند

 

اسامی کاندیداهای جبهه پایداری مشهد مشخص شد: ۱- آقای جواد کریمی قدوسی۲- آقای سید‌هاشم بنی‌هاشمی۳- آقای امیرحسین قاضی زاده۴- حجت‌الاسلام حسین‌زاده بحرینی۵- خانم انسیه غفوری

 

شریعتی: لیست جبهه متحد در مشهد یک انحراف بزرگ است:نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی درباره لیست هفت نفره جبهه متحد اصولگرایان در مشهد عنوان کرد: این لیست یک انحراف و اشتباه بزرگ در جبهه پیروان امام و رهبری بود و اساساً نباید چنین لیستی ارائه می‌شد.شریعتی افزود: این لیست نیاز به یک آسیب‌شناسی اساسی دارد و ابهام اصلی این است که اگر از ابتدا چنین لیستی مطرح بود، چرا جبهه متحد اصولگرایان در یک ‌سال گذشته این لیست را ارائه نکرد.عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این لیست قطعاً معلول لابی‌گری و سیاسی‌بازی است و این امر اصلاً در شاکله پیروان امام و رهبری نمی‌گنجد و مطمئناً در آینده‌ای نزدیک این اشتباه بزرگ جبران می‌شود.

 

لیست قطعی جبهه متحد اصولگرایان در خراسان رضوی اعلام شد/مشهد ۷ نفر :جواد آرین‌منش، حجت‌الاسلام حسین‌زاده بحرینی، سید‌هاشم بنی‌هاشمی، انسیه غفوری، علی مولوی حقیقی، جواد کریمی قدوسی و سید‌امیرحسین قاضی‌زاده

 

كانديداي مورد حمايت جبهه پايداري در مشهد :جواد کریمی قدوسی .سید امیر حسین قاضی زاده.خانم انسیه غفوری شعرباف.حجه الاسلام پژمان فر  طرقبه چناران:دکتر محمد دهقان

 

کاندیداهای پیشنهادی و مورد حمایت ائتلاف جوان خراسان: آقایان علی مولوی حقیقی ، سید امیر حسین قاضی زاده ، محمد مهدی برادران ،(تا کنون)

 

اسامي 4 نفر از ليست جبهه ايستادگي ايران اسلامي در حوزه انتخابي مشهد وکلات : جواد آرين منش (نماينده فعلي مردم مشهد) علي مولوي حقيقي (ايثارگر و مديرکل سابق بنياد شهيد و امور ايثارگران خراسان رضوي) عفت شريعتي (نماينده فعلي مردم مشهد) مهدي برادران(معاونت برنامه ريزي شهردار مشهد) شايان ذکر است علي مولوي حقيقي و جواد آرين منش دو نفر از کانديداي جبهه ايستادگي با ليست جبهه متحد اصولگرايان مشترک مي باشند.

لیست نامزدهای جبهه اصلاح طلبان معتدل در شهر تهران بدین شرح زیر است:علیرضا محجوب، الهه راستگو، سهیلا جلودارزاده، محمدرضا هاشمی، مسعود فرامرز، فرشاد بشیرزادگان، مهرداد کاظم زاده، مسعود سیلاخوری، مسعود بوجاری، سارا پارسا، رضا جلالی، محمد جلیلیان،امین یونس سنبلکی،‌زهیر طیب،‌ پیام عرب زاده، امیر عباس سیاه پوش، کتایون عزیززاده، مریم راجی کاشانی، حامد ملک نژاد، محمدمقیسی، احمد اتابکی مهر، فرشته موسوی نیشابوری، مجید کریملو، مرجان لحمی، غلامحسین مقصودی، اکبر ولی زاده، مریم ناژداکی، محمود حسن زاده، فرهاد شیخی و جواد شرف خانی.در مشهد"مجید جوادی چهارراه

غفوری فر از لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان خبر داد:لیست ما با سر لیستی من، نواب، عباسپور، مطهری، خانم دکتر متکی و امیدوار رضایی شنبه نهایی می‌شود

لیست ۱۶ نفره حامیان ولایت در تهران :مطهری، سید محمود علوی، محمد حسن ابوترابی فرد، محمدزاده، قاسم میپور، پرویز سروری، الیاس نادران، نبی رودکی، قهرمانی فرد، علی اصغرخانی، حسین مظفر و مرتضی غرقی. که با اضافه شدن چهار نامزد جدید، این فهرست انتخاباتی ۱۶ نفره شد. فهرست نهایی جبهه حامیان ولایت در حوزه انتخابیه تهران پنجشنبه هفته جاری اعلام می‌شود

چند خبر از جبهه مردم سالاری:در پنجمین جلسه شورای هماهنگی جبهه مردم سالاری سید حسین هاشمی، رئیس کمیسیون صنایع به عنوان سر لیست در تهران انتخاب شد
- از بین منتقدان دولت علاوه بر علی مطهری فرد دیگری که ظرف دو روز دیگر نامش مشخص خواهد شد به عنوان اعضای لیست این جبهه در تهران هستند-
به جای لیست 30 نفره لیست جبهه مردم سالاری 15 نفره خواهد بود

جبهه متحد اصولگرایان

 • 1- غلامعلی حدادعادل
 • 2- حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد
 • 3- حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی
 • 4- لاله افتخاری
 • 5- زهره الهیان
 • 6- الهام امین‌زاده
 • 7- ابراهیم انصاریان
 • 8- اسدالله بادامچیانپ
 • 9- محمدرضا باهنر
 • 10- مهرداد بذرپاش
 • 11- احمد توکلی
 • 12- محمدنبی حبیبی
 • 13- علی اصغر خانی
 • 14- مجتبی رحماندوست
 • 15- محمد نبی رودکی
 • 16- فاطمه رهبر
 • 17- علیرضا زاکانی
 • 18- پرویز سروری
 • 19- زهره طبیب‌زاده
 • 20- حسین فدایی آشیانی
 • 21- محمود فرشیدی
 • 22- حمید فرمانی
 • 23- حجت الاسلام و المسلمین دکتر محسن کازرونی
 • 24- اسماعیل کوثری
 • 25- علیرضا مرندی
 • 26- حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم
 • 27- حسین مظفر
 • 28- مسعود میرکاظمی
 • 29- الیاس نادران
 • 30- حسین نجابت
جبهه ایستادگی


 • 1- حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود علوی
 • 2- دکتر امیدوار رضایی
 • 3- حجه الاسلام والمسلمین سید محمد حسن ابوترابی فرد
 • 4- حجه الاسلام والمسلمین محسن کازرونی
 • 5- دکتر علی مطهری
 • 6- دکتر حسین مظفر
 • 7- مهندس محمدرضا باهنر
 • 8- دکتر علی عباسپور تهرانی فرد
 • 9- دکتر حمیدرضا کاتوزیان
 • 10- حسین فدایی آشیانی
 • 11- پرویز سروری
 • 12- دکتر محمد سلیمانی
 • 13- حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر غلامرضا مصباحی مقدم
 • 14- دکتر بهنام ملکی
 • 15- وهاب عزیزی
 • 16- حبیب الله حبیبی
 • 17- طاهره صاحب الزمانی
 • 18- دکتر ایراندخت فیاض
 • 19- لاله افتخاری
 • 20- فرشته محمد علی


جبهه پایداری

 • 1- حجت‌الاسلام آقاتهرانی
 • 2- حجت‌الاسلام حسینیان
 • 3- حجت‌الاسلام نبویان
 • 4- حجت‌الاسلام سقای بی‌ریا
 • 5- زارعی
 • 6- غلامعلی‌ حدادعادل
 • 7- مسعود میرکاظمی
 • 8- دکتر سلیمانی
 • 9- کوثری
 • 10- کوچک‌زاده
 • 11- حجت‌الاسلام رسایی
 • 12- حجت‌الاسلام روانبخش
 • 13- فاطمه آلیا
 • 14- طبیب‌زاده
 • 15- لاجوردی
 • 16- نامجو
 • 17- حمیدزاده
 • 18- نوباوه
 • 19- سیدمهدی هاشمی
 • 20- علی خطیبی شریفی
 • 21- کفایتی
 • 22- علیرضا مرندی
 • 23- خلیلیان
 • 24- آقاپور
 • 25- حسین طلا
 • 26- دکتر جوانمردی
 • 27- بهبهانی
 • 28- استاد آقا
 • 29- محمدجواد محمدی
 • 30- صفارزادهمنتقدین دولت

 • 1 ـ علی مطهری
 • 2 ـ علی عباسپور تهرانی
 • 3 ـ حمیدرضا کاتوزیان
 • 4 ـ سید ابوالحسن نواب

جبهه بصیرت و بیداری

 • 1. سید شهاب الدین صدر
 • 2. مرتضی آقا تهرانی
 • 3. سید مهدی هاشمی
 • 4. حسن غفوری فرد
 • 5. حجت الاسلام سید محمود علوی
 • 6. طیبه صفایی
 • 7. روح الله حسینیان
 • 8. علی اصغر زارعی
 • 9. صفار زاده
 • 10. سید علی ریاض
 • 11. سید محمود نبویان
 • 12. قاسم روانبخش
 • 13. حمید رسایی
 • 14. فاطمه آلیا
 • 15. مهدی کوچک زاده
 • 16. امیدوار رضایی
 • 17. محمد سلیمانی
 • 18. ناصر سقایی بی ریا
 • 19. سید کمال سجادی
 • 20. مهرداد بذرپاش
 • 21. بیژن نوباوه وطن
 • 22. محمد رضا مرندی
 • 23. زهره سادات لاجوردی
 • 24. سعید قاسمی
 • 25. محمدهادی زاهدی وفا
 • 26. حسن حمید زاده
 • 27. مسعود میرکاظمی
 • 28. محمد کوثری
 • 29. حمید فرمانی
 • 30. سید محمد طباطبایی


لیست‌هایی که تا کنون مطرح شده‌اند در برخی موارد با کاندیداهای مشترکی همراه هستند. به عبارت دیگر برخی افراد برای حضور در انتخابات مجلس نهم توانسته‌اند نام خود را در لیست‌های مختلف جای دهند.

اسامی مشترک لیست‌های مختلف منتسب به اصولگرایان در جدول زیر قابل مشاهده است:

نام

جبهه‌های مشترک

حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فردجبهه متحد اصولگرایان / جبهه ایستادگی

حجت الاسلام محسن کازرونی

لاله افتخاری

محمدرضا با هنر

پرویز سروری

حسین مظفر

حسین فدایی

حجت الاسلام مصباحی مقدم

غلامعلی حداد عادل


جبهه متحد اصولگرایان/ جبهه پایداری

زهره طبیب زاده

علی رضا مرندی

مهرداد بذرپاش

جبهه متحد اصولگرایان/جبهه بصیرت و بیداری

حمیدفرمانی

حجت الاسلام سید محمود علوی

جبهه ایستادگی/جبهه بصیرت و بیداری

امیدوار رضایی

محمد سلیمانی

جبهه متحد اصولگرایان/جبهه پایداری / جبهه بصیرت و بیداری

مسعود میر کاظمی

کوثری

علی مطهری

جبهه ایستادگی/ جبهه منتقدین دولت

علی عباسپور

حمیدرضا کاتوزیان

علی اصغر زارعی

جبهه پایداری/جبهه بصیرت و بیداری

سید مهدی هاشمی

فاطمه آلیا

زهره سادات لاجوردی

حمیدرضا رسائی

حجت الاسلام سید محمود نبویان

حجت الاسلام ناصر سقای بی ریا

بیژن نوباوه

مهدی کوچک زاده

حجت الاسلام قاسم روانبخش

حسین حمیدزاده

مرتضی آقا تهرانی

حجت الاسلام روح اله حسینیان

صفار زاده


 

 

 


مسیر شماره ۱: میدان حسادت، بلوارجهالت، خیابان ضلالت، دروازه جهنم

مسیر شماره ۲: مسجدضرار، میدان ابوجهل، خیابان ابوسفیان، دروازه جهنم

مسیر شماره ۳: میدان حکمیت، خیابان ابوموسی اشعری، خیابان ناکثین، دروازه جهنم

مسیر شماره ۴: پایگاه انگلیس، چهارراه آمریکا، خیابان اسرائیل، دروازه جهنم

مسیر شماره ۵: چهارراه استعمار، بلواراستکبار، خیابان استثمار، دروازه جهنم

مسیر شماره ۶: سه راهی بهائیت ، بلوار وهابیت ، خیابان عبدالمالک ریگی ،دروازه جهنم

مسیر شماره ۷ : میدان بی بصیرتی ، خیابان اعدامی آرش رحمانی پور ، کوچه اعدامی محمد رضا علی زمانی ، بن بست ندا آقا سلطان ، دروازه جهنم

مسیر شماره ۸ : میدان آقازاده فراری ، خیابان عروس آذربایجان ، چهارراه داماد لرستان ، خیابان خلیج الدول العربی! ، بن بست ممد خالی بند ، دروازه جهنم


نوشته شده در تاريخ 90/11/25 توسط جواد ولی نقندر

استعفای دکتر قنبری از رییس ستاد انتخابات جبهه متحد اصولگرایان خراسان رضوی/انتخاب قاسمی به این عنوان: دکتر قنبری عضو جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی که به عنوان رییس ستاد انتخابات جبهه متحد انتخاب شده بود بدلیل برخی مسائل از سمت خود استعفا کرد.
حسن قاسمی علی آبادی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه خراسان رضوی پس از این عهده دار این مسئولیت خواهد شد.

آخر هفته جاری مشهد میزبان دکتر محسن رضایی خواهد بود:: دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در روزهای پایانی هفته جاری به مشهد مقدس سفر خواهد کرد.حجت الاسلام سبزیان گفت: دکتر محسن رضایی در همایشی که از سوی جبهه ایستادگی در مشهد مقدس برگزار می گردد سخنرانی خواهد کرد .
وی همچنین از اعلام اسامی نامزدهای مورد حمایت این جبهه در این هفته خبر داد.

 

اعلام لیست پایداری بعد از تأیید آیت‌الله مصباح:حجت‌الاسلام قاسم روانبخش عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به اظهارات روح‌الله حسینیان مبنی بر انتشار لیست جبهه پایداری بعد از تایید آیت‌الله مصباح یزدی، اظهار داشت: همانطور آقای حسینیان اعلام کردند، قرار است بعد از نهایی شدن لیست جبهه پایداری، دبیرکل جبهه، لیست را تقدیم علامه مصباح‌یزدی کنند.وی افزود: همان‌طور که گزارش تمامی جلسات شورای مرکزی جبهه پایداری، محضر حضرت استاد مصباح‌یزدی می‌رسد و لیست نهایی جبهه پایداری نیز برای دریافت نظر و مشاوره، خدمت ایشان ارائه خواهد شد.روانبخش گفت: بعد از اعلام نظر و تأیید علامه مصباح‌یزدی، جبهه پایداری، لیست نهایی خود را به‌طور رسمی منتشر خواهد کرد.

 


نوشته شده در تاريخ 90/11/21 توسط جواد ولی نقندر

توهین به علی دائی در تئاتري كه يك گروه فرانسوي در جشنواره تئاتر فجر به روي صحنه برده بود .باعث شد این اقا هم سخنان سیاسی بزند.

در این که به علی دائی در این برنامه  توهین شده و او حق دارد اعتراض کند شکی نیست ؟اما نوع بیان این اعتراض و ادبیات به کار رفته کمی جای سئوال دارد .

۱/ جناب دائی برای من روشن کند چه خدمتی به این مملکت کرده است که توقع دارد مردم او را روی سرشان قرار دهند!؟ ایشان جز زدن چند گل که البته برای هر کدامش تا به حال میلیون ها تومان پول دریافت کرده است چه گل دیگری به سر این ملت زده است. این اقای متکبر بهتر است کمی از دانشمندان این کشور افتادگی را بیاموزد که چگونه در گمنامی به این مردم خدمت می کنند .این اقا یاد بگیرید از ان مرد وزنی که ۴ تا ۶ بچه را تقدیم انقلاب کرده اند و دم نمی زنند . حال این فرد برای چند گل که زده چه توقعاتی دارد !!!

۲/شما اقای متکبر و بی ادب نسبت به گروه فرانسوی اعتراض دارید به ان کارگردان انقلابی چه کار دارید . نکند شما هم از سخنان او نسبت به امثال خودت در سینما دلخوری ؟نکند ناراحت شدی که به گلشیفته اعتراض کرده؟ وگرنه چه ربطی دارد اعتراض تو به گروه فرانسوی به ان بنده خدا؟! 


نوشته شده در تاريخ 90/11/20 توسط جواد ولی نقندر
عضو شورای مرکزی جبهه توحید و عدالت درباره ویژگی های لیست تهران این جبهه گفت:« لیست ما برای تهران با سر لیستی یکی از عناصر موجه و انقلابی، اشتراکاتی با برخی گروه های دیگر خواهد داشت اما آنچه تاکنون مشخص شده این است که لیست جبهه توحید و عدالت کمترین اشتراک را با گروه موسوم به 8+7 که البته به 6+7 تبدیل شده دارد و شاید بیشترین نامزدهای مشترک ما با جبهه پایداری باشد اما هیچ چیزی هنوز قطعی نیست و بستگی به رأی اکثریت اعضای شورای مرکزی در تهران و شهرستان ها دارد.»
 
 
دومین همایش جبهه پایداری خراسان رضوی برگزار می‌شود:  این همایش 21 بهمن‌ماه در مسجد فقیه سبزواری شهر مشهد برگزار می‌شود.‌ طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این همایش حجت‌الاسلام آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان جبهه پایداری کشور حضور و به ایراد سخنرانی می‌پردازند.در همین راستا جبهه پایداری خراسان رضوی از امت حزب‌الله و شهید پرور مشهد مقدس و خراسان رضوی دعوت می‌کند در این همایش حضور پیدا کنند

مرتضی اقا تهرانی به عنوان سر لیست پایداری انتخاب شده

 

مطهری: این شش نفر، هم عضو 8+7 هستند هم در لیست اصولگرایان حضور دارند! / آقایان به خودشان رای دادند/:اصلا این سئوال مطرح است که افرادي كه خودشان كانديدا بودند، مي توانند عضو 8+7 باشند؟مطهری با خنده می گوید: اصلاً اين درست است كه فردي كه خودش كانديداست بيايد و در شوراي داوري درباره ماندن و رفتن يك كانديداي ديگر نظر بدهد؟ اين حرف مهم است. الان شش نفر از اعضاي گروه 8+7 كه درباره ساير كانديداها تصميم مي گرفتند، خودشان كانديدا بودند.نماینده مردم تهران می افزاید: اين آقايان اول به خودشان راي مي دهند، بعد كه توي ليست رفتند، مي روند سراغ بقيه كانديداها. به نظر اين كار درستي نيست.

حسن غفوری فرد به طور مستقل در این دوره از انتخابات مجلس شرکت خواهم کرد:در آخرین مرحله بین سه نفر قرعه کشی کردند و اعلام کردند که من حذف شدم و من صبح امروز خبر دار شدماگر می‌گفتند فلانی با معیارهای ما مطابق بود، هر چند این معیار ها غلط باشد بحث دیگری است اما این که گفته شود بین آنها با قرعه انتخاب کردیم و نادیده گرفتن سوابق نمایندگی یک فرد طی 5 دوره و قرار دادن آن در مقابل کسی که اصلا نماینده نبوده است اصلا صحیح نیست

مصطفی کواکبیان : پیش‌بینی می‌کنم 120 تا 130 نفر نماینده مستقل و اصلاح‌طلب و 150 تا 160 نفر نماینده اصولگرا در مجلس نهم باشند/ پیشنهاد می‌کنم اصولگرایان با یکدیگر متحد شوند تا ببینیم رقیب اصلی ما کدامیک از آنان است

 

مرندی، دبیرکل جبهه دانشگاهیان انقلاب اسلامی با بیان اینکه این جبهه 190 کاندیدای انتخاباتی در سراسر کشور دارد از فهرست 20 نفره این تشکل سیاسی در تهران برای انتخابات نهمین دوره مجلس خبر داد

 

بازی دو گانه تیم عنابستانی:آقای عنابستانی که گفته می شود ارتباطات نزدیکی با آقای مشایی داردو اکنون استاندار چهارمحال و بختیاری است ،در سفری انتخاباتی به مشهد با بعضی از نامزدهای انتخابات دیدار کرده .اما هم گروهی های آقای عنابستانی که کماکان در استانداری خراسان رضوی مشغول به کار هستند در جلسات جبهه پایداری شرکت می کنند.برای ناظران سیاسی و انتخاباتی مشخص نیست که این نحوه فعالیت حکایت از انشعاب در این گروه دارد یا یک بازی دوگانه است ؟

 

لیست ۷ نفره جبهه متحد اصولگرایان در مشهد(جبهه متحد + پایداری اصولگرایان:بر اساس شنیده های موثق بر اساس آخرین جمع بندی ها قرار شد جبهه متحد اصولگرایان در مشهد برای تصدی ۵ کرسی مجلس شورای اسلامی لیست ۷ نفره متشکل از افراد ذیل را ارائه نمایند .این از آن جهت حائز اهمیت است که جبهه پایداری دیگر لیست مورد حمایت در مشهد ارائه نمی کند.
جواد آرین
منش ، علی مولوی حقیقی، سید امیر حسین قاضی زاده، محمد حسین حسین زاده بحرینی ،هاشم بنی هاشمی چهارم ، جواد کریمی و انسیه غفوری شعرباف اسامی این هفت نفر هستند .

 

جبهه حاميان ولايت با سر ليستي علي مطهري اعلام حضور كرد + اسامي قطعي:۱- علي مطهري۲- حجت الاسلام سيد محمود علوي3- حجت السلام سيد محمد حسن ابوترابي فرد۴- خان محمد زاده5- قاسم ممي پور6-پرويز سروري۷-الياس نادران8-نبي رودكي9-حمد الله قهرماني فر10-علي اصغر خاني11- حسين مظفر12-مرتضي غرقي

 

مشهد این هفته را در ترافیک سنگین حضور شخصیت های سیاسی بسر می برد:جلسه خصوصی خواص دانشجویی پیرامون فتنه های پیش رو و شاخص های مجلس ولایی با حضور دکتر رضا سراج دوشنبه ۱۲ ظهر آمفی تاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه فردوسی
نشست صمیمی دکتر لنکرانی پیرامون معیار های انتخاب اصلح در پایتخت معنوی ایران دوشنبه ۱۷/۱۱/۹۰ ساعت ۱۲ ظهر چهارراه زرینه مسجد العلی
همایش بصیرت و روشنگری آقای صفار هرندی مشاور عالی فرمانده سپاه دوشنبه ۱۷/۹/۹۰ ساعت ۳ بلوار توس بعد از کال زرکش باغون آباد
نشست اصولگرایان تحول خواه با حضور دکتر احمد توکلی ، سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء چهارراه زرینه مسجد العلی
سخنرانی دکتر الهام شب جمعه (پنج شنبه شب) حسینیه نصرت ساعت ۲۱ شورای هماهنگی نیروهای حزب الله
سخنرانی دکتر آقا تهرانی شب جمعه (پنج شنبه شب) مسجد فقیه سبزواری طیفی وابسته به جبهه پایداری بعد از نماز مغرب

 

دادستان عمومی و انقلاب مشهد خبر داد:تشکیل ۳ پرونده انتخاباتی به علت تبلیغات زود هنگام

 

 کاتوزیان سخنگوی جبهه منتقدان دولت شد

 

اعلام ليست اوليه جبهه منتقدان دولت:نام افرادی چون غلامرضا مصباحی مقدم، غفوری فرد، نواب، مظفر، احمد توکلی، سهیلا جلودارزاده، مریم بهروزی، الهه راستگو، امیدوار رضایی، حسن زمانی، تیمور علی عسگری و تعدادی از متخصصین و اساتید دانشگاه نيز در لیست اولیه این جبهه قرار دارد

 

تاکنون لیست‌های جبهه متحد و جبهه پایداری 5‌نامزد مشترک دارد:تاکنون غلامعلی‌ حدادعادل، مجتبی رحماندوست، محمد کوثری، مسعود میرکاظمی و زهره طبیب‌زاده نامزدهای مشترک جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری برای حضور در لیست شهر تهران هستند که با حضور احتمالی حجت‌الاسلام نبویان در لیست جبهه متحد، تعداد نامزدها مشترک به عدد 6 خواهد رسید.

لیست احتمالی جبهه متحد در اصفهان :
حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک - سخنگوی جامعه روحانیت مبارزمهندس حمیدرضا فولادگر - نماینده فعلی مردم اصفهان و رئیس کمیسیون ویژه اصل 44دکتر عدنان زادهوش- عضو سابق شورای شهر اصفهان مهندس رسول حامدیان - مدیرکل سابق ارشاد استان اصفهاندکتر سید احمد نواب - رئیس سابق هلال احمر اصفهان

 

جبهه ایستادگی از قطعی شدن حضور مطهری در لیست جبهه ایستادگی و بررسی کاتوزیان و عباسپور در قرار گرفتن در این لیست خبر داد.

باهنر با اشتراک فهرست جبهه متحد و پایداری به شدت مخالفم :وی درخصوص قرارگیری چهره هایی چون مطهری، کاتوزیان و عباسپور در فهرست اصولگرایان گفت: با این موضوع کاملا موافقم.باهنر همچنین به مشکل جبهه پایداری در شهرها و استان ها اشاره کرد و گفت: این گروه در بسیاری از شهرها نیرو و کاندیدا ندارد و برداشت ما این است که آنان می خواهند با اعلام حمایت از کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان در این نقاط ، وزن خود را در مجلس آینده بالا ببرند.

 

جبهه توحید و عدالت (دانشجویان و طلاب حامی گفتمان انقلاب و دولت اسلامی) در حوزه انتخابیه تهران لیست مستقل می دهد

 

 ساکتین فتنه و قرار دادن نام برخی از حامیان این ساکتین! در لیست جبهه پایداری: با نزدیک شدن به انتخابات و فقدان کاندیداهای مطلوب گروه پایداری ، باعث شده تا این تشکیلات انتخاباتی تعدادی از سرشناسان جبهه متحد را در لیست خود قرار دهد .نکته جالب اینجاست که در برخی از استانهای بزرگ که جبهه متحد اصولگرایان تقریبا لیست خود را نهایی کرده است متاسفانه جبهه پایداری نیز با استفاده از برخی افراد نسبتا سرشناس و یا بعضا نمایندگان فعلی قصد دارد تا وزن مناسبی به لیستش دهد .به عنوان مثال در استان اصفهان خبر رسیده که جبهه پایداری فولادگر نماینده فعلی مردم اصفهان ، از نزدیکان باهنر و عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین به همراه حجت الاسلام احمد سالک سخنگوي جامعه روحانيت مبارز را به عنوان کاندیدای مطلوب در لیست خود قرار داده اند .با این روند به نظر می رسد در تهران و برخی دیگر از شهرهای بزرگ افرادی منسوب به ساکتین فتنه در لیست جبهه پایداری جا خوش کنند . فریادهای برخی از شاخصین جبهه پایداری خطاب به ساکتین فتنه و قرار دادن نام برخی از حامیان این ساکتین در لیست جبهه پایداری تناقضی است آشکار که انتظار می رود با عملکرد مناسب اعضای جبهه پایداری در آینده شبهات مطرح شده مرتفع.

 

مطهری در واکنش به جبهه متحد لیست انتخاباتی جداگانه می‌دهیم: نماینده تهران خاطرنشان کرد: علی عباسپور و حمید رضا کاتوزیان دیگر نمایندگان تهران که از حضور در لیست جبهه متحد بازمانده اند نیز در این لیست خواهند بود. همچنین حجت الاسلام سید ابوالحسن نواب معاون سیاسی جامعه روحانیت مبارز نیز در فهرست ما خواهد بود.

 

کواکبیان خبر داد :لیست۱۵نفره اصلاح طلبان در تهران و ۱۰۰نفره در سراسر کشور

 

لیست جبهه منتقدان دولت‌دهم سه شنبه آماده می شود :مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی  درباره احتمال حضور طراحان سئوال از رئیس جمهوری مانند علی مطهری و حمیدرضا کاتوزیان در جبهه منتقدان دولت دهم گفت: احتمال حضور این افراد در این جبهه حضور دارد و درباره حضور آنها رأی گیری انجام می شود و نتیجه نهایی آن تا سه شنبه اعلام خواهد شد.


نوشته شده در تاريخ 90/11/17 توسط جواد ولی نقندر
بدون هیچ شرحی تصویر نامه مهندس اسفندیار رحیم مشایی در تاریخ 22 خرداد 90 را که در آن از بهمنی می خواهد که هر گونه تغییر و تحول در موسسه اعتماد ایرانیان با بازرسی ویژه دفتر رئیس جمهور هماهنگ شود و پاسخ بهمنی به این نامه را طی نامه به تاریخ 4 مرداد90 منتشر مینماید.

اعتماد ایرانیان

اعتماد ایرانیان

اعتماد ایرانیان


نوشته شده در تاريخ 90/11/17 توسط جواد ولی نقندر

رزمندگان حزب الله مشهد مقدس

شیعه آرت